5 najlepszych VPN dla Meksyku – Chroń swoją prywatność

VPN Mexico

Każdy, kto mieszka w Meksyku lub go odwiedza, potrzebuje sposobu na strumieniowe przesyłanie globalnych usług.

Potrzebują także ochrony prywatności przed śledzeniem aktywności, szczególnie w przypadku pobierania materiałów chronionych prawem autorskim.

Te i wiele więcej można łatwo osiągnąć dzięki VPN dla Meksyku.

Najlepszy VPN Meksyk

Możesz przeczytać więcej o tym, jak działają VPN i jak mogą ci pomóc w twoich działaniach internetowych w dalszej części tego raportu. Po pierwsze, rzućmy okiem na naszą listę pięciu najlepszych sieci VPN dla Meksyku.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Zagadnienia dotyczące meksykańskiego VPN

Meksyk ma niejednolitą infrastrukturę internetową i drogie łącze szerokopasmowe. Czynniki te utrzymały niskie stawki dostępu szerokopasmowego, wynoszące zaledwie 11% w 2016 r. W porównaniu ze średnią bazą użytkowników szerokopasmowego internetu wynoszącą 29% w krajach Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD). Jednak Meksyk nadrabia zaległości. Niedawny szybki wzrost dostępu do Internetu spowodowany jest rozpowszechnieniem smartfonów. To sprawia, że ​​hotspoty WiFi są bardzo atrakcyjne dla Meksykanów, którzy walczą o związanie końca z końcem.Zagadnienia dotyczące meksykańskiego VPN

Jeśli mówisz po hiszpańsku, Meksyk jest rajem telewizyjnym. Mydła tego kraju przyciągają ogromną publiczność w całej Ameryce Łacińskiej. Jeśli jednak jesteś emigrantem mieszkającym w Meksyku lub odwiedzasz wakacje, możesz mieć trudności z nadążeniem za szybkim dialogiem i namiętnymi fabułami meksykańskich dramatów. Ponowne zapoznanie się z treściami witryn telewizyjnych w twoim kraju stanie się priorytetem.

Podczas gdy penetracja Internetu w Meksyku była minimalna, rząd zajął łagodne stanowisko w kwestii regulacji sieci. Jednak wzrost aktywności w Internecie w ciągu ostatnich kilku lat przyciągnął uwagę prawodawców. W związku z tym rząd podjął kroki w celu zwiększenia inwestycji w infrastrukturę telekomunikacyjną.

Prawo telekomunikacyjne

Prawo telekomunikacyjne

Ta ekspansja doprowadziła do wprowadzenia ustawy o telekomunikacji z 2014 r. Ustawa ta deregulowała świadczenie usług telekomunikacyjnych i nakreśliła rozwój krajowego szkieletu okablowania.

Niestety, kładąc podwaliny pod boom internetowy w Meksyku, prawo telekomunikacyjne wprowadziło również obowiązki dostawców usług internetowych (ISP) i sieci mobilnych do przechowywania dzienników działań użytkowników. Dni wolności w Internecie stopniowo zbliżają się do końca w Meksyku.

Możesz śledzić na podstawie swoich działań przez okres do dwóch lat. Jest to okres, przez który należy przechowywać dzienniki aktywności. Rząd meksykański miał nadzieję udostępnić informacje na temat zwalczania narkotyków i przemytników broni. Zachowane informacje o działalności znajdują się jednak w aktach każdego prawnika zajmującego się prawami autorskimi, który ma nakaz sądowy.

Jak działa VPN?

Prawo telekomunikacyjne z 2014 r. Zobowiązuje dostawców usług internetowych i sieci komórkowe do przechowywania dzienników aktywności. Sieci VPN nie podlegają tym wymaganiom. Sieci VPN przenoszą cały Twój ruch internetowy za pośrednictwem Twojego dostawcy usług internetowych z zamaskowanymi adresami docelowymi komunikacji. Odpowiedzi przychodzące do komputera mają również maskowany adres pochodzenia.Jak działa VPN

Dlatego nawet jeśli dostawca usług internetowych, który obsługuje ruch internetowy w Meksyku, rejestruje wszystko, nie przechowuje prawidłowych informacji. Jeśli ktoś spróbuje śledzić twoje działania, podąży ścieżką do wybranego serwera VPN. Tam szlak się ochłodzi.

Anonimowy VPN

Anonimowość

Wszystkie sieci VPN na naszej liście przechowują działania swoich klientów w tajemnicy. Sieci VPN muszą śledzić połączenia nawiązywane przez swoich klientów podczas trwania tych połączeń. Muszą odsyłać, który klient ma maskowany adres IP, aby móc przekazywać odpowiedzi do odpowiedniego komputera. Jednak po zerwaniu połączenia VPN nie musi przechowywać zapisów tych działań. Nasze zalecane sieci VPN mają na celu jak najszybsze usunięcie wszystkich zapisów połączeń. W związku z tym adwokaci nie otrzymaliby żadnych informacji, gdyby przybyli z nakazem sądowym.

Ochrona VPN sprawia, że ​​bezpieczniejsze jest pobieranie rozrywki w sieciach peer-to-peer (P2P). Niektóre usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Popcorn Time i kilka kanałów w Kodi, również mogą sprawić kłopoty, dlatego podczas przesyłania strumieniowego zalecamy korzystanie z VPN dla Kodi lub Popcorntime VPN, jeśli korzystasz z tych usług. To dlatego, że dostarczają materiały chronione prawem autorskim, nie płacąc za nie.

Ograniczenia regionalne

Większość stron internetowych z transmisją strumieniową zastrzega dostęp do swoich treści widzom we własnych krajach. W związku z tym witryny w USA i Wielkiej Brytanii zablokują Cię, jeśli spróbujesz uzyskać do nich dostęp z Meksyku. Serwery przesyłania strumieniowego mogą stwierdzić z Twojego adresu IP, że jesteś w Meksyku.

Ograniczenia regionalne

Zanim włączysz VPN, musisz wybrać serwer pośredniczący. Sieci VPN mają serwery na całym świecie. Po włączeniu VPN oprogramowanie klienckie na twoim komputerze łączy się z wyznaczonym serwerem. Cała komunikacja między tymi dwoma punktami jest w pełni szyfrowana. Serwer VPN przesyła wiadomości internetowe do zamierzonych miejsc docelowych. Serwer zmienia jednak pierwotny adres IP na własny. Jeśli wybierzesz serwer VPN w tym samym kraju, co usługa przesyłania strumieniowego, do której chcesz uzyskać dostęp, prawdopodobnie będziesz znajdować się we właściwej lokalizacji. Odblokuje usługę.

Jest jeszcze jedna komplikacja związana z dostępem do serwerów przesyłania strumieniowego. Firmy prowadzące te usługi są zobowiązane na mocy umów o ochronie praw autorskich do ograniczenia dostarczania treści do swoich krajów. Muszą podjąć wszelkie możliwe kroki, aby spełnić te obowiązki. Usługi przesyłania strumieniowego wiedzą o VPNach. Wdrażają programy przesiewowe do wykrywania i blokowania ruchu VPN.

Nie wszystkie sieci VPN mogą uzyskać dostęp do każdej usługi przesyłania strumieniowego. Maskowanie tożsamości komunikacji VPN jest drogie. Dlatego wielu dostawców VPN, zwłaszcza darmowe usługi, rezygnuje z walki. Dostawcy z naszej listy najlepszych sieci VPN dla Meksyku poważnie podchodzą do obchodzenia systemów wykrywania VPN. Są to jedne z najlepszych sieci VPN na świecie, które pomagają klientom uzyskać dostęp do wybranych usług przesyłania strumieniowego.

VPN dla Meksyku: Podsumowanie

Główne problemy, które możesz napotkać podczas prowadzenia działalności internetowej w Meksyku, można rozwiązać, instalując sieć VPN. Korzystanie z VPN w Meksyku nie jest nielegalne. Jeśli wybierzesz renomowaną usługę, która nie prowadzi dzienników, nigdy nie będziesz w stanie prześledzić swoich połączeń internetowych.

Zachowaj bezpieczeństwo podczas uzyskiwania dostępu do sieci i wypróbuj jedną z naszych rekomendowanych sieci VPN dla Meksyku.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me