5 najlepszych VPN dla Grecji

W Grecji rząd wymusza obowiązkowe przechowywanie danych dotyczących historii przeglądania i metadanych przez 12 miesięcy. Dzięki VPN każdy może ukryć swoją działalność online przed greckim rządem dzięki silnej warstwie szyfrowania VPN. Pozwala to obywatelom greckim przejąć kontrolę nad ich cyfrową prywatnością.

VPN Grecja

VPN dla Grecji pozwala również każdemu ukryć swój prawdziwy adres IP, co z kolei pozwala ukryć swoją prawdziwą lokalizację przed odwiedzanymi stronami internetowymi. Zatrzymuje to śledzenie adresu IP witryny i ukierunkowane reklamy.

Łączenie się z serwerem VPN pozwala również użytkownikom VPN udawać, że przebywają w innym kraju. Umożliwia to użytkownikom VPN dostęp do stron zablokowanych przez rząd i treści ograniczonych geograficznie z zagranicy. Na przykład, korzystając z VPN Netflix, subskrybenci mogą odblokować treści z całego świata. Dotyczy to wersji amerykańskiej, która zawiera więcej treści niż wersja Netflix w jakimkolwiek innym kraju.

VPN to droga do prawdziwej wolności w Internecie.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Co to jest VPN dla Grecji

VPN to usługa subskrypcji online instalowana na urządzeniach. Po zainstalowaniu sieci VPN można wykonać wiele czynności. Po pierwsze, możesz zaszyfrować wszystkie dane przychodzące i wychodzące z twoich urządzeń. Uniemożliwia to dostawcom usług internetowych (ISP) wykonywanie obowiązkowego przechowywania danych w imieniu rządu greckiego.

Oprócz cyfrowej prywatności VPN ukrywa również Twoją prawdziwą lokalizację. Kiedy łączysz się z serwerem VPN, twój prawdziwy adres IP jest maskowany adresem VPN. Dzięki temu odwiedzane witryny nie będą znać twojego prawdziwego adresu IP. Pozwala również użytkownikom VPN udawać, że znajdują się w innym miejscu lub kraju.

Co mogę zrobić z VPN w Grecji??

Większość ludzi korzysta z VPN do łączenia różnych rzeczy. W niektórych krajach rząd wymusza wiele cenzury. W Grecji cenzura nie jest zbyt surowa, jednak niektóre witryny i usługi są nadal zablokowane.

Niektóre witryny pirackie i repozytoria torrentów mają cenzurowane strony. Wiele witryn hazardowych również jest objętych ograniczeniami. Dzięki VPN możesz ominąć lokalne bloki witryn, dając ci pełną swobodę dostępu online.

Dostęp do rzeczy, które powinny być poza limitem, nigdy nie jest dobrym pomysłem, jeśli chcesz uniknąć mandatów, listów od właścicieli praw autorskich lub, co gorsza, kłopotów z policją. Dlatego szyfrowanie zapewniane przez VPN jest tak przydatne. Pozwala robić wszystko, co chcesz online i odblokowywać dowolne treści bez obawy, że zostaną oglądane.

Wreszcie wiele osób korzysta również z VPN, aby uzyskać dostęp do usług zagranicznych i usług przesyłania strumieniowego wideo na żądanie. Dzięki temu użytkownicy VPN mają dostęp do znacznie większej ilości treści, ponieważ amerykański katalog tych usług jest często znacznie bardziej wyczerpujący, co oznacza, że ​​dzięki VPN możesz uzyskać znacznie lepszy stosunek jakości do ceny.

Cenzura internetowa w Grecji

Rząd Grecji cenzuruje niektóre strony internetowe. Niektóre strony w witrynach pirackich są ograniczone (ale nie całe witryny). Ograniczonych jest również około 400 witryn hazardowych, podobnie jak niektóre blogi związane z hazardem na tych stronach.

Pomimo posiadania ogólnie wolnej prasy, dom wolności informuje, że Grecja doświadczyła ograniczenia wolności prasy w ciągu ostatnich pięciu lat. W szczególności prasa nie może negatywnie informować o rządowych środkach oszczędnościowych. Prawo dziennikarza do zachowania poufności jest również zagrożone w Grecji, a dziennikarzy wywierano presję i uciszano za pomocą środków prawnych.

Dla każdego, kto chce uzyskać dostęp do cenzurowanych stron internetowych z Grecji, VPN jest naturalnym rozwiązaniem. Każdy, kto zamierza wyrazić odmienne poglądy polityczne, powinien być całkowicie wolny w Grecji, ponieważ wolność słowa nie jest bezpośrednio zabroniona. Jednak obywatele i dziennikarze, którzy wolą chronić swoją prywatność, mogą chcieć skorzystać z szyfrowania VPN.

Szyfrowanie VPN umożliwia greckim internautom dostęp do dowolnych treści, bez ich nawyków związanych z przeglądaniem stron internetowych przez ich usługodawcę internetowego w imieniu rządu.

Uzyskaj grecki adres IP

Jeśli chcesz uzyskać prywatność podczas korzystania z greckich usług z ograniczeniami geograficznymi, musisz połączyć się z serwerem VPN w Grecji. Wszystkie sieci VPN zalecane w tym artykule mają wybór serwerów w Grecji, dzięki czemu można szyfrować dane i nadal uzyskiwać dostęp do Internetu za pomocą greckiego adresu IP.

Serwery greckie pozwalają również na korzystanie z usług online z ograniczeniami geograficznymi, gdy jesteś poza Grecją na wakacjach. Tak więc, jeśli jesteś na wakacjach i potrzebujesz bankowości internetowej - lub skorzystasz z innej usługi online z ograniczeniami geograficznymi - możesz VPN do Grecji i odzyskać dostęp!

VPN dla publicznej sieci WiFi

Kiedy łączysz się z publicznym Wi-Fi zarówno w Grecji, jak i podczas wakacji, ryzykujesz atakiem cyberprzestępcy. Źle zaimplementowane hotspoty Wi-Fi mogą być niepewne, pozwalając innym osobom w sieci Wi-Fi na atakowanie sesji i kradzież danych, haseł i danych karty kredytowej.

Ponadto można łączyć się z fałszywymi punktami dostępowymi skonfigurowanymi przez hakerów. Te „złe bliźniacze” hotspoty są celowo zaprojektowane tak, aby wyglądały jak oficjalne hotspoty. Dzięki temu bardzo łatwo jest przypadkowo połączyć się z jednym.

Dzięki VPN nie ma znaczenia, czy łączysz się ze źle skonfigurowaną siecią, czy złym bliźniakiem należącym do cyberprzestępcy. Wynika to z faktu, że szyfrowanie zapewniane przez sieć VPN uniemożliwia hakowanie danych przesyłanych z urządzenia do Internetu. VPN jest najlepszą formą osobistego bezpieczeństwa cybernetycznego dostępną dla publicznych użytkowników WiFi. A ponieważ VPN jest tani, zaleca się, aby zawsze go używać.

VPN Proxy Grecja

Chociaż VPN jest rodzajem proxy, jest również o wiele bardziej niezawodny niż zwykłe proxy. Co więcej, VPN jest znacznie bezpieczniejszy, ponieważ automatycznie szyfruje wszystkie dane przychodzące i wychodzące z twoich urządzeń (a nie tylko dane w przeglądarce). Zaufane sieci VPN, takie jak te w tym przewodniku, również wykorzystują najnowsze i najlepsze protokoły szyfrowania; aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i prywatności.

Jeśli chcesz udawać, że znajdujesz się w innym miejscu, proxy nadal jest opcją. Jednak najpopularniejszych usług online nie można już odblokować za pomocą proxy, dlatego VPN jest znacznie lepszym rozwiązaniem. Ponadto VPN zapewni znacznie lepsze prędkości i niezawodność.

Wniosek

Wszystkie sieci VPN w tym przewodniku zostały wybrane, ponieważ mają duży wybór serwerów zlokalizowanych na całym świecie. Oznacza to, że możesz udawać, że jesteś w dowolnym miejscu, aby odblokować więcej treści niż kiedykolwiek wcześniej. Ponadto serwery są szybkie, co oznacza, że ​​nadają się do przesyłania strumieniowego w jakości HD.

Wszystkie sieci VPN w tym przewodniku zostały wybrane, ponieważ mają silne zasady prywatności i aktualne szyfrowanie. Oznacza to, że wszystkie nadają się do zapewnienia cyfrowej prywatności i bezpieczeństwa, których potrzebujesz - zarówno w domu, jak i w publicznej sieci Wi-Fi.

Bez względu na to, dlaczego szukasz VPN, dostawcy VPN w tym artykule są dobrą opcją. Każda sieć VPN różni się nieznacznie, ale wszystkie są doskonałymi usługami, które zapewniają dogodne oferty próbne i gwarancje zwrotu pieniędzy.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Zdjęcia: akedesign / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me