5 najlepszych VPN dla Włoch 2020 – Najlepsze VPN dla prędkości i bezpieczeństwa

Mimo że Włochy są członkiem Unii Europejskiej, nie oznacza to, że jesteś bezpieczny podczas przeglądania Internetu.VPN Włochy


W związku z tym, zawsze powinieneś podjąć dodatkowe kroki bezpieczeństwa, na przykład za pomocą włoskiego VPN.

do tego, VPN umożliwia dostęp do treści ograniczonych geograficznie takich jak Netflix, Hulu i Rai TV. Dzięki temu nie tylko odzyskasz prywatność, ale także będziesz mógł oglądać fantastyczne programy i filmy, gdziekolwiek jesteś. Bez dodatkowych kosztów.

Najlepsze VPN dla Włoch

Zobacz naszą ofertę VPN, które najlepiej stosować we Włoszech poniżej.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

  - VPN o dużej wartości z serwerami poświęconymi zapewnieniu dostępu do włoskiego SkyGo i Netflix

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Korzystanie z VPN we Włoszech: uwagi

Czytaj dalej poniższe punkty, aby dowiedzieć się, dlaczego korzystanie z VPN jest ważne. Ponadto podkreślamy wpływ włoskich przepisów na prywatność i bezpieczeństwo.

Włoska wolność prasy

Włoska wolność prasyWłochy są krajem bardzo politycznie spolaryzowanym.

Dlatego wiele wiadomości z tego kraju jest wypaczonych, a ich szerokość ograniczona.

Co więcej, inne źródła wiadomości można szybko ograniczyć, stosując prawa autorskie i przepisy dotyczące zniesławienia.

Chociaż większość z nich to pozostałość po poprzednim rządzie, nadal jest powszechna. Jako taki, aby uchronić się przed postępowaniem sądowym, zdecydowanie zaleca się korzystanie z VPN we Włoszech. Umożliwi to dostęp do zastrzeżonych wiadomości, a także zapewni ochronę, jeśli publikujesz zastrzeżone treści.

Podsłuch

Autistici / Inventati to włoski dostawca bezpiecznych wiadomości e-mail, który może również pomóc w ochronie prywatnej komunikacji. Ma to kluczowe znaczenie Włochy bardzo chętnie podsłuchują i mają szybki dostęp do danych osobowych (bez konieczności wydawania warrantów).Podsłuch

Pozostawienie danych niezaszyfrowanych to po prostu zła forma w dzisiejszych czasach. Istnieją jednak sposoby, aby zapewnić, że potencjalne lokalne inicjatywy podsłuchowe nie naruszają twoich danych.

Programy podsłuchowe zwykle (choć nie zawsze) występują w granicach kraju. W tym przypadku, upewnienie się, że łączysz się z obcym serwerem VPN, powinno Cię chronić. Chroniłby cię przed agencjami rządowymi lub podsłuchującymi.

Problemy z prawami autorskimi

Prawa autorskie we Włoszech

Rząd włoski miał masowe tłumienie problemów związanych z prywatnością w Internecie i prawami autorskimi, tak bardzo, że rząd USA ich pochwalił! Było wiele przypadków usuwania stron internetowych z powodu niewielkich problemów.

Niektóre z tych sprawy pokrywają się z wolnością prasy (patrz wyżej) - i dążyć do ograniczenia ludziom dostępu do szerszych wiadomości.

Zniesławienie

Ważnym problemem było również zniesławienie,

aw jednym szczególnym przypadku użytkownik Facebooka został ukarany grzywną za zniesławienie swojego pracodawcy na własnej stronie na Facebooku - postępowanie prawne, które może otworzyć wiele drzwi do podobnych działań.

To tylko niektóre z głównych problemów, które pokazują, jak bardzo musisz się martwić o swoją prywatność i dlaczego powinieneś podjąć dodatkowe kroki, aby to zrobić.

Anty piracki

Niedawno było mnóstwo nowych przepisów antypirackich, które jeszcze bardziej utrudniają udostępnianie plików i P2P we Włoszech. Przed laty sprawy były stosunkowo luźne i nieuregulowane. Teraz wydaje się, że wahadło kołysze się coraz bardziej w przeciwnym kierunku.Włoskie przepisy antypirackie

Posiadacze praw autorskich cieszyli się, gdy rząd włoski opowiedział się za poprawkami antypirackimi.

w rzeczywistości, zanie muszą nawet przeprowadzać procesu próbnego w celu zablokowania witryn internetowych zawierających linki do pirackich treści. I chociaż wiele grup wewnętrznych - w tym dostawcy usług internetowych - twierdziło, że nowe ustawodawstwo stanowi naruszenie praw człowieka, nowe orzeczenia nadal obowiązują.

Zapoznaj się z naszym najlepszym artykułem VPN dla torrentów, aby dowiedzieć się więcej.

Włoskie serwery VPN

W tym artykule skupiono się na Dostawcy VPN, którzy oferują serwery zlokalizowane we Włoszech. Jednak korzystanie z włoskiego serwera nie jest idealne, jeśli prywatność jest głównym powodem korzystania z VPN. Wynika to z wyżej wspomnianego silnego egzekwowania praw autorskich i różnych kwestii związanych z nadzorem (w tym masową inwigilację włoskiej komunikacji przez NSA).Włoskie serwery VPN

Użytkownicy dbający o prywatność powinni wybrać serwery zlokalizowane w Szwajcarii, Czechach, Luksemburgu lub Rumunii. Serwery w pobliskich krajach pomogą zminimalizować ilość narzutów i opóźnień wprowadzanych do połączenia internetowego. Niemniej jednak możesz połączyć się z bardziej niejasną lokalizacją.

Oglądaj telewizję Rai poza Włochami

Możesz także użyć VPN, aby uzyskać dostęp do włoskich treści poza terytorium Włoch. Istnieje kilka włoskich kanałów, które można oglądać, ale co najważniejsze, można oglądać telewizję Rai poza Włochami.

Rai TV to włoska włoska firma nadawcza, która oferuje 12 kanałów online, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem sieci VPN. Z powodu ograniczeń regionalnych telewizja Rai nie jest dostępna nigdzie indziej niż we Włoszech. Dlatego jeśli połączysz się z włoskim serwerem VPN, będziesz mógł oglądać go poza Włochami.

Najlepsza sieć VPN dla Włoch: Podsumowanie

Korzystanie z VPN dla Włoch jest tak proste, jak opłacenie, a następnie zainstalowanie usługi. W tym artykule, pokazaliśmy pięć najlepszych sieci VPN dla Włoch. Najlepsza sieć VPN dla Włoch Wniosek

Możesz teraz używać ich do ochrony siebie i oglądania treść ograniczona geograficznie.

Więc śmiało i zarejestruj się dziś w jednej z tych włoskich usług VPN, aby chronić swoją prywatność!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me