Najlepsze VPN dla France 2020 – Bądź bezpieczny online dzięki francuskiemu VPN

Dla osób mieszkających we Francji, które chcą uniknąć cenzury i inwigilacji, VPN jest łatwą odpowiedzią. Rejestrując się w usłudze, mogą chronić swoją aktywność online. Użytkownicy VPN zyskują także inne korzyści, takie jak dostęp do treści i stron internetowych z ograniczeniami geograficznymi.

Najlepsza sieć VPN dla Francji - porównanie

Poniżej wymieniliśmy pięć najlepszych sieci VPN dla Francji. Wszystkie te usługi zapewniają doskonałe funkcje bezpieczeństwa, szybkie serwery VPN we Francji i na całym świecie, i są w stanie odblokować witryny zablokowane w Twojej lokalizacji. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o którejkolwiek z usług wymienionych poniżej, przejdź do strony internetowej dostawcy lub sprawdź nasze szczegółowe recenzje VPN.

 1. CyberGhost VPN

  - jest łatwą w użyciu usługą z szeregiem świetnych funkcji - 452 serwerów VPN we Francji

 2. ExpressVPN

  - jest szybką usługą i jest wyjątkowo bezpieczny - ma 3 serwery we Francji

 3. NordVPN

  - ma kilka fantastycznych funkcji zawartych w usłudze, takich jak dedykowane IP i Tor przez VPN - 199 serwerów VPN we Francji

 4. PrivateVPN

  - to tania usługa VPN, która kładzie duży nacisk na prywatność - 2 francuskie serwery VPN

 5. IPVanish

  - to szybka usługa VPN, która posiada prawie wszystkie swoje serwery - 4 serwery VPN we Francji

Uwagi dotyczące VPN we Francji

Wybierając VPN dla Francji, należy pamiętać o kilku rzeczach. Wymieniliśmy niektóre rzeczy, które mogą wpłynąć na twoją prywatność we Francji.

Kontrowersyjne ustawy i ustawy o ochronie prywatności

W grudniu 2014 r. Rząd francuski po cichu uchwalił ustawę o inwigilacji, która zezwalała na zbieranie informacji i dokumentów przetwarzanych przez sieci lub usługi łączności elektronicznej, listę numerów wywoływanych i dzwoniących oraz czas trwania i czas komunikacji.

Chociaż projekt był niezwykle kontrowersyjny, został wzmocniony przez inny, bardziej inwazyjny projekt nadzoru w 2015 r. Human Rights Watch wskazał najbardziej problematyczne obszary projektu, takie jak:

Rozległe uprawnienia premiera do upoważnienia do nadzoru w celach znacznie wykraczających poza te uznane w międzynarodowym prawie dotyczącym praw człowieka; brak znaczącego nadzoru sądowego; wymagania dotyczące prywatnych usługodawców dotyczące monitorowania i analizy danych użytkowników oraz zgłaszania podejrzanych wzorców; przedłużone okresy przechowywania niektórych przechwyconych danych; i mało publicznej przejrzystości.

""Chociaż celem projektu ustawy jest poddanie francuskich praktyk inwigilacyjnych rządom prawa, w rzeczywistości wykorzystuje prawo, by ubrać nagą ekspansję uprawnień inwigilacyjnych. Francja może zrobić znacznie więcej niż to, zwłaszcza jeśli chce zdystansować się od nadmiernie sięgających i tajnych praktyk masowej inwigilacji w USA i Wielkiej Brytanii, które pociągnęły za sobą tak wiele wyzwań prawnych."

Dodała Dinah PoKempner z rady generalnej Human Rights Watch

Ataki terrorystyczne 2015/2016

2015 i 2016 były dla Francji mrocznymi latami. Na początku 2015 r. Strzelano do Charliego Hebdo, gdy dwóch członków grupy terrorystycznej Al-Kaida wtargnęło do biura satyrycznej tygodnika. 7 stycznia zabili pięciu członków personelu i 11 rannych.

Charlie Hebdo

Po tej tragedii nastąpiły ataki w Paryżu z 13 listopada 2015 r., Koordynowane przez ISIL. Polegali na samobójczych zamachach bombowych i masowych strzelaninach w kawiarniach, restauracjach i teatrze Bataclan. W wyniku ataków zginęło 130 osób, a 368 osób zostało poważnie rannych. Był to najbardziej śmiercionośny atak na Francję od czasu II wojny światowej. W związku z tym kraj znajduje się w stanie wyjątkowym.

Niestety w 2016 r. Miał także swój udział w tragedii. Wieczorem 14 lipca ciężarówka celowo przejechała przez tłumy ludzi obchodzących Dzień Bastylii w Nicei. W rezultacie 86 osób zostało zabitych, a 434 zostało rannych. ISIL uznał również odpowiedzialność za ten atak, dlatego przedłużenie stanu wyjątkowego kraju do 26 stycznia 2017 r. Francja zwiększyła również naloty na ISIL w Syrii i Iraku.

Baza danych biometrycznych PS

W dniu 30 października 2016 r. W tajemnicy utworzono nielegalną bazę danych zawierającą dane biometryczne 60 milionów obywateli francuskich. Ogromna baza danych została utworzona przez Francuską Partię Socjalistyczną w odpowiedzi na obecny stan wyjątkowy, nazywając ją konieczną dla bezpieczeństwa narodowego. Nazywa "Bezpieczne tytuły elektroniczne" (TES), zawiera dane personalne i biometryczne prawie wszystkich we Francji. Obejmuje to zdjęcie twarzy, odciski palców, kolor oczu, wagę, adresy geograficzne i adresy IP.

Baza danych narusza limity wykorzystania danych biometrycznych, przez co jest nielegalna. Ma to również inne poważne implikacje, takie jak wykorzystywanie do masowej inwigilacji lub podatność na ataki hakerów i innych zagrożeń cybernetycznych.

Francuski VPN: Podsumowanie

Rząd francuski wykorzystuje groźbę ataków terrorystycznych, aby uzasadnić istniejące przepisy dotyczące masowej inwigilacji, a także uchwalenie nowych. Co gorsza, tworzy nielegalne (i wrażliwe) bazy danych zawierające informacje o obywatelach. Podczas gdy rząd mówi, że ma to zasadnicze znaczenie dla bezpieczeństwa narodowego, smutny i zaskakujący jest widok tak pro-libertariańskiego kraju padającego ofiarą mentalności, która powoduje, że tak wiele krajów odbiera swoim obywatelom podstawowe prawa w imię bezpieczeństwa poprzez inwigilację.

Przy rządowym nadzorze na najwyższym poziomie, francuscy rezydenci, którzy cenią sobie prywatność online, powinni się zarejestrować u zaufanego dostawcy VPN. Subskrybowanie któregokolwiek z wyżej wymienionych dostawców zapewni Ci możliwość prowadzenia działań online bez martwienia się o to, kto ogląda.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me