Kontrola vyrovnávací paměti

Vyrovnávací paměť


 • Ceny

  Z 9,99 $
  / Měsíc

 • K dispozici na:


  • Android

  • iOS

  • Okna

  • Operační Systém Mac

  • Linux
 • Odblokuje:


  • Netflix

  • iPlayer

ProPrivacy.com Skóre
8 z 10

souhrn

Buffered je poskytovatel VPN, který byl založen v roce 2013. Vlastníkem je NetProtect Encrypt.me. Je to drahé, ale na druhou stranu je to dostatečně rychlé pro streamování a je to jedna z mála VPN, která stále odblokuje streamovací služby z celého světa. Buffered VPN navíc poskytuje robustní šifrování OpenVPN - což je ideální pro požadavky na soukromí většiny lidí. V této recenzi vyrovnávací sítě VPN se podrobně podíváme na službu a zeptáme se, zda je to hodnota za peníze?

Rychlé statistiky

 • Jurisdikce
  USA
 • Současná propojení
  5
 • Země
  37
 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  22,66 Mb / s

Cena

Vyrovnávací paměť lze zakoupit ve třech různých plánech - měsíční, roční nebo dvouleté předplatné. Všechny tyto plány poskytují stejnou úroveň služeb se stejnými funkcemi. Jediný rozdíl je ve formě slevy pro předplatitele, kteří se zavazují delší dobu.

6 měsíců

9,99 $
za měsíc

12 měsíců

12,99 $
za měsíc

1 měsíc

12,99 $
za měsíc

Při 12,99 $ na jeden měsíc je vyrovnávací paměť velmi drahá možnost. Existuje spousta levných služeb VPN, které poskytují podobnou službu (a některé i lepší) za zlomek této ceny..

Je pravda, že VPN se zlevní, pokud se zavázáte na rok nebo dva. Ekvivalent 6,59 $ měsíčně v ročním plánu je však stále poměrně drahý. Celkově doporučujeme VPN využít podle svého 2letého plánu - protože 4,12 $ měsíčně je mnohem konkurenceschopnější.

Na trhu však existují lepší možnosti, takže stojí za to nakupovat a porovnávat tuto VPN s jinými službami využitím záruky vrácení peněz..

Zákazníci s vyrovnávací pamětí VPN se mohou rozhodnout platit pomocí Paypal, kreditních nebo debetních karet nebo pomocí bitcoinů (pro větší anonymitu). Všichni předplatitelé získají 30denní záruku vrácení peněz, aby otestovali službu, která je fantastická. Záruky vrácení peněz a bezplatné zkušební verze VPN jsou ideální pro vyzkoušení VPN!

Podporované platební platformy


Visa / MasterCard


Amex


Kryptoměna

Odblokujte Netflix?

Pokud jde o streamování, Buffered VPN je skvělá volba pro většinu lidí. Poskytuje nejen soukromí, takže můžete přistupovat k webům, jako jsou Putlockers nebo 123Movies -, ale také odblokuje mnoho populárních streamovacích služeb.

S Buffered můžete také odblokovat Netflix USA a snadno sledovat BBC iPlayer v zahraničí. Tato VPN poskytuje superrychlé servery, takže můžete streamovat ve vysokém rozlišení a nemusíte se starat o ukládání do vyrovnávací paměti.

Funkce

Naše oblíbené funkce, které VPN s vyrovnávací pamětí mají, jsou následující:

 1. Servery ve 37 zemích
 2. Aplikace pro všechny platformy
 3. Šifrování OpenVPN
 4. TCP přes port 443

Vyrovnávací paměť
NordVPN
ExpressVPN

Android
iOS
Okna
Operační Systém Mac
Linux
Windows Phone

Rychlost a výkon

Nejrychlejší VPN na trhu (testy rychlosti v reálném čase)

Buffered VPN testujeme třikrát denně pomocí našeho vědeckého serveru založeného na testování rychlosti. Abychom našli průměrnou a nejvyšší rychlost (burst), testujeme servery v Hongkongu, USA, Velké Británii a Austrálii. Vždy testujeme VPN pomocí protokolu OpenVPN, abychom zajistili spravedlivé testování mezi poskytovateli. Níže vidíte, jak se vyrovnávací paměť porovnává s řadou VPN na trhu.

Jak vidíte, Buffered spadá těsně do dosahu s některými z nejlepších VPN na světě. To je vynikající a znamená, že Buffered je určitě rychlá služba, která bude vyhovovat lidem, kteří chtějí dělat hodně streamování.

Na trhu však existují rychlejší služby, které stojí méně. A například NordVPN, který funguje téměř stejně z hlediska rychlosti - je lepší pro soukromí i levnější.

Netěsnosti IP a DNS

Testovali jsme klienty s vyrovnávací pamětí, abychom zjistili, zda nedošlo k únikům IP na IPv4 i IPv6. Tyto testy byly provedeny v okně soukromého prohlížení na Firefoxu pomocí ipleak.net. Naše testy neodhalily žádné úniky IPv4 (žádné úniky DNS, WebRTC nebo IP).

Na IPv6 jsme však objevili úniky WebRTC v počítačích Mac i Windows. To znamená, že budete muset připojit netěsnost ručně deaktivací protokolu IPv6 na vašem počítači (nebo pomocí rozšíření bloků WebRTC v prohlížeči), abyste mohli tuto VPN používat s připojením IPv6..

Úniky IPR6 WebRTC jsou mírně zklamáním. Jsou však celkem běžné a protože je lze opravovat ručně, rychle a snadno, nejsme zoufale znepokojeni.

Upřednostňujeme však poskytovatele VPN, aby více informoval o reklamě na potřebu zapojit úniky WebRTC do připojení IPv6 na svých webových stránkách - protože by to pomohlo zajistit, že uživatelé tak činí..

Soukromí

Vyrovnávací paměť
NordVPN
ExpressVPN

DNS s vlastním hostitelem / proxy Ano Ano Ano
Zabijte Switch
Zmatek (utajení)
Ochrana proti úniku IPv4
Ochrana proti úniku IPv6
Ochrana proti úniku WebRTC

Buffered má své hlavní servery umístěné v Nizozemsku, což je místo speciálně vybrané soukromými službami, jako je StartPage (soukromý vyhledávač podporovaný Edem Snowdenem).

VPN neuchovává žádné protokoly využití, což je dobrý začátek z hlediska zásad protokolování. Zásady ochrany osobních údajů však ukazují, že VPN udržuje několik protokolů připojení - což může některé lidi odradit. Nejzajímavější z těchto protokolů jsou IP adresa uživatele, doba připojení a doba trvání připojení. Doporučujeme vám, abyste si z důvodů ochrany soukromí vybrali službu, která uchovává nulové nebo alespoň žádné protokoly, které lze použít k vaší identifikaci. Informace o tomto a seznamu pěti služeb, které neukládají protokoly, najdete v našem nejlepším průvodci protokolem VPN.

Tyto podrobnosti lze použít k navázání časového korelačního útoku na službu, což znamená, že tato VPN nemůže poskytnout absolutně vodotěsné soukromí. Přesto je útok na časovou korelaci poměrně vzácný a úřady ho obvykle provádějí jen tehdy, když je vyšetřován obzvláště velký zločin. Je tedy spravedlivé říci, že pro většinu lidí bude Buffered poskytovat digitální soukromí bez přílišného znepokojení.

Neobvyklý pohled na zásady ochrany osobních údajů však ukazuje, že VPN také shromažďuje velké množství dat týkajících se zařízení a informací o lidech, což zdaleka není ideální. Ze zásad ochrany osobních údajů:

"Se softwarovými a konfiguračními soubory, které poskytujeme, můžeme od vás shromažďovat informace, které mohou zahrnovat, ale nejsou omezeny na identifikátory vašich zařízení, včetně jedinečných identifikátorů, verze operačního systému, jazyka, identifikátorů síťových zařízení (MAC adresy), IP adres, síťových informací, uživatelské informace o operačním systému, směrovací tabulky, adresy serveru DNS, další informace o souborovém systému, informace týkající se hardwaru. Z této kolekce se můžete v klientském počítači odhlásit z nastavení."

To je obrovské množství dat, což je opět trochu zklamáním. Je však pravda, že služba Buffered umožňuje zákazníkům odhlásit se ze shromažďování údajů z aplikací nebo prostřednictvím e-mailu. Celkově bychom upřednostňovali Buffered, aby přestali sbírat tato data úplně - ale existuje alespoň možnost odhlásit se.

Zásady ochrany osobních údajů rovněž uvádějí, že agregovaná data budou sdílena s obchodními partnery a inzerenty. Opět to není zdaleka ideální, ale alespoň agregovaná data nezveřejňují žádné osobní informace o komukoli uživateli.

A konečně, na účet Buffered, jsou protokoly připojení ukládány pouze po dobu 30 dnů. Útok s časovou korelací by tedy mohl zacílit na IP adresu uživatele pouze za posledních 30 dní.

Celkově by se vzhledem k nákladům na tuto VPN bylo dobré, kdyby v zásadě protokolování nebyly nikdy uloženy IP adresy uživatelů vedle časových razítek.

Šifrování

Vyrovnávací paměť
NordVPN
ExpressVPN

PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
IKEv2
OpenVPN

Buffered poskytuje OpenVPN, což je náš doporučený protokol, v počítačích Mac i Windows. Navíc služba Buffered implementuje OpenVPN na standardy, které jsou vhodné pro účely digitálního soukromí. Implementace Open VPN je následující:

Šifra AES-256, SHA1 pro ověřování HMAC a silná RSA 2048 pro handshake.

Ačkoli metoda autentizace SHA1 je nejslabší částí protokolu, v tomto okamžiku je stále považována za bezpečnou. To znamená, že Buffered bude chránit obsah datového tunelu před vniknutím. Další informace o šifrování naleznete v našem úplném průvodci šifrováním.

Zákaznická podpora

Vyrovnávací paměť
NordVPN
ExpressVPN

Zkušební verze zdarma Ne Ano - 3 dny Ne
Záruka vrácení peněz
24hodinová podpora
Živý chat
Délka záruky vrácení peněz 30 30 30

Buffered VPN je služba, která nás vždy zaujala z hlediska zákaznické podpory. VPN se snaží vyškolit své agenty podpory zákazníků a zdá se, že vždy mají přiměřenou znalost VPN. Pokud však jde o nalezení podrobnějších podrobností (například o způsobu implementace OpenVPN - budete muset počkat, až se obrátí na tým technické podpory)..

Je smutné, že od té doby, co jsme naposledy zkontrolovali tuto VPN, tato služba ze svého webu odstranila zařízení pro podporu živého chatu 24/7. To je opravdu zklamáním, zejména s ohledem na cenu předplatného VPN. Skutečností však je, že systém lístků funguje dobře - a vyrovnávací paměť rychle odpovídá požadavkům na odpovědi.

Uživatelská zkušenost

Pokud jde o web a registraci, Buffered dělá zážitek velmi snadným. Web je dobře rozložen a je zde spousta skvělých zdrojů, jako je znalostní databáze s návody k nastavení a nejčastější dotazy. Kontaktní oblast umožňuje předplatitelům i nepředplatitelům klást otázky, a když se přihlásí do členské oblasti, získají uživatelé celou řadu dalších možností - například možnost „stahovat moje data“. Je to snadný a rychlý způsob, jak zkontrolujte, jaká data o vás VPN drží v souboru.

Windows App

Bufferovaná Windows VPN aplikace je snadno použitelné rozhraní VPN, které je standardně dodáváno se šifrováním OpenVPN. Odběratelé mají možnost vybrat si mezi OpenVPN TCP, což je lepší pro zabezpečení, a UDP, který je rychlejší a lepší pro streamování. Uživatelé si také mohou vybrat, aby používali protokol OpenVPN TCP přes port 443, který uživatelům umožňuje skrývat použití VPN jako přenosu HTTPS.

Tato aplikace je pěkně vypadající a snadno se používá, s potěšením oznamujeme, že obsahuje také killswitch. To znamená, že bude poskytovat soukromí od vašeho poskytovatele internetových služeb, i když by připojení VPN mělo z nějakého důvodu selhat; to je vynikající a znamená to, že VPN je vhodná pro Torrenting přes P2P.

Celkově na této VPN nebylo nic, co by mě frustrovalo, kromě skutečnosti, že došlo k únikům protokolu IPR6 WebRTC. Je to však snadné připojit během několika minut buď deaktivací WebRTC v prohlížeči, stažením užitečných rozšíření Easy WebRTC Block pro Firefox nebo Chrome, nebo vypnutím připojení IPv6 v Centru sítí a sdílení.

Celkově jsme našli VPN potěšení použít, protože rychlosti praskaly a my jsme byli schopni streamovat na více platformách bez problémů.

Aplikace pro Android

Od chvíle, kdy jsme naposledy zkontrolovali Buffered, vydala vlastní aplikaci Android VPN (odběratelé museli používat oficiálního klienta OpenVPN od třetích stran). Přidání proprietární mobilní aplikace je skvělé a my jsme měli mimořádný zájem na zkušební verzi!

OpenVPN je ve výchozím nastavení k dispozici u klienta, což je příjemné vidět. Kromě toho si uživatelé mohou vybrat mezi UDP nebo TCP přes port 443 (který maskuje OpenVPN jako HTTPS). Funkce automatického připojení umožňuje automatické připojení k naposledy použitému serveru.

Bohužel v současné době na klientovi Android není killswitch k dispozici. To však není příliš velká katastrofa, protože většina lidí nemá tendenci stahovat BitTorrent na mobil. Na druhou stranu jsme si všimli několika stížností na Google PlayStore od odběratelů, kteří tvrdí, že aplikace pro Android je nestabilní a hodně padá. To znamená, že byste mohli skončit únikem dat do vašeho poskytovatele internetových služeb, což není skvělé pro ochranu soukromí.

Dali jsme klientovi Android několik hodin důkladné testování. Našli jsme VPN trochu pomalu navázat spojení. Museli jsme počkat až minutu, což zdaleka není dokonalé. Na některých serverech (například v Bulharsku) se VPN vůbec nepodařilo připojit. Na ostatních se připojil za pouhých 5 sekund. To je docela nepříjemné.

Rychle jsme zkontrolovali úniky DNS při našem připojení IPv4 a zjistili jsme, že žádný neexistuje. Byli jsme také rádi, když se požadavky DNS zpracovávaly vlastním serverem Buffered. Jakmile bylo navázáno spojení, zjistili jsme, že služba Buffered pracuje bez problémů a zjistili jsme, že pro streamování je opravdu rychlé.

aplikace pro iOS

Vyrovnávací síť VPN nyní obsahuje aplikaci iOS VPN. Zjistili jsme, že tato aplikace funguje mnohem lépe než její protějšek pro Android. Spojení byla navázána téměř okamžitě, což je skvělé. Nebyli jsme však schopni se připojit k bulharskému serveru (stejně jako v systému Android). Dobrou zprávou je, že všechny ostatní servery fungovaly dobře, takže poskytovatel může mít problémy pouze s jedním serverem.

Šifrování v aplikaci pro iOS se provádí přes OpenVPN, což je ve skutečnosti docela vzácné. Kromě toho si uživatelé mohou vybrat mezi OpenVPN UDP nebo TCP přes porty 53, 443, 993 nebo 1194. Možnost vybrat port 443 (pro zmatené připojení) je vynikající doplněk.

Celkově jsme byli ohromeni jak snadností použití, tak funkčností tohoto klienta iOS. Rychlosti byly skvělé a zjistili jsme, že VPN je stabilní.

Mac OS X

Desktopový klient Mac VPN je téměř totožný s jeho protějškem Windows. OpenVPN je ve výchozím nastavení k dispozici a klient Killswitch. Funkce automatického připojení umožňuje uživatelům Macu připojit se k VPN automaticky, jakmile je spuštěna. Uživatelé si také mohou vybrat připojení k OpenVPN pomocí TCP nebo UDP přes různé porty (53, 443, 993 nebo 1194).

Byly zjištěny úniky protokolu IPv6 WebRTC, což znamená, že budete muset vypnout protokol IPv6 (nebo zakázat WebRTC v prohlížeči), abyste tuto VPN zabezpečili. Celkově se však jedná o vynikajícího klienta, který funguje bez problémů.

Závěrečné myšlenky

Buffered VPN je služba, která má hodně jít na to. Přidání klientů pro všechny platformy je vítaným překvapením a navzdory některým stížnostem v obchodě Play jsme zjistili, že mobilní klienti pracují dobře. Na druhou stranu doporučujeme, abyste tyto stížnosti brali vážně - protože je zřejmé, že někteří lidé zažívají pády, které nás během našich testů neovlivnily..

Klienti Desktopu mají killswitch, což znamená, že tato VPN je vhodná pro bezpečné Torrenting. Tato VPN navíc poskytuje vysoké rychlosti pro streamování - a možnost odblokování oblíbených služeb, jako jsou Netflix a BBC iPlayer..

Servery ve 37 zemích umožňují předplatitelům odblokovat velké množství obsahu. Vzhledem k ceně této VPN je však relativně malý seznam lokalit. Zásady ochrany osobních údajů kromě toho ponechávají mnoho přání.

Byli jsme také trochu zklamaní, že služba Buffered nemá podporu živého chatu 24/7, což by bylo opět uvážlivé vzhledem k nákladům na VPN. Na druhé straně jsme zjistili, že systém lístků funguje dobře, a znalostní báze je slušná.

Vyrovnávací paměť není hroznou sítí VPN v žádném úseku představivosti. Svou práci dělá dobře a poskytuje vysoké rychlosti. Abych byl upřímný, existují lepší způsoby, jak utratit své peníze v roce 2020.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me