Najlepsze VPN dla Tajlandii, które działają w 2020 roku

Tajlandia jest jednym z najgorszych krajów, jeśli chodzi o ścisłą cenzurę i nadzór - nie wspominając o blokadach VPN. Na szczęście sprawdziliśmy ponad 170 VPN od 2013 roku i wiemy, które z nich są najlepsze.

Krótka odpowiedź sugeruje, aby spojrzeć na dwie sieci VPN:

- NordVPN
- gdzie możesz obecnie uzyskać 75% zniżki
, co daje 2,99 USD miesięcznie, i mają najlepszy produkt

- CyberGhost
- jeszcze taniej, po 2,75 USD w najniższej cenie

Wybory w Tajlandii

Zbliżające się wybory w Tajlandii spowodują, że rząd rozprawi się z odmiennymi opiniami. Krążą plotki, że media społecznościowe mogą zostać całkowicie zaciemnione, a nawet jeśli tak nie jest, ludzie muszą uważać na to, co mówią w Internecie. Dobrą wiadomością jest to, że dzięki VPN możesz odwiedzać ograniczone lub cenzurowane strony internetowe. Możesz także tworzyć posty na blogu i rozpowszechniać informacje bez obawy, że będziesz śledzony. VPN dla Tajlandii daje ci swobodę dostępu i powstrzymuje twojego ISP i rząd przed śledzeniem ciebie.

Zbliżające się wybory w Tajlandii spowodują, że rząd rozprawi się z odmiennymi opiniami. Krążą plotki, że media społecznościowe mogą zostać całkowicie zaciemnione, a nawet jeśli tak nie jest, ludzie muszą uważać na to, co mówią w Internecie. Dobrą wiadomością jest to, że dzięki VPN możesz odwiedzać ograniczone lub cenzurowane strony internetowe. Możesz także tworzyć posty na blogu i rozpowszechniać informacje bez obawy, że będziesz śledzony. VPN dla Tajlandii daje ci swobodę dostępu i powstrzymuje twojego ISP i rząd przed śledzeniem ciebie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych badań, czytaj dalej.

Zaufanie i uczciwość

Nasze dwie podstawowe wartości. Od 5 lat nasi eksperci & użytkownicy sprawdzili setki VPN. Nasza opinia nigdy nie ma wpływu na nasze opinie. Czasami zarabiamy prowizje partnerskie, które przyczyniają się do naszej walki o bezpłatny internet. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Najlepsze VPN dla Tajlandii, które działają w 2020 roku

Najwyższej klasy tajska sieć VPN pozwoli udawać, że przebywasz w innym kraju, aby uzyskać dostęp do cenzurowanych treści. Zapewni również szyfrowanie na poziomie wojskowym, aby powstrzymać Twojego dostawcę usług internetowych i rząd przed uzyskaniem dostępu do Internetu. W ciągu ostatnich pięciu lat sprawdziliśmy ponad 150 VPN w poszukiwaniu pięciu najlepszych VPN w Tajlandii.

Zanurzmy się od razu. W poniższej tabeli możesz porównać wybory najlepszych ekspertów VPN dla Tajlandii.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Chcesz więcej informacji? Sprawdź szczegółową listę poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat najlepszych sieci VPN w Tajlandii.

Lista najlepszych VPN dla Tajlandii

Dlaczego warto korzystać z VPN w Tajlandii?

Wraz z dyktaturą wojskową rządzącą Tajlandią, przepisy tego kraju są aktywnie kształtowane w celu lepszej kontroli ludności. Obejmuje to monitorowanie i ograniczanie aktywności online obywateli. Oprócz tego Tajlandia zrewidowała również swoją ustawę o przestępczości komputerowej w 2016 r., Aby zwiększyć swoją kontrolę nad dostępem do Internetu.

Jeśli mieszkasz w Tajlandii lub planujesz odwiedzić Tajlandię, możesz rozważyć użycie tajlandzkiej wirtualnej sieci prywatnej (VPN), aby uniknąć rządowego nadzoru. Korzystając z VPN, możesz pokryć swoje cyfrowe ślady podczas uzyskiwania dostępu do nieocenzurowanej sieci. Wszyscy zasługują na wolność w Internecie - w tym obywatele Tajlandii.

VPN dla Tajlandii Ograniczenia

Rząd Tajlandii zaczął ograniczać dostęp do Internetu przed zamachem wojskowym w 2006 roku. Większość zakazów dotyczyła stron internetowych zawierających pornografię i inne tematy dla dorosłych. Z drugiej strony wiadomo również, że Tajlandia do pewnego stopnia kontroluje prasę, aby odeprzeć krytykę monarchy.

Po drugim przewrocie wojskowym w 2014 r. Wewnętrzne kółko rządzące powoli rozszerzyło te regulacje prasowe, aby uwzględnić krytykę własnych działań. Ponadto rozszerzył sankcje na blogerów, serwisy informacyjne, posty w mediach społecznościowych, a nawet treść komentarzy na czacie na żywo.

VPN dla Tajlandzkiego czatu głosowego

W związku z tym nie jest tajemnicą, że cenzura w Tajlandii wymyka się spod kontroli. Jeśli mieszkasz w Tajlandii lub zamierzasz odwiedzić Tajlandię, musisz bardzo uważnie obserwować, co umieścisz w Internecie. Ważne jest, aby chronić swoje SMS-y, filmy i usługi czatu głosowego przed rządowymi próbami inwigilacji.

Zastanów się: władze tajlandzkie mogą wybierać i nagrywać telefony komórkowe, jeśli podlegają tajlandzkiej jurysdykcji. Na przykład najpopularniejszym systemem czatu głosowego w Tajlandii jest aplikacja na smartfony - ponad 33 miliony użytkowników w Tajlandii. Rząd Tajlandii twierdził, że może go złamać.

Właśnie dlatego powinieneś rozważyć użycie chronionego połączenia VoIP na VPN. Dodając ten dodatkowy środek ochrony, zyskujesz znacznie większe bezpieczeństwo niż lokalna karta SIM.

Streaming z VPN dla Tajlandii

Podczas gdy zagraniczne serwisy streamingowe w Tajlandii nie są blokowane, obywatele Tajlandii są ograniczeni tylko do treści Tajlandii. Oznacza to, że pomimo możliwości zalogowania się na konto Netflix, nie można uzyskać dostępu do niczego innego niż biblioteki specyficzne dla kraju.

Wynika to z ograniczeń praw autorskich. Aby dodać treść do swoich witryn, usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix i Hulu, muszą najpierw kupić prawo do treści. Jeśli firma, od której kupują treści, chce ograniczyć dostęp widzów do określonego kraju, usługi przesyłania strumieniowego muszą zgodnie z prawem spełnić ich wymagania.

Na szczęście możesz sfałszować swoją lokalizację i uzyskać dostęp do bibliotek dla poszczególnych krajów, korzystając z jednej z naszych rekomendowanych sieci VPN w Tajlandii.

Korzystanie z VPN w celu uzyskania dostępu do zablokowanych treści w Tajlandii

Najlepszym sposobem na ominięcie ograniczeń internetowych i nadzór tajlandzkiego rządu jest zainstalowanie VPN. Ten środek ochrony prywatności szyfruje całą Twoją komunikację. Ponadto maskuje również prawdziwy cel połączeń, które przechodzą przez serwery Twojego dostawcy usług internetowych.

Korzystając z VPN, możesz maskować pochodzenie żądania usługi. Innymi słowy: serwery transmisji strumieniowej można oszukać, że jesteś w ich kraju - co daje Ci dostęp do ich treści. Ponadto korzystanie z VPN może również pomóc w uzyskaniu dostępu do innych stron internetowych oprócz usług przesyłania strumieniowego wideo.

Na przykład możesz przeglądać witryny dla dorosłych bez obaw o cenzurę. Możesz czytać dowolne blogi - możesz mówić w myślach - możesz wreszcie cieszyć się naprawdę otwartym Internetem. Korzystając z sieci VPN w Tajlandii, korzystasz z prawa do wolności, na którą zasługujesz.

Tajlandzkie bloki VPN

Jedynym minusem korzystania z tajlandzkiej sieci VPN jest to, że nie wszystkie sieci VPN działają w Tajlandii. Po opublikowaniu badania przeprowadzonego przez Otwarte Obserwatorium Zakłóceń Sieciowych ujawniono, że władze Tajlandii blokują niektóre witryny VPN.

Testowane witryny nie obsługują wszystkich sieci VPN na świecie, ale każda z nich - hotspotshield.com, anonymous.org i ultasurf.net - została zablokowana. Na szczęście istnieje kilka rozwiązań tego problemu. Po pierwsze, możesz subskrybować VPN przed podróżą do Tajlandii.

Negatywną częścią tego rozwiązania jest to, że obsługa klienta może być trudna do znalezienia, ponieważ strony internetowe zostaną zablokowane. Właśnie dlatego nasze drugie rozwiązanie jest naszym zalecanym: użyj sieci VPN, która nie jest blokowana przez tajlandzkie władze. Wszystkie sieci VPN wymienione w naszym przewodniku Top 5 są nie tylko odblokowane, ale wysoce zalecane przez nasz zespół ProPrivacy.com.

Zabezpieczanie danych za pośrednictwem sieci VPN w Tajlandii

Korzystając z tajlandzkiej sieci VPN, ukrywasz prawdziwe miejsce docelowe swojego ruchu. Ten środek bezpieczeństwa uniemożliwia dostawcom usług internetowych zgłaszanie witryn, z którymi się łączysz. Szyfrując całą komunikację, możesz uniknąć wdrożonych przez rząd lub ISP programów monitorujących, które naruszają Twoją prywatność, obserwując pobierane pliki i strumienie wideo, do których uzyskujesz dostęp.

Gdy używasz klienta VPN, zmuszasz swój system do akceptowania tylko wiadomości przychodzących z podłączonego serwera VPN, w przeciwieństwie do serwera pośredniczącego, przez który zwykle przechodzi. Innymi słowy: Ty i Twoje dane otrzymacie anonimowość i bezpieczeństwo. Korzystając z sieci VPN w Tajlandii, nie musisz się martwić, że osoby trzecie narazą na szwank Twoje dane.

Czy sieci VPN są legalne w Tajlandii?

Sieci VPN istnieją w celu zapewnienia prywatności i anonimowości użytkownikom. Chociaż niektóre kraje, takie jak Tajlandia, mają surowe przepisy dotyczące prywatności, anonimowość nie jest nielegalna. Dlatego korzystanie z VPN w Tajlandii nie jest nielegalne. Jeśli chcesz zaufać dostawcy VPN, możesz to zrobić z łatwością.

Z drugiej strony należy pamiętać, że chociaż VPN mogą być legalne w Tajlandii, korzystanie z VPN do nielegalnych działań nie jest legalne (nigdzie). Zawsze postępuj ostrożnie.

Korzystanie z mobilnej sieci VPN w Tajlandii

Wybierając Tajlandzką sieć VPN na swoje urządzenie mobilne, należy wziąć pod uwagę wszystkie kwalifikujące się czynniki, takie jak prędkość VPN, lokalizacje serwerów, implementacje zabezpieczeń oraz zasady dotyczące prywatności / rejestrowania. Decydując się na dostawcę mobilnego VPN, wybierz takiego, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Android

Możesz zainstalować VPN na swoim urządzeniu z Androidem, używając kilku różnych metod. Pierwsza metoda jest najłatwiejsza - przejdź do sklepu z aplikacjami i pobierz żądaną aplikację VPN. Druga metoda, jak wspomniano powyżej, polega na instalacji sieci VPN za pomocą pliku APK:

 1. Upewnij się, że zezwalasz na pobieranie plików ze Sklepu innego niż Play na urządzenie
 2. Przejdź do strony VPN
 3. Pobierz plik APK na urządzenie z Androidem
 4. Wybierz dobrze aby rozpocząć pobieranie
 5. Po zakończeniu pobierania pliku APK dotknij OTWARTY
 6. Przyznaj uprawnienia do aplikacji, wybierając ZAINSTALOWAĆ
 7. Po zakończeniu instalacji wybierz OTWARTY
 8. Twoja sieć VPN zostanie otwarta!

Aby uzyskać więcej informacji o najlepszych aplikacjach VPN na Androida, przeczytaj nasz najlepszy przewodnik po VPN na Androida.

iOS

Instalowanie sieci VPN na urządzeniu z systemem iOS jest tak proste, jak przejście do sklepu z aplikacjami, wyszukanie żądanej sieci VPN, a następnie jej zainstalowanie. Aby uzyskać więcej informacji o najlepszych aplikacjach VPN na iOS, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych iPhone VPN VPN.

Wybór tajlandzkiego serwera VPN

Wybierając serwer sieci VPN w Tajlandii, powinieneś wykonać kilka różnych testów prędkości i porównać wyniki. Dzięki temu będziesz mógł zobaczyć, który serwer najlepiej pomaga w jego wydajności. Ponadto warto wybrać dostawcę VPN, który oferuje szeroki wybór serwerów i lokalizacji serwerów.

Najlepsze tajlandzkie serwery VPN dla łączności

Jeśli szukasz najlepszego serwera sieci VPN w Tajlandii, z którym chcesz się połączyć, warto rozważyć kilka różnych rzeczy. Po pierwsze, znajdź VPN, który zapewnia wiele różnych lokalizacji serwerów - z których kilka znajduje się w Tajlandii. Ponadto powinieneś wybrać VPN, który oferuje nieograniczone przełączanie serwerów.

Tajlandia VPN: Podsumowanie

Ważne jest przeciwstawienie się cenzurze i brakowi prywatności w Tajlandii. Jako człowiek masz prawo do korzystania z wolności - w tym wolności cyfrowej. Korzystając z tajlandzkiej sieci VPN, nie tylko bronisz swojego prawa do prywatności i wolności, ale robisz to w bezpiecznym otoczeniu.

Sieci VPN wymienione w tym piątym przewodniku odnoszą sukcesy w tym, co robią, a mianowicie unikają nadzoru tajlandzkich władz. Ponadto każda sieć VPN zapewnia własne serwery DNS i oferuje wojskowe szyfrowanie z silnymi funkcjami bezpieczeństwa. Nie musisz się już martwić, że władze lub osoba trzecia naruszy Twoje działania online.

Rząd Tajlandii nadal naciska na intensywną inwigilację Internetu. Czas wycofać się z jedną z naszych tajlandzkich sieci VPN.

 1. ExpressVPN

  - Najszybsza sieć VPN, którą testujemy, odblokowuje wszystko, oferując niesamowitą obsługę

 2. NordVPN

  - Duża marka o bardzo dobrej wartości i przystępnej cenie

 3. CyberGhost VPN

  - Najwyższej klasy VPN od dawna, z doskonałą ceną i prędkościami

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najtańszych sieci VPN, ale wciąż dobra usługa

Źródło zdjęcia: Tang Yan Song / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me