5 najlepszych VPN dla eBayu w 2020 roku – obejdź ograniczenia konta dzięki Stealthy VPN

Istnieje duży problem bezpieczeństwa, który należy rozwiązać podczas zakupów online. Dotyczy to zwłaszcza połączeń z eBayem w hotspotach WiFi w miejscach publicznych. Oszuści mogą podłączyć się do twojego połączenia i uzyskać wszystkie twoje dane osobowe. Możesz udaremnić oszustów za pomocą wirtualnej sieci prywatnej (VPN). Jest to system, który szyfruje całą komunikację,

Dostępne są setki usług VPN, pięć usług z tej listy to najlepsze produkty do zakupów online. Jako taki, rzućmy okiem na pięć najlepszych VPN dla eBay.

Najlepsze VPN dla eBay

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 3. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 4. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

 5. IPVanish

Najlepsze sieci VPN na eBayu: uwagi

Fałszywe hotspoty WiFi

Prawdopodobnie wszedłeś do kawiarni lub dworca autobusowego i sięgnąłeś po telefon, aby wykryć dostępne sieci Wi-Fi. To irytujące, gdy wybierzesz jedną, tylko po to, by poprosić o zapłatę. To, czego naprawdę chcesz, to bezpłatna usługa WiFi, a zakład, w którym jesteś, powinien ją zapewnić.

Podczas skanowania dostępnych połączeń na telefonie, tablecie lub laptopie musisz wyszukać takie, które mają nazwę podobną do miejsca, w którym się znajdujesz. Jeśli jesteś w kawiarni Chillout, poszukaj Sieć WiFi nazywa się coś takiego "Chillout Café WiFi." Zazwyczaj te usługi Wi-Fi wymagają klucza dostępu. Możesz nie chcieć czekać, aby zwrócić uwagę kelnerów na hasło, szczególnie jeśli zobaczysz na liście inne połączenie Wi-Fi, które brzmi jak lepszy zakład. Prawdopodobnie będzie to nazywać się jak "Chillout Café Darmowe WiFi."

Niestety nie masz pojęcia, kto obsługuje ten hotspot Wi-Fi. Przez większość czasu prawdopodobnie będzie to zakład, w którym się znajdujesz. Czasami jednak osoba udostępniająca punkt dostępu nie ma związku z miejscem. W rzeczywistości ten dostawca Wi-Fi może być kolejnym klientem tego miejsca, siedzącym przy pobliskim stole.

Przechwytywania danych

Dowolny laptop lub urządzenie mobilne z funkcją Wi-Fi można przekształcić w punkt dostępu. Ten nowy punkt dostępu musi polegać na usługach dostępu do Internetu pochodzących z innych źródeł. W przykładzie Chillout Café oszust połączyłby się z darmową siecią Wi-Fi w zakładzie, a następnie stworzył własny hotspot Wi-Fi, zwany Chillout Café Free WiFi. Kiedy łączysz się z tym fałszywym połączeniem, nadal dostajesz się do Internetu, ponieważ zostajesz przeniesiony na połączenie bona fide przez urządzenie oszusta.

Wszystkie połączenia WiFi są szyfrowane dla bezpieczeństwa. Jako taki, możesz pomyśleć, że działania oszusta są na nic. Jednak oszust kontroluje pierwszy przeskok Twojego połączenia z komputera do fałszywego punktu dostępu. Procedury nawiązywania połączenia obejmują negocjowanie kluczy szyfrowania. Gdy hotspot generuje ten klucz, oszust może odszyfrować, zapisać i odczytać całą twoją komunikację.

Badanie danych połączenia jest przeprowadzane przez programy komputerowe i odbywa się bardzo szybko. Twoje dane w serwisie eBay, w tym dane logowania, adres e-mail, konto PayPal i wszelkie wprowadzone informacje finansowe, mogą zostać przechwycone. Ten ruch natychmiast przechodzi do oryginalnego połączenia Wi-Fi i do Internetu. Cały powracający ruch jest podobnie kierowany z prawdziwego punktu dostępowego, przez fałszywy punkt dostępowy i do Ciebie.

Ochrona WiFi Hotspot

Oszust może rozwikłać szyfrowanie sieciowe, które ma chronić Twój ruch Wi-Fi przed szpiegami. Musisz uniemożliwić odczytanie odsłoniętej wiadomości. Podczas korzystania z VPN cała komunikacja jest szyfrowana kluczem współdzielonym między zdalnym serwerem VPN a oprogramowaniem klienta VPN na twoim komputerze. Klucze te są dystrybuowane za pomocą systemu szyfrowania klucza publicznego. Te systemy szyfrowania działają z różnymi kluczami do szyfrowania i deszyfrowania wiadomości. Proces wykorzystuje również system certyfikatów, dzięki czemu każdy punkt końcowy może zweryfikować tożsamość drugiego. Ten system dystrybucji kluczy blokuje wszystkich intruzów.

Fałszywe oszustwo WiFi to rodzaj włamania o nazwie "mężczyzna w środku ataku." Gdy VPN działa na twoim komputerze, może bezpiecznie komunikować się z serwerem macierzystym, nawet jeśli komputer oszusta bada wszystkie dane, które przechodzą między dwoma elementami VPN. Gdy fałszywe oprogramowanie do kontroli hotspotów WiFi odszyfrowuje wiadomości za pomocą klucza do ochrony sieci, napotyka kolejną warstwę szyfrowania, której nie można złamać.

Podczas korzystania z VPN nie musisz się martwić o ataki typu man-the-middle - wszystkie twoje dane w serwisie eBay będą chronione.

Najlepsze sieci VPN na eBayu: Podsumowanie

Sieci VPN na naszej liście stworzą prywatność dla wszystkich twoich połączeń, nie tylko dla twojego dostępu do eBayu. Prywatność zapewniana przez VPN daje pewność, że możesz spróbować pobrać torrent i wykonać takie działania, jak przesyłanie strumieniowe filmów z zagranicy.

Jeśli mieszkasz w kraju, w którym władze ograniczają dostęp do Internetu, możesz ominąć te bloki i uzyskać dostęp do zablokowanych witryn i usług dzięki nowej sieci VPN.

Sprawdź VPN na naszej liście i zwróć szczególną uwagę na lokalizację każdego z nich. Po włączeniu VPN wydaje się, że znajdujesz się w kraju wybranego serwera. Jako taki, upewnij się, że twoja VPN ma lokalizację w miejscu, w którym chcesz uzyskać dostęp do usług.

Wszystkie sieci VPN na tej liście mają okresy zwrotu pieniędzy. Skorzystaj z nich i zainstaluj VPN, aby go wypróbować. Jeśli okaże się, że nie jesteś zadowolony z wyglądu i funkcji wybranej sieci VPN, po prostu anuluj umowę, odzyskaj pieniądze i przejdź do następnej na liście. Przede wszystkim upewnij się, że wszystkie Twoje dane tożsamości i informacje finansowe są chronione, korzystając z jednej z pięciu najlepszych sieci VPN dla serwisu eBay.

Najlepsze VPN dla eBay: Porównania równoległe

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 3. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 4. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

 5. IPVanish

KREDYTY OBRAZOWE: IB Photography / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me