5 najlepszych usług VPN transmisji – zabezpieczyć transmisję Torrenting

Transmisja jest świetnym klientem torrentowym dostępnym dla wszystkich systemów operacyjnych, jednak jest ona głównie preferowana przez użytkowników komputerów Mac i Linux. Podobnie jak w przypadku każdego klienta Torrent, mogą istnieć zagrożenia, jednym ze sposobów walki z tymi problemami jest użycie VPN do transmisji. Usługi VPN zapewniają prywatność Twojej działalności i umożliwiają odblokowanie witryn zablokowanych w Twojej lokalizacji. Czytaj dalej, aby zapoznać się z pięcioma najlepszymi transmisjami VPN i najlepszymi wskazówkami, jak zachować bezpieczeństwo podczas torrentowania w transmisji.

Najlepsze usługi VPN transmisji

Spójrz na listę pięciu najlepszych usług VPN Transmission poniżej. Aby dowiedzieć się więcej o usługach VPN wymienionych poniżej, kliknij linki lub zapoznaj się z naszymi szczegółowymi recenzjami VPN, aby dokładnie zapoznać się z każdym aspektem ich usługi.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 3. IPVanish

  - Szybkie połączenia | Torrentowanie dozwolone | Serwery w 60 krajach

 4. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Co to jest transmisja?

Transmisja jest klientem BitTorrent.

Zaczęło się od komputerów Mac i Linux, a stamtąd zyskało świetną reputację. Użytkownicy systemu Windows mogą teraz również wziąć udział w akcji. Transmisja jest w 100% darmowa i jest dostępna dla systemów Windows, Mac OS X / Mac OS, Linux (wiele dystrybucji), FreeBSD, Gentoo i innych.

Chociaż jest kompetentnym klientem BitTorrent, główną zaletą Transmission jest jego piękny interfejs użytkownika wraz z powiadomieniami Growl dla użytkowników komputerów Mac. Jest również lekki, całkowicie darmowy i open source. Tak dla transmisji!

Transmisja obsługuje obsługę nasion internetowych, szyfrowanie protokołu BitTorrent, oglądanie katalogów, edycję trackerów, globalne ograniczenia prędkości i torrentów oraz wiele innych. Obsługuje również opcjonalne dodatki, które mogą rozszerzyć zestaw funkcji. Należą do nich narzędzia do subskrypcji RSS i wtyczka XMBC / Kodi.

Jak zawsze podczas pobierania peer-to-peer (P2P), bardzo ważne jest, aby chronić się za pomocą wirtualnej sieci prywatnej (VPN) podczas korzystania z transmisji. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w naszym artykule na stronie Najlepsze sieci VPN do torrentowania.

Oto bardziej szczegółowo zalecane usługi transmisji VPN.

Transmisja VPN: uwagi

Sieć VPN ochroni Cię przed karnymi działaniami dostawcy usług internetowych (ISP) i właścicieli praw autorskich podczas pobierania za pośrednictwem usługi Transmission.

Może to zrobić, ponieważ:

 1. Połączenie VPN między komputerem a serwerem VPN jest szyfrowane. Oznacza to, że Twój dostawca usług internetowych nie widzi tego, co robisz w Internecie.
 2. Dostęp do Internetu uzyskuje się za pośrednictwem serwera VPN, więc adres IP wydaje się być adresem serwera VPN. Wszyscy inni współdzielący ten sam plik za pomocą klienta BitTorrent zobaczą adres IP serwera VPN, a nie twój prawdziwy adres IP.

Korzystanie z VPN jest również przydatne do uzyskiwania dostępu do stron z torrentami, które dostawca usług internetowych zablokował na żądanie rządu lub właścicieli praw autorskich.

Pamiętaj, że nie wszyscy dostawcy VPN zezwalają na torrenty w swoich usługach. Chociaż mogą nie aktywnie Cię powstrzymać, anulują Twoją usługę lub nawet przekażą Twoje dane, jeśli otrzymają skargę od właścicieli praw autorskich.

Dlatego ważne jest, aby zawsze używać VPN do transmisji, która umożliwia pobieranie torrentów P2P. Usługi te obiecują cię chronić i będą.

Wyłącznik awaryjny

W przeciwieństwie do Vuze i qBittorrent nie można powiązać Transmisji z interfejsem VPN. Tym ważniejsze jest użycie przełącznika zabicia.

Przełącznik zabijania uniemożliwia dostęp do Internetu, gdy nie jest on podłączony do usługi VPN. Oznacza to, że nie wrócisz do komputera po pozostawieniu go bez nadzoru, tylko po to, aby stwierdzić, że połączenie VPN przestało działać i od wielu godzin pobierasz nielegalne torrenty, aby cały świat mógł zobaczyć!

Wielu dostawców VPN ma wbudowany przełącznik zabijania w swoim oprogramowaniu.

Czasami nazywa się to czymś niejasnym, np. „Blokada sieci” lub „bezpieczne IP”. Alternatywnie możesz użyć rozwiązania innej firmy, takiego jak VPNetMon, VPN Check lub VPN Watcher. Możesz także zbudować własne, korzystając z reguł zapory.

Pamiętaj, że rozwiązania oparte na zaporze ogniowej są lepsze od rozwiązań, które wykrywają, czy połączenie VPN zostało przerwane przed rozłączeniem Internetu, ponieważ zapora ogniowa powinna blokować cały ruch internetowy poza VPN. Każde rozwiązanie przełączania zabójstw jest jednak lepsze niż żadne!

Zapora NAT i przekazywanie portów

Transmisja obsługuje protokół mapowania portów NAT (NAT-PMP) i mapowanie portów Universal Plug and Play (UPnP). Technologie te pomagają przezwyciężyć problemy związane z zaporami NAT poprzez automatyczną konfigurację ustawień przekierowania portów.

Zapora NAT

Wiele usług VPN wykorzystuje zaporę NAT, aby zapobiegać połączeniom przychodzącym z Internetu. Jest to ogólnie dobra rzecz, ponieważ chroni cię przed atakami. Jednak w przypadku P2P może powodować problemy, ponieważ uniemożliwia wszystkie niechciane połączenia przychodzące.

Współcześni klienci BitTorrenta są bardzo sprytni. Mogą rozwiązać wiele problemów związanych z NAT, inicjując połączenia z torrentami i innymi modułami śledzącymi. Kiedy inny użytkownik BitTorrenta chce pobrać plik (lub kawałek pliku), który posiadasz, jego oprogramowanie ostrzeże twojego klienta BitTorrent o tym fakcie, a twój klient BitTorrent zainicjuje połączenie, omijając w ten sposób zaporę NAT.

Gdy obie strony znajdują się za zaporą NAT, nie jest to możliwe, ponieważ żadna ze stron nie może nawiązać połączenia!

To sprawia, że ​​proces P2P jest znacznie mniej wydajny dla wszystkich użytkowników. Jeśli jedyne osoby, które przechowują plik / elementy, które chcesz, są również za zaporą NAT, to twardy ser. Ponieważ coraz więcej osób korzysta z sieci VPN w celu ochrony się podczas pobierania, problem ten prawdopodobnie się pogorszy.

Przekazywanie portów

Rozwiązaniem jest przekierowanie portów, w którym dostawca VPN otwiera port przez zaporę NAT, aby umożliwić ruch P2P. Korzystanie z usługodawcy z tą funkcją (która zwykle musi być aktywowana ręcznie) poprawia wydajność P2P i ogólnie jest dobrą praktyką P2P.

Niektóre klienty BitTorrent wymagają określenia otwartego portu, na którym nasłuchują połączeń przychodzących. Inne, takie jak Transmisja, ułatwiają zadanie, wykorzystując technologie automatyzacji, takie jak protokół mapowania portów NAT (NAT-PMP) i >Mapowanie portów UPnP.

Należy jednak zauważyć, że kwestie przekierowania portów są w dużej mierze teoretyczne. Przez lata pobierałem torrenty z dużą prędkością przez połączenie VPN i nigdy nie potrzebowałem używać przekierowania portów.

Ponieważ przekierowanie portów nie jest czymś, o co martwi większość torrentów, ta funkcja nie jest uważana za wystarczająco ważną, aby wpłynąć na kolejność naszej listy powyżej. Zauważyłem jednak przekierowanie portów jako funkcję, o ile jest oferowana.

Jak korzystać z transmisji za pomocą VPN

Ci z was, którzy korzystali z innych klientów BitTorrent, będą mogli od razu przejść do Transmisji. Jeśli nigdy wcześniej nie pobierałeś przy użyciu protokołu BitTorrent, oto krótkie omówienie korzystania z Transmisji za pomocą VPN:

 1. Pobierz i zainstaluj Transmission. Jest w 100% darmowy!
 2. Upewnij się, że masz uruchomioną sieć VPN (jest to opcjonalne, ale zdecydowanie zalecane). Obejdzie cenzurę witryn torrentowych, ukryje twoje IP przed innymi, którym udostępniasz pliki, i ukryje twoje pobrania przed twoim ISP.
 3. Odwiedź stronę BitTorrent. Te witryny zawierają linki do plików torrent. Możesz przeglądać treści, które Cię interesują, lub wyszukać coś konkretnego. Wiele stron internetowych zawiera recenzje użytkowników torrentów, które mogą pomóc Ci wybrać dobre. Jeśli twój dostawca usług internetowych blokuje strony z torrentami, VPN jest również przydatny do ich odblokowania.
 4. Gdy znajdziesz odpowiednią treść, kliknij link torrenta lub link magnesu. Unikaj linków typu „Bezpośrednie pobieranie”, ponieważ prawie zawsze łączą się one z usługami komercyjnymi. Torrent otworzy się w twoim kliencie BitTorrent i rozpocznie pobieranie.
 5. Gdy pobieranie zostanie ukończone w 100%, ciesz się! Transmisja nie obejmuje wbudowanego odtwarzacza multimediów, ale VLC jest bezpłatne, open source i dostępne na prawie wszystkich platformach. Odgrywa wszystko, co na niego rzucisz.
 6. Seed torrent (opcjonalnie, ale uważany za uprzejmy, ponieważ torrent zależy od seedowania użytkowników w celu pracy). Po prostu zostaw Transmisję uruchomioną z nadal aktywnym torrentem. To pozwala innym użytkownikom na pobranie torrenta z twojej kopii i dlatego torrentowanie jest również znane jako udostępnianie plików.

Jak sprawdzić współczynnik wysiewu w skrzyni biegów

Aby dowiedzieć się, jaki jest twój współczynnik wysiewu w transmisji, po prostu wykonaj czynności wymienione poniżej.

 1. kliknij torrent prawym przyciskiem myszy w oknie głównym
 2. kliknij Właściwości
 3. kliknij Informacje
 4. Rozładowany

Prawidłowa netykieta wymaga przesłania co najmniej 100% (proporcja nasion 1: 1). Oznacza to, że przesłałeś przynajmniej tyle plików, ile pobrałeś.

Aby sprawdzić współczynnik wysiewu w skrzyni biegów, -> -> Informacja -> . Prawidłowa netykieta wymaga przesłania co najmniej 100% (proporcja nasion 1: 1). Oznacza to, że przesłałeś przynajmniej tyle plików, ile pobrałeś.

Skonfiguruj VPN dla transmisji

Aby korzystać z VPN z Transmisją, musisz mieć ją uruchomioną w tym samym czasie co Transmission. Użycie przełącznika zabijania zapewni, że Transmission nie pobierze niczego poza połączeniem VPN.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy twoja sieć VPN chroni twoje sesje torrentowe, odwiedź IPleak.net i aktywuj wykrywanie adresów torrent. Pobiera fałszywy plik do komputera za pomocą linku magnetycznego, który następnie zostanie otwarty przez Transmission i może być śledzony przez stronę internetową.

Jeśli wszystko działa poprawnie, nie powinieneś widzieć ani własnego adresu IP, ani żadnego adresu IP należącego do Twojego dostawcy usług internetowych (ISP).

Proxy transmisji

Domyślnie Transmisja nie pozwala na ustawienie proxy (SOCKS5 lub w inny sposób). Był dostępny w starszych wersjach, ale w nowszych wersjach musisz to zrobić na okrągło. Aby skonfigurować Transmisję do korzystania z serwera proxy, przeczytaj więcej na ten link.

Najlepsze sieci VPN do transmisji: Podsumowanie

Transmisja to świetny klient BitTorrent.

Idealnym partnerem dla każdego dobrego klienta BitTorrent jest dobra usługa VPN, która zapewni ci bezpieczeństwo podczas pobierania, więc upewnij się, że masz dzisiaj Transmission VPN!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me