5 najlepszych VPN dla Malezji – Odblokuj cenzurowane strony internetowe

VPN Malezja


Jeśli odwiedzasz Malezję lub tam mieszkasz, do odblokowania stron internetowych potrzebujesz VPN.

Możesz skutecznie uzyskać dostęp do zabronionych witryn, jeśli korzystasz z wirtualnej sieci prywatnej (VPN).

Zanim zaczniesz szukać VPN w Internecie, powinieneś wiedzieć, że nie wszystkie usługi VPN są sobie równe. Nie wszyscy są w stanie uniknąć rządowej kontroli dostępu do Internetu.

Najlepszy VPN Malezja

Potrzebujesz także szybkiego VPN. W ciągu pięciu lat dokonaliśmy przeglądu 150 różnych firm VPN i opracowaliśmy ostateczną listę najlepszych VPN dla Malezji i opracowaliśmy wyczerpującą listę najlepszych VPN dla Malezji. Możesz przeczytać więcej informacji o tym, jak działają te zakazy witryn i jak VPN je pokonują, w dalszej części tej recenzji. Na razie spójrzmy na najlepsze VPN dla Malezji.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Zagadnienia dotyczące malezyjskiego VPN

Definicja tego, co jest „prowokujące” lub „grożące” sprowadza się do osobistej interpretacji. Tak więc rządowi udaje się pracować w zakazach na stronach politycznych i informacyjnych. Zablokował serwis informacyjny Sarawak Reports od 2015 roku, kiedy ujawnił skandal związany z przeszczepami, w który zaangażowany był premier Najib Razak. Inne strony z wiadomościami, które bloków rządu Malezji obejmują Tabung Insider, Malaysia Chronicle, The Malaysia Insider, Asia Sentinel i Medium.Uwzględnienie malezyjskiego VPN

Inne strony, które zostały zablokowane w 2016 r., To witryny hazardowe, serwis randkowy o nazwie Adult Friend Finder oraz witryny z indeksami torrentów, w tym The Pirate Bay. Jingoo Fotopages to strona typu Instagram, która specjalizuje się w obrazach wydarzeń w Malezji. Każde zdjęcie zawiera krótkie wyjaśnienie. Malezja zbanowała od 2015 r. Malezja zablokowała także witryny blogowe, w tym OutSyed The Box i Din Turtle.

Wiele witryn politycznych, które nie mogą działać w Malezji, przeniosły swoje adresy do Wielkiej Brytanii. Ten krok utrudnia władzom ściganie dysydentów. Nie zapewnia to jednak dostępności witryn z Malezji. Większość zakazanych stron internetowych jest nadal dostępna dla osób w innych krajach.

Aby uzyskać informacje dotyczące torrentowania, zobacz naszą listę najlepszych VPN dla witryn torrentowych.

Ograniczenia internetowe

W Malezji dostawcy usług internetowych (ISP) wdrażają zakazy rządowe na stronach internetowych. Twój ruch musi przechodzić przez sprzęt twojego dostawcy usług internetowych. Jeśli nie chce, abyś miał dostęp do witryny, po prostu nie przekazuje żądań na ten adres internetowy, który przechodzi przez jej serwery.Ograniczenia online

Rząd Malezji staje się coraz bardziej wyrafinowany. Chiński rząd słynie z kontrolowania informacji, które są dostępne w Internecie dla jego obywateli. Teraz bigwigi z Kuala Lumpur otrzymują wskazówki z Pekinu. Kontrolki internetowe w Republice Ludowej są nazywane „wielką zaporą ogniową Chin”. Rząd Malezji buduje swoją własną wielką zaporę ogniową Malezji.

Rząd, który chce kontrolować wiadomości, nie może polegać tylko na czarnych listach adresów internetowych. Malezyjczycy są dobrze połączeni. Rządowy zakaz BBC lub serwisów informacyjnych, takich jak Wall Street Journal, byłby bardzo oczywistą flagą ostrzegającą świat przed represjami. Aby selektywnie usuwać strony ze stron internetowych, dostawca usług internetowych musi stosować wyrafinowane metody. Obejmują one sprawdzenie zawartości wiadomości przechodzącej przez dostawcę usług internetowych. Ten system nazywa się „głęboką kontrolą pakietów” (DPI). Rząd malezyjski pozyskuje dostawców usług internetowych w tym kraju w celu wdrożenia tego.

Usługi przesyłania strumieniowego

W Internecie jest kilka świetnych filmów, filmów dokumentalnych i programów. Nie musisz wychodzić i kupować DVD, a nawet pobierać całego pliku, aby oglądać go offline. Możesz otrzymywać te filmy i programy w czasie rzeczywistym. Nawet amerykańska usługa przesyłania strumieniowego Netflix jest dostępna w Malezji. Jednak wersje filmów, które otrzymujesz w Malezji, nie są tak dobre, jak oryginalne wersje dostępne w serwisach streamingowych za granicą. Możesz zobaczyć program na Netflix w Malezji, ale jest mocno edytowany, czasem do tego stopnia, że ​​po prostu nie jest przyjemny.Usługi przesyłania strumieniowego

Internet daje dostęp do globalnych stron internetowych. Jednak aby uniknąć pozwów przeciwko rządom innych krajów, zagraniczne usługi przesyłania strumieniowego Cię nie wpuszczają. Sieci VPN mogą obejść te ograniczenia.

Odblokuj kronikę Malezji

Metody blokowania

Sieci VPN mogą pomóc ci uzyskać dostęp do zabronionych serwisów informacyjnych i zagranicznych serwisów streamingowych, które stosują ograniczenia regionalne. Jest tak, ponieważ oba bloki opierają się na tym samym źródle informacji - danych administracyjnych, które towarzyszą każdej wiadomości w Internecie.

Dlatego jeśli chcesz odblokować Malaysia Chronicle, wszystko, czego potrzebujesz, to jedna z powyższych sieci VPN.

Wniosek

Niestety rząd malezyjski wydaje się być na drodze do represji. Starsi członkowie rządu stają się coraz bardziej skorumpowani. Chęć ukrycia tych przestępstw doprowadziła do poważnych ograniczeń wolności informacji. Zobowiązanie do ochrony standardów moralnych narodu i pomocy w utrzymaniu pokoju w zróżnicowanej religijnie i etnicznie populacji daje rządowi ochronę przed wprowadzeniem środków represyjnych.Podsumowanie najlepszych Malezji VPN

Korzystanie z VPN w Malezji nie jest nielegalne. Powinieneś zasubskrybować jeden, aby zwalczyć pełzające elementy kontroli dostępu do Internetu. Każda z usług z naszej listy pięciu najlepszych VPN dla Malezji przywróci twoją wolność w Internecie.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me