Jak oglądać mistrzostwa świata w krykiecie online online – Subskrypcja Stream Cricket za darmo

W końcu nadszedł czas na najbardziej oczekiwane zawody w krykieta na ziemi; Puchar Świata w Krykiecie! Od czwartku 30 maja do niedzieli 14 lipca najlepsze drużyny krykieta na świecie będą walczyć o dominację - na najpiękniejszych boiskach do krykieta w Anglii i Walii.

mistrzostwa świata w krykiecie

Dla każdego, kto zastanawia się, jak mogą oglądać krykieta online, ten przewodnik wyjaśni, jak odblokować różne transmisje z Mistrzostw Świata w krykiecie z całego świata.

VPN pozwala udawać, że jesteś w dowolnym miejscu na świecie, aby uzyskać dostęp do strumieni każdego meczu krykieta!

Jak odblokować Puchar Świata w Krykiecie

Jeśli kochasz krykieta, ale gdzieś mieszkasz - lub gdzieś odwiedzasz - który nie transmituje meczów w telewizji, potrzebujesz VPN. Wykonaj te proste kroki, aby VPN działał na dowolnym urządzeniu:

 1. Przejdź do strony NordVPN i subskrybuj najlepszą sieć VPN na mecze krykieta Pucharu Świata. Jak tylko zasubskrybujesz, będziesz mógł pobrać oprogramowanie na maksymalnie sześć urządzeń. Oznacza to, że możesz oglądać krykieta na telefonie komórkowym, tablecie lub laptopie.
 2. Pobierz i zainstaluj oprogramowanie. Po zainstalowaniu możesz zalogować się przy użyciu poświadczeń wprowadzonych podczas fazy subskrypcji.
 3. Po zalogowaniu się do oprogramowania VPN jesteś gotowy do połączenia! Po prostu wybierz serwer w Wielkiej Brytanii, Australii, Indiach - lub gdziekolwiek indziej, który ma transmisję telewizyjną z Mistrzostw Świata w krykiecie - i kliknij „połącz”.
 4. Teraz, gdy VPN jest podłączony, przejdź do jednego ze strumieni wymienionych poniżej, aby obejrzeć krykieta!

Gdzie oglądać ICC Cricket World Cup 2019

W większości krajów Mistrzostwa Świata w krykiecie są dostępne tylko w kanałach pay-per-view. Jednak, jak zobaczysz poniżej, istnieje kilka sprytnych sposobów na obejrzenie pucharu świata w krykiecie online za darmo za pomocą VPN.

Channel 9 Australia (Stream BEZPŁATNIE bez subskrypcji)

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na oglądanie krykieta, będziesz w stanie obejrzeć przynajmniej kilka meczów darmowy na kanale 9 w Australii.

Channel 9 nabył prawa do transmisji każdej pojedynczej gry w Australii, a także do półfinałów i finałów. Oznacza to, że bez względu na zespół, który wspierasz, będziesz mógł zobaczyć, jak grają przynajmniej raz za darmo; kiedy zmierzą się z Australią na kanale 9.

Królicza nora - Bangladesz (Stream BEZPŁATNIE bez subskrypcji)

W Bangladeszu mistrzostwa świata w krykieta będą pokazywane online na stronie internetowej Rabbitholebd.com. Więc jeśli masz problem ze znalezieniem strumienia w innym miejscu - możesz spróbować go za pomocą serwera w Bangladeszu, niestety NordVPN nie ma serwera w Bangladeszu, więc zalecamy użycie ExpressVPN .

PTV Sports and Ten Sports - Pakistan (Stream BEZPŁATNIE bez subskrypcji)

W Pakistanie widzowie mogą oglądać Mistrzostwa Świata ICC w PTV Sports lub Ten Sports. Kanały te będą udostępniać mecze, które będzie można przesyłać strumieniowo online, łącząc się z serwerem VPN w Pakistanie. Niestety NordVPN nie ma serwera w Pakistanie, dlatego zalecamy używanie HMA .

Hotstar Digital Platform India (Cena subskrypcji = 2,87 USD)

W Indiach popularny kanał Hotstar ma prawo do pokazywania Mistrzostw Świata w krykiecie zarówno na swojej stronie internetowej, jak i w aplikacji. Połączenie z serwerem VPN w Indiach pozwoli ci uzyskać dostęp do tych strumieni. A jeśli indyjski nie jest Twoim językiem ojczystym, zawsze możesz ściszyć i wysłuchać komentarza radiowego w brytyjskim BBC Radio 5 Live.

Fox Sports Australia na Foxtel (cena abonamentu miesięcznego = 25 USD)

W Australii Fox ma prawo pokazywać każdy mecz Pucharu Świata w krykiecie ICC 2019. Jeśli więc chcesz oglądać każdy mecz, musisz subskrybować tę australijską usługę pay-per-view. Każdy, kto chce szybko i łatwo zasubskrybować australijskie kanały Fox Sports, może to zrobić dzięki doskonałemu serwisowi internetowemu Kayo Sports. Sporty Kayo kosztują zaledwie 25 USD miesięcznie i zapewnia 14-dniowy bezpłatny okres próbny, co oznacza, że ​​możesz nawet oglądać część Pucharu Świata w krykiecie za darmo.

Sky Sports UK / Now TV (cena abonamentu miesięcznego = 32,50 USD)

W Wielkiej Brytanii Sky Sports ma wyłączne prawa do Pucharu Świata w krykiecie. Oznacza to, że musisz wykupić abonament Sky Sports lub Now TV.

Teraz telewizja zapewnia dostęp online do Sky Sports i można ją kupić w ramach abonamentów dziennych, tygodniowych lub miesięcznych. Oznacza to, że możesz zapłacić za tak mało lub tyle pucharu świata w krykiecie, ile chcesz. Teraz bilety telewizyjne Sky Sports kosztują Możesz kupić karnet dzienny Sky Sports za 7,99 £, tygodniowy 12,99 £ i miesięczny za 33,99 £ - wszystko bez umowy.

Mistrzostwa Świata w krykiecie ICC 2019 - co musisz wiedzieć

W tym roku Mistrzostwa Świata w krykiecie odbędą się w Wielkiej Brytanii, a finał odbędzie się w słynnym londyńskim lordzie Lorda. Podczas mistrzostw zostaną wykorzystane również następujące miejsca:

 • Headingley - Leeds
 • Trent Bridge - Nottingham
 • The Oval - Londyn
 • Edgbaston - Birmingham
 • The Riverside - Durham
 • Okręg hrabstwa Bristol - Bristol
 • County Ground - Taunton
 • Hampshire Bowl - Southampton
 • Old Trafford - Manchester
 • Cardiff Wales Stadium - Cardiff

10 drużyn biorących udział w Pucharze Świata w krykiecie w 2019 roku to:

 • Afganistan
 • Australia
 • Bangladesz
 • Anglia
 • Indie
 • Nowa Zelandia
 • Pakistan
 • Afryka Południowa
 • Sri Lanka
 • zachodnie Indie

Faworytem bukmacherów, którzy wygrywają tegoroczny Puchar Świata ICC, jest Anglia - z bliska Indie i Afryka Południowa. Australia, która jest obecnie czwartym faworytem do wygrania turnieju, będzie miała nadzieję, że gdy tylko zawody zaczną działać, przewróci swój status outsidera +600.

Wniosek

Nie wszędzie na świecie widać mistrzostwa świata w krykiecie. Nie oznacza to jednak, że musisz przeoczyć. Wirtualna sieć prywatna pozwala udawać, że znajduje się w innym kraju, dzięki czemu masz dostęp do strumieni ograniczonych geograficznie meczów z całego świata.

Wypróbuj najlepszą sieć VPN na Mistrzostwa Świata w krykiecie - NordVPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me