Uzyskaj chiński adres IP – VPN z chińskimi serwerami

Chińskie witryny ograniczone geograficznie do Chin nie są dostępne poza granicami kraju. Z tego powodu każdy, kto chce dostać się za Wielką Zaporę Chin (GFW), potrzebuje adresu IP w Chinach. Odpowiedzią jest usługa wirtualnej sieci prywatnej (VPN), która pozwala każdemu łatwo „sfałszować” swoją lokalizację w Chinach. Chociaż istnieją pewne funkcje, które VPN dla Chin musi mieć, aby ominąć wielką zaporę ogniową. Z najlepsza sieć VPN, każdy może zobaczyć chińskie strony internetowe, jakby były w Chinach.

Uzyskaj adres IP w Chinach

Uzyskaj adres IP w Chinach dzięki następującym usługom VPN

Dla Chińczyków pracujących za granicą lub na wakacjach VPN jest idealny. Podając chiński adres IP, mogą uzyskać dostęp do wszystkich chińskich usług internetowych, takich jak bankowość lub Renren. Dla osób, które chcą kupować bezpośrednio od chińskich producentów, adres IP w Chinach jest również idealny. Pamiętaj jednak, że Chiny aktywnie starają się wyeliminować VPN. W związku z tym lista ta może ulec zmianie i przed subskrypcją należy zawsze sprawdzić w sieci VPN (kontaktując się z obsługą klienta).

Najlepsza sieć VPN dla chińskiego adresu IP

Spójrz na najlepsze usługi VPN z chińskim adresem IP poniżej.

1. VPNArea

 • cennik

  Od 2,99 USD
  / miesiąc

 • Dostępne na


  • Windows

  • Android

  • iOS

  • System operacyjny Mac

  • Linux
 • Odblokowuje


  • Netflix

  • iPlayer

  • Amazon Prime

  • Hulu

VPNArea to absolutnie niesamowita opcja dla każdego, kto potrzebuje chińskiego adresu IP. VPN jest nie tylko doskonały w stosunku do ceny, ale ma także siedzibę w Bułgarii - z dala od inwazyjnych jurysdykcji. VPN z zerowymi logami jest wyjątkowo godny zaufania, ma aplikacje na wszystkie platformy i jest w pełni wyposażony w przełącznik killswitch, ochronę przed wyciekiem DNS i tryb ukrycia (w celu obejścia Wielkiej zapory ogniowej w Chinach).

VPNArea zapewnia fantastyczne prędkości przesyłania strumieniowego na stronach takich jak Youku. Ponadto pozwala na peer-to-peer (P2P) z BitTorrent. Dzięki serwerom w Chinach-Quingdao i Chinach-Szanghaju ta sieć VPN jest idealna do uzyskania chińskiego adresu IP. Wypróbuj go dzięki 14-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy?

2. ProxySH

 • cennik

  Od 3,33 USD
  / miesiąc

 • Dostępne na


  • Windows

  • System operacyjny Mac

  • iOS

  • Android

  • Linux

Proxy.sh to VPN oparty na Seszelach. Jest to idealne rozwiązanie dla abonentów, którzy chcą VPN do Chin, dzięki szybkim serwerom z Chin. Proxy.sh zobowiązuje się do zachowania prywatności i anonimowości użytkowników, co jest fantastyczne. Rejestracja jest łatwa i wymaga tylko adresu e-mail. Również dla tych, którzy chcą tej dodatkowej warstwy anonimowości, akceptuje bitcoiny. Szyfrowanie jest silne OpenVPN.

Jedyną niewielką wadą jest to, że chociaż usługa jest bardzo bezpieczna, czasami może być nieco wolniejsza niż niektórzy inni wspomniani przez nas dostawcy. Podczas testowania prędkość pobierania nieco się zmieniła. Jednak ta sieć VPN jest nadal bardzo dobra do uzyskania chińskiego adresu IP w porównaniu do zdecydowanej większości innych sieci VPN. Ten niewielki minus jest równoważony przez doskonałe bezpieczeństwo, które zapewnia Proxy.sh, i możliwe jest uaktualnienie konta w celu uzyskania lepszych prędkości. Znakomity VPN do tunelowania w Chinach.

3. HMA

 • cennik

  Od 3,99 USD
  / miesiąc

 • Dostępne na


  • Windows

  • System operacyjny Mac

  • Android

  • Linux

  • iOS
 • Odblokowuje


  • Netflix

  • iPlayer

Najlepszym sposobem na uzyskanie chińskiego adresu IP w 2018 roku jest nadal popularna usługa VPN, HMA. Dzieje się tak pomimo faktu, że od czasu do czasu doznał drobnych niepowodzeń (w tym w wyniku utraty wszystkich trzech serwerów w zeszłym roku).

Już za 4,99 USD miesięcznie (w ramach rocznej subskrypcji) użytkownicy uzyskują dostęp do ponad 860 serwerów w ponad 190 krajach - w tym w Chinach kontynentalnych. HMA była w centrum kontrowersji związanych z koniecznością pomocy władzom (poprzez przekazanie niektórych danych o jednym z subskrybentów). Wydaje się to jednak niewielką przeszkodą i ogólnie VPN jest bardzo lubiany (szczególnie w przypadku uzyskania chińskiego adresu IP).

Abonenci mogą korzystać z dwóch jednoczesnych połączeń. Prędkości są doskonałe na chińskich serwerach, a użytkownicy nie będą mieli problemów z przesyłaniem strumieniowym w jakości HD. Szyfrowanie jest standardem branżowym, ponieważ HMA oferuje nasz zalecany protokół OpenVPN. Oferuje również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować usługę bez ryzyka. Ze względu na doskonałe chińskie serwery HMA jest najlepszym sposobem na uzyskanie chińskiego adresu IP w 2018 r.

4. EarthVPN

 • cennik

  Od 3,06 USD
  / miesiąc

 • Dostępne na


  • Windows

  • System operacyjny Mac

  • iOS

  • Android

  • Linux

Ostatnią możliwością udawania się w Chinach jest EarthVPN. Jest to tania sieć VPN, która ma genialne serwery w Chinach. Jest dostępny dla wszystkich popularnych platform, nigdy nie ogranicza przepustowości i oferuje szeroki zakres protokołów VPN (w tym nasz zalecany protokół, OpenVPN).

EarthVPN to VPN z zerowym logiem, który jest doskonałą wiadomością dla osób, które chcą adresu IP w Chinach i silnej prywatności. Ponadto za jedyne 3,99 USD miesięcznie użytkownicy otrzymują doskonałe funkcje, takie jak serwery proxy Socket Secure (SOCKS) i tunelowanie Secure Shell (SSH).

Wreszcie, oprócz szybkich i niezawodnych serwerów w Chinach, EarthVPN posiada ponad 304 serwery w 32 krajach do odblokowywania treści na całym świecie.

Wybierz VPN do pobrania

Gdy tylko zdecydujesz, które z VPN wolisz, przejdź do wybranej witryny VPN i zasubskrybuj. Płacenie za VPN co roku pozwoli Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy, więc jeśli chcesz regularnie używać chińskiego adresu IP, wybierz roczną subskrypcję.

Po rejestracji w VPN dla Chin otrzymasz dostęp do pobrania oprogramowania VPN (klienta). Oprogramowanie do łączenia się z chińskim adresem IP zostanie pobrane bardzo szybko i jest niezwykle łatwe do zainstalowania. Pamiętaj tylko, aby wybrać platformę, której używasz.

Zalecane sieci VPN umożliwiają więcej niż jedno jednoczesne połączenie, dzięki czemu możesz łączyć się z chińskimi witrynami za pomocą smartfona, tabletu i laptopa.

hidemyass-china

Wybierz protokół szyfrowania OpenVPN

Tutaj w ProPrivacy.com preferujemy i zalecamy protokół szyfrowania OpenVPN - wybierz go w ustawieniach wybranego VPN. Przeglądanie niektórych treści blokowanych geograficznie może naruszać prawa autorskie, ale OpenVPN zapewni ci bezpieczeństwo.

Pamiętaj: jeśli masz jakiekolwiek problemy, twój dostawca VPN będzie w stanie pomóc ci szybko naprawić wszelkie problemy. Po prostu skontaktuj się z nimi lub skontaktuj się z nami tutaj na ProPrivacy.com. Zawsze chętnie służymy pomocą.

Połącz się z chińskim serwerem adresów IP

Po zainstalowaniu oprogramowania VPN na swoim urządzeniu (i wybraniu OpenVPN), czas połączyć się z chińskim adresem IP.

Aby to zrobić, po prostu wybierz serwer w Chinach z listy serwerów VPN. Kliknij Połącz i poczekaj, aż oprogramowanie zmieni kolor na zielony lub powiedz Połączony. Gdy tylko się połączy, Twoje dane są w pełni szyfrowane, a Twój adres IP wydaje się pochodzić z Chin. W rezultacie wydajesz się być jak każda inna osoba korzystająca z Internetu z Chin.

Adres IP w Chinach: uwagi

Uzyskanie sieci VPN zapewniającej adres IP w Chinach wymaga kilku ważnych rozważań. W tym przewodniku starannie zwróciliśmy uwagę na te czynniki, aby upewnić się, że Twój tunel VPN w Chinach dobrze sobie radzi.

Nie każda sieć VPN na rynku działa dobrze - niektóre są bardzo powolne. Ponadto wiele sieci VPN nie jest ani godnych zaufania, ani niezawodnych. Istnieje ponad 800 dostawców VPN, z których wiele ma nieaktualne polityki szyfrowania i prywatności, które są niezwykle ryzykowne. Niektórzy nawet sprzedają dane klientów stronom trzecim.

VPN niskiej jakości po prostu nie jest wykonalną opcją. Sieć VPN musi zapewniać szybki, nieograniczony dostęp do chińskiego adresu IP ORAZ skuteczne bezpieczeństwo i prywatność. Bez nich oba VPN są oszustwem.

Co sprawia, że ​​dobry VPN dla Chin?

Korzystając z adresu IP w Chinach w celu uzyskania dostępu do treści z ograniczeniami geograficznymi, musisz być bardzo bezpieczny. Niestety wiele sieci VPN zapewnia źle zaimplementowane lub nieaktualne szyfrowanie. Ponadto wiele sieci VPN nie zapewnia poziomu usług wymaganego do zapewnienia bezpieczeństwa.

Wybierając VPN z chińskim adresem IP, subskrybenci wymagają serwera, który pomyślnie prześle je przez GFW. Te chińskie serwery również muszą być błyskawiczne, inaczej twoje połączenie internetowe będzie zbyt wolne.

Aby cieszyć się chińskim adresem IP, konsumenci potrzebują VPN, który zapewni spokój ducha dzięki najlepszym praktykom szyfrowania i prywatności. Z tego powodu VPN dla Chin nie powinien prowadzić dzienników użytkowania, nie udostępniać danych stronom trzecim oraz zapewniać szyfrowanie OpenVPN (silnie zaimplementowane). Wszystkie sieci VPN, które wybraliśmy w tym przewodniku, zapewniają bezpieczny i prywatny dostęp do chińskich adresów IP.

Użyj dowolnej chińskiej strony internetowej!

Dzięki subskrypcji VPN wolność w Internecie staje się normą. Subskrybenci mogą prywatnie i bezpiecznie uzyskiwać dostęp do treści w dowolnym miejscu, w którym ich VPN ma serwer. Aby korzystać z chińskich stron internetowych, wymagany jest chiński adres IP. Wszystkie zalecane przez nas usługi VPN zapewniają tę ważną usługę.

Wszystkie doskonałe sieci VPN, które zasugerowaliśmy, mają również serwery VPN zlokalizowane na całym świecie. Oznacza to, że możesz używać subskrypcji VPN do łączenia się ze stronami internetowymi w wielu innych krajach. Prywatność jest zawsze przydatna, dlatego należy zawsze używać sieci VPN do szyfrowania danych. Możesz także uzyskać dostęp do doskonałej zawartości z ograniczeniami geograficznymi na całym świecie. Jeśli chcesz wolności w Internecie, VPN jest odpowiedzią.

VPN do Chin - szybkie ostrzeżenie

W ubiegłym roku Chiny aktywnie atakowały sieci VPN. Najbardziej dotknięte zostały krajowe sieci VPN w Chinach. Jednak nawet niektóre międzynarodowe sieci VPN, które mają serwery końcowe w Chinach (chińskie adresy IP), poniosły straty swoich serwerów. To płynna i ciągła bitwa woli. Dobrą wiadomością jest to, że (jak widać z tego artykułu) wciąż istnieją pewne sieci VPN, które pozwalają uzyskać adres IP w Chinach. Jednak ze względu na trwający klimat zawsze warto przejść do VPN, aby zapytać, czy nadal mają serwery w Chinach. Sieci VPN z tej listy szybko się z Tobą skontaktują i przynajmniej wtedy uzyskasz ostateczną odpowiedź na temat uzyskania chińskiego adresu IP.

Wniosek

W tym przewodniku pokazaliśmy, jak każdy może łatwo uzyskać chiński adres IP. Najlepszą usługą VPN do uzyskania chińskiego adresu IP jest HMA. Ponieważ ludzie mają wybór, polecamy również cztery inne usługi. Przyjrzeliśmy się uważnie rynkowi, aby wybrać pięć najlepszych sieci VPN na świecie w celu uzyskania chińskiego adresu IP.

Wszystkie te VPN odblokują chińskie strony internetowe. Ponadto wszystkie oferują pewien okres próbny, dzięki czemu możesz przetestować VPN bez ryzyka, aby mieć pewność, że działa. Ponadto wszystkie zalecane przez nas sieci VPN są zaufanymi usługami zapewniającymi jedne z najszybszych prędkości połączeń na rynku.

Polityka prywatności znalazła się wysoko na naszej liście wymagań, a wszystkie te sieci VPN działają ściśle, jeśli chodzi o zapewnienie doskonałej prywatności ich użytkownikom. Ponadto szyfrowanie jest zgodne z najlepszymi standardami, więc możesz mieć pewność, że będziesz bezpieczny podczas korzystania z chińskiego adresu IP.

Wszystko zostało starannie przemyślane przez nasz zespół tutaj w ProPrivacy.com, abyś mógł bez obaw wybrać VPN dla Chin. W związku z tym pozwolimy Ci cieszyć się wyborem VPN z chińskim adresem IP. Jeśli masz jakieś pytania, zostaw wiadomość poniżej.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me