Kupon ProtonVPN | Zaoszczędź do 33%

Wstań do 33% poza pakietami ProtonVPN.

ProtonVPN jest uważany za jedną z najlepszych darmowych wirtualnych sieci prywatnych ze szwajcarską bazą operacji i polityką braku logów, ale usługa naprawdę ożywa przy zakupie subskrypcji premium. Na szczęście mamy sposób na obniżenie kosztów, dzięki czemu możesz zaoszczędzić pieniądze, korzystając z naszego kuponu ProtonVPN.

Oprócz planu bezpłatnego do wyboru są trzy poziomy premium: plany podstawowe, plus i wizjonerskie. Wszyscy zapewniają dostęp do szybkich serwerów ProtonVPN w 44 różnych krajach, ale istnieje rozbieżność między nimi, którą zalecamy poznać przed podjęciem decyzji. W skrócie, plan Plus oferuje najlepszą relację jakości do ceny, pozbywając się tych samych ograniczeń, które widzimy w warstwie podstawowej, w tym Tor przez VPN, 5 jednoczesnych połączeń zamiast 2 oraz możliwość dostępu do treści przesyłanych strumieniowo za pomocą blokowania geograficznego. Jeśli nie masz ochoty korzystać z ProtonMail (nasza zalecana usługa e-mail), najlepiej wybrać pakiet Wizjoner.

Kupon ProPrivacy uważa za godne szacunku 33%, które straciły na nowych 2-letnich subskrypcjach ProtonVPN, co obniżyło plan podstawowy do 3,29 USD miesięcznie (rozliczanych jako 79 USD), plan Plus do 6,63 USD miesięcznie (159 USD na dwa lata) i plan wizjonerski do 19,96 USD miesięcznie (479 USD na oba lata). Jeśli jest to zbyt długie zobowiązanie, nadal możesz zaoszczędzić 20%, płacąc rocznie, obniżając plan podstawowy do 4 USD miesięcznie (48 USD rocznie), a plan Plus do 8 USD miesięcznie (rozliczane jako 96 USD za rok) oraz pakiet Visionary do 24 USD miesięcznie (288 USD rocznie). I oczywiście nadal możesz zdecydować się na zwykłe plany miesięczne odpowiednio za 5 USD, 10 USD i 30 USD.

ProtonVPN
ProtonVPN
Kupon znizkowy

Do 33%
Poza
Zabezpiecz swoje połączenie

Jak korzystać z kuponu

    1. Kliknij kupon, aby zostać przekierowanym na stronę internetową.
    2. Wybierz zielony przycisk „Pobierz ProtonVPN teraz”.
    3. Wybierz paczkę, klikając przyciski „Uzyskaj” poniżej swoich preferencji.
    4. Utwórz konto lub zaloguj się do swojego istniejącego konta w celu realizacji transakcji, gdzie kupon jest automatycznie stosowany.

Uwaga

Pod koniec pierwszego roku Twój plan zostanie przywrócony do pełnej ceny i odnowiony na kolejny rok. ProPrivacy ma na celu śledzenie najlepszych dostępnych ofert, więc nie zapomnij odwiedzić strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji o najnowszych zniżkach.

Dlaczego ProtonVPN?

Aby ułatwić, ProtonVPN ma gotowe aplikacje dla systemów operacyjnych takich jak Windows, Mac, Android i iOS, ze skryptem wiersza poleceń dla użytkowników Linuksa poprzez OpenVPN. Wszystko dobrze i dobrze decyduje się na darmową warstwę ProtonVPN, ponieważ firma kładzie duży nacisk na prywatność niezależnie od planu, ale zrezygnowałbyś z funkcji wyłącznych dla płatnych planów, takich jak możliwość odblokowania regionalnych usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime, a nawet YouTube.

Usługa premium ProtonVPN może odblokować Netflix, Amazon Prime, a nawet YouTube.

ProtonVPN kładzie nacisk na komunikację ze swoimi klientami poprzez wydawanie raportów dotyczących przejrzystości oraz kanarka nakazu, aby pośrednio ostrzegać użytkowników o interwencjach rządowych. Bezpieczeństwo jest dość ścisłe, obsługiwane przez wojskowe szyfrowanie AES-256, 4096-bitową wymianę kluczy RSA i HMAC z SHA384 do uwierzytelniania wiadomości.

Możesz zapłacić za ProtonVPN za pomocą karty debetowej i kredytowej, PayPal lub Bitcoin, ale prawdziwym losowaniem jest bezpłatny 7-dniowy okres próbny Plus oferowany przy pierwszym otwarciu bezpłatnego konta. Dzięki temu możesz zobaczyć, jak dobrze działa usługa, bez konieczności wprowadzania żadnych szczegółów płatności do ich systemu. Jeśli zmienisz zdanie, kolejna 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy zwróci ci pieniądze bez pytania.

działać teraz

33% to jedna z największych zniżek, jakie widzieliśmy w ProtonVPN, a obniżki cen zdarzają się bardzo rzadko. Długo trzeba czekać na kolejną ofertę w Czarny piątek, więc dlaczego nie masz pewności, że jesteś chroniony tu i teraz dzięki jednej z najlepszych ofert, które firma ma do zaoferowania?

Cokolwiek wybierzesz, nie zapominaj, że Twój plan automatycznie osiągnie pełną cenę, gdy osiągnie swój cel. Podczas tego wydarzenia ProPrivacy będzie w pobliżu, aby poinformować Cię o najlepszych ofertach, ponieważ jest to ciągle zmieniający się krajobraz.

ProtonVPN
ProtonVPN
Kupon znizkowy

Do 33%
Poza
Zabezpiecz swoje połączenie

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me