5 najlepszych VPN dla Comcast Xfinity w 2020 roku – Przyspiesz swoje połączenie z Xfinity

Pomimo tego, że jest niezwykle popularnym dostawcą, Comcast ma wiele ograniczeń, jeśli chodzi o zużycie Internetu. Poza faktycznym ograniczeniem ilości Internetu, na jaką pozwalają ich usługi, Comcast jest również znany z ograniczania prędkości połączeń w zależności od używanych stron internetowych lub aplikacji - praktyka znana jako ograniczanie przepustowości.

Comcast VPN

W tym momencie pojawia się Comcast VPN. Korzystając z wirtualnej sieci prywatnej (VPN), możesz odblokować ograniczone witryny i uzyskać dostęp do zablokowanych treści za pośrednictwem tego samego połączenia internetowego. Jednocześnie znalezienie najlepszej sieci VPN dla Comcast może pozwolić Ci poprawić wydajność połączenia, unikając przykrych ograniczeń prędkości firmy.

Na tej stronie zapoznamy się z najlepszymi sieciami VPN dla Comcast, omówimy podstawy Xfinity i udzielimy szczegółowych instrukcji na temat instalowania tych wspaniałych wirtualnych sieci prywatnych na komputerze.

Najpierw jednak skorzystaj z poniższej tabeli, aby porównać nasze typy najlepszych VPN dla połączenia Comcast

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Co to jest Comcast Xfinity?

Comcast to konglomerat technologiczny, który zapewnia usługi internetowe, kablowe i telefoniczne w całych Stanach Zjednoczonych. Powszechnie nazywany największym dostawcą usług internetowych (ISP) w kraju, firma oferuje szybkie połączenia idealne do torrentowania i przesyłania strumieniowego wideo.

A przynajmniej są na papierze! (więcej o tym za chwilę!)

Xfinity to ogólny termin opisujący wszystkie trzy podstawowe produkty Comcast oraz ich nową usługę telefonii komórkowej.

Marka Xfinity została stworzona z kilku powodów - głównie dlatego, że Comcast połączył się z NBC i chciał założyć nową markę, aby uniknąć zamieszania w imieniu konsumentów. Firma znana z niedostatecznej obsługi klienta, podjęła próbę przejścia na Xfinity, aby uniknąć negatywnej reputacji.

Można jednak bezpiecznie powiedzieć, że żadna z tych prób nie zadziałała. Większość konsumentów nie zna różnicy między Comcast a Xfinity. Wiele osób używa obu nazw w odniesieniu do samej usługi internetowej (zwróć uwagę na nasz nagłówek?), Co nie jest dobrą wiadomością z punktu widzenia firmy.

Co to jest VPN dla Xfinity?

Wirtualna sieć prywatna lub VPN to narzędzie służące do poprawy bezpieczeństwa. Sieci VPN zapewniają dodatkową warstwę bezpieczeństwa podczas korzystania z sieci prywatnej lub publicznej (dzięki szyfrowaniu VPN).

Oprócz poprawy ogólnego bezpieczeństwa VPN umożliwia również wysyłanie i odbieranie danych prywatnie. Oznacza to, że będziesz mógł przeglądać internet bez nadzoru hakerów, dostawców Internetu takich jak Comcast i osób zainteresowanych dostępem do Twojej historii ruchu.

Jednocześnie sieci VPN można również używać do różnych celów, takich jak:

 • Dostęp do treści ograniczonych geograficznie
 • Zezwalaj na bezpłatne udostępnianie P2P (jeśli z jakiegokolwiek powodu jest ograniczone)
 • Maskuj adres IP, aby uzyskać dostęp do niektórych usług, takich jak bankowość internetowa
 • Osiągnij wysoki poziom anonimowości online
 • Popraw szybkość połączenia

Najlepsze sieci VPN, aby przyspieszyć połączenie Comcast

Sieci VPN są niezwykle wszechstronne. Chociaż są one często używane do poprawy bezpieczeństwa i omijania ograniczeń geograficznych, mogą również pomóc w poprawie szybkości połączenia internetowego.

Oto nasze najlepsze wybory, jeśli chodzi o najlepszą sieć VPN dla Comcast w oparciu o ich wydajność, funkcje i koszt.

Czy potrzebuję VPN dla prywatności z routerem Comcast?

Jeśli płacisz za połączenie internetowe Comcast i korzystasz z routera Comcast, możesz narazić się na problemy związane z prywatnością. Badanie przeprowadzone przez badaczy bezpieczeństwa Karana Saini i Ryana Stevensona, w tym roku wykryło błąd związany z witryną Comcast używaną do aktywacji routerów Xfinity.

Jeśli masz którykolwiek z poniższych modeli "brama bezprzewodowa" routery, powinieneś poważnie rozważyć zakup jednej z usług VPN zalecanych w tym artykule:

 • Wireless Gateway 1 (numery modeli TG862G i TC8305C)
 • Wireless Gateway 3 (numer modelu TC8717C)
 • Bezprzewodowa bramka Xfinity xFi (numery modeli DPC3939, DPC3941T i TG1682G)
 • xFi Advanced Gateway (numery modeli TG3482G i CGM4140COM)

Błąd opublikowany w maju ujawnia, że ​​strona internetowa Xfinity wysyła SSID i hasło użytkownika Comcast przez Internet w postaci zwykłego tekstu. Dzięki temu jest dostępny dla każdego, kto węszy w swojej sieci. Ponadto sposób, w jaki prowadzona jest strona internetowa, pozwala hakerom uzyskać dostęp do identyfikatora SSID routera klienta Comcast i hasła z danymi, które można łatwo ukraść ze starych rachunków.

Jest to ogromne ryzyko, ponieważ może oznaczać, że hakerzy uzyskają dostęp do sieci w celu odczytania niezaszyfrowanego ruchu. Na szczęście VPN jest odpowiedzią. Prywatność zapewniana przez szyfrowanie VPN zabezpiecza wszystkie twoje dane, dzięki czemu nie może ich obwąchać ktoś podsłuchujący w sieci.

Dlaczego potrzebuję VPN, aby przyspieszyć połączenie Xfinity?

Być może myślisz - jeśli Xfinity jest największym dostawcą w USA i oferuje superszybkie połączenia, dlaczego miałbyś potrzebować VPN?

Sieci VPN mogą pomóc poprawić bezpieczeństwo, gdy jesteś w domu lub na zewnątrz, korzystając z publicznej sieci Wi-Fi, ale te narzędzia mogą również pomóc ominąć pewne ograniczenia nałożone przez Comcast i innych dostawców Internetu.

Aby zrozumieć, jak działają te ograniczenia, przejrzyjmy kilka podstawowych pojęć i krótki przegląd historii Comcast.

Wśród najgorszych w posiadaniu szczęśliwych klientów

Comcast nie jest obcy krytyce, ponieważ firma ma długą historię słabego zadowolenia klientów. Oprócz posiadania jednych z najgorszych przedstawicieli obsługi klienta w każdej branży, konsumenci skarżą się również na ukryte koszty i inne niemiłe niespodzianki.

Firma ma również zdecydowane stanowisko wobec neutralności sieci. Dla tych, którzy nie są świadomi, neutralność sieci to koncepcja, że ​​cały ruch w Internecie powinien być traktowany jednakowo. Warto zauważyć, że neutralność sieci jest gorącym tematem dyskusji wśród prawodawców w Ameryce.

I tu zaczynają obowiązywać ich ograniczenia.

Usługi przesyłania strumieniowego online, takie jak Netflix, są bardzo popularne. Jednak korzystanie z tych platform wymaga dużej przepustowości. To może ostatecznie spowolnić całą sieć dla wszystkich użytkowników.

Argument za dławieniem

Firmy takie jak Comcast twierdzą, że zapewnianie szybkich usług dla wszystkich, podczas gdy catering dla użytkowników, którzy zajmą większość przepustowości, kosztuje dużo pieniędzy. Zamiast brać hit i dbać o zadowolenie konsumentów, Comcast zdecydował się na ograniczenie przepustowości.

Ograniczanie polega na spowalnianiu połączeń internetowych w celu zarządzania ograniczeniami przepustowości. I choć nielegalność ograniczania przepustowości jest nadal niepewna, to co najmniej nieetyczne. Nie wspominając o tym, że może to stać się królewskim bólem dla użytkowników, którzy zużywają ogromną ilość danych.

Comcast ogranicza połączenia P2P i Netflix, to nie jest tajemnica. Chociaż firma kiedyś zaprzeczyła wszelkim formom dławienia, przyznała się do spowolnienia niektórych rodzajów ruchu po pojawieniu się niezaprzeczalnych dowodów.

Podczas gdy Netflix zdołał zawrzeć umowę z tym dostawcą usług internetowych, aby przestać ograniczać usługę przesyłania strumieniowego wideo, faktem jest, że Comcast wciąż aktywnie ogranicza P2P i każdy inny rodzaj ruchu internetowego, który uznają za odpowiedni.

Korzystanie z VPN przeciw dławieniu

Połączenia VPN są kierowane przez zaszyfrowany tunel. Chroni to Twoje dane przed wszystkimi podmiotami, które mogą chcieć uzyskać do nich dostęp - w tym rządem, hakerami i dostawcą usług internetowych.

Comcast nie powinien widzieć Twojego ruchu, jeśli korzystasz z niezawodnej sieci VPN. Innymi słowy, Comcast nie będzie w stanie ograniczać połączeń ani wprowadzać ograniczeń w ruchu: ponieważ nie będzie wiedział, co robisz.

Wybór najlepszej sieci VPN dla Xfinity

Chociaż wybór najlepszej sieci VPN dla Xfinity pomoże ci uniknąć ograniczeń prędkości, istnieje wiele innych funkcji, o których należy pamiętać. Ponieważ prawdopodobnie chcesz korzystać z VPN za każdym razem, gdy łączysz się z Internetem, powinieneś znaleźć dostawcę, który nie ma żadnych ograniczeń w zużyciu danych.

Szybkość jest zawsze ważnym czynnikiem przy wyborze VPN, a także spójrz na oferowane przez nią funkcje bezpieczeństwa. Najlepsze sieci VPN wdrożą wiodące w branży protokoły szyfrowania, takie jak OpenVPN UDP z kluczem 256-bitowym.

I chociaż nie ma bezpośredniego zagrożenia dla sieci VPN, należy również rozważyć skłonność Comcast do po prostu blokowania ruchu, którego nie lubi. Nie jest szalone myśleć, że Comcast może po prostu zacząć ograniczać ruch VPN, aby egzekwować ograniczenia użytkowania. W takim przypadku wybranie dostawcy, który ma takie funkcje, jak maskowanie VPN, może maskować typ połączenia, chroniąc cię przed ograniczeniem przepustowości w przyszłości.

Wielu użytkowników szuka sieci VPN, aby poprawić szybkość udostępniania P2P. Pamiętaj, aby zawsze weryfikować preferowane zezwolenia VPN P2P na torrenty. Na koniec powinieneś uzyskać VPN z funkcją „kill switch”, aby twoje połączenie internetowe zostało natychmiast przerwane na wypadek awarii VPN z jakiegokolwiek powodu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z VPN podczas torrentowania, zapoznaj się z naszym najlepszym przewodnikiem po VPN dla stron torrentowych.

Opcje instalacji

Jeśli nie masz dużej wiedzy technicznej, zawsze powinieneś spojrzeć na rodzaj konfiguracji i jak długo to potrwa. Sieci VPN mogą być dostarczane z automatycznymi instalatorami lub wymagać instalacji ręcznej.

Zautomatyzowane oprogramowanie jest najpopularniejszym rodzajem metody instalacji VPN i jest najpopularniejsze wśród dużych marek. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać aplikację, otworzyć ją i postępować zgodnie z instrukcjami krok po kroku, które zobaczysz na ekranie. Ten rodzaj metody instalacji jest bardzo łatwy i przez większość czasu nie wymaga wiedzy technicznej.

Znajdziesz również VPN, które wymagają częściowej lub pełnej ręcznej instalacji. Dobrą rzeczą jest to, że obejmują one więcej opcji i ustawień, ale do ich skonfigurowania potrzebny jest pewien poziom wiedzy technicznej. Należy pamiętać, że większość, jeśli nie wszyscy dostawcy VPN, oferują dokładne instrukcje. Możesz również zajrzeć do sekcji o nazwie „Proces” w naszych dedykowanych recenzjach VPN.

Instalowanie VPN dla Xfinity

Instalacja VPN dla Comcast jest bardzo łatwa, nawet jeśli nigdy wcześniej go nie konfigurowałeś. Oto przewodnik krok po kroku dotyczący instalacji sieci VPN za pomocą automatycznego oprogramowania:

 1. Wybierz VPN dla Xfinity w oparciu o funkcje, których najbardziej potrzebujesz. Nasze sugestie dotyczące najlepszego Xfinity VPN są buforowane, ale warto zauważyć, że IPVanish i NordVPN są również świetnymi wyborami.
 2. Zapisz się dla Twojej ulubionej sieci VPN.
 3. Pobierz i uruchom oprogramowanie instalacyjne. Fantastyczny dostawca VPN zawsze zapewnia aplikacje mobilne i stacjonarne, ale dokładnie sprawdź obsługiwane urządzenia, jeśli chcesz korzystać z innych gadżetów.
 4. Uruchom aplikację po zainstalowaniu i dokończ ostatnie części instalacji. W tym momencie będziesz mieć również możliwość wybrania swojego ustawienia.
 5. Połącz się z serwerem znajdującym się w USA lub kraj, który preferujesz, i będziesz gotowy do surfowania po Internecie! Pamiętaj, że im bliżej serwera, z którym się łączysz, tym szybsze będzie połączenie, więc lepiej wybrać jeden w swoim mieście lub najbliższy.

Czy Comcast zezwala na korzystanie z VPN?

W przeciwieństwie do niektórych dostawców usług internetowych, które nie są jednoznaczne, Comcast daje swoim klientom zielone światło do swobodnego korzystania z VPN, o ile są one przeznaczone do osobistego, niekomercyjnego użytku. Jednocześnie warto zapoznać się z ich warunkami i zasadami użytkowania, ponieważ korzystanie z VPN również nie powinno ich naruszać!

Jeszcze lepsze połączenie

Sieci VPN są zwykle używane do bezpieczeństwa i omijania ograniczeń, ale niektórzy klienci Comcast mogą znacznie poprawić swoje ogólne prędkości połączeń. Pomagasz poprawić szybkość połączenia i zoptymalizować wydajność VPN poprzez:

 • Wybierz serwer VPN, który jest blisko Twojej lokalizacji
 • Utrzymywanie telefonu i innych urządzeń odłączonych od Internetu, gdy nie są używane
 • Podwójne sprawdzenie połączenia internetowego / skrzynki działa poprawnie
 • Wypróbowując różne typy protokołów i zobacz, który z nich działa szybciej w twoim przypadku, ale ze względów bezpieczeństwa zawsze zalecamy używanie OpenVPN UDP

Najlepsza sieć VPN dla Xfinity - podsumowanie

Zakochanie się w zręcznym marketingu Xfinity to jedno, ale nie obiecanie prędkości Internetu to zupełnie inna sprawa. Wybór najlepszej sieci VPN dla Comcast może pomóc w uniknięciu przykrych ograniczeń, jednocześnie poprawiając standardy bezpieczeństwa jednym ruchem.

Pamiętaj, że każdy przypadek jest inny, więc powinieneś wybrać swój VPN w oparciu o funkcje, których naprawdę potrzebujesz. Radzimy zapoznać się z każdą indywidualną siecią VPN w tym artykule, przeczytać tę, którą najbardziej lubisz i upewnić się, że ma wszystkie funkcje, których potrzebujesz, przed zarejestrowaniem się w usłudze. Wszystkie sieci VPN w tym artykule znajdują się u góry gry VPN, więc powinny mieć wszystkie funkcje, których potrzebujesz!

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me