5 najlepszych VPN dla Polski – zabezpiecz swoje cyfrowe ślady

Polska nie ma rygorystycznych przepisów o ochronie prywatności w Internecie, aby chronić swoich obywateli. Wykonuje także inwazyjne zatrzymywanie danych. Z tego powodu wiele osób szuka VPN dla Polski. Korzystanie z Poland VPN pozwoli każdemu uzyskać dostęp do zablokowanych stron i usług.


Polski VPN

Szyfrowanie VPN obejmie również Twoje cyfrowe ślady i ochroni Twoje działania online przed wścibskimi oczami Twojego dostawcy usług internetowych. W tym artykule przeprowadzimy Cię przez wszystko, co musisz wiedzieć o najlepszych VPN dla Polski.

Ale najpierw skorzystaj z poniższej tabeli, aby porównać naszą starannie wybraną listę najlepszych VPN dla Polski.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Komu potrzebuję VPN w Polsce??

Rozważania dotyczące polskiej sieci VPN

Pomimo tego, że Polska jest otwartą demokracją, która nie bada religijnie działań internetowych, kraj ten nadal jest w stanie zachować pewne dane. Przydaje się tu polska wirtualna sieć prywatna (VPN): obejmuje ona Twoje cyfrowe ślady.

Korzystając z polskiej sieci VPN, możesz uniknąć mylącej sytuacji związanej z prywatnością cyfrową i ochroną własności intelektualnej. Poza tym, jeśli jesteś zagorzałym uczestnikiem transmisji wideo i torrentów, VPN pozwala ci robić, co chcesz, online, nie martwiąc się, że ktoś ogląda.

Cenzura internetowa

Każdy kraj ma swoje prawa dotyczące zniesławienia i bluźnierstwa. Dotyczy to również rady cenzorów na każdym terytorium. Aby rozrywka w Polsce była dostępna, wszystkie filmy i programy telewizyjne muszą być edytowane w celu uzyskania zgody cenzorów.Cenzura

Polscy cenzorzy też nie zatwierdzają automatycznie filmów wyprodukowanych w USA. Nawet jeśli dostawcy publikują amerykańskie filmy w Polsce, nie są to te same wersje, które są pokazywane w USA. Dostawcy rozrywki starają się zapewnić, aby międzynarodowi klienci mieli dostęp tylko do wersji wideo zatwierdzonej przez lokalnych cenzorów.

Ochrona danych

Sieci VPN ukrywają rzeczywisty cel twoich połączeń, więc dostawcy usług internetowych nie mogą raportować, z którymi witrynami się łączysz. VPN szyfruje całą komunikację. Oznacza to, że programy szpiegujące, które czytają treść twoich wiadomości, nie będą mogły zobaczyć, że pobierasz pliki lub uzyskujesz dostęp do strumienia wideo.Ochrona danych

Cały ruch przechodzi przez serwer pośredniczący. Gdy masz włączony program klienta VPN, komputer będzie mógł akceptować tylko wiadomości przychodzące z wyznaczonego serwera. Dzięki temu VPN zapewniają anonimowość i bezpieczeństwo.

Ponadto, jeśli chodzi o ochronę danych, anonimowość i bezpieczeństwo to dwie podstawowe rzeczy. Korzystając z polskiej sieci VPN, nie musisz się martwić o wścibskie oczy próbujące naruszyć Twoje dane lub aktywność online.

Aby czerpać największe korzyści z korzystania z polskiej sieci VPN, musisz wybrać najlepszą dla swoich pożądanych działań. Wybór VPN ma wiele różnych aspektów - od uprawnień P2P i lokalizacji serwerów - po zasady rejestrowania i szybkość. Na szczęście omówimy wszystkie poniższe czynniki.

Lokalizacja serwera

Po pierwsze, ważne jest, aby znaleźć VPN, który oferuje wiele różnych lokalizacji serwerów. Istnieje wiele powodów. Na przykład, jeśli zamierzasz używać swojej polskiej sieci VPN do uzyskiwania dostępu do zablokowanych treści, potrzebujesz sieci VPN z lokalizacjami serwerów w kraju, do którego treści chcesz uzyskać dostęp.Lokalizacja

Ponadto różne lokalizacje serwerów mogą zapewniać różne prędkości. Wybierając VPN z wieloma serwerami VPN i lokalizacjami serwerów, możesz przetestować, które serwery działają szybciej niż inne. Ponadto, jeśli planujesz używać polskiej sieci VPN do torrentowania, potrzebujesz sieci VPN z optymalnym serwerem torrentowym.

Torrentowanie z polską siecią VPN

Chociaż pobieranie plików jest całkowicie legalne, pobieranie plików chronionych prawem autorskim bez pozwolenia nie jest. Niewiele krajów na świecie akceptuje naruszenie praw autorskich. Polska nie jest jedną z nich. Jesteś odpowiedzialny za ściganie w Polsce, jeśli władze przyłapią cię na pobieraniu plików chronionych prawem autorskim za pomocą torrentów.Torrenting

Sieci VPN chronią Cię, ponieważ stoją między tobą a rojem rówieśników dla pliku. Jedynym adresem, który każdy może zobaczyć, będzie adres VPN, a nie twój. Dlatego jedynym sposobem, w jaki każdy może śledzić twoje działania związane z torrentowaniem, jest dobranie się do sieci VPN.

Niektóre sieci VPN wyjaśniają, że będą w pełni współpracować z władzami i przekażą wszystkie wymagane informacje, jeśli otrzymają nakaz sądowy. Inne sieci VPN dokładają wszelkich starań, aby uniknąć gromadzenia informacji o swoich klientach. Są to sieci VPN, które należy subskrybować (te w tym artykule).

Poza tym zaletą jest to, że firma VPN ma siedzibę poza Polską. To stanowi dodatkową przeszkodę na drodze prawników zajmujących się prawami autorskimi, którzy chcą naciskać na firmy VPN w celu uzyskania informacji. Aby uzyskać więcej informacji na temat bezpieczeństwa podczas torrentowania, zapoznaj się z naszym najlepszym przewodnikiem VPN dla torrentów.

Zasady rejestrowania

Znalezienie polskiej sieci VPN, która nie prowadzi dzienników, jest kluczowym elementem zachowania jak największej prywatności. Jeśli natkniesz się na dostawcę VPN, który przechowuje logi, nawet przez krótki czas, narażasz swoją prywatność i anonimowość w przyszłości.Logowanie

Większość firm VPN podlega jurysdykcji, która wymaga od nich przekazywania danych, jeśli otrzymają wezwanie do sądu. Wybierając dostawcę VPN, który nie przechowuje dzienników, całkowicie unikasz tej sytuacji, zachowując w ten sposób swoją prywatność i anonimowość.

Szybkość VPN

Jak wspomniano powyżej, szybkość jest istotnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze VPN. Jeśli zamierzasz używać sieci VPN do przesyłania strumieniowego lub torrentów, prędkość prawdopodobnie będzie czynnikiem kwalifikującym.Prędkość

Wybierając VPN o optymalnej prędkości serwera, możesz cieszyć się transmisją strumieniową i pobieraniem filmów bez opóźnień lub problemów z buforowaniem. Nawet jeśli strumieniowanie / torrentowanie nie jest twoim głównym zmartwieniem, nadal wygodnie jest używać sieci VPN, która umożliwia szybkie przeglądanie Internetu.

Łączność

Szukając najlepszego polskiego serwera VPN do połączenia, należy wziąć pod uwagę kilka różnych rzeczy.Łączność

Na początek znajdź VPN, który oferuje wiele polskich serwerów VPN, dzięki czemu możesz porównać wyniki. Powinieneś również znaleźć dostawcę VPN, który oferuje nieograniczone przełączanie serwerów i ogólną bezpieczną obsługę.

Aby uzyskać więcej informacji na temat najlepszych VPN 2020, sprawdź naszą najlepszą VPN 2020.

Wniosek

Jeśli mieszkasz w Polsce, potrzebujesz sieci VPN, która chroni Twoje dane, ukrywa Twoją lokalizację i dobrze radzi sobie z regionalnymi ograniczeniami witryn do przesyłania strumieniowego wideo. Te dwa atrybuty zapewnią bezpieczeństwo przed ściganiem w Polsce. Innymi niezbędnymi usługami, których będziesz potrzebować z VPN, są funkcje bezpieczeństwa zapobiegające wyciekaniu twojej tożsamości do twojego dostawcy usług internetowych. Niezbędne są także duże prędkości przesyłania strumieniowego wideo HD.Podsumowanie najlepszych polskich sieci VPN

Z podsumowań naszych zalecanych sieci VPN dowiesz się, że wszystkie z nich pomogą Ci podczas pobierania lub przesyłania strumieniowego wideo w Polsce. Zachowaj bezpieczeństwo w Internecie i chroń się dzięki VPN dla Polski!

Jeśli ceny VPN są problemem, dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele doskonałych tanich usług VPN, zapoznaj się z naszym tanim przewodnikiem VPN, aby uzyskać więcej informacji.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me