5 najlepszych VPN dla IPTV – czy powinienem używać VPN z IPTV?

Czy chcesz uzyskać dostęp do większej liczby programów telewizyjnych niż kiedykolwiek wcześniej za pośrednictwem swojego dostawcy IPTV? Dzięki wirtualnej sieci prywatnej dla IPTV możesz to zrobić pokonać ograniczenia geograficzne, aby uzyskać dostęp do większej liczby kanałów i programy telewizyjne niż kiedykolwiek wcześniej. Niezależnie od tego, którego dostawcy IPTV obecnie używasz do oglądania telewizji przez Internet: IPTV VPN znacznie zwiększy to, co możesz oglądać.

Jeśli to brzmi dobrze, to dlatego, że tak jest! VPN i IPTV to połączenie stworzone w niebie - dlatego wszyscy zadają pytanie: Czy powinienem używać VPN z IPTV??

Zobacz, jak nasi eksperci ocenili najlepsze sieci VPN dla iPlayera. Przewiń w dół, aby uzyskać więcej informacji.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Co to jest IPTV?

Internet Protocol TV to oficjalna nazwa nadana wszystkim strumieniom telewizyjnym odbieranym przez Internet zamiast tradycyjnymi środkami (naziemnymi, kablowymi i satelitarnymi). Za każdym razem, gdy oglądasz strumień telewizyjny kanału telewizyjnego online, uczestniczysz w IPTV. Chociaż termin IPTV można poprawnie zdefiniować w ten sposób, prawdą jest również, że na rynku rośnie liczba dostawców, którzy sami reklamują się jako IPTV. Może to sprawić, że IPTV będzie wydawać się czymś nowym i egzotycznym - w rzeczywistości tak nie jest.

Mimo to powstaje rynek IPTV - rośnie popularność wielu konkretnych dostawców IPTV. Jak zawsze w przypadku mediów strumieniowych online (z oficjalnych źródeł), nie wszystkie treści są licencjonowane na całym świecie. Właściciele praw autorskich i wydawcy zachowują silną kontrolę nad tym, co widzą konsumenci w określonych regionach. Robią to za pomocą ograniczeń geograficznych i bloków geograficznych.

Co to jest VPN dla IPTV?

Wirtualna sieć prywatna dla IPTV to po prostu VPN, której można użyć do odblokowania większej liczby treści regionalnych w planie IPTV. IPTV VPN działa, umożliwiając abonentom łączenie się z serwerem VPN w zdalnej lokalizacji. Najlepsza sieć VPN dla IPTV ma dużą liczbę serwerów na całym świecie. Daje to konsumentom IPTV możliwość udawania, że ​​przebywają w jednym z tych krajów. Wynik? Możliwość oglądania dowolnych programów telewizyjnych i kanałów, które zwykle są dostępne tylko w tym kraju.

Który IPTV VPN powinienem wybrać?

Proste wyszukiwanie „VPN” w Google ujawni, że na rynku jest ponad 850 komercyjnych dostawców VPN. Nie wszystkie z tych usług VPN są odpowiednie do użytku z dostawcami IPTV. Jest tak, ponieważ do strumieniowego przesyłania telewizji w jakości HD potrzebujesz szybkich połączeń. Mając to na uwadze - przy wyborze sieci VPN należy zachować ostrożność - ponieważ łatwo jest dać się nabrać na uzyskanie gorszej usługi.

Sieci IPTV IPTV w tym artykule zostały starannie wybrane, ponieważ są na szczycie swojej gry. Te usługi VPN utrzymują międzynarodową obecność dzięki sieci błyskawicznych serwerów zlokalizowanych na całym świecie. Zapewniają również najlepszą politykę prywatności i funkcje bezpieczeństwa, aby zapewnić użytkownikom wodoszczelną cyfrową prywatność.

Użyj streszczeń, aby podjąć decyzję!

Wszystkie sieci VPN w tym przewodniku są absolutnie wspaniałe, więc pod koniec dnia to od Ciebie zależy, do którego z nich zdecydujesz się wybrać. Wybraliśmy szereg usług, które zapewniają nieco inne funkcje i ceny. Jednak wszystkie mają wiele szybkich serwerów i są niezawodne i godne zaufania. Ponadto wszystkie mają okresy próbne z gwarancjami zwrotu pieniędzy: tak możesz przetestować te usługi dla siebie.

Jakie są moje opcje IPTV?

Jak wyjaśniono wcześniej, wszyscy dostawcy telewizji internetowej są technicznie IPTV. Oznacza to, że Amazon Prime, Netflix, Now TV, Sling TV, Sky TV, iPlayer, All 4, Hulu - i WSZYSTKIE inne usługi przesyłania strumieniowego telewizji online z całego świata - są w rzeczywistości opcjami IPTV. Możesz również użyć jednej z powyższych sieci VPN, aby odblokować filmy z YouTube, które są ograniczone w Twoim kraju.

VPN może być wykorzystywany do odblokowywania australijskich kanałów telewizyjnych z ograniczeniami geograficznymi, hiszpańskich kanałów telewizyjnych, niemieckich kanałów telewizyjnych, japońskich kanałów telewizyjnych i dowolnych kanałów telewizyjnych innych krajów. VPN może być również użyty do odblokowania większej ilości treści we wszystkich usługach wideo na żądanie opartych na subskrypcji (VoD). Korzystanie z VPN dla Netflix pozwoli ci na przykład uzyskać dostęp do znacznie większej ilości treści w katalogu Netflix US.

Określeni dostawcy IPTV

Jak wspomniano wcześniej, obecnie na rynku dostępnych jest również wiele usług subskrypcyjnych, które faktycznie promują się jako dostawcy IPTV. Oto lista najbardziej renomowanych dostawców:

 • IPTV Forest pozwala abonentom wybrać ulubione programy telewizyjne z ponad 4000 kanałów. Przy prędkości 10 GBPS może zapewnić obrazy w jakości FHD / HD / SD. Ceny zaczynają się od 12,49 USD miesięcznie. Zapewnia strumienie IPTV na całym świecie za pośrednictwem dowolnego urządzenia AVOV, Infomir (MAG), Kodi lub Android.
 • RocketStreams to dostawca usług IPTV, który reklamuje się jako najlepszy IPTV w sieci. Internauci mogą bezpłatnie wypróbować usługę przez 24 godziny. Zapewnia dostęp do 1500 filmów i programów telewizyjnych natychmiast! I mówi, że ich tytuły są aktualizowane codziennie. Jest kompatybilny z MAG, Dreamlink T1, Avov, Android, WebTV (przeglądarka) i XBMC / KODI. Ceny zaczynają się od 8,99 USD miesięcznie.
 • Zattoo pozwala oglądać wszystkie ulubione programy telewizyjne na dowolnym urządzeniu. Jednak w niektórych krajach będziesz potrzebować VPN.

Co to jest dekoder telewizyjny IPTV (STB)?

Obecnie można kupić wiele dekoderów, które umożliwią użytkownikom strumieniowe przesyłanie programów telewizyjnych i programów z Internetu. Niektóre z nich to urządzenia Kodi, Apple TV, Roku, Fire TV, Chromecast (który pozwala używać urządzenia mobilnego jako połączenia internetowego dla telewizora), Nvidia Shield Pro, MAG 254 od Infomir, Skystream One, RVEAL, Minix Neo U1 i wiele innych. Urządzenia te pozwalają każdemu na przesyłanie strumieniowe treści do telewizora HD za pomocą kabla Ethernet lub Wi-Fi.

Bez względu na to, z którego systemu korzystasz: VPN IPTV w tym przewodniku będzie dla ciebie działać. Co więcej, wszystkie sieci VPN w tym przewodniku są znane na całym świecie z zapewniania doskonałych przewodników i całodobowej obsługi klienta. Oznacza to, że przeprowadzą Cię przez proces konfigurowania sieci VPN na dowolnym dostępnym urządzeniu!

Oglądaj kanały IPTV na swoim Smart TV

Jeśli lubisz oglądać IPTV na Smart TV, zalecamy również przejrzenie naszych 5 najlepszych sieci VPN dla Smart TV. Umożliwi to bardziej dogłębne spojrzenie na korzystanie z VPN z urządzeniem Smart TV.

Istnieje wiele aplikacji, które zapewniają wideo na żądanie dla telewizorów Smart. Niektóre są dostępne tylko w określonych krajach i prawie wszystkie mogą skorzystać z możliwości odblokowania, które są oferowane z IPTV VPN.

IPTV VPN dla tabletów i smartfonów

Jeśli oglądasz telewizję głównie na urządzeniach mobilnych, z przyjemnością dowiesz się, że wszystkie usługi na liście oferują aplikacje VPN na iOS, a także aplikacje VPN na Androida. Oferują także jednoczesne połączenia VPN, co oznacza, że ​​możesz używać tych VPN na swoim urządzeniu mobilnym i komputerze z jedną subskrypcją.

Oznacza to, że możesz bezpiecznie odblokować dowolną treść IPTV na swoim urządzeniu mobilnym. Dotyczy to zarówno domu, jak i publicznych sieci Wi-Fi - sieć VPN jest instalowana bezpośrednio na urządzeniu - umożliwiając odblokowanie większej liczby strumieni wideo w podróży.

Piractwo i IPTV

Prawdą jest, że ludzie używają IPTV do przesyłania pirackich treści. Czarny rynek IPTV stało się masową wymianą handlową, która czasami wylądowała w więzieniu nielegalnych dostawców usług. Na przykład w Hiszpanii zamknięto nielegalną usługę streamingu sportowego, która zapewniała dostęp do futbolu brytyjskiego w Premier League: jej właściciele zostali uwięzieni.

Niezależnie od tego, czy jest to nielegalne IPTV na urządzeniach Kodi, czy ze stron internetowych, takich jak Gomovies, Putlocker, Alluc - i wielu innych - oglądanie treści na nieoficjalnych stronach jest technicznie nielegalnym piractwem. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie nie mają kłopotów z przesyłaniem bezpłatnych programów telewizyjnych i filmów. Z pewnością nie tak bardzo, jak ludzie mają kłopoty z torrentowaniem (pobieraniem) treści.

Mimo to VPN jest używany przez wiele osób, które lubią strumieniować programy telewizyjne za darmo. Prywatność zapewniana przez (niezawodną i zaufaną) sieć VPN pozwala osobom (korzystającym z tego typu witryn) mieć spokój ducha. VPN ukrywa ich prawdziwą lokalizację, a także szyfruje cały ruch internetowy. Oznacza to, że dostawcy usług internetowych, rządy oraz dostawcy treści / wydawcy nie mogą powiedzieć, co robią i wcześniej zrobili online.

Tutaj w ProPrivacy.com nie akceptujemy tego rodzaju piractwa w żadnej formie ani formie, ale faktem jest, że VPN używa się w ten sposób.

Wniosek IPTV VPN

Korzystanie z VPN dla IPTV jest najlepszym sposobem na maksymalizację liczby programów, filmów i telewizji na żywo, które można oglądać online. Obecnie telewizja internetowa jest normą, a Netflix jest w centrum eksplozji wideo na żądanie. Bez względu na to, czy korzystasz z dekodera, urządzenia z Androidem, Smart TV, czy komputera z VLC lub Kodi: VPN na Kodi lub VLC pozwoli Ci zobaczyć więcej treści.

Dostawcy VPN w tym artykule zostali specjalnie wybrani, ponieważ zapewniają najlepszą usługę przesyłania strumieniowego IPTV. Szybkie połączenia, masy serwerów na całym świecie i duża prywatność sprawiają, że te VPN są niezrównane, jeśli chodzi o IPTV. Wszystkie te usługi są najwyższej klasy, ale wszystkie różnią się nieznacznie: przed podjęciem decyzji sprawdź podsumowania każdej sieci VPN. I pamiętaj, że wszystkie mają gwarancję zwrotu pieniędzy - więc przetestuj kilka!

Najlepsze sieci VPN Smart TV: Podsumowanie obok siebie

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Zdjęcie tytułowe: Profit_Image / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me