5 najlepszych VPN dla Holandii – Bezpieczne holenderskie VPN

Holandia VPN

Holandia tradycyjnie jest doskonałym miejscem do „VPN z”, a nie miejscem, do którego potrzebujesz VPN.

Jednak tak już nie jest, a teraz korzystanie z VPN w Holandii jest tak samo ważne, jak w większości innych miejsc.

Najlepsze holenderskie usługi VPN

Jeśli chcesz uzyskać szybką odpowiedź, zapoznaj się z tabelą poniżej, aby zobaczyć, co nasi eksperci wybrali jako najlepsze holenderskie usługi VPN. Przewiń poniżej, aby uzyskać więcej informacji.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

 5. IPVanish

  - Łatwy w użyciu | Szybkie połączenia | Brak zasad logów

Zagadnienia dotyczące holenderskiego VPN

Jeśli zależy Ci na prywatności w Holandii, potrzebujesz dobrej sieci VPN. Są również bardzo przydatne do przesyłania strumieniowego treści z zagranicznych usług i ochrony podczas korzystania z publicznej sieci Wi-Fi.Zagadnienia dotyczące holenderskiego VPN

W przeszłości pobieranie treści chronionych prawem autorskim do użytku osobistego nie było przestępstwem w Holandii. Ale to już nie jest prawda. Rzeczywiście, organy ścigania praw autorskich w ostatnich latach bardzo aktywnie ścigały osoby naruszające prawo.

Problemy z prawami autorskimi

Przez wiele lat Holandia była znanym siedliskiem piractwa praw autorskich. Było tak, ponieważ pobieranie materiałów chronionych prawem autorskim było legalne.

Teoretycznie istniały ścisłe ograniczenia tej wolności - można było pobierać tylko filmy i muzykę (nie oprogramowanie komputerowe) i tylko wtedy, gdy już ją posiadasz. Nie egzekwowali jednak praw autorskich, co skutkowało czymś w rodzaju piractwa dla wszystkich.

Aby zrekompensować utratę praw autorskich, od 2003 r. Rząd holenderski nakładał podatek od „osobistej opłaty za kopiowanie” na wszystkie puste nośniki danych, takie jak dyski CD-R, DVD-R i dyski USB.

Problemy z prawami autorskimi

Wszystko zmieniło się jednak w 2014 r., Kiedy Trybunał Sprawiedliwości UE uznał lokalne przepisy za niezgodne z prawem,

„Gdyby państwa członkowskie miały swobodę w przyjmowaniu przepisów zezwalających, między innymi, na zwielokrotnianie na użytek prywatny z nielegalnego źródła, wynikałoby to oczywiście z negatywnego wpływu na prawidłowe funkcjonowanie rynku wewnętrznego.”

Trybunał stwierdził ponadto, że „opłata za kopię osobistą” była również nielegalna, ponieważ niesprawiedliwie karała konsumentów, którzy nigdy nie pirowali niczego w swoim życiu.

W praktyce zarówno dostawcy usług internetowych, jak i rząd nie byli entuzjastycznie nastawieni do egzekwowania nowych zasad. Szybko się to jednak zmienia dzięki niestrudzonym wysiłkom strojów antypirackich, takich jak BRIEN, który niedawno zmusił holenderskich dostawców usług internetowych do blokowania The Pirate Bay i coraz bardziej agresywnie podchodzi do holenderskiego piractwa.

Pamiętaj, że ProPrivacy.com nie akceptuje naruszenia praw autorskich. Chociaż zdajemy sobie sprawę, że wielu osób naruszających prawo używa sieci VPN do ochrony się podczas pobierania. Gorąco zachęcamy wszystkich naszych czytelników do poszukiwania legalnych źródeł treści, które chcieliby konsumować.

Wiv

Niderlandy tradycyjnie uważane były za względnie wolne od nadzoru, ale było to poważnie wątpliwe, gdy rząd uchwalił Wet op de inlichtingenen en veiligheidsdiensten (Wiv) na początku 2017 r..Nadzór rządowy

Ustawa o służbach wywiadowczych i zabezpieczających (tłumaczenie na język angielski) była drakońskim aktem prawnym, który przyznał rządowi holenderskiemu szerokie uprawnienia w zakresie nadzoru. Na mocy Wiv rząd mógł:

 • Stuknij komunikację online z całej okolicy, jeśli mieszka tam jedna „podejrzana” osoba.
 • Zhakuj wszystkie zautomatyzowane urządzenia, na przykład smartfony, komputery i telewizory.
 • Utwórz tajną bazę danych DNA, która mogłaby obejmować każdego obywatela.
 • Udostępniaj zebrane dane zagranicznym służbom wywiadowczym bez ich uprzedniej analizy.

Wiv stał się również znany jako „Sleepwet” lub „Sleepnetwet” (prawo włoków) i miał wejść w życie w maju 2020 r..

Referendum

W Holandii niewiążące referendum doradcze może zostać wymuszone w każdej sprawie, jeżeli na jego poparcie można zebrać 300 000 podpisów. Pięciu studentom udało się to zrobić, gdy ich sprawa stała się popularna po tym, jak pojawiła się w popularnym holenderskim programie satyry politycznej „Zondag spotkał Lubacha”.Referendum

Referendum odbyło się 21 marca 2020 r. Ku zaskoczeniu wszystkich, holenderska opinia publiczna bardzo wąsko odrzuciła Wiv: 48,8% do 47,3%. Być może nie jest zaskakujące, że głosy zostały ostro podzielone według wieku. 60% osób w wieku powyżej 55 lat głosowało za, a 41% wyborców w wieku poniżej 35 lat głosowało przeciw prawu.

W momencie pisania tego tekstu rząd nie formalnie zareagował na wynik, więc nie jest jasne, w jaki sposób zamierza iść do przodu. A może to, czy uszanuje to, co na koniec dnia będzie głosowaniem „doradczym”.

Celowość polityczna sugeruje, że będzie musiała dać podstawy w debacie na temat prywatności. Wydaje się jednak mało prawdopodobne, że porzuci ideę masowej inwigilacji bez dalszej walki.

Bezpieczeństwo WiFi

W szczególności Amsterdam słynie z kawiarni i kawiarni, które prawie zawsze oferują klientom bezpłatne WiFi. To świetnie, ale stanowi zagrożenie dla hakerów, którzy żerują na użytkownikach niezabezpieczonych publicznych sieci WiFi.Bezpieczeństwo Wi-Fi

VPN chroni cię w tej sytuacji. Bezpiecznie szyfruje dane na serwerze VPN, co uniemożliwia hakerom dostęp do niego.

Będzie również chronić cię przed szpiegowaniem przez operatora Wi-Fi. Może to być niewiarygodni gospodarze Airbnb lub komercyjne usługi WiFi, które zapewniają „bezpłatny” dostęp do Internetu w zamian za szpiegowanie twoich nawyków przeglądania.

Odblokuj Netflix

Holendrzy cieszą się zasłużoną reputacją mówiącą w wielu językach, a poziom biegłości w języku angielskim jest szczególnie wysoki. Oznacza to, że wielu Holendrów może w pełni korzystać z programów anglojęzycznych, takich jak Netflix i BBC iPlayer.Odblokuj Netflix

Sieci VPN świetnie nadają się do odblokowywania takich usług, chociaż należy pamiętać, że iPlayer i Netflix mogą blokować niektóre sieci VPN. Sprawdź nasze strony Netflix VPN i iPlayer VPN dla tych, które nie są.

Wniosek

Podsumowanie najlepszych sieci VPN w Holandii

Wynik referendum w Wiv zapewnia źródło światła w sytuacji, w której na całym świecie panuje ciemność. Odpowiedź holenderskiego rządu jest wciąż pytaniem. Myślę, że można śmiało powiedzieć, że świat się zmienia, a wraz z nim Holandia. Jest to szczególnie widoczne w przypadku egzekwowania praw autorskich.

Dlatego bardzo dobrym pomysłem jest korzystanie z VPN w Holandii. Jeśli szukasz niedrogiej sieci VPN, z przyjemnością dowiesz się, że istnieje wiele świetnych, sprawdź naszą tanią stronę VPN, aby uzyskać więcej informacji.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me