5 najlepszych VPN dla Ukrainy – Odblokuj rosyjskie strony internetowe za pomocą VPN

Masz dość blokowania stron internetowych na Ukrainie? Dzięki VPN możesz ominąć irytujące bloki i swobodnie przeglądać internet. Poniżej przedstawiamy najlepsze VPN do wykorzystania na Ukrainie.

VPN dla Ukrainy

Ukraina jest narodem, w którym ogromna część ludności mówi po rosyjsku. Z tego powodu około połowa ludności Ukrainy (około 23 milionów osób) korzysta z popularnych rosyjskich stron internetowych. Niestety w maju 2017 r. Wojna między Rosją a Ukrainą spowodowała, że ​​ukraiński rząd prezydenta Poroszenki zakazał rosyjskich stron internetowych. usługa Virtual Private Network (VPN) jest najlepszym rozwiązaniem do odblokowania tych stron internetowych.

Jakie są najlepsze VPN dla Ukrainy?

Zacznijmy od szybkiego spojrzenia na to, kto stworzył naszą listę najlepszych opcji VPN do użycia na Ukrainie:

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

5 najlepszych VPN dla Ukrainy

Przeanalizowaliśmy ponad 150 VPN, fachowo wybraliśmy 5 najlepszych dla Ukrainy, które można zobaczyć na naszej szczegółowej liście poniżej:

Co to jest VPN?

Wirtualna sieć prywatna dla Ukrainy to usługa online, która pozwala każdemu na Ukrainie udawać, że przebywa w Rosji (i innych krajach).

Dostawcy VPN mają sieć serwerów zlokalizowanych na całym świecie, a niektórzy z nich mają serwery w Rosji. Łącząc się z serwerem VPN w Rosji, każdy obywatel Ukrainy może ominąć blokadę rządową narzuconą przez dostawców usług internetowych (ISP) na Ukrainie. Gdy tylko połączysz się z rosyjskim serwerem VPN, wydaje się, że masz rosyjski adres IP, co oznacza, że ​​możesz swobodnie korzystać z rosyjskich stron internetowych.

Jest VPN na Ukrainie bezpieczny?

Być może zastanawiasz się, czy korzystanie z usługi VPN do udawania się w Rosji jest bezpieczne. Odpowiedź brzmi tak. Oprócz udostępniania serwerów w obcych krajach usługi VPN zapewniają również szyfrowanie.

Wszystkie dane przychodzące i wychodzące z komputera osobistego, laptopa, smartfona lub tabletu subskrybenta VPN są bezpiecznie szyfrowane. Oznacza to, że ani ich dostawca usług internetowych, ani rząd nie mogą powiedzieć, co robią online.

Szyfrowanie pozwala użytkownikom VPN na cyfrową prywatność, dzięki czemu mogą robić wszystko, co chcą w Internecie, nie martwiąc się, że każdy może powiedzieć, co robią. Dotyczy to również właścicieli, szkół i administratorów pracy. Szyfrowanie VPN zapewnia prywatność i bezpieczeństwo danych.

Jakie strony internetowe są zablokowane na Ukrainie?

Z powodu wojny z Rosją, która wciąż trwa na Ukrainie, ukraiński rząd zablokował wiele rosyjskich stron. Strony te obejmują popularne wyszukiwarki i serwisy społecznościowe: Mail.ru, VK, Odnoklassniki i Yandex.

Uwagi

Wybierając VPN dla Ukrainy, ważne jest, aby zrozumieć, że nie każda VPN to zrobi.

Na rynku dostępnych jest ponad 850 komercyjnych usług VPN. Jednak nie wszystkie mają serwery zlokalizowane na Ukrainie i w Rosji. VPN dla Ukrainy musi mieć serwery w Rosji, aby abonenci mogli pokonać cenzurę narzuconą przez rząd ukraiński.

Ponadto, ponieważ Ukraina prowadzi wojnę z Rosją, ważne jest, aby ludzie na Ukrainie mieli spokój ducha podczas odblokowywania rosyjskich stron internetowych. Z tego powodu prywatność i bezpieczeństwo są niezbędne.

Wreszcie, szybkość połączenia jest niezbędnym czynnikiem przy wyborze VPN do użytku na Ukrainie. Zdecydowana większość sieci VPN zapewnia wolne połączenie, które nie pozwoli ludziom wykonywać zadań wymagających dużej ilości danych, takich jak przesyłanie strumieniowe. Z tego powodu ważne jest, aby wybrać niezawodnego dostawcę VPN z szybkimi serwerami.

Prywatność i ochrona

Wszystkie sieci VPN w tym artykule zostały wybrane, ponieważ zapewniają najwyższy poziom szyfrowania VPN dostępny w 2020 roku. Tutaj w ProPrivacy.com zawsze zalecamy protokół szyfrowania OpenVPN. Jest tak, ponieważ OpenVPN to wojskowa forma szyfrowania, która jest znacznie bezpieczniejsza niż inne protokoły szyfrowania VPN.

Wiele sieci VPN zapewnia przestarzałą formę szyfrowania o nazwie Point-to-Point Tunneling Protocol (PPTP). To szyfrowanie nie jest bezpieczne i zachęcamy ludzi do korzystania z VPN takich jak te w tym przewodniku, które implementują silne szyfrowanie OpenVPN.

Co więcej, ogromna liczba bezpłatnych usług VPN może sobie pozwolić tylko na to, że zarabiają na sprzedaży danych klientów. Jest to przeciwieństwo tego, co ma robić VPN. VPN ma chronić twoje dane prywatne i bezpieczne, a NIE sprzedawać je oferentowi, który zaoferuje najwyższą cenę.

Każda sieć VPN w tym przewodniku to zaufane i niezawodne usługi, które są dobrze znane w branży VPN. Wszystkie mają bezpieczne zasady prywatności i silne szyfrowanie. Dzięki temu Twoje dane będą prywatne dla każdej sieci VPN w tym przewodniku.

Prędkości połączenia

Wszystkie sieci VPN dla Ukrainy w tym przewodniku mają serwery najwyższej jakości na całym świecie. Oznacza to, że niezależnie od tego, gdzie udajesz (Rosja, USA, Wielka Brytania lub gdzie indziej), zawsze będziesz w stanie wykonywać zadania wymagające dużej ilości danych, takie jak przesyłanie strumieniowe w jakości HD.

Co jeszcze mogę zrobić z VPN?

Rozumiemy, że niedawny rządowy zakaz rosyjskich stron internetowych na Ukrainie jest głównym powodem, dla którego wiele osób mieszkających na Ukrainie chce usługi VPN. Istnieje jednak wiele korzyści z posiadania VPN poza odzyskaniem dostępu do rosyjskich stron internetowych.

Dzięki VPN każdy może udawać, że przebywa w Wielkiej Brytanii, aby oglądać BBC iPlayer. Fani sportu mogą połączyć się z serwerem w USA, aby oglądać baseball lub hokej na lodzie. Fani piłki nożnej mogą oglądać wszystkie ligi europejskie. Fani wyścigów samochodowych mogą odblokować wyścigi Formuły 1 przez cały sezon. Fani tenisa mogą udawać, że przebywają w Wielkiej Brytanii podczas Wimbledonu lub Australii podczas Melbourne Open. Opcje są nieograniczone.

Ponadto dzięki VPN można korzystać z amerykańskiej wersji Netflix, która ma znacznie większy katalog tytułów niż gdzie indziej. VPN jest dobry do przezwyciężenia WSZYSTKICH ograniczeń geograficznych, nie tylko tych nałożonych na rosyjskie strony internetowe.

Publiczne bezpieczeństwo WiFi dzięki ukraińskiej sieci VPN

Podczas korzystania z publicznego hotspotu Wi-Fi każdy inny użytkownik Wi-Fi może łatwo zhakować ruch. Oznacza to, że korzystanie z publicznej sieci Wi-Fi stwarza ryzyko kradzieży haseł, usług i danych bankowych. Czasami hakerzy konfigurują nawet fałszywe publiczne hotspoty Wi-Fi. Jeśli przypadkowo połączysz się z jednym, haker zobaczy wszystko, co robisz.

Szyfrowanie zapewniane przez VPN oznacza, że ​​wszystkie twoje dane są bezpieczne. Bez względu na to, czy jesteś w domu, na oficjalnej publicznej sieci WiFi, czy przypadkowo podłączony do sieci hakera, nikt nie może zobaczyć, co robisz, ponieważ VPN szyfruje Twoje dane. Dlatego VPN jest uważany za najlepszą formę osobistego bezpieczeństwa cybernetycznego.

VPN dla Ukrainy: Podsumowanie

W tym artykule jasno wyjaśniliśmy wszystko, co musisz wiedzieć o VPN dla Ukrainy. Omówiliśmy specyfikacje VPN dla Ukrainy i wyjaśniliśmy, dlaczego jest to pięć najlepszych VPN dla Ukrainy.

Wszyscy dostawcy w tym artykule to sieci VPN najwyższej jakości, które są dobrze znane ze swojej fantastycznej usługi. Są bezpieczne i zapewniają prywatność użytkownikom. Ponadto wszystkie te sieci VPN mają serwery zlokalizowane nie tylko w Rosji, ale na całym świecie, co czyni je idealnymi do pokonywania ograniczeń geograficznych.

Wreszcie, każda sieć VPN w tym przewodniku ma sieć serwerów wysokiej jakości, które pozwolą abonentom robić wszystko, co chcą online, niezależnie od tego, czy będzie to transmisja strumieniowa w jakości HD czy gry. Te sieci VPN mają doskonały stosunek jakości do ceny, ale każda z nich różni się nieznacznie, więc poświęć trochę czasu na dokładne przeanalizowanie każdej usługi. Jeśli masz pytania dotyczące którejkolwiek z usług, nie wahaj się skontaktować z nami w sekcji komentarzy poniżej.

streszczenie

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Zdjęcie tytułowe: Wead / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me