5 najlepszych VPN dla Stremio, które działają w 2020 roku

Co to jest Stremio?

Stremio to odtwarzacz multimedialny, który tworzy centralny punkt dostępu do plików rozrywkowych na twoim urządzeniu oraz do usług zdalnego przesyłania strumieniowego, do których masz dostęp przez Internet. Jeśli ten format brzmi znajomo, to prawdopodobnie dlatego, że słyszałeś lub próbowałeś Kodi. Stremio jest podobny do Kodi i innych mediów "agregatory," takich jak Plex i Popcorn Time.

Po otwarciu aplikacji Stremio zobaczysz listę swoich ulubionych programów i filmów. Nie zapewnia tego Stremio. Aplikacja tylko indeksuje i kategoryzuje filmy znalezione na dysku twardym. Zapamiętuje także programy i filmy, do których już masz dostęp z serwisów streamingowych. Stremio nie zapewnia rozrywki, pozwala tylko oglądać pliki z innych źródeł za pośrednictwem odtwarzacza multimedialnego.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Aby uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego za pośrednictwem Stremio, musisz zaangażować odpowiednią osobę "dodatek." Jest to dokładnie taka sama funkcjonalność jak Kodi. Dodatek jest tak naprawdę tylko linkiem do usługi przesyłania strumieniowego. Niektóre z tych usług pokazują kanały telewizyjne na żywo z całego świata. Inne to biblioteki multimediów wideo na żądanie.

Możesz uzyskać dostęp do usług premium, takich jak Netflix, za pośrednictwem Stremio. Jednak odtwarzacz multimediów nie zapewni Ci dostępu do tych usług subskrypcji bez konieczności płacenia. Gracz nie może również ominąć regionalnych ograniczeń, które zastrzegają zawartość dla klientów, którzy znajdują się w tym samym kraju co serwer przesyłania strumieniowego.

Jeśli nie możesz dostać się do wideo z innych krajów, możesz pomyśleć, że nie ma sensu zawracać sobie głowy instalowaniem Stremio. Nie rozpaczajcie jednak! Istnieje sposób, w jaki możesz pobierać treści z zagranicy, aby grać w swoim Stremio: użyj wirtualnej sieci prywatnej (VPN). VPN może ominąć regionalne ograniczenia i pozwolić ci oglądać, co chcesz.

Nie wszystkie sieci VPN mogą uzyskać dostęp do wszystkich usług przesyłania strumieniowego. Aby dowiedzieć się więcej o przyczynach regionalnych ograniczeń dotyczących witryn do przesyłania strumieniowego, przeczytaj dalszą część tego artykułu. Tymczasem rzućmy okiem na pięć najlepszych sieci VPN dla Stremio.

Regionalne ograniczenia witryn internetowych

Przed połączeniem szerokopasmowym ludzie mieli rozrywkę w domu lub w kinie. W tamtych czasach łatwo było kontrolować, kto oglądał co i gdzie.

W każdym kraju obowiązują inne przepisy dotyczące tego, co społeczeństwo może zobaczyć. Komplikacje prawne związane z zapewnianiem rozrywki obejmują licencje, prawa autorskie, przepisy dotyczące bluźnierstwa i zniesławienia. Lokalnym firmom łatwiej jest zarządzać harmonogramem kin i stacji telewizyjnych niż korporacjom międzynarodowym. Producenci rozrywki tworzą najpierw programy i filmy na potrzeby własnego rynku. Doświadczonym marketerom łatwiej jest zrozumieć, co będzie popularne i zyski na ich rodzinnym terytorium, niż dowiedzieć się, co zyska publiczność za granicą.

Jeśli film lub serial telewizyjny jest hitem w swoim kraju, istnieje szansa, że ​​zyska publiczność w innych podobnych krajach. Powstaje zatem możliwość sprzedaży tego programu. Tradycyjnie zagraniczny nabywca dostosowuje programy przed ich nadaniem. Lokalny nadawca będzie miał dział prawny ze specjalistyczną wiedzą na temat przepisów dotyczących rozrywki publicznej w tym kraju. Podobnie, lokalni marketerzy będą wiedzieć, co będą tolerować ich docelowi odbiorcy.

Gdy usługi szerokopasmowe umożliwiły usługi przesyłania strumieniowego, ustalone praktyki robocze branży rozrywkowej wkrótce okazały się najlepszym dostępnym modelem. Duże firmy produkcyjne zdały sobie sprawę, że koncepcja globalnego centrum wyświetlającego wszystkie swoje treści wszędzie jest niemożliwa do zarządzania. Po pierwsze, muszą istnieć różne wersje językowe i zmiany dla każdego kraju. Ryzyko bycia pozwanym w obcym kraju za przestępstwo wyświetlania obraźliwych materiałów zabiło perspektywy powszechnej dostępności. Usługi transmisji strumieniowej ograniczyły swój zakres do umożliwienia dostępu z kraju ojczystego. W niektórych przypadkach, takich jak Netflix, międzynarodowe serwisy streamingowe bardzo ostrożnie kierują osoby uzyskujące dostęp do usługi do biblioteki w swoim kraju.

Dostęp transgraniczny

Irytujące jest to, że ograniczenia regionalne są oparte na tym, gdzie jesteś, a nie skąd jesteś. Tak więc, jeśli zdarzy ci się być za granicą w pracy lub na urlopie, jesteś zablokowany na stronach internetowych z filmami w swoim kraju.

Gdy uzyskujesz dostęp do strony internetowej przesyłanej strumieniowo, jej serwer sprawdza adres IP, zanim dostarczy treść wideo. Każda wiadomość wychodząca z komputera przez Internet ma unikalny adres. Format tego identyfikatora zawiera kod kraju. Dzięki temu serwery wideo mogą łatwo sprawdzić, czy jesteś w obcym kraju. Następnie wyświetlają komunikat blokujący zamiast wysyłać Ci wideo.

Stremio VPN

Podczas korzystania z VPN cały ruch internetowy opuszczający komputer jest przekierowywany na wyznaczony serwer VPN. VPN szyfruje ten ruch, więc nikt nie widzi ostatecznego miejsca docelowego połączeń. Serwer VPN rozdziela te wiadomości i wysyła je do zamierzonych miejsc docelowych po zamianie adresu IP na własny. Jeśli wybierzesz serwer VPN w tym samym kraju, co usługa przesyłania strumieniowego, do której chcesz uzyskać dostęp, na Twoje żądanie zostanie udzielony kod z żądanym filmem. Ten kod zostanie odesłany z powrotem do serwera VPN. Ten komputer następnie pakuje kod wideo i wysyła go do Ciebie.

Najlepsze VPN dla Stremio: Podsumowanie

Usługi transmisji strumieniowej mają prawne obowiązki w zakresie zapobiegania transgranicznemu dostępowi do ich treści. Proces kontrolowania, kto może oglądać filmy, polega na blokowaniu metod unikania wykrywania lokalizacji. W związku z tym każdy serwer przesyłania strumieniowego, który obsługuje ograniczenia regionalne, również próbuje wykryć i zablokować ruch VPN.

Właśnie dlatego żadna sieć VPN nie zrobi, gdy korzystasz ze Stremio. Tylko najlepsze sieci VPN na świecie są w stanie oszukać serwery przesyłania strumieniowego ” "wykrywanie proxy" systemy. Pięć usług z tej listy najlepszych sieci VPN dla Stremio ma doświadczenie w obchodzeniu regionalnych ograniczeń i wszyscy mogą ukryć swoją tożsamość, aby nie zostali zablokowani. Skorzystaj z bezpłatnych okresów próbnych i okresów zwrotu kosztów zalecanych VPNów Stremio i daj każdemu z nich test?

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Kliknij poniższe łącza, aby uzyskać instrukcje dotyczące korzystania z sieci VPN w innych usługach przesyłania strumieniowego i torrentów:

 • Czas VPN Popcorn
 • hulu VPN
 • VPN Netflix
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me