DefenceVPN Recenze

DefenceVPN

 • Ceny

  Z 2,49 $
  / Měsíc

ProPrivacy.com Skóre
7 z 10

souhrn

DefenceVPN je poskytovatel VPN, který zahájil provoz na konci roku 2016, jedná se tedy o velmi novou službu. Společnost sídlí v Kanadě, díky čemuž je krajanem společnosti TunnelBear a Windscribe. Pokud se chcete o službě dozvědět více, přečtěte si dále!

Služba DefenceVPN se rozšiřuje téměř denně. Společnost začala bez vlastní aplikace, ale nyní ji má. Síť serverů je také neustále přezkoumávána, přičemž v květnu 2017 bylo přidáno 20 nových umístění serveru najednou.

Rychlé statistiky

 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  27 Mbps
 • Jurisdikce
  Kanada
 • Současná propojení
  5
 • Země
  16

Funkce

DefenceVPN nabízel verzi, která podporovala přístup k síti typu peer-to-peer (P2P), a verzi, která ji vylučovala. Nyní spustí pouze verzi přátelskou pro P2P. Mezi další funkce patří:

 • Žádné limity propustnosti dat
 • Žádné aplikace škrtící
 • Rychlé rychlosti připojení
 • Dvojité šifrování dat
 • Soukromé rozlišení DNS
 • Zabijte spínač
 • Ochrana proti úniku DNS

Další informace o používání VPN při torrrentingu najdete na nejlepší VPN pro torrent servery.

Navštivte DefenceVPN »

Rychlost a výkon

Pro rychlostní testy jsem testoval nechráněné spojení s Miami (USA) a poté s Londýnem (UK). Připojil jsem se k Miami z Karibiku se serverem DefenceVPN v New Yorku a pak znovu se serverem v Chicagu. Poté jsem se připojil k serveru DefenceVPN v Londýně a znovu jsem zkusil rychlosti připojení k Velké Británii. V každém případě jsem připojení testoval pětkrát pomocí webové stránky testmy.net. Obrana Vpn 15

Grafy ukazují nejvyšší, nejnižší a průměrnou rychlost pro každý server a umístění.

Rychlosti vytvořené na připojeních spravovaných VPN byly pozoruhodně podobné rychlostem dosaženým na nechráněných připojeních. Ačkoli v grafech výše uvidíte, že rychlosti, kde nejsou všechny úplně stejné, určitá míra variace byla pravděpodobně vytvořena základní internetovou službou.

Testy na úniky IP byly provedeny se serverem VPN v Londýně použitým na lince. Tyto zkoušky zahrnovaly služby několika webových stránek. Jedná se o ipleak.net, test-ipv6.com, úniky IPv6 a doileak.net. DefenceVPN prošel všemi možnými testy. Můj poskytovatel internetových služeb nezahrnuje překlad IPv6, takže tyto testy nebyly možné.

Ceny a plány

Společnost začala s řadou balíčků, ale nyní nabízí pouze jeden. Pokud se zaregistrujete na delší dobu a zaplatíte dopředu, můžete získat lepší měsíční sazbu. Na všechna období předplatného se vztahuje sedmidenní záruka vrácení peněz.

DefenceVPN stanovení cen

Protože je služba tak nová, stále se připravuje mnoho vylepšení. DefenceVPN plánuje akceptovat bitcoiny, ale tato možnost platby zatím není k dispozici. Právě teď můžete platit kreditní kartou nebo přes PayPal.

Soukromí a bezpečnost

DefenceVPN připouští, že Kanada není ideálním místem pro soukromí. Zmírňuje to však outsourcingem svých serverů v cizích zemích, takže může tvrdit, že není schopen nic přihlásit. Na webových stránkách se uvádí, že "DefenceVPN nesleduje ani nesleduje uživatelské aktivity při připojení k VPN." Toto bude pravděpodobně částečná pravda.

Server VPN musí sledovat, které příchozí odpovědi odpovídají tomu klientovi, jinak nemohl předat odpovědi. Během připojení tedy musí existovat protokolování aktivit. Hlavním problémem s ochranou soukromí VPN je to, zda si společnost VPN uchová tyto informace o činnosti, jakmile je vaše relace ukončena a tyto informace již nejsou pro operace zapotřebí..

Dalším důvodem, proč je možné, že společnost s tímto tvrzením ohýbá pravdu, je to, že tvrdí, že outsourcuje své služby. Tedy, když se uvádí, že DefenceVPN neprovádí protokolování aktivit, neznamená to, že nikdo neudržuje protokoly. Outsourcingová společnost by mohla dobře ukládat záznamy o uživatelských aktivitách a tyto protokoly by mohly být legálně dostupné společností DefenceVPN, když jsou pod tlakem.

Společnost provozuje rozkazový kanár. Jedná se o protokol obsahující pravidelné prohlášení, že společnosti nebyla doručena rozkazová práva. Informantům se nařizuje, aby neinformovali podezřelé o tom, že jsou vyšetřováni, takže žádná společnost VPN nebude moci varovat své uživatele předvolání. Proto by důvtipní zákazníci měli hledat mezery v časové ose výkazů. Pokud chybí jedno časové období, znamená to, že společnosti bylo nařízeno předat informace.

Šifrování a nastavení

DefenceVPN změnil svůj šifrovací systém od zahájení operací. V červenci 2017 to plánuje znovu změnit. VPN je k dispozici pouze s metodikou OpenVPN. To je dobrá věc, protože tento protokol VPN je nejlepší dostupný. OpenVPN je však spíše knihovnou otevřených zdrojů než přísnou sadou pravidel.

Společnost původně implementovala své OpenVPN pomocí šifrování AES (Advanced Encryption Standard) s 256bitovým klíčem. Později to změnilo na šifrování Blowfish. S tím se však nebojte, protože společnost plánuje, že se do začátku srpna 2017 vrátí na 256bitové šifrování AES..

Vytvoření relace je chráněno 2048bitovým šifrováním RSA. To je přijatelná úroveň bezpečnosti. Hlavní hráči v tomto odvětví však posilují tuto fázi spojení zvýšením délky klíče RSA na 4092 bitů. DefenceVPN používá pro distribuci klíčů Diffie-Hellman, což zajišťuje použití nových klíčů pro každou relaci.

Další bezpečnostní opatření jsou integrována do klientského softwaru, který běží na vašem počítači. Patří mezi ně vypínač zabíjení, který zajistí, že váš počítač nebude pokračovat v připojení k internetu, pokud není zapojena síť VPN. Společnost poskytuje vlastní službu Domain Name System (DNS), což je metoda, kterou počítače používají k překladu webových adres na internetové adresy.

Snadnost použití

Stejně jako všechno ostatní s touto sítí VPN se web od začátku společnosti zcela změnil. Hlavní stránka webu je jedna dlouhá řada sekcí, která pokrývá první čtyři položky na horním navigačním panelu. Možnosti nabídky Přihlášení, Blog a Podpora vedou na další stránky.

Bubliny v pravém dolním rohu obrazovky umožňují přístup k podpoře živého chatu. Ve spodní části domovské stránky najdete řadu rychlých odkazů.Zápatí DefenceVPN

Podpora DefenceVPN

Kliknutím na bubliny řeči v pravé dolní části webu otevřete okno chatu. Možná budete muset chvíli počkat, než někdo odpoví na vaši otázku. Neexistuje žádný indikátor fronty, takže si můžete myslet, že jste byli ignorováni. Ale zůstaň tam.

Tlačítko podpory na panelu nabídek vede na stránku s častými dotazy. Tato stránka má také tlačítko, které vám umožní zvýšit podporu lístek. Klikněte na "Otevřete lístek podpory" poslat zprávu týmu podpory, pokud zjistíte, že živý chat je bez obsluhy. Kontaktní stránka podpory je standardní webový formulář.

Obrana Vpn 8

Proces

Nezapomeňte, že máte sedm dní na otestování systému a stále dostanete vrácení peněz, pokud se vám VPN nelíbí. Nepřihlašujte se, pokud vám budou během následujícího týdne vyrušeny naléhavé úkoly.

Registrace

Klikněte na možnost Cena na horním panelu nabídky webu a poté stiskněte klávesu "Začít" tlačítko pro zvolené období předplatného. Objeví se překryvná vrstva s možností platby. Pokračujte kliknutím na preferovanou metodu. Nemůžete utéct s předplacením služby zcela anonymně, protože můžete vždy vysledovat váš platební způsob. Proces platby na účtu vytvoří dohodu o opakované platbě.

Po dokončení platby zkontrolujte doručenou poštu, protože tam budou odeslány podrobnosti o vašem účtu. Než bude váš účet aktivní, musíte svou adresu potvrdit kliknutím na tlačítko v e-mailu. Poté se můžete přihlásit do uživatelské oblasti webu a stáhnout si klientský software VPN do svého počítače.

Aplikace

Při prvním použití aplikace musíte zadat přihlašovací údaje. Pokud kliknete na ikonu "Uložit přihlášení" Zaškrtávací políčko, nebudete to muset dělat znovu. Uživatelské jméno i heslo rozlišují velká a malá písmena. Toto jsou přihlašovací údaje, které jste zadali při nastavování účtu. Jakmile se nacházíte, musíte určit, na jakém místě se chcete objevit. Před otevřením aplikace musíte proklikat další dvě obrazovky..

Aktivní aplikace je velmi malá a zobrazuje se v pravém dolním rohu obrazovky. Klepnutím na umístění serveru přepnete servery a stisknutím posuvníku Zap / Vyp zapnete VPN. Kdykoli kliknete mimo aplikaci, zmizí. Klepnutím na ikonu na hlavním panelu se vrátíte zpět. Do nabídky Nastavení se dostanete kliknutím na symbol ozubeného kola v aplikaci. Existuje jen velmi málo možností manipulace. "Pokud není připojen VPN, deaktivujte internet" položka nabídky je váš vypínač.

Jiné platformy

V současné době DefenceVPN nenabízí verzi své aplikace pro iOS. Zástupce podpory společnosti mi vysvětlil, že ho napsali, ale stále prochází schvalovacím procesem v Apple. Místo toho získají majitelé iOS manuální pokyny o tom, jak nastavit VPN na svých iPadech a iPhone. K dispozici je aplikace pro zařízení, která používají operační systém Android. K dispozici je také verze aplikace napsaná pro Mac OS X a Windows 10.

Závěrečné myšlenky

DefenceVPN funguje dobře. Služba se rychle mění, takže v době, kdy to vyzkoušíte, může být o něco lepší. Využijte období vrácení peněz a ujistěte se, že poskytuje všechny služby, které potřebujete z VPN.

Navštivte DefenceVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me