5 Najlepsze Roku VPN do 2020 roku

Roku to odtwarzacz strumieniowy i odtwarzacz multimedialny, który odniósł znaczący sukces i popularność od czasu jego pierwszej premiery w 2012 roku. Jest dostępny w wielu formach, w tym w przenośnych odtwarzaczach strumieniowych, przystawkach STB, a nawet jako inteligentny telewizor! Każdy rodzaj dostępnego sprzętu pełni tę samą funkcję: umożliwia dostęp do treści przesyłanych strumieniowo i na żądanie za pośrednictwem kanałów, które można wybierać za pomocą pilota. Dzięki współpracy z popularnymi serwisami streamingowymi, takimi jak Netflix, Hulu i Amazon, nie brakuje doskonałych treści dostępnych za jednym kliknięciem.

Niestety, podobnie jak same usługi przesyłania strumieniowego, wybrane kanały i treści są niedostępne z powodu ograniczeń geograficznych. W odpowiedzi na to konsumenci stają się coraz bardziej świadomi, że mogą korzystać z usługi VPN, aby odblokować te treści, a tym samym maksymalnie wykorzystać swój system Roku.

Dowiedz się wszystkiego o naszych najlepszych VPNach dla Roku w 2017 roku poniżej!

Najlepsza sieć VPN dla Roku: Podsumowanie

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Używanie Roku z VPN

Oprócz wyboru najlepszej usługi VPN dla Ciebie, jest również kwestia tego, jak fizycznie zajmiesz się konfiguracją VPN dla urządzenia Roku. Problem polega na tym, że nawet w przypadku najnowszych i najlepszych urządzeń Roku - takich jak Roku Ultra lub Roku Streaming Stick (wspomniane bardziej szczegółowo na końcu artykułu) - nadal nie można użyć samego sprzętu Roku do stworzenia Połączenie VPN.

Zamiast tego musisz włączyć połączenie VPN na urządzeniu zewnętrznym w stosunku do odtwarzacza Roku. Istnieją dwie podstawowe opcje, aby to osiągnąć: albo skonfiguruj połączenie VPN na routerze bezprzewodowym (może być konieczne uaktualnienie do DD-WRT lub Tomato, aby uzyskać tę obsługę, albo udostępnij połączenie internetowe i VPN na laptopie urządzeniu Roku).

Tak czy inaczej połączenie VPN stanowi sedno odblokowywania treści ograniczonych geograficznie i cenzurowanych.

Najlepsze streamery mediów Roku

Znalezienie najlepszej sieci VPN dla Roku jest tak samo trudne, jak znalezienie najlepszych mediów, ponieważ istnieje pozornie nieskończona liczba opcji i alternatyw. Aby pomóc Ci podjąć świadomą decyzję i uniknąć zakupu cytryny, przygotowaliśmy najnowsze i najlepsze streamery mediów Roku z 2017 roku.

Roku Ultra

Mówiąc wprost, Roku Ultra jest jednym z najlepszych dostępnych streamerów Roku, a pudełko jest zapchane najnowszym i najlepszym sprzętem zapewniającym płynne przesyłanie strumieniowe. Roku Ultra jest wyposażony w czterordzeniowy rdzeń i obsługuje jakość obrazu 4K i HDR (choć potrzebny będzie telewizor zgodny z 4K, aby uzyskać tak wysokiej jakości obraz).

Podoba mi się również sposób, w jaki zawiera port Ethernet (zazwyczaj są one bardziej niezawodne i szybsze niż połączenia bezprzewodowe), ale byłem rozczarowany, gdy odkryłem, że to tylko Fast Ethernet, a nie Gigabit Ethernet. I zauważ, że kosztuje to około 129,99 USD, choć uważam, że koszt jest uzasadniony.

Roku Streaming Stick 3600R

Kolejnym najlepszym urządzeniem Roku jest Roku Streaming Stick 3600R, który ma tę zaletę, że jest mały. Dodatkowo jest o wiele tańszy niż Roku Ultra, kosztuje tylko 50 USD. Oczywiście, ponieważ jest to patyk, nie zawiera portu Ethernet. Wszystkie połączenia sieciowe są bezprzewodowe, więc najlepiej mieć szybki router bezprzewodowy do szybkiego przesyłania strumieniowego.

Ponadto nie ma sprzętu porównywalnego z Roku Ultra. Niemniej jednak Roku Stick uruchamia się szybciej niż inne i zajmuje tylko około 30 sekund. Pamiętaj jednak, że musisz podłączyć kij do portu HDMI, który może wyglądać trochę brzydko i niechlujnie, jeśli brakuje Ci portów HDMI z tyłu telewizora.

Premiera Roku+

Na koniec chciałem wspomnieć o Roku Premiere +. Nie jest tak szybki jak Roku Ultra, ale hej - jest o 23% tańszy. MSRP kosztuje tylko 99,99 USD, czyli o około 30,00 USD taniej niż Ultra, dzięki czemu jest przyzwoitą opłacalną alternatywą, jeśli jesteś bardziej wrażliwy na cenę.

Podobnie jak Ultra, Premiere + ma możliwość strumieniowego przesyłania wideo 4K HDR. Brakuje jednak niektórych najnowszych dzwonków i gwizdów, takich jak wyszukiwanie głosowe. Po raz kolejny port Ethernet z tyłu jest tylko i nie obsługuje prędkości gigabitowych. Przynajmniej da ci wybór między połączeniami sieci przewodowymi i bezprzewodowymi.

Roku VPN: Podsumowanie

Przesyłanie strumieniowe gadżetów telewizyjnych i multimedialnych, takich jak Roku, to łatwy i wygodny sposób uzyskiwania dostępu do treści ze wszystkich usług, takich jak Netflix, Hulu i BBC iPlayer, za pomocą jednego urządzenia. Jednak podobnie jak w przypadku korzystania z tych usług indywidualnie, ich treść jest często chroniona ograniczeniami geograficznymi i dostępna tylko w niektórych krajach. Aby ominąć tę irytującą blokadę, wszyscy użytkownicy Roku muszą jedynie zarejestrować się u kompatybilnego dostawcy VPN i skonfigurować go na swoim urządzeniu Roku. Po wykonaniu tych prostych kroków niebo jest limitem pod względem ilości świetnych treści, które można oglądać za pośrednictwem Roku w 2017 roku!

Najlepsze VPN dla Roku 2020: Podsumowanie

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Zobacz poniższe przewodniki, aby dowiedzieć się, jak odblokować powyższe usługi przesyłania strumieniowego za pomocą sieci VPN:

 • VPN dla Hulu
 • VPN Netflix
 • VPN Amazon Prime
 • iPlayer VPN
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me