5 najlepszych VPN Overwatch, które działają w 2020 roku

Masz problem z połączeniem z Overwatch? Chociaż Overwatch VPN nie może rozwiązać każdego problemu, może być to rozwiązanie, którego potrzebujesz! Jeśli nie możesz korzystać z funkcji czatu lub jesteś całkowicie zablokowany, szybka i niezawodna sieć VPN może ominąć te bloki, pozwalając udawać, że przebywasz w innym kraju.

Overwatch VPN

Jeśli problem stanowi samo połączenie internetowe, VPN może pomóc. W niektórych sytuacjach zaszyfrowana sieć VPN może uniknąć problemów, które w przeciwnym razie mogłyby zakłócić grę. W ciągu ostatnich kilku lat sprawdziliśmy ponad 150 VPN 5 najlepsze VPN dla graczy Overwatch.

W poniższej tabeli możesz łatwo porównać nasze typy najlepszych VPN dla Overwatch

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Co to jest Overwatch VPN?

Virtual Private Network (VPN) to usługa subskrypcji, która może ukryć twoją tożsamość i pozwala udawać, że przebywasz w innym kraju. Overwatch VPN to VPN, który jest szczególnie przydatny do grania w Overwatch. Nie ma znaczenia, gdzie jesteś ani gdzie kupiłeś subskrypcję: dzięki VPN dla Overwatch możesz uniknąć kilku problemów, które mogłyby zakłócać twoją grę.

Należy pamiętać, że w większości przypadków VPN spowalnia połączenie z Overwatch. Szyfrując ruch i kierując go przez serwer VPN, można oczekiwać niewielkiej utraty prędkości. To, czy warto, zależy od twojej sytuacji (dla wielu osób jest tego warte).

Jeśli nie możesz się zalogować do gry lub nie możesz czatować z członkami swojej drużyny, nieco wolniejsze połączenie może być niewielką ceną. To, czy kompromis jest tego wart w danej sytuacji (jeśli masz bardzo szybką sieć, będzie to konieczne), musisz sam zdecydować. Gwarancja zwrotu pieniędzy VPN może się tu przydać - ponieważ możesz sam sprawdzić.

Oto kilka sytuacji, w których Overwatch VPN może być wartościową inwestycją.

Nie możesz grać w Overwatch

Overwatch miał problemy z oszustwami i hackami pochodzącymi od graczy w niektórych częściach Azji. W rezultacie Blizzard (wydawca gry) zablokował wiele połączeń z tej części świata. Powoduje to wyeliminowanie złych aktorów, ale może również wpłynąć na zwykłych graczy. Rozwiązaniem jest użycie Overwatch VPN do zalogowania się do gry z serwera VPN znajdującego się w innym obszarze.

Nawet jeśli możesz zalogować się do gry, możesz nie być w stanie korzystać z funkcji czatu drużynowego. Kilka krajów (szczególnie na Bliskim Wschodzie) blokuje korzystanie z usług internetowych typu czat. Ponownie rozwiązaniem jest użycie VPN dla Overwatch do zalogowania się do gry z lokalizacji, która nie cenzuruje usług czatu.

Problemy z połączeniem z grą

Overwatch to gra w czasie rzeczywistym, która wymaga szybkiego i niezawodnego połączenia z Internetem. Ale twoje połączenie z grą może być opóźnione. Może to nie być wiarygodne, powodując rozłączenie się z grą w najgorszym możliwym momencie. W takich przypadkach może pomóc szybka sieć VPN.

Jeśli Overwatch długo reaguje na polecenia w grze, występuje opóźnienie. Opóźnienie może być spowodowane przez twojego usługodawcę internetowego, jeśli użyje ograniczenia przepustowości. Może to również powodować zbyt duży ruch internetowy między tobą a serwerami Overwatch. Problem może dotyczyć konkretnego serwera, z którym gra się domyślnie łączy.

Overwatch VPN może pomóc. Szyfrowanie połączenia z grą może pozwolić na uniknięcie ograniczania przepustowości. VPN dla Overwatch pozwala zmienić trasę między tobą a grą, łącząc się z różnymi serwerami w różnych krajach. W ten sposób możesz znaleźć trasę o mniejszym natężeniu ruchu. Ta możliwość zmiany trasy może również zapewnić bardziej niezawodne połączenie z domyślnym serwerem Overwatch lub pozwolić na zalogowanie się na innym serwerze.

Najlepsze VPN Overwatch: Podsumowanie

W tym przewodniku po Overwatch VPN omówiliśmy problemy, które możesz napotkać, próbując zagrać w tę popularną grę. Widzieliśmy, jak Overwatch VPN może wprowadzić cię do gry, gdy moce, które próbują Cię powstrzymać lub ograniczyć. Widzieliśmy przypadki, w których VPN może pomóc w rozwiązaniu niektórych rzadziej pojawiających się problemów z połączeniem.

Jeśli masz problemy, które tutaj omówiliśmy, wiesz, co będzie dalej. Jedynym sposobem, aby się upewnić, czy VPN Overwatch rozwiąże problemy z grą, jest zainstalowanie jednego i zobaczenie! Wszystkie sieci VPN z tej listy to usługi wysokiej jakości, które oferują bezpłatne wersje próbne lub gwarancje zwrotu pieniędzy, więc naprawdę nie ma powodu, aby nie testować tych 5 najlepszych sieci VPN dla Overwatch.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z VPN dla Overwatch na preferowanej konsoli, zapoznaj się z poniższymi przewodnikami:

 • Xbox One VPN
 • PS4 VPN
 • PC VPN
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me