Najlepsza sieć VPN dla zakładów

W miarę wzrostu popularności hazardu online coraz więcej osób chce wziąć udział w akcji. Problem polega na tym, że w wielu krajach hazard jest nielegalny, a dostęp do stron bukmacherskich jest zablokowany.

Zakłady VPN

Wielu niedoszłych hazardzistów pozostawia się na lodzie, jeśli znajdują się w kraju, który blokuje witryny hazardowe. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie tego problemu. Dzięki VPN do obstawiania, gracze online mogą uzyskać dostęp do stron bukmacherskich, które w przeciwnym razie byłyby blokowane na ich obszarze.

VPN (wirtualna sieć prywatna) w pełni szyfruje komunikację online przez bezpieczny tunel do Internetu za pośrednictwem zdalnego serwera. Gdy łączysz się przez VPN, odwiedzana witryna rejestruje Twoją lokalizację jako lokalizację serwera VPN, a nie rzeczywistą lokalizację fizyczną. W ten sposób możesz oszukać witrynę bukmacherską, aby pomyślała, że ​​znajdujesz się w miejscu umożliwiającym hazard online. Nie tylko to, ale ponieważ ruch internetowy jest szyfrowany przez tunel VPN, twoja aktywność będzie ukryta przed twoim ISP (dostawcą usług internetowych) i przed wszelkimi innymi podmiotami próbującymi cię śledzić online.

W tym artykule opiszemy powody, dla których potrzebujesz VPN do zakładów, podamy nasze najlepsze typy najlepszych VPN do hazardu online oraz pokażemy, jak odblokować aplikacje i strony bukmacherskie.

Najlepsza sieć VPN dla zakładów

Zapoznaj się z poniższą tabelą, która zawiera listę przedstawiającą typy naszych ekspertów dotyczące najlepszych sieci VPN do obstawiania.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Dlaczego są to najlepsze sieci VPN do gier hazardowych??

Są to najlepsze sieci VPN do hazardu online ze względu na ich niezawodność, szybkość, funkcje bezpieczeństwa, lokalizacje serwerów i ogólną łatwość użytkowania. Każdy z wymienionych powyżej dostawców VPN będzie w stanie pomóc ci uzyskać dostęp do potrzebnych witryn hazardowych i szybko obstawiać zakłady.

Oto kilka najważniejszych funkcji, o których należy pamiętać przy wyborze VPN do gier:

 • Rozróżnij lokalizacje w krajach, które zezwalają na hazard online

 • Silne protokoły szyfrowania

 • Wyłącznik awaryjny

 • Ochrona przed wyciekiem DNS

 • Szybkie prędkości połączenia

 • Bez logowania

Być może najważniejszą rzeczą do sprawdzenia przy rozważaniu VPN dla zakładów jest to, czy mają lokalizacje serwerów w krajach, które pozwalają na hazard online. W końcu, jeśli chcesz obstawiać zakłady online, jedynym sposobem, aby to zrobić, jest połączenie się przez kraj, który zezwala na hazard online.

Szybkość połączenia jest kolejnym ważnym czynnikiem dla zakładów online. Hazard online często może być niezwykle krytyczny czasowo, więc jeśli utkniesz w wolnym połączeniu przez VPN, możesz przegapić postawienie zwycięskiego zakładu. Dlatego dostawca VPN, który oferuje szybkie prędkości połączenia, ma kluczowe znaczenie dla zagwarantowania, że ​​Twoje zakłady zostaną postawione i szybkie.

Co to jest VPN?

VPN to niezwykle przydatne narzędzie do ochrony prywatności w Internecie i do odblokowywania treści ograniczonych geograficznie. VPN nie tylko zamaskuje twój adres IP i sprawi, że będzie wyglądał, jakbyś był w innej lokalizacji, ale także zaszyfruje cały twój ruch internetowy w sposób, który uniemożliwi ISP, rządowi lub hakerowi szpiegowanie twoja aktywność online. Zasadniczo dzięki VPN możesz przeglądać internet prywatnie, bez ryzyka, że ​​ktokolwiek będzie szpiegował to, co robisz online.

Witryny bukmacherskie mogą następnie zablokować dostęp do witryny, jeśli witryna wykryje, że adres IP pochodzi z lokalizacji, która nie jest upoważniona do dostępu do treści. Jednak gdy łączysz się przez serwer VPN, twój adres IP zmieni się na adres zdalnego serwera, a witryna zakłada, że ​​twoje połączenie pochodzi z lokalizacji serwera VPN.

Zobacz nasz przewodnik dla początkujących VPN, jeśli dopiero zaczynasz korzystać z VPN.

Jakie witryny hazardowe mogę odblokować?

Spójrz na naszą tabelę poniżej, zawierającą niektóre z najpopularniejszych witryn hazardowych, które możesz odblokować za pomocą VPN, oraz jaką konkretną VPN zalecamy dla każdej witryny hazardowej.

Strona bukmacherska

Lokalizacja strony

Zalecana sieć VPN

LeoVegas

Szwecja, Wielka Brytania, Europa

ExpressVPN

SkyBet

UK

ExpressVPN

Veikkaus

Finlandia

NordVPN

William Hill

UK

Wyrazić

Pari Mutuel Urbain

Francja

NordVPN

Paddy Power

Wielka Brytania, Irlandia

NordVPN

BWin

Wielka Brytania, Europa

ExpressVPN

Betway

UK

ExpressVPN

Jackpotjoy

UK

ExpressVPN

888sport

Wielka Brytania, Europa

NordVPN

Eurobet

Włochy

CyberGhost

Betvictor

UK

NordVPN

Sportingbet

UK

NordVPN

CoralBet

UK

IPVanish

Betsson

Szwecja

NordVPN

Ladbrokes

UK

NordVPN

Dafabet

Azja

PrivateVPN

Jakie kraje blokują witryny i aplikacje bukmacherskie?

Różne kraje będą miały różne powody blokowania stron bukmacherskich. Jednym z najbardziej oczywistych powodów byłyby te kraje, w których hazard jest na początku nielegalny. W innych krajach obowiązują surowe przepisy dotyczące cenzury online, które mogą zakazać dostępu do stron internetowych uznanych przez rząd za niemoralne lub które mogą być postrzegane jako działanie sprzeczne z interesami narodowymi lub przekonaniami religijnymi. Niektóre inne kraje mogą zezwalać na dostęp do licencjonowanych witryn bukmacherskich, blokując jednocześnie całą resztę.

Na przykład, jeśli znajdujesz się w kraju takim jak Dania, Węgry, Włochy, Polska, Portugalia lub Rumunia, będziesz ograniczony tylko do kilku autoryzowanych przez rząd witryn bukmacherskich i nie będziesz mieć dostępu do innych. W takim przypadku musisz połączyć się przez VPN, aby uzyskać dostęp do stron bukmacherskich zablokowanych w tym kraju.

Kraje takie jak Tajlandia, Chiny, Sudan, Rosja, Korea Południowa i ZEA słyną z cenzury internetowej i masowego blokowania stron internetowych. Strony cenzurowane w tych krajach obejmują witryny hazardowe, więc spodziewaj się, że potrzebujesz VPN, aby uzyskać dostęp do stron bukmacherskich, jeśli mieszkasz w kraju o surowych przepisach dotyczących cenzury internetowej.

Hazard jest surowo zabroniony w wielu krajach, w tym na Kubie, w Indonezji, Wietnamie i Uzbekistanie, więc aby uzyskać dostęp do witryn hazardowych online z tych krajów, konieczne byłoby połączenie przez VPN. W rzeczywistości VPN jest szczególnie ważny w takich krajach, ponieważ zaszyfrowany tunel VPN ukryje całą Twoją aktywność online i zapobiegnie kłopotom z władzami zajmującymi się hazardem.

Jak korzystać z VPN, aby odblokować aplikacje bukmacherskie

Każdy z naszych typów ma dedykowane aplikacje Android VPN i iOS VPN, dzięki czemu masz łatwy dostęp do ulubionych aplikacji hazardowych online, gdziekolwiek jesteś. Odblokowanie mobilnej aplikacji bukmacherskiej może jednak nieco różnić się na urządzeniu mobilnym niż na komputerze stacjonarnym.

 1. Pobierz aplikację mobilną swojego dostawcy VPN ze swojej witryny na urządzenie mobilne.
 2. Jeśli internetowy serwis bukmacherski oferuje aplikację mobilną, musisz ją również pobrać na swoje urządzenie.
 3. Po pobraniu odpowiednich aplikacji na urządzenie, uruchom aplikację VPN i połącz się z żądaną lokalizacją serwera.
 4. Następnie po pomyślnym nawiązaniu połączenia przez sieć VPN na swoim urządzeniu, możesz uruchomić aplikację do obsługi zakładów i rozpocząć obstawianie.

Należy pamiętać, że ważne jest, aby połączyć się za pośrednictwem aplikacji VPN przed uruchomieniem aplikacji do obsługi zakładów, aby odpowiednio maskować swoją lokalizację i oszukać aplikację bukmacherską, aby umożliwić dostęp do jej usług.

Szybki podgląd

Jak wspomnieliśmy w tym artykule, korzystanie z VPN ma kluczowe znaczenie dla każdego, kto chce odblokować pełną ofertę gier hazardowych online dostępnych w Internecie. Mówiąc najprościej, korzystanie z VPN jest najszybszym, najłatwiejszym i najbezpieczniejszym sposobem na dostęp do wszystkich twoich ulubionych stron bukmacherskich online. Dzięki VPN możesz być praktycznie w dowolnym miejscu na świecie i odblokować praktycznie każdą stronę bukmacherską, szyfrując jednocześnie całą swoją komunikację online, aby nikt nie był w stanie wykryć tego, co planujesz.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie musisz nawet przeczesywać tysięcy dostawców VPN, aby znaleźć najlepszego dla swoich zakładów bukmacherskich online, ponieważ wykonaliśmy za Ciebie całą pracę. Po prostu wybierz jednego z dostawców, a będziesz stawiać zakłady w ciągu kilku minut!

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me