5 najlepszych sieci VPN dla ESPN, które działają w 2020 r. – Live Stream ESPN za granicą

Jeśli ostatnio zwracałeś uwagę na wiadomości, będziesz wiedział, że ESPN wypuszcza usługę transmisji strumieniowej telewizji 12 kwietnia - za jedyne 4,99 USD miesięcznie. Usługa przesyłania strumieniowego telewizji nosi nazwę „ESPN Plus” i będzie obejmować sport na żywo, ekskluzywne oryginały oraz bibliotekę na żądanie wypełnioną gadżetami. Niestety będzie on oficjalnie dostępny tylko w USA z powodu ograniczeń geograficznych. Dobra wiadomość jest taka, że ​​każdy może odblokować ESPN + za pomocą VPN dla ESPN, aby udawać, że jest w Ameryce.


Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na dostęp do ESPN + na telewizorze, czy na stronie internetowej ESPN WatchESPN, ESPN Plus VPN jest idealnym rozwiązaniem. Nasi eksperci oceniający VPN przetestowali ponad 150 VPN w ciągu ostatnich 5 lat, szukając najlepszych VPN. Jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe, będziesz potrzebować szybkiej sieci VPN, w przeciwnym razie będziesz cierpieć z powodu ciągłego i irytującego buforowania.

Lista 5 najlepszych VPN dla ESPN

Jeśli wolisz najpierw uzyskać więcej informacji, możesz przewinąć w dół. W dalszej części artykułu pięć najlepszych sieci ESPN + VPN zostanie ponownie wymienionych ze szczegółowymi podsumowaniami do porównania.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Najlepsza sieć VPN dla często zadawanych pytań dotyczących ESPN

Przegląd ESPN Plus

ESPN Plus działa już od jakiegoś czasu, a jego ostateczna premiera nastąpi 12 kwietnia 2020 r. Mówi się, że ta usługa przesyłania strumieniowego telewizji obejmuje wiele rzeczy oferowanych przez WatchESPN, z wyjątkiem abonamentu telewizji kablowej / satelitarnej. konieczne. Co najważniejsze, jest wyjątkowo tani!

Z drugiej strony wiele serwisów informacyjnych donosi, że ESPN Plus nie jest przeznaczony dla „kutrów kablowych” (osób, które nie używają telewizji kablowej / satelitarnej), ponieważ ESPN Plus nie będzie zawierał prawie takiej ilości treści, jaką ma kabel / satelita Oferty odpowiedników telewizyjnych. Jednak dla osób mieszkających poza USA, które nie mogą w ogóle uzyskać ESPN, ta usługa może być tylko biletem!

Co to jest VPN dla ESPN Plus?

VPN lub wirtualna sieć prywatna to usługa, która pozwala udawać, że znajduje się w innym kraju, uzyskując w ten sposób dostęp do treści objętych ograniczeniami geograficznymi wielu serwisów i stron internetowych z transmisją telewizyjną. Ponadto VPN zapewnia szyfrowane połączenie, które zapewni bezpieczeństwo w Internecie.

Sieci VPN są idealne do zachowania prywatności cyfrowej, aby nikt - ani twój dostawca usług internetowych, rząd ani ktokolwiek inny nie mógł powiedzieć, co robisz online. VPN dla ESPN Plus również musi być wyjątkowo szybki. Większość sieci VPN ma powolne serwery, ponieważ szybkie serwery kosztują dużo. Jednak w przypadku przesyłania strumieniowego ESPN wolne serwery nie działają. Z tego powodu wszystkie nasze zalecane sieci VPN ESPN zostały starannie wybrane, aby zapewnić błyskawiczne prędkości.

Dlaczego potrzebuję VPN z ESPN?

Podobnie jak wiele usług, ESPN jest nękany treściami ograniczonymi geograficznie z powodu ograniczeń praw autorskich i licencji. Innymi słowy, możesz uzyskać dostęp tylko do treści udostępnianych przez ESPN dla twojego kraju. Może to być denerwujące, zwłaszcza jeśli jesteś rezydentem USA na wakacjach, który płaci za treści w domu.

Jeśli płacisz za usługę, zasługujesz na wszystko, co oferuje usługa. W tym momencie pojawia się VPN. Po połączeniu ESPN z VPN możesz uzyskać dostęp do całej jego zawartości bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Ponadto, jeśli ESPN nie jest oferowany w kraju, w którym mieszkasz, VPN pozwoli ci uzyskać dostęp.

Jak oglądać ESPN

Aby subskrybować ESPN, musisz mieszkać w kraju, w którym ESPN jest dostępny. Jeśli podróżujesz za granicę do miejsca, które nie oferuje ESPN, zwykle nie masz szczęścia. Na szczęście istnieje rozwiązanie.

Pierwszym krokiem jest skorzystanie z usługi innej firmy, takiej jak Sling TV lub xfinity, aby uzyskać dostęp do sieci ESPN i / lub WatchESPN. Dzięki subskrypcji usługi przesyłania strumieniowego innej firmy możesz uzyskać dostęp do ulubionych kanałów telewizyjnych bez abonamentu telewizji kablowej lub satelitarnej.

Karty wirtualne

Niestety, możesz potrzebować prawidłowej metody płatności w USA, aby uzyskać Sling TV (i inne amerykańskie usługi przesyłania strumieniowego). Dobrą wiadomością jest to, że możesz uzyskać wirtualną amerykańską metodę płatności online. Korzystając z wirtualnej karty, możesz kupić subskrypcję Sling TV jak każda inna osoba w USA.

Chociaż nie mieliśmy okazji samodzielnie przetestować usług, sprawdziliśmy wirtualne karty z najlepszymi recenzjami i uzyskaliśmy kilka wyników. Pierwsza strona to Entropay - dostawca internetowych kart kredytowych, który pozwala płacić online jak mieszkaniec USA. Money Polo to kolejna, o której mówi się, że jest nieco tańsza niż Entropay. Jeśli nie chcesz problemów z wirtualną kartą, możesz skorzystać ze strony internetowej takiej jak EcoPayz do jednorazowej płatności.

Pamiętaj, zanim kupisz wirtualną kartę, przeszukaj witrynę, z której zamierzasz korzystać, aby upewnić się, że jest bezpieczna.

Uwagi dotyczące VPN

Wybierając dostawcę VPN, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Na przykład w przypadku ESPN VPN potrzebujesz dostawcy VPN z różnymi lokalizacjami serwerów (szczególnie w USA) i duże prędkości przesyłania strumieniowego. Rzućmy okiem na kilka ważnych czynników, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem subskrypcji VPN:

 • Ilość lokalizacji serwerów
 • Prędkości serwera
 • Poziom szyfrowania
 • Polityka prywatności
 • Polityka P2P
 • Łatwa konfiguracja / aplikacja przyjazna dla użytkownika
 • Obsługa klienta

Na szczęście w ProPrivacy.com staramy się zbadać VPN, które zalecamy, zanim je polecimy. Wszystkie sieci VPN wymienione w tym piątym przewodniku są idealne dla przeglądających ESPN.

Jak korzystać z VPN z ESPN

Korzystanie z VPN z ESPN jest niezwykle łatwe:

 1. Wybierz dostawcę VPN, który odpowiada Twoim potrzebom
 2. Zarejestruj się u nich
 3. Pobierz odpowiednie oprogramowanie dla swojego systemu operacyjnego
 4. Otwórz klienta po instalacji
 5. Sprawdź, czy używany jest najsilniejszy protokół szyfrowania (zalecany jest OpenVPN)
 6. Wybierz serwer z kraju, do którego treści ESPN chcesz uzyskać dostęp
 7. Połącz się z serwerem
 8. Przejdź do strony ESPN lub Sling TV
 9. Ciesz się dostępem do ESPN w całości!

Rzućmy okiem na pięć najlepszych VPN dla ESPN!

Najlepsze sieci VPN dla ESPN: Podsumowanie

Istnieje milion powodów, dla których warto korzystać z VPN w ramach subskrypcji ESPN, a jeszcze więcej powodów, dla których warto korzystać z VPN w ogóle. Teraz, gdy ESPN Plus jest dostępny w tak niskiej cenie - za pomocą VPN - ESPN nagle stał się doskonałą opcją, aby oddać się wielu amerykańskim sportom z zagranicy!

Dostawcy VPN zalecani w tym przewodniku pięciu najlepszych są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce uzyskać dostęp do ESPN bez ograniczeń. Co więcej, pomogą ci również uzyskać dostęp do zablokowanych treści w wielu innych usługach, takich jak Netflix i Hulu. Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z VPN dla Netflix lub jeśli chcesz oglądać hulu poza USA, sprawdź nasze przewodniki.

Więc na co czekasz? Wypróbuj jedną z naszych 5 najlepszych sieci VPN dla ESPN już dziś i uzyskaj łatwy dostęp do ESPN lub ESPN Plus!

Sieci ESPN VPN: Podsumowanie obok siebie

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Źródło zdjęcia: aradaphotography / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me