5 najlepszych sieci VPN dla hoteli w 2020 r. – Chroń się w publicznych sieciach WiFi

Każdy, kto zamelduje się w hotelu z urządzeniami podłączonymi do Internetu, jest głównym celem hakerów. Jeśli chcesz chronić swoje dane osobowe i uniknąć wpuszczania szpiegów do sieci firmowej, potrzebujesz silnego VPN w swoim hotelu, który może powstrzymać tych pełzaczy..

Lista najlepszych VPN dla hoteli

Jeśli szukasz szybkiej odpowiedzi, zapoznaj się z tabelą poniżej, aby zobaczyć, co nasi eksperci ocenili jako najlepsze sieci VPN dla hoteli. Przewiń poniżej, aby uzyskać więcej informacji.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Różne sztuczki pozwalają złym ludziom używać smartfona lub komputera jako przejścia do dowolnych danych lub sieci, do których urządzenie ma dostęp. Aby cię przed tym chronić, wybraliśmy 5 najlepszych VPN dla hoteli z naszego ogromnego archiwum ponad 150 recenzji VPN. Każda jest szybka, wykorzystuje wyjątkowo solidną technologię szyfrowania i może chronić Twoją prywatność przed praktycznie każdym zagrożeniem.

Szpiegostwo elektroniczne to branża warta wiele miliardów dolarów, a każdy jest celem. Korzystanie z jednej z tych sieci VPN w każdym odwiedzanym hotelu jest najlepszą formą ochrony.

Najlepsze sieci VPN dla hoteli: uwagi

Zachowaj bezpieczeństwo w sieci Hotel WiFi

Kiedyś złoczyńcy potrzebowali fizycznego dostępu do twojego sprzętu, żeby się do niego włamać. Dziś mogą to zrobić za pośrednictwem połączenia internetowego. Mogą korzystać z bezpłatnego połączenia Wi-Fi w hotelu jako sposobu na przeniesienie oprogramowania szpiegującego na telefon lub komputer.

Od tego momentu mają dostęp do wszystkiego, z czym urządzenie jest połączone. Zaloguj się do sieci domowej po podróży i wszystko, co jest dostępne. Zaloguj się do sieci firmowej, a oni mogą ukraść własność intelektualną, oprawić Twoją firmę w popełnione przez siebie przestępstwa, a nawet uszkodzić inne urządzenia.

Aby zapobiec temu koszmarowi, musisz użyć silnej, bezpiecznej sieci VPN. Zapewni to ochronę w Twoim hotelu, a także w każdym innym napotkanym hotspocie Wi-Fi. Ustawiając VPN na maksymalne bezpieczeństwo, w tym automatyczną ochronę Wi-Fi i przełącznik zabicia, praktycznie uniemożliwisz złym ludziom dostęp do twoich urządzeń przez ich połączenia internetowe.

Odblokuj zawartość za granicą

Nawet ignorując zagrożenie ze strony hakerów i szpiegów, warto korzystać z VPN w hotelu. Sieci hotelowe nie zawsze umożliwiają dostęp do wszystkich treści, które chcesz. Lokalny rząd może zmusić ich do zablokowania niektórych treści z powodów politycznych lub religijnych. Lub kierownictwo hotelu może nie chcieć, abyś wykorzystał całą swoją przepustowość, grając w gry online.

W takich przypadkach VPN pozwoli ci obejść blokady. VPN szyfruje wszystko, co dzieje się na twoim komputerze. Ponieważ sieć hoteli nie widzi, że odwiedzasz niedozwoloną stronę lub grasz, nie wiedzą, jak Cię zablokować.

Jeśli jesteś w hotelu w innym kraju, prawdopodobnie napotkasz inny rodzaj zablokowanych treści. Usługi przesyłania strumieniowego zwykle ograniczają miejsce, w którym możesz przeglądać ich zawartość ze względu na umowy z twórcami treści. Nawet jeśli masz płatną subskrypcję usługi w swoim kraju ojczystym, usługa ta może blokować ci oglądanie ulubionego programu w innym kraju.

VPN może pomóc w rozwiązaniu tego problemu, oszukując usługę przesyłania strumieniowego, aby pomyśleć, że jesteś gdzieś, że żądana treść jest legalnie dostępna. Nie wszystkie sieci VPN odblokowują wszystko, ale wybierając taką, która może przechytrzyć używane usługi przesyłania strumieniowego, będziesz mieć dostęp do swoich treści z dowolnego hotelu.

VPN dla hoteli: Podsumowanie

Hakerzy włamujący się do smartfonów i komputerów za pośrednictwem hotelowych połączeń WiFi to ulubiona rozrywka wszystkich, od drobnych hakerów po wspieranych przez rząd cyberprzestępców, po wrogie rządy. Pozostawienie urządzeń bez ochrony podczas pobytu w hotelu stało się niezwykle niebezpieczne.

Nie podejmuj ryzyka, gdy wybierasz się do hotelu - zdobądź jedną z pięciu najlepszych sieci VPN dla hoteli już dziś!

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me