5 najlepszych VPN dla Nowej Zelandii

VPN w Nowej Zelandii to tani sposób na szyfrowanie całego ruchu internetowego, aby dostawcy usług internetowych i rząd nie mogli monitorować wszystkiego, co robisz online. VPN dla Nowej Zelandii pozwala również ominąć bloki witryn narzucone przez dostawców usług internetowych oraz ograniczenia geograficzne, które uniemożliwiają ludziom dostęp do treści z zagranicy. Dzięki VPN Kiwi zyskują cyfrową prywatność i pełną swobodę dostępu - do całego Internetu.

Jaki jest najlepszy VPN dla Nowej Zelandii?

Na rynku istnieją dosłownie setki VPN, dlatego wybór VPN dla Nowej Zelandii może być trudny.

 1. NordVPN

  - Tani VPN, który oferuje wiele zaawansowanych funkcji w oślepiającym tempie

 2. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 3. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 4. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

 5. Ivacy

  - Szybka i bezpieczna sieć VPN, idealna do odblokowywania większej ilości treści

Nasi eksperci z ProPrivacy.com spędzili ostatnie pięć lat na testowaniu, audycie i przeglądie wiodących sieci VPN na świecie. To stawia nas w wyjątkowej sytuacji, gdy wiemy, które sieci VPN mają najlepsze funkcje do określonych celów. Oto krótka lista funkcji, których szukaliśmy przy wyborze najlepszych usług VPN w Nowej Zelandii:

 1. Serwery zlokalizowane na całym świecie oraz w Australii i Nowej Zelandii: Możliwość łączenia się z serwerami tam, gdzie ich potrzebujesz, umożliwia dostęp do ograniczonej zawartości z całego świata.
 2. Duże prędkości: prędkości VPN są ważne dla każdego, kto chce przesyłać strumieniowo treści. Korzystając z VPN dla Netflix, abonenci mogą uzyskiwać dostęp do treści z całego świata, w tym w wersji amerykańskiej z tysiącami innych filmów i programów telewizyjnych. Wszystkie usługi z naszej najlepszej listy VPN dla Nowej Zelandii są wystarczająco szybkie, aby przesyłać strumieniowo w jakości HD.
 3. Silne zasady prywatności: VPN są tak silne, jak ich zasady przetwarzania danych. W naszych zaleceniach stosujemy wodoszczelne praktyki w zakresie danych, które zapewniają, że na serwerach nigdy nie krąży żadne dane, które mogłyby uzyskać władze.
 4. Aplikacje na wszystkie platformy z wieloma zaawansowanymi funkcjami: te sieci VPN działają na wszystkich urządzeniach i mają wszystkie funkcje potrzebne do ochrony prywatności w domu i publicznej sieci Wi-Fi
 5. Stosunek jakości do ceny: w branży VPN cena usługi nie zawsze oznacza jakość. Niektóre tańsze sieci VPN są niesamowicie dobre, a niektóre drogie usługi są mierne. W tej recenzji polecamy usługi, które mają najlepsze funkcje w rozsądnej cenie.

Lista serwerów VPN w Nowej Zelandii

The VPN zalecane w tym artykule mają serwery w Nowej Zelandii...

 • NordVPN - 40 serwerów (w jednym centrum serwerów)
 • CyberGhost - 10 serwerów
 • ExpressVPN - 1 serwer (zapewniający setki adresów IP)
 • PrivateVPN - 1 serwer
 • Ivacy - 1 serwer

Co to jest nowozelandzka sieć VPN?

Virtual Private Network (VPN) to usługa online, którą pobierasz na swoje urządzenia. Najlepsze sieci VPN w Nowej Zelandii mają aplikacje na wszystkie platformy, z których można jednocześnie korzystać na telefonie, tablecie, laptopie i komputerze stacjonarnym.

Gdy tylko użyjesz aplikacji VPN do połączenia z serwerem VPN, cały ruch przychodzący i wychodzący z twoich maszyn jest szyfrowany - co oznacza, że ​​nikt nie może uzyskać do niego dostępu. Chroni to przed hakerami, gdy korzystasz z publicznych hotspotów WiFi. Uniemożliwia to również rządowi i twojemu dostawcy usług internetowych śledzenie ciebie.

Odblokuj całą ograniczoną zawartość

Wiele osób kupuje VPN dla prywatności. Jednak wielką zaletą korzystania z VPN w Nowej Zelandii jest to, że można go również używać do ukrywania adresu IP. Dzięki temu odwiedzane witryny nie będą wiedzieć, gdzie jesteś - i nie będą Cię śledzić.

Pozwala także udawać, że przebywasz w innym kraju, aby uzyskać dostęp do większej ilości treści:

 • Uzyskaj dostęp do usług z ograniczeniami geograficznymi, takich jak BBC iPlayer lub Netflix US
 • Uzyskaj dostęp do stron ocenzurowanych przez rząd lub zablokowanych przez dostawców usług internetowych
 • Dostęp do strumieni telewizyjnych w Australii lub na całym świecie
 • Oglądaj zawody sportowe z ograniczeniami geograficznymi i płać za zagraniczne przesyłanie strumieniowe za wyświetlenia
 • Korzystaj z ograniczonych usług strony internetowej tylko w Nowej Zelandii, gdy jesteś na wakacjach
 • Odblokuj strony streamingowe, takie jak putlockers lub pobierz na piracką zatokę

Bądź bardziej bezpieczny online dzięki VPN dla Nowej Zelandii

Za każdym razem, gdy łączysz się z Internetem za pomocą publicznego Wi-Fi, otwierasz się na hakerów. Niepewne skonfigurowanie hotspotów Wi-Fi pozwala cyberprzestępcom uzyskać dostęp do danych w sieci publicznej. Może to pozwolić złodziejom na kradzież danych uwierzytelniających, haseł oraz danych bankowych lub kart kredytowych. Łączenie się z publiczną siecią Wi-Fi otwiera także przed groźbą złych bliźniaczych punktów dostępu. Są to publiczne hotspoty Wi-Fi utworzone przez hakerów w miejscach, w których można się ich spodziewać - zaprojektowane w celu zmarnowania twoich danych.

Szyfrowanie zapewniane przez VPN pozwala na korzystanie z publicznej sieci Wi-Fi bez obaw. Możesz połączyć się z Internetem w dowolnym miejscu, a dzięki silnemu szyfrowaniu VPN nikt nigdy nie będzie miał dostępu do Twojego ruchu, w tym do wszystkich wrażliwych danych.

Wniosek dotyczący Nowej Zelandii VPN

Niezależnie od tego, czy chcesz chronić swoją prywatność przed rządową inwigilacją - czy chcesz uzyskać dostęp do zablokowanych stron - VPN dla Nowej Zelandii jest tym, czego potrzebujesz.

Wiadomo, że Biuro Bezpieczeństwa Komunikacji Rządu Nowej Zelandii (GCSB) współpracuje z NSA, a bycie częścią umowy o nadzorze Five Eyes jest niezwykle ważne dla każdego, kto ceni prywatność.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me