Faceless.me recenze

Faceless.me


ProPrivacy.com Skóre
3.5 z 10

souhrn

Faceless.me se během našeho přezkumu dostal do dobrého startu kvůli velkorysé nabídce služby zdarma. Je však důležité si uvědomit, že bezplatná verze přichází s omezenou rychlostí a bez možnosti přepínání mezi umístěními serveru VPN. Přesto si jako rychlé a snadné řešení anonymity zaslouží nějaký kredit.

Jakmile jsme začali zkoumat řešení podrobněji, naše pocity byly smíšené. Výsledky testů rychlosti se mezi různými servery velmi lišily a my jsme měli s jejich aplikací VPN pro iPhone nějaké dráždivé problémy. Také jsme zaznamenali některé problémy s načítáním časového limitu na samotných stránkách poskytovatele, které vyvolaly obavy.

Zdá se, že se pracuje na vylepšení řešení, a protože je možné to vyzkoušet zdarma, zdrželi bychom se jeho propuštění úplně, ale výkon by se skutečně musel zlepšit, abychom mohli vydat bezvýhradné doporučení..

Rychlé statistiky

 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  7 Mb / s
 • Jurisdikce
  Kypr
 • Současná propojení
  1
 • Země
  3

Funkce

 • Připojit při spuštění
 • 3 umístění serveru (USA, Nizozemsko, Rusko)
 • Zdarma volba
 • OpenVPN
 • PPTP
 • Žádné protokoly použití
 • Podporováno P2P

Navštivte Faceless.me »

Rychlost a výkon

Jako obvykle jsme provedli řadu testů rychlosti pomocí Speedtest.net, abychom vyhodnotili výkon řešení VPN.

Nejprve, jako obvykle, jsme potřebovali srovnávací test našeho testovacího připojení, takže jsme provedli test rychlosti, zatímco jsme odpojeni od VPN. Bez VPN jsme dosáhli rychlosti stahování těsně pod 7Mbps.

Poté, počínaje serverem nejblíže našemu fyzickému umístění, jsme se připojili k Faceless.me v Nizozemsku a provedli druhý test, ve kterém jsme dosáhli rychlosti stahování 5,26 Mbps..

Režie připojení VPN snížila naši rychlost přibližně o 1,5 Mb / s. Není to špatný výsledek, ani to nejlepší, co jsme kdy viděli.

Poté jsme se připojili k serveru Faceless.me v Rusku a výsledek byl mnohem horší, rychlostí 1,46 Mb / s:

Nakonec jsme se připojili k americkému VPN serveru a dosáhli rychlosti stahování 2,58 Mb / s. I když to bylo o něco lepší než výsledek Ruska, stále to představovalo méně než polovinu naší rychlosti stahování referenčních hodnot.

Celkově byly naše testy depresivně smíšené.

Ceny a plány

Jak je uvedeno v úvodu, Faceless.me je jedinečně velkorysá služba, v níž poskytovatel nabízí až 2 GB provozu VPN zcela zdarma a bez registrace. Jak je však uvedeno výše, rychlost je u bezplatných služeb omezena a není možné přepínat mezi servery VPN.

Pro ty, kteří chtějí pokračovat v používání služby po období zdarma, nebo mají přístup k vyšší rychlosti a funkčnosti, je prémiový balíček k dispozici ve dvou jednoduchých variantách.

Tříměsíční neomezené předplatné na dopravu stojí 19,95 USD a šest měsíců stojí 29,95 USD, přičemž každý rok pracuje na 59,90 USD, čímž se cena služby snižuje na nejnižší průměr. Je však třeba poznamenat, že pokud (stejně jako my) se nacházíte v Evropě, k ceně se připočítává DPH.

Soukromí a bezpečnost

Skutečnost, že Faceless.me vám umožňuje používat omezenou verzi služby bez skutečného postupu registrace, znamená, že by to mohla být skvělá volba pro ty, kteří chtějí rychlé, jednorázové řešení ochrany soukromí..

Faceless nabízí více technických detailů a nabízí podporu pro PPTP a OpenVPN. Podle oddělení podpory je šifrování 1024 bitů RSA.

Mnoho uživatelů služeb VPN se zajímá o zásady protokolování svého poskytovatele. Faceless.me v rámci svých nejčastějších dotazů potvrzuje, že neberou žádné záznamy o činnosti uživatelů.

Závěrečné myšlenky

Měli jsme velké naděje na Faceless.me a jako bezplatná služba VPN splňuje některá očekávání; 2 GB zcela zdarma a anonymního provozu bude pro některé přitažlivé.

Jako zpoplatněná služba se však Faceless stále cítí jako něco z nedokončené práce. Zjistili jsme, že časový limit webových stránek je znepokojující a měli celý den, kdy se náš iPhone nepřipojil kvůli chybě hesla, která se později vyřešila. Skutečnost, že poskytovatel uvádí, že stále pracuje na oblastech služby, je však uklidňující.

S nějakou další prací by se Faceless.me mohla stát doporučenou službou. Jak to je, bohužel to tak docela není.

Navštivte Faceless.me »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me