5 najlepszych VPN dla PayPal w 2020 roku

Sieci VPN zapewniają prywatność i bezpieczeństwo, dlatego idealnie nadają się do użycia z procesorami płatniczymi, takimi jak PayPal. Płatności online to procedura, dla której nigdy nie możesz mieć wystarczającej ochrony, więc korzystanie z VPN podczas uzyskiwania dostępu do PayPal jest zawsze dobrym pomysłem. Sieci VPN dla PayPal mogą być również przydatne z innych powodów, takich jak dostęp do usługi z różnych lokalizacji na całym świecie.


VPN dla Paypal

Chociaż istnieją doniesienia o tym, że subskrybenci są ostrzegani lub nawet czasami blokowani z powodu praktyki, korzystanie z VPN nadal jest popularnym, użytecznym i bezpiecznym sposobem uzyskiwania dostępu do usług PayPal.

Jednak, podobnie jak w przypadku wszystkich aplikacji, wszystkie sieci VPN typu PayPal nie są jednakowe. W ciągu ostatnich pięciu lat sprawdziliśmy ponad 150 różnych dostawców VPN i przeanalizowaliśmy ich, szczególnie pod kątem korzystania z PayPal, i oto 5 najlepszych VPN dla Paypal, które odkryliśmy:

Jeśli szukasz szybkiej odpowiedzi, zapoznaj się z tabelą poniżej, aby porównać to, co nasi eksperci ocenili jako najlepsze sieci VPN dla PayPal.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Chcesz więcej szczegółów? Nasza szczegółowa lista poniżej obejmuje Cię. Sprawdź najlepsze i najlepsze VPN dla PayPal:

Lista najlepszych VPN dla PayPal

Co to jest VPN dla PayPal?

VPN zapewnia bezpieczeństwo i prywatność, niezależnie od tego, czy łączysz się z domu, za pośrednictwem niezabezpieczonej sieci Wi-Fi w kawiarni lub z sieci biurowej. Wynika to z faktu, że wszystkie dane przesyłane do iz urządzenia na serwer VPN są szyfrowane.

Nawet jeśli zostanie przechwycony na trasie, na przykład przez niezabezpieczoną sieć Wi-Fi, ze względu na użycie silnych algorytmów szyfrujących, danych nie da się odczytać. Oznacza to, że Twoje prywatne informacje są prywatne.

Sieci VPN umożliwiają również dostęp do witryn bez ujawniania Twojej fizycznej lokalizacji. Wiele stron internetowych wykorzystuje wykrywanie geolokalizacji, aby ograniczyć dostęp do treści, dzięki VPN możesz udawać, że jesteś w innym kraju, aby ominąć te bloki. Są to kluczowe funkcje VPN, które mogą być bardzo korzystne podczas korzystania z usługi płatności PayPal.

Dlaczego potrzebuję VPN dla PayPal?

Dlaczego więc chcesz lub potrzebujesz VPN, aby uzyskać dostęp do PayPal? Jest wiele powodów, które sprawiają, że jest to bardzo przydatne. Po pierwsze, VPN dodaje dodatkową warstwę bezpieczeństwa do każdej transakcji przeprowadzanej w Internecie.

Podczas korzystania z niezabezpieczonych sieci, takich jak otwarte połączenie Wi-Fi, korzystanie z sieci VPN oznacza, że ​​ruch, informacje finansowe i wszystkie poufne dane pozostają poufne.

Tak, witryna PayPal używa bezpiecznych protokołów do swoich transakcji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o działaniu tych bezpiecznych protokołów, zapoznaj się z naszym artykułem na ten temat: Objaśnienie HTTP. Wystarczy jednak powiedzieć, że w przeszłości pojawiły się problemy z bezpieczeństwem związane z tymi protokołami. Nawet jeśli mogą być całkowicie poprawne, jeśli bezpieczeństwo jest dla Ciebie ogromnym problemem i czujesz się bezpieczniejszy dzięki dodatkowemu szyfrowaniu zapewnianemu przez VPN, to użycie VPN jest idealnym rozwiązaniem.

Aby uzyskać więcej informacji na temat protokołu SSL / TLS, zapoznaj się z naszym artykułem na ten temat: wyjaśniono https

Po drugie, możesz połączyć się z PayPal bez ujawniania swojej fizycznej lokalizacji. Być może korzystasz z PayPal podczas podróży i nie chcesz, aby PayPal wiedział, gdzie jesteś. Ponadto ścisłe zasady bezpieczeństwa PayPal mogą zablokować ci dostęp do konta, jeśli zauważą transakcje z lokalizacji poza krajem ojczystym.

Ponadto PayPal może być niedostępny w twoim kraju i możesz sfałszować swoją lokalizację, aby uzyskać dostęp do usług PayPal niedostępnych w inny sposób. Niezależnie od przyczyny ukrywanie lokalizacji może być bardzo przydatne podczas korzystania z PayPal.

Co sprawia, że ​​dobry PayPal VPN?

Oceniając dostawców VPN, przeanalizowaliśmy niektóre atrybuty i funkcje, aby znaleźć najlepsze VPN Paypal. Dwie podstawowe cechy, których szukaliśmy, to silne szyfrowanie (w celu zachowania prywatności i bezpieczeństwa) oraz lokalizacja serwerów.

Jeśli chodzi o prywatność, prawdopodobnie najważniejszymi funkcjami VPN są zasady rejestrowania i jurysdykcja, w której VPN ma siedzibę. Określą one, czy dzienniki twoich działań online są utrzymywane, a jeśli tak, to kto je widzi i w jakich okolicznościach można je udostępnić.

Dodatkowe cechy, które zostały zbadane, które dotyczą wszystkich sieci VPN niezależnie od aplikacji, obejmują koszt, szybkość, jakość obsługi klienta, a także dostępne metody płatności.

Czy mogę używać PayPal z VPN??

Według niektórych PayPal uniemożliwia korzystanie z VPN w celu uzyskania dostępu do ich usług. Rzeczywiście, proste przeglądanie kilku forów wskazuje, że niektórzy użytkownicy otrzymali ostrzeżenia, a inni zawiesili swoje konta z powodu zasad VPN w PayPal. Jednak wiele osób korzysta z PayPal przez VPN bez żadnych problemów.

Jednak na dzień napisania tej umowy nie znaleziono wzmianki o VPN w aktualnej umowie użytkownika PayPal. To naprawdę sprowadza się do osobistego doświadczenia.

Korzystając z VPN, pamiętaj, że PayPal może mieć metody rozpoznawania użycia VPN. Jeśli wielu subskrybentów PayPal korzysta z tego samego dostawcy VPN w celu uzyskania dostępu do usługi, adres IP VPN może zostać zablokowany przez Paypal. Jeśli tak się stanie, spróbuj użyć innego serwera, aby sprawdzić, czy działa.

Wydaje się pewne, że nigdy nie zostaniesz nagle odcięty od ich usług, jeśli po raz pierwszy nie otrzymasz przysłowiowego klapsa w nadgarstek w postaci ostrzegawczego e-maila.

Ponadto wydaje się mało prawdopodobne, abyś miał kłopoty z korzystaniem z legalnego konta PayPal z domu, gdy jesteś za granicą. Ludzie, którzy mieli problemy, znacznie częściej korzystają z konta Paypal z kraju, w którym nie mieszkają.

Płacenie za VPN za pomocą PayPal

Wielu dostawców VPN akceptuje PayPal jako metodę płatności. Rzeczywiście, wszystkie wymienione w tym artykule akceptują PayPal, ponieważ jest to ważna opcja płatności dla każdej usługi online. Zaleta tego jest oczywista - PayPal jest łatwy w użyciu, oszczędza czas, ma doskonałe centrum rozwiązywania sporów i ułatwia wysyłanie pieniędzy do prawie każdego.

Inni najlepsi dostawcy VPN akceptują PayPal jako metodę płatności, w tym ExpressVPN, NordVPN, VyprVPN, buforowane i VPNArea, aby wymienić tylko kilka dużych hitterów. Jeśli więc jesteś już subskrybentem jednego z nich, a nadszedł czas na przedłużenie subskrypcji, możesz nawet zapłacić za usługę VPN w systemie PayPal za pośrednictwem samej usługi VPN. Mów o pętli.

Jak przetestować system PayPal VPN pod kątem wycieków

Przed użyciem sieci VPN do przeprowadzania transakcji PayPal zawsze dobrze jest przetestować VPN pod kątem wycieków. Dostawcy VPN mogą twierdzić, że chronią Twoją anonimowość i dane, ale istnieją sposoby na przetestowanie swoich roszczeń. Testowaliśmy już VPN na naszej liście, ale nie wierz nam na słowo, przetestuj je sam.

Istnieje wiele witryn testujących VPN, które będą w stanie powiedzieć Ci, jak wyglądasz w Internecie z ich perspektywy. Obejmują one takie informacje, jak adres IP, lokalizacja fizyczna oraz informacje DNS i WebRTC. Szczegółowe informacje na temat testowania sieci VPN pod kątem wycieków można znaleźć w naszym Kompletnym przewodniku po wyciekach IP.

ProPrivacy dla konkluzji Paypal

Sieci VPN są bardzo przydatnymi i wszechstronnymi narzędziami, jeśli chodzi o anonimowość i bezpieczeństwo w Internecie. Jeśli obawiasz się, że Twoje transakcje PayPal zostaną naruszone lub ograniczenia oparte na lokalizacji, które istnieją w subskrypcjach PayPal, VPN są ostatecznym rozwiązaniem.

Przy odrobinie staranności i wiedzy na temat potencjalnych wad spowodowanych tym, że dostawca usług finansowych marszczy brwi w związku z korzystaniem z VPN w celu uzyskania dostępu do ich usług, możesz przejść długą drogę do poprawy jakości obsługi PayPal i zachowania prywatności.

Sieci VPN w tym artykule zostały wybrane na podstawie posiadanych mocnych stron, szczególnie do użytku z usługami PayPal. Ale wybór jednej z powyższych pięciu usług VPN jest dla Ciebie najlepszy.

Wszystkie proponowane usługi zapewniają darmowy okres próbny lub tani wstępny plan użytkowania (z gwarancją zwrotu pieniędzy), co pozwala doświadczyć ich z pierwszej ręki i przetestować ich poziom anonimowości za pomocą dostarczonych narzędzi. Mamy nadzieję, że zalecenia te mają charakter informacyjny i doprowadzą Cię do najlepszego wyboru dla Paypal VPN.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Zdjęcie tytułowe: miliard zdjęć / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me