5 najlepszych VPN Hiszpania – Szybkie i bezpieczne hiszpańskie VPN do 2020 roku

Hiszpania jest krajem europejskim znanym z cenzury Internetu.VPN Hiszpania


Ponadto rząd hiszpański również praktykuje niektóre z nich surowe zasady antypirackie.

Dlatego bez względu na to, czy odwiedzasz, czy mieszkasz w Hiszpanii, na pewno się zdecydujesz

Nielegalne działania związane z torrentowaniem można uznać za niebezpieczne w Hiszpanii - co jest do kitu, ponieważ Hiszpania ma dość dobrą infrastrukturę internetową ze standardowymi usługami o przepustowości 10 Mb / s i szybkimi usługami o prędkości 100 Mb / s.

Dla obcokrajowców podróżujących za granicę te wysokie prędkości przesyłania strumieniowego mogą zmienić świat, gdy próbujesz uzyskać dostęp do programów telewizyjnych i filmów z domu.

Niestety, dostęp do tych usług przesyłania strumieniowego online bez VPN jest niemożliwy ze względu na zasady dotyczące praw autorskich i treści ograniczone geograficznie.

Najlepsze VPN dla Hiszpanii

W ciągu ostatnich pięciu lat sprawdziliśmy ponad 150 dostawców VPN oto nasz wybór najlepszych.

Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego warto korzystać z VPN w Hiszpanii, czytaj dalej nasz artykuł.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

 5. IPVanish

Co to jest VPN?

VPN lub wirtualna sieć prywatna to usługa, która zapewnia bezpieczeństwo, prywatność i anonimowość. Podczas korzystania z usługi VPN maskujesz swoją lokalizację za pomocą lokalizacji podanej przez dostawcę VPN.Co to jest VPN

Innymi słowy: jeśli jesteś w Hiszpanii i chcesz uzyskać dostęp do usług transmisji strumieniowej telewizji w Wielkiej Brytanii, po prostu udajesz, że jesteś w Wielkiej Brytanii, a usługa przesyłania strumieniowego telewizji nie będzie mądrzejsza.

VPN dla Hiszpanii jest niezbędny z różnych powodów, w tym z unikanie rządowego nadzoru i cenzury internetowej, a także dostęp do treści objętych ograniczeniami geograficznymi, bezpieczeństwo w publicznej sieci Wi-Fi oraz prywatność podczas działań P2P.

Korzystanie z VPN w Hiszpanii jest konieczne, ponieważ zapewnia ważną dodatkową warstwę ochrony i bezpieczeństwa, która jest bardzo ważna w dzisiejszej erze cyfrowej.

Jak skonfigurować VPN

Na szczęście skonfigurowanie VPN dla Hiszpanii jest bardzo proste:

Jak skonfigurować VPN

 1. Wybierz jedną z naszych rekomendowanych sieci VPN dla Hiszpanii
 2. Zarejestruj się w VPN
 3. Pobierz odpowiedni plik dla swojego systemu operacyjnego
 4. Zainstaluj VPN w swoim systemie
 5. Po instalacji otwórz VPN
 6. Połącz się z dowolnym serwerem, który chcesz
 7. Wszystko gotowe - i bezpieczny od rządowej inwigilacji!

Nasza rekomendowana sieć VPN dla Hiszpanii to aktualna oferta

ExpressVPN
, ponieważ oferuje wszystko co najlepsze (wiele lokalizacji serwerów, szyfrowanie klasy wojskowej i ma siedzibę w Rumunii).

Mobilna sieć VPN

Wszystkie z tych Sieci VPN z tej listy oferują VPN dla iPhone i VPN dla urządzeń z Androidem. Jest to idealne rozwiązanie, ponieważ VPN jest tak samo potrzebny na urządzeniu mobilnym, jak na komputerze.Mobilna sieć VPN

Na przykład, jeśli często łączysz się z publicznymi hotspotami Wi-Fi, mobilna sieć VPN pomaga chronić Cię przed niechcianymi atakami stron trzecich.

Czy VPN są legalne??

Tak, VPN są legalne w Hiszpanii. Sieci VPN są ogólnie legalne w większości krajów, chociaż korzystanie z VPN do popełnienia przestępstwa cyfrowego jest oczywiście niezgodne z prawem. Dlatego ważne jest, aby mądrze wybrać dostawcę VPN. Na przykład, jeśli używasz sieci VPN do udziału w nielegalnych działaniach P2P, potrzebujesz sieci VPN, która nie przechowuje żadnych dzienników.

VPN dla Hiszpanii

Przed wyborem VPN dla Hiszpanii należy wziąć pod uwagę różne kwestie - od lokalizacji serwerów po ogólną szybkość serwerów. Oto lista rzeczy do rozważenia przed wyborem dostawcy VPN:Rzeczy do rozważenia

 • Liczba lokalizacji serwerów
 • Szybkość serwerów
 • Zasady rejestrowania (bez preferowanych dzienników)
 • Siła szyfrowania
 • Oferowane protokoły
 • Dodatkowe funkcje bezpieczeństwa
 • Liczba dozwolonych jednoczesnych połączeń
 • Kraj, w którym ma siedzibę VPN

To tylko kilka z wielu czynników do rozważenia. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź nasz Przewodnik VPN dla początkujących.

Cenzura internetowa

Rząd hiszpański jest znany blokowanie stron internetowych, które reklamują niepożądane opinie polityczne, przede wszystkim w odpowiedzi na niektóre grupy aktywistów promujące katalońskie referendum w sprawie niepodległości. Przykładem tego jest 10 października 2017 r., W którym Hiszpańska Gwardia Cywilna zablokowała dostęp do pro-katalońskiej grupy niezależnej WhatsApp.cenzura internetowa

Korzystając z VPN, nie musisz się martwić, że hiszpański rząd blokuje dostęp do programów politycznych, z którymi się nie zgadzają. Co więcej, nie musisz się martwić o kłopoty z korzystaniem z prawa do wolności słowa.

Nie wspominając, hiszpański rząd niedawno zaproponował zakaz memów w mediach społecznościowych. Reforma wyeliminowałaby „rozpowszechnianie obrazów, które naruszają honor osoby”. Jeśli rząd hiszpański przeprowadzi reformę, nie ma wątpliwości, że korzystanie z VPN stanie się koniecznością.

Nadzór rządowy

Mimo twierdzenia Hiszpanii nie uczestniczą w rządowej inwigilacji, w różnych raportach twierdzi się inaczej zostały wydane w ostatnich latach.Nadzór rządowy

Przykładem tego jest 21-letnia Cassandra Vera, studentka z Murcji, która na Twitterze wyśmiewała żarty z „gloryfikowanego terroryzmu”. W odpowiedzi na jej żarty została skazana na cały rok więzienia.

To tylko kolejny powód, aby korzystać z VPN w Hiszpanii - ochrona siebie i swojej wolności jest ważna. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest podzielenie się dowcipem lub opinią w mediach społecznościowych, aby rząd pukał do twoich drzwi kilka miesięcy później, oskarżając cię o promowanie terroryzmu. Mówiąc wprost, nieużywanie VPN nie jest tego warte.

Wniosek

Ludzie mieszkający w Hiszpanii zasługują na korzystanie z prawa do wolności słowa, powinni również mieć dostęp do swoich ulubionych programów telewizyjnych, stron internetowych do przesyłania strumieniowego i innych usług online z całego świata.VPN dla Hiszpanii Wniosek

Dzięki VPN możesz spać spokojnie, wiedząc, że twoje połączenie jest bezpieczne i prywatne, nawet w publicznych hotspotach WiFi. VPN dla Hiszpanii może pomóc w tym wszystkim i nie tylko. Wszystkie sieci VPN w tym artykule są idealne dla osób mieszkających w Hiszpanii. Zapewnią ci bezpieczeństwo. Zapewnią ci bezpieczeństwo. Co ważniejsze, zapewnią ci wolność w sieci, na którą zasługujesz.

Każda VPN wymieniona tutaj oferuje bezpłatny okres próbny lub 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz wypróbować jedną z najlepszych sieci VPN dla Hiszpanii dzisiaj, bez obawy o natychmiastowe zaangażowanie!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me