5 najlepszych VPN dla WoW w 2020 roku

Czy jesteś zablokowany w World of Warcraft (WoW) z powodu miejsca zamieszkania? Być może nie jesteś zablokowany, ale połączenie jest opóźnione lub serwer często się psuje. Jeśli tak, to Łał VPN może być rozwiązaniem twojego problemu.

WoW VPN

VPN może pozwolić Ci zalogować się tak, jakbyś był w miejscu, które nie jest zablokowane lub połączyć się z bardziej niezawodnym serwerem. W niektórych rzadkich przypadkach VPN może nawet zmniejszyć opóźnienie w połączeniu, kierując połączenie lepiej niż robi to twój dostawca usług internetowych.

W ciągu ostatnich pięciu lat testowaliśmy sieci VPN z ponad 150 firm. Przeszukaliśmy rynek, szukając usług za pomocą Najlepsze funkcje dla graczy WoW. Wynikiem jest ta lista 5 najlepszych VPN dla World of Warcraft.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź naszą szczegółową listę poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich sieci VPN opisanych na tej stronie.

Lista najlepszych VPN dla World of Warcraft

Dlaczego potrzebuję WoW VPN?

Istnieje kilka powodów, dla których możesz potrzebować WoW VPN. Ludzie w niektórych krajach lub regionach (np. Niektóre kraje azjatyckie, Iran i Krym) nie mogą łączyć się z serwerami WoW (w World of Warcraft serwery nazywane są królestwami). Korzystając z VPN, możesz sprawić, że będzie wyglądać, jakbyś łączył się z lokalizacji, która nie jest zablokowana.

Czasami możesz napotkać problemy, nawet jeśli twoja część świata nie jest zablokowana. Na przykład możesz znaleźć się w hotelu lub innym miejscu, które uniemożliwia programom korzystanie z określonych portów komunikacyjnych ze względów bezpieczeństwa. Jeśli World of Warcraft potrzebuje tych portów, równie dobrze możesz być w zablokowanym kraju. Korzystanie z VPN pozwala całkowicie ominąć te problemy i cieszyć się grą, gdziekolwiek jesteś!

Nawet jeśli możesz połączyć się z królestwem bez problemów, WoW VPN nadal może pomóc. W niektórych przypadkach można użyć sieci VPN, aby zmniejszyć opóźnienie i opóźnienie WoW (w grze nazywane „pingowaniem”). Nie jest to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej sytuacji, VPN może pomóc ustabilizować połączenie lub umożliwić połączenie z różnymi serwerami, które mogą działać lepiej.

Ważne jest, aby zdawać sobie sprawę, że w większości przypadków VPN spowalnia połączenie z królestwem World of Warcraft. Szyfrując ruch i kierując go przez serwer VPN, można oczekiwać niewielkiej utraty prędkości. Jest to coś, co musisz sam przetestować i tam przydają się gwarancje zwrotu pieniędzy VPN.

Ostatnim powodem korzystania z WoW VPN jest ochrona przed hakerami i wściekłymi graczami. Hakerzy stale próbują przejąć kontrolę nad kontami World of Warcraft, a nawet przechwytywać informacje o kartach kredytowych. VPN może trzymać te stwory na dystans. W świecie eSportu pojawiają się doniesienia o graczach używających ataków DDoS, aby okaleczyć swoich przeciwników w kluczowych momentach. Chociaż nie słyszeliśmy o podobnych atakach na graczy World of Warcraft, VPN ochroni cię przed takimi atakami, jeśli kiedykolwiek będą one skierowane w twoją stronę.

Uwaga: więcej informacji na temat zapobiegania DDoS w grach online można znaleźć tutaj.

Jak poprawić prędkość mojej WoW VPN?

Jeśli chcesz uzyskać maksymalną możliwą wydajność z VPN dla World of Warcraft, możesz spróbować zmienić domyślny protokół VPN. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, odwiedź nasz przewodnik po Best VPN for Gaming.

Najlepsza sieć VPN dla WoW

Większość graczy WoW nie potrzebuje teraz VPN. Ale jeśli wskaźnik ping połączenia jest zły lub połączenie spada, połączenie WoW VPN może poprawić sytuację.

Jeśli mieszkasz gdzieś, dostęp do WoW jest całkowicie zablokowany lub gdy ograniczanie przepustowości ISP wpływa na Twoją grę: zdecydowanie powinieneś wypróbować jedną z naszych 5 najlepszych sieci VPN dla World of Warcraft. Pozwalają ci znajdować się w kraju, który nie jest zablokowany, dzięki czemu możesz łatwo zalogować się do gry. Wszystkie pozycje z tej listy są również doskonałymi usługami ogólnego zastosowania, zapewniającymi wszystkie zalety VPN, potencjalnie poprawiającymi wrażenia z gry.

Skorzystaj z bezpłatnych prób i gwarancji zwrotu pieniędzy oferowanych przez te wysokiej jakości sieci VPN, aby sprawdzić, czy WoW VPN jest właśnie dla Ciebie.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat korzystania z VPN dla graczy, zapoznaj się z naszym przewodnikiem VPN dla graczy.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z VPN z innymi grami i platformami, spójrz na poniższe przewodniki:

 • VPN dla Xbox
 • VPN dla PS4
 • VPN na PC
 • Najszybsza sieć VPN do grania
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me