Najlepsze sieci VPN dla Argentyny w 2020 r. – Odblokuj zawartość za pomocą argentyńskiej sieci VPN

Argentyna jest domem dla niektórych świetnych programów telewizyjnych i filmów. Teraz, gdy aplikacje i usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix, są dostępne na całym świecie, wiele krajów, takich jak Argentyna, korzysta z treści wideo dostosowanych do ich populacji. Poprzednio większość treści wideo w Argentynie była objęta ograniczeniami geograficznymi. Umowy licencyjne wciąż nękają międzynarodową dystrybucję treści z ograniczeniami geograficznymi. Jednak zawartość nie jest tak ściśle zamknięta, jak kiedyś.

Nasze pięć najlepszych sieci VPN dla Argentyny ma serwery w tym kraju. Rozważaliśmy także inne funkcje, takie jak jednoczesne połączenia i obsługa peer-to-peer (P2P).

Argentyna VPN: Podsumowanie

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Korzystanie z VPN dla Argentyny

Przesyłanie strumieniowe treści nie jest jedynym powodem do korzystania z VPN. Świat cyfrowy nie jest tak bezpieczny, jak kiedyś, pomimo najnowszych technologii bezpieczeństwa wbudowanych w systemy operacyjne. Niestety hakerzy zawsze wydają się znajdować sposób na wykorzystanie wersji systemu operacyjnego. Możesz przeciwdziałać ich wysiłkom i chronić się przed podsłuchem w publicznych sieciach Wi-Fi za pomocą szyfrowania.

Ponadto rządy na całym świecie węszą przeciwko swoim obywatelom w interesie bezpieczeństwa narodowego. Podobnie jak większość innych krajów, Argentyna zastrzega sobie prawo do przechwytywania komunikacji w pewnych okolicznościach. Istnieją oczywiście przepisy regulujące prawa cyfrowe, takie jak Ustawa o ochronie danych i Ustawa o telekomunikacji.

Jednak ci, którzy mają zdrowy szacunek dla prywatności, zwykle nie ufają władzy. Wynika to z przechwytywania danych i skandali związanych z nadzorem, które miały miejsce na całym świecie, nawet w krajach o surowych przepisach dotyczących ochrony danych. Na szczęście szyfrowanie VPN uniemożliwia szpiegowanie danych, uniemożliwiając w ten sposób monitorowanie przez rząd.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do argentyńskich treści wideo spoza kraju, potrzebujesz tunelu wirtualnej sieci prywatnej (VPN) lub połączenia proxy. W tym celu wybraliśmy najlepszych dostawców VPN, którzy obsługują serwery w argentyńskich lokalizacjach (zazwyczaj w Buenos Aires). Jeśli jesteś w Argentynie, potrzebujesz także VPN lub serwera proxy, aby przeglądać treści ograniczone geograficznie z innych krajów.

Rozważając tunel VPN w porównaniu do Smart Domain Name System (DNS) i połączeń proxy, pamiętaj, że VPN szyfruje dane, podczas gdy Smart DNS nie. Uważamy, że ważne jest szyfrowanie danych, które chcesz zachować jako prywatne. Jednak wielu użytkowników chętnie zamienia prywatność w celu zwiększenia prędkości. Tunele VPN dodają odrobinę szyfrowania i narzutu na połączenie internetowe. Jednak nowoczesne komputery i serwery VPN są wystarczająco szybkie, aby łatwo pomieścić przesyłanie strumieniowe wideo na żądanie.

Biorąc to pod uwagę, logika uzyskania VPN jest jasna. Jest to przypadek wypracowania najlepszej sieci VPN dla konkretnej osoby, sytuacji lub urządzenia. Wiele osób wrażliwych na ceny unika narzędzi bezpieczeństwa, aby zaoszczędzić kilka dolarów. Jesteśmy naprawdę zainteresowani pomocą w informowaniu ludzi i promowaniem korzystania z VPN. W tym celu, jeśli abonament na usługę wysokiej jakości jest poza Twoim zasięgiem, sprawdź najlepszy darmowy przewodnik po VPN.

VPN dla Argentyny: Podsumowanie

Nawet kraje z umiarkowanie bezpłatnym i otwartym dostępem do Internetu mogą nadal być niebezpieczne. Hakerzy i programy nadzoru to tylko kilka kliknięć. Zamiast tracić dane osobowe złośliwym hakerom, skorzystaj z VPN dla Argentyny. Sieci VPN to także świetny sposób na odblokowanie treści, czy to strumieniowanie wideo na żądanie, czy zagraniczne wydarzenie sportowe na żywo. Po prostu wybierz jedną z naszych pięciu najlepszych sieci VPN dla Argentyny i zasubskrybuj już dziś!

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me