5 najlepszych VPN dla Singapuru w 2020 r. – Odblokuj wszystkie cenzurowane strony internetowe

81,3% Singapuru ma dostęp do Internetu. Na nieszczęście dla tych osób, Singapore Development Development Authority (MDA) blokuje ponad 100 stron internetowych, w tym serwisy informacyjne, hazard, pornografię, a nawet filmy. Najlepszym sposobem na ominięcie tych bloków jest użycie VPN dla Singapuru. Singapore VPN pozwoli każdemu uzyskać dostęp do stron internetowych, które są zablokowane na całym świecie, a także szyfrować ruch internetowy, aby nikt nie wiedział, co robisz online.

Najlepszy VPN Singapur

Aby Ci pomóc, opracowaliśmy listę pięciu najlepszych sieci VPN dla Singapuru. Jeśli potrzebujesz adresu IP w Singapurze, z przyjemnością dowiesz się, że wszystkie usługi VPN z poniższej listy mają serwery w Singapurze.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

 1. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 2. VyprVPN

  - Błyskawicznie szybki VPN z doskonałymi funkcjami prywatności

 3. Ivacy

  - Super szybki z fajnymi funkcjami przesyłania strumieniowego kanałów

 4. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

 5. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

Uwagi dotyczące VPN w Singapurze

Korzystając z VPN, obywatele Singapuru mogą ominąć bloki narzucone przez MDA, a także zapewnić prywatność i bezpieczeństwo w Internecie. Wybierając najlepsze VPN dla Singapuru wymienione powyżej, wzięliśmy pod uwagę kilka ważnych szczegółów:

 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym.
 • Zaufane polityki prywatności, które zagwarantują ochronę Twoich danych.
 • Serwery na całym świecie, umożliwiające odblokowanie stron internetowych z wielu różnych miejsc.
 • Szybkie sieci serwerów, które pozwolą użytkownikom wykonywać zadania wymagające dużej ilości danych, takie jak gry i przesyłanie strumieniowe w jakości HD.

Wszystkie usługi z naszej listy VPN w Singapurze oferują funkcje wymienione powyżej. Wszystkie z nich zapewnią, że będziesz w stanie odblokować zawartość, pozostając prywatnym online.

Czy sieci VPN są legalne w Singapurze?

Tak, oni są.

Korzystanie z VPN nie jest nielegalne w Singapurze. Jednak korzystanie z VPN w celu uzyskania dostępu do cenzurowanej treści może być. Dlatego powinieneś zdobyć niezawodną i zaufaną sieć VPN dla Singapuru, która jest zarówno prywatna, jak i bezpieczna.

W Singapurze dostęp do pirackich treści jest nielegalny. Jest to egzekwowane przez ustawę o prawie autorskim. Te surowe prawa autorskie oznaczają, że powinieneś używać VPN tylko w Singapurze, wszystkie VPN w tym artykule są bezpieczne i mają wysoki standard szyfrowania. Ponieważ Twoje dane są szyfrowane, dostawcy usług internetowych ani rząd nie mogą stwierdzić, że masz dostęp do ograniczonej zawartości.

Jak skonfigurować VPN Singapur

Uzyskanie i skonfigurowanie sieci VPN w Singapurze jest bardzo łatwe. Wystarczy wykonać następujące proste kroki:

 1. Wybierz VPN dla Singapuru. Aby zachować prywatność i odblokować zawartość w Singapurze, zalecamy ExpressVPN
  , ponieważ jest idealnie wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz.
 2. Kliknij, aby przejść do strony VPN i subskrybuj.
 3. Po zasubskrybowaniu pobierz i zainstaluj oprogramowanie.
 4. Wybierz serwer z listy i kliknij Połącz.
 5. Gdy tylko VPN się połączy, wydajesz się, że jesteś w wybranym kraju i masz dostęp do stron internetowych, jakbyś tam był.

Pamiętaj: dzięki szyfrowaniu VPN wszystkie Twoje dane są bezpiecznie szyfrowane. Oznacza to, że nikt - ani twój dostawca usług internetowych, rząd, miejsce pracy, właściciel ani administrator sieci szkolnej - nie może powiedzieć, co robisz online!

Uzyskaj adres IP w Singapurze

W przypadku singapurskich emigrantów, którzy chcą chronić swoje dane przed usługodawcą internetowym i rządem podczas korzystania z usług internetowych zastrzeżonych dla Singapuru, odpowiedzią jest połączenie się z serwerem VPN w Singapurze. wszystkie usługi wymienione w naszej najlepszej liście VPN dla Singapuru mają do dyspozycji serwery zlokalizowane w Singapurze, liczba oferowanych lokalizacji jest różna, patrz poniżej:

 • NordVPN - 113 serwerów VPN w Singapurze
 • CyberGhost - 1 serwer VPN w Singapurze
 • Ivacy - 1 serwer VPN w Singapurze
 • ExpressVPN - 3 serwery VPN w Singapurze

Łącząc się z jednym z tych serwerów VPN w Singapurze, wszystkie dane zostaną bezpiecznie zaszyfrowane. Jednak nadal będziesz mieć adres IP w Singapurze, dzięki czemu będziesz mógł nadal korzystać z usług internetowych w Singapurze.

Darmowy VPN Singapur

VPN Gate to bezpłatna usługa prowadzona przez Uniwersytet Tsukuba w Japonii. Jest to popularna usługa w Singapurze. Chociaż jest to przydatna sieć VPN, warto zauważyć, że jest raczej powolna i nie wystarcza do przesyłania strumieniowego i innych zadań wymagających dużej ilości danych. Może być przydatny do odblokowywania niektórych rzeczy.

Jednak słowo ostrzeżenia: VPN Gate w pełni przyznaje, że będzie współpracować z organami ścigania i organami rządowymi, jeśli zostanie o to poproszony. Z tego powodu prywatność uzyskana dzięki VPN Gate nie jest tak dobra, jak w przypadku odpowiedniej usługi premium. Istnieją również inne bezpłatne sieci VPN, na które można spojrzeć.

Obejdź MDA Singapore

Gdy łączysz się z serwerem VPN poza Singapurem, możesz uzyskać dostęp do wszystkich stron internetowych, które ogranicza MDA. Oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do filmów, programów telewizyjnych, wiadomości, treści religijnych i innych zastrzeżonych treści. Jest świetny dla studentów, dziennikarzy i innych osób, które chcą uzyskać dostęp do tych treści w celach badawczych lub z powodów osobistych.

Możesz także użyć sieci VPN w Singapurze, aby ominąć ograniczenia geograficzne. Nawet jeśli nie chcesz odblokowywać witryn zablokowanych przez rząd Singapuru, VPN może być bardzo przydatny.

VPN pozwala oglądać usługi przesyłania strumieniowego z całego świata, a także szyfrować połączenie, chroniąc w ten sposób dane.

Wniosek

VPN dla Singapuru to dobry sposób, aby ukryć swoją działalność online przed dostawcami usług internetowych i rządem. Ze względu na nieco uciążliwy charakter rządu i jego praw autorskich jest to fantastyczna zaleta. VPN jest również doskonały do ​​uzyskiwania dostępu do cenzurowanych stron internetowych w tym kraju.

Wszystkie sieci VPN w tym przewodniku mają błyskawiczne serwery zlokalizowane na całym świecie, idealne również do odblokowywania treści ograniczonych geograficznie. Ponadto wszystkie mają wysoce zaufaną politykę prywatności i silne szyfrowanie na poziomie wojskowym.

Jesteśmy pewni, że w tym artykule jest idealna sieć VPN dla Singapuru dla wszystkich, bez względu na okoliczności. Z tego powodu warto skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy VPN. W ten sposób możesz je przetestować bez ryzykowania swoich pieniędzy.

Jeśli masz pytania dotyczące korzystania z VPN w Singapurze, nie wahaj się skontaktować z nami w sekcji wiadomości poniżej.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me