5 najlepszych sieci VPN dla Kataru – uzyskaj nieograniczony dostęp do Internetu

VPN Katar

Dostępne są setki VPN, ale tylko niektóre z nich są dobre. Jeśli jesteś w Katarze i próbujesz dostać się do zagranicznych bibliotek wideo, możesz zmarnować mnóstwo czasu na czytanie każdego zawodnika na rynku. Samo kupowanie pierwszej VPN, którą napotkasz, to kolejny błąd.

Najlepszy VPN Katar

Aby rozwiązać ten problem, opracowaliśmy listę pięciu najlepszych sieci VPN dla Kataru. Zawężając swoje dochodzenie do tych pięciu, zaoszczędzisz czas i będziesz mieć pewność, że uzyskasz VPN, który faktycznie działa.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

 4. PrivateInternetAccess

 5. PureVPN

Rozważania dotyczące Qatar VPN

Katar jest domem autokratycznej monarchii, w której opozycja polityczna nie jest tolerowana. Mimo to rząd tego kraju nie podjął takich działań, jak inne narody arabskie, pod względem kontroli dostępu do Internetu. Freedom House nie uważa, że ​​stan kontroli dostępu do Internetu w Katarze jest na tyle poważny, że zasługuje na uwagę.

Jednak kraj podąża za swoimi sąsiadami, blokując dostęp do witryn z treściami dla dorosłych, witryn hazardowych i witryn promujących prawa gejów i wyzwolenie kobiet. Tymczasem autocenzura zmniejsza konieczność blokowania dostępu do serwisów informacyjnych. Kiedy jednak ta samokontrola czasami się psuje, rząd Kataru pokazuje zęby. Angielskojęzyczna Doha News została zablokowana, prawdopodobnie przez rząd Kataru, w grudniu 2016 r.Korzystanie z VPN w kwestiach dotyczących Kataru

Napięcia polityczne z innymi państwami Bliskiego Wschodu w 2017 r. Spowodowały, że rząd Kataru był wyjątkowo wrażliwy na krytykę. Jednak lokalne źródła wiadomości raczej nie informują o sprzeciwie wobec rządu. Zewnętrzna opozycja wobec reżimu katarskiego w rzeczywistości grozi tym, którzy najprawdopodobniej będą protestować przeciwko rządowym kontrolom bardziej niż ich prawie życzliwy rząd.

Władze Kataru nie ograniczają dostępu do serwisów społecznościowych ani aplikacji do telefonii internetowej. Są one szeroko dostępne w Katarze. Jest to niezwykle liberalna postawa w porównaniu do innych państw na Półwyspie Arabskim.

Katar jest prawdopodobnie jednym z najbardziej liberalnych narodów na Bliskim Wschodzie. Jednak może Cię znudzić mocno zredagowana rozrywka, którą krajowa rada cenzury zatwierdza do publicznego wyświetlania. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do rozrywki z zagranicy, możesz skorzystać z jednej z najlepszych infrastruktur internetowych na Bliskim Wschodzie. Jednak ze względu na problemy związane z cenzurą i umowami dotyczącymi praw autorskich zagraniczne usługi przesyłania strumieniowego wideo nie pozwalają.

Można ominąć te regionalne ograniczenia dotyczące transgranicznego dostępu za pomocą wirtualnej sieci prywatnej (VPN). Dzięki VPN możesz zmusić się do skorzystania z zagranicznych usług przesyłania strumieniowego wideo. Ten system sprawia, że ​​wydaje się, że jesteś w różnych lokalizacjach, w ten sposób oszukując strony internetowe przesyłane strumieniowo. To złudzenie często wystarcza, aby dostać się do biblioteki wideo, do której chcesz uzyskać dostęp. Sieci VPN nie zapewniają dostępu do usług subskrypcyjnych bez płacenia. Mogą jednak ominąć bloki, które uniemożliwiają odwiedzanie witryn wideo z zagranicy.

Darmowa sieć VPN dla Kataru

Istnieje wiele bezpłatnych usług VPN, niestety wiele z nich jest bezużytecznych. Odradzamy korzystanie z bezpłatnej sieci VPN, szczególnie w kraju takim jak Katar. Jeśli jednak chcesz z nich skorzystać, sprawdź naszą listę najlepszych usług VPN.

Pobieranie P2P

Ustawa o cyberprzestępczości z 2014 r. Dotyczy bardziej rozpowszechniania „fałszywych wiadomości” niż kwestii naruszenia praw autorskich. Prawo zobowiązuje lokalnych dostawców usług internetowych (ISP) do przechowywania dzienników połączeń i treści przez 90 dni. Prokurator może zarządzić przedłużenie tego terminu.Pobieranie P2P

Głównym problemem związanym z prawem w Katarze jest luźne sformułowanie. Jedyne ryzyko, jakie prawo cyberprzestępcze może stanowić dla osób uzyskujących dostęp do zagranicznej rozrywki, wiąże się z torrentami. W Katarze nie wszczęto żadnych postępowań w sprawie piractwa praw autorskich przy pobieraniu plików peer-to-peer (P2P). Jednak prawo cyberprzestępcze definiuje rozpowszechnianie obraźliwych materiałów jako przestępstwo. Niestety natura protokołów udostępniania plików oznacza, że ​​podczas pobierania pliku udostępniasz również jego fragmenty. Dlatego jeśli cenzorzy katarscy nie zatwierdzą pobieranego filmu, władze mogą postawić cię w stan oskarżenia za „rozpowszechnianie” tego pliku.

Gdy uzyskujesz dostęp do zagranicznych usług przesyłania strumieniowego wideo, upewnij się, że nie kopiujesz tych filmów ani programów na dyski DVD, aby inni mogli je oglądać. To może również przekonać cię do dystrybucji.

Usługi przesyłania strumieniowego

Złożoność umów dotyczących praw autorskich i przepisów krajowych uniemożliwia usługom przesyłania strumieniowego wideo udostępnianie ich treści na całym świecie. Internet jest doskonałym medium do dystrybucji rozrywki. Jednak witryny wideo muszą ograniczać dostęp do określonych krajów, ponieważ płacą tylko za prawo do wyświetlania treści w lokalizacjach, które uzgadniają z właścicielami praw autorskich.

Znaczenie przestrzegania lokalnych standardów cenzury oznacza również, że usługi wideo muszą ograniczać transgraniczny dostęp. Film z USA może być dostępny w Katarze, ale zostanie poddany intensywnej edycji w celu usunięcia okien dialogowych i zabytków, które są niedopuszczalne na mocy lokalnych przepisów. Internetowe witryny wideo w Katarze muszą zapewniać możliwość oglądania tylko zatwierdzonych przez Katar edycji tych programów.

Rząd Kataru nie będzie Ci przeszkadzał, jeśli uzyskasz dostęp do amerykańskiej strony z transmisją strumieniową we własnym domu, do natychmiastowego obejrzenia. Witryna przesyłania strumieniowego wideo spróbuje Cię jednak zatrzymać. Dlatego potrzebujesz VPN. Jeśli chcesz oglądać amerykańską rozrywkę przez Katar, zainstaluj VPN, który zawiera serwer w USA. Na szczęście prawie wszystkie usługi VPN mają serwery z siedzibą w USA. Po zainstalowaniu VPN możesz z łatwością korzystać z amerykańskich usług przesyłania strumieniowego. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do Netflix, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po Netflix VPN.

Jak uzyskać dostęp do zagranicznych usług przesyłania strumieniowego?

Najpierw uzyskaj dostęp do aplikacji VPN, wybierz serwer w USA i włącz VPN. Gdy się uruchomi, prawdopodobnie będziesz w USA. Teraz przejdź do wybranej witryny rozrywkowej w USA. Cała Twoja komunikacja przechodzi przez wyznaczony serwer w USA. Będzie umieszczał swój adres na wszelkiej komunikacji wychodzącej, a nie na twojej.Usługi treści ograniczone geograficznie

Gdy łączysz się z serwerem VPN w Stanach Zjednoczonych, usługi wideo w USA powinny umożliwiać oglądanie ich zawartości. Jednak usługi przesyłania strumieniowego wideo zdają sobie sprawę, że ludzie używają sieci VPN, aby obejść swoje regionalne ograniczenia. Próbują blokować żądania przesyłane za pośrednictwem sieci VPN. Dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać doskonałą usługę, ponieważ nie wszyscy mogą obejść te systemy wykrywania VPN. Jeśli masz subskrypcję Netflix i chcesz dostać się do katalogu rozrywki dla innego kraju, a nie wersji Qatari, będziesz musiał stawić czoła najbardziej kompleksowym systemom wykrywania na świecie.

Najlepsza sieć VPN dla konkluzji z Kataru

Wszystkie VPN na naszej liście mogą ominąć systemy wykrywania VPN Netflix. Dzięki temu będą działać dobrze dla każdej usługi przesyłania strumieniowego. Jeśli chcesz oglądać programy z krajów innych niż USA, upewnij się, że sieć VPN, którą subskrybujesz, ma serwery w tych miejscach.

Zatrzymanie treści twojej komunikacji przez twojego dostawcę usług internetowych może spowodować kłopoty w Katarze. Jednak VPN nie tylko sprawiają, że wyglądasz jakbyś był gdzie indziej, ale także szyfrują całą Twoją komunikację i przekierowują wszystkie żądania do serwera VPN. Oznacza to, że Twój dostawca usług internetowych nie będzie mógł zobaczyć treści twoich żądań ani kodu zwróconego przez serwer wideo. ISP nie będzie również wiedział, do których usług masz dostęp, ponieważ gdy masz włączoną VPN, cała twoja komunikacja zostanie skierowana na wybrany serwer.Najlepsza sieć VPN dla Kataru

Instalacja VPN otwiera wiele opcji rozrywki. Jednak VPN nie zapewni ci darmowych usług subskrypcyjnych. Nie uchroni cię również przed ściganiem za to, co piszesz w mediach społecznościowych lub na blogach. Pamiętaj, aby uważać na to, co publikujesz w Katarze, i nie angażuj się w działania, które można interpretować jako „rozpowszechnianie” obraźliwych materiałów. Poza tym, korzystaj z jednej z pięciu najlepszych sieci VPN dla Kataru z naszej listy, aby chronić transmisje internetowe i uzyskać dostęp do usług zagranicznych.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me