LiquidVPN Recenze

LiquidVPN


 • Ceny

  Z 4,99 $
  / Měsíc

 • K dispozici na:


  • Okna

  • Operační Systém Mac

  • iOS

  • Android

  • Linux

ProPrivacy.com Skóre
8.5 z 10

souhrn

LiquidVPN je poskytovatel VPN, který provozuje svoji základnu v USA od roku 2013. Byl založen síťovým inženýrem jménem Dave Cox. Pan Cox je stále vlastníkem společnosti a službu provozuje velmi praktickým způsobem. Hloubka technických znalostí pana Coxe zajišťuje, že tato technologicky vedená společnost poskytuje nejlepší dostupné služby za dostupnou cenu.

Rychlé statistiky

 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  58 Mb / s
 • Země
  11
 • Jurisdikce
  NÁS
 • Současná propojení
  2

Funkce

Všechny plány mají následující vlastnosti:

 • Servery v 11 zemích
 • Proprietární aplikace pro Windows, Mac OS X a Android
 • Aplikace třetích stran pro iOS
 • Instalace skriptů pro směrovače, set-top boxy a Linux
 • Žádné protokoly aktivity
 • P2P povoleno
 • 1 Gbps a 10 Gbps servery
 • Kombinovaný přepínač zabíjení a firewall, nazývaný "Liquid Lock"
 • Ochrana systému názvů domén (DNS) a IP
 • Výběr protokolů OpenVPN, Tunneling Protocol Layer 2 (L2TP), Point-to-Point Tunneling Protocol (PPTP) a Secure Socket Tunneling Protocol (SSTP)
 • Testy rychlosti serveru

Síť serverů společnosti je pravděpodobně největší slabou stránkou této služby. V USA a Kanadě je mnoho serverů. Dalšími zeměmi, které provozují servery LiquidVPN, jsou Spojené království, Nizozemsko, Německo, Švédsko, Španělsko, Švýcarsko, Česká republika, Rumunsko a Singapur..

Navštivte LiquidVPN »

Rychlosti a výkon

Pro rychlostní testy jsem se připojil z New Yorku v USA z Karibiku bez zapnutí VPN. Poté jsem otestoval připojení ke stejnému cíli, ale se serverem LiquidVPN na Floridě a poté se serverem LiquidVPN v New Jersey zprostředkujícím připojení.

Také jsem testoval připojení do Londýna ve Velké Británii bez VPN a poté se serverem LiquidVPN UK aplikovaným na linku.

V každém případě jsem připojení testoval pětkrát pomocí webové stránky testmy.net. Grafy ukazují nejvyšší, nejnižší a průměrnou rychlost pro každý server a umístění. Další podrobnosti naleznete v našem vysvětlení testu plné rychlosti.

Rychlosti LiquidVPN

Síť VPN mírně zlepšila rychlost stahování i stahování. Tyto změny rychlosti však nebyly tak velké a mohly být způsobeny pouze proměnným výkonem základní internetové služby.

Když maskujete IP adresu vašeho počítače pomocí VPN, očekáváte, že během připojení nebude vaše skutečná adresa nikdy odhalena. Pokud se tato skutečná adresa stane viditelnou, situace se nazývá "Únik IP."

Testy ProPrivacy pro úniky IP zahrnují služby několika webových stránek. Jedná se o ipleak.net, test-ipv6.com, úniky IPv6 a doileak.net. Všechny tyto servery jsem měl přístup, zatímco jsem měl připojení k OpenVPN do Londýna prostřednictvím serveru LiquidVPN UK. Služba prošla všemi možnými testy. Můj poskytovatel internetových služeb nezahrnuje překlad IPv6, takže tyto testy nebyly možné.

Ceny a plány

LiquidVPN má soubor 2 168 IP adres. Nejlevnější ze tří cenových plánů LiquidVPN umožňuje přístup pouze k 564 z nich. Koncept sdílených IP je ten, že VPN server vám přiřadí jeden, když se přihlásíte. Tato IP adresa pokračuje na všech datových paketech, které opouštějí server pro jejich konečné místo určení. Adresa je zadána jako zdrojová adresa každého paketu. Při pokusu o přístup ke streamovací službě se tedy bude domnívat, že se připojuje k počítači v zemi, který IP adresa naznačuje. Neuvědomí si, že jste skutečným původcem žádosti.

Stanovení ceny LiquidVPN

Počet dostupných IP adres je důležitý, protože mnoho mechanismů řízení přístupu na web se pokouší zastavit provoz VPN. Pokud jeden z nich "systémy detekce proxy" zjistí, že požadavek, který obdržel, přes VPN, zakazuje tuto IP adresu. Proto, pokud má společnost VPN k dispozici málo adres IP a často je neobnovuje, můžete brzy zjistit, že služby, ke kterým se chcete dostat, byly uzamčeny téměř všechny dostupné adresy IP..

Jedinou další proměnnou mezi třemi cenovými plány na LiquidVPN je počet současných připojení, která vám umožní. Můžete si stáhnout software VPN na tolik zařízení, kolik chcete. K síti VPN však můžete připojit pouze určitý počet současně.

Pokud službu zrušíte do sedmi dnů, získáte plnou náhradu. Za předplatné LiquidVPN můžete platit kreditními kartami, PayPal a bitcoiny.

Soukromí a bezpečnost

Přestože společnost uvádí, že je v pořádku, když zákazníci využívají službu pro stahování P2P, umístění LiquidVPN není ideální pro ty, kteří chtějí získat materiál chráněný autorskými právy zdarma. Sídlo společnosti je v Michiganu v USA. V USA neexistují žádné zákony o uchovávání dat, které se týkají VPN. Je však známo, že držitelé autorských práv v USA a vládní bezpečnostní agentury se opírají o americké společnosti s hrozbami soudního řízení, aby je donutili pomáhat při identifikaci činností jednotlivých uživatelů..

LiquidVPN uvádí, že nezachovává protokoly aktivity. Podle prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů společnosti jsou transakční záznamy odstraněny z paměti, jakmile se zákazník odpojí od serveru. Protože ve spisu nejsou žádné informace o činnosti, není nic, co by právník na ochranu autorských práv mohl společnost přinutit zveřejnit.

Šifrování

Uživatelé vlastní aplikace pro Windows, Mac OS X a Android si mohou v rozhraní vybrat preferovaný protokol VPN. To dává výběr OpenVPN, SSTP, PPTP a L2TP s Internet Protocol Security (IPSec).

Zákazníci, kteří chtějí používat VPN na zařízení iOS, si musí stáhnout standardního klienta OpenVPN, který je k dispozici zdarma z webových stránek organizace, která provozuje protokol OpenVPN. Nastavení je trochu obtížnější a nedává vám možnost vyzkoušet jiné protokoly, například SSTP.

Klíčové zabezpečení distribuce a zavedení relací implementace OpenVPN jsou jedny z nejsilnějších v oboru. Šifrovací klíče pro šifru AES se obnovují každých 30 minut.

Snadnost použití

Web LiquidVPN začíná dlouhou rolovací domovskou stránkou, která obsahuje většinu informací o prodeji společnosti. Při rolování zůstane horní nabídka viditelná. Nad nabídkovou lištou uvidíte výpis, který ukazuje vaši IP adresu a "Kontrolní panel" tlačítko, které vás přenese na hlavní panel klientské oblasti. Klientská oblast zahrnuje přístup ke stažení souborů a systém podpory.

Uvidíte také odkaz na rozkazový kanár. Jedná se o systém, který používá řada VPN k informování svých zákazníků, pokud VPN obdržela soudní příkazy vyžadující informace o uživatelských činnostech. Standardním předpokladem soudních příkazů je, že ti, kdo je obdrží, nesmějí zveřejňovat existenci rozkazu. Kanárský systém rozkazů zasílá pravidelná prohlášení, že žádné rozkazy nebyly obdrženy. Pokud chybí prohlášení o standardní době, čtenář ví, že během této doby byl společnosti doručen rozkaz.

Zákaznická podpora

Můžete zanechat zprávu s týmem podpory z aplikace nebo z ovládacího panelu v klientské oblasti webu LiquidVPN..

V aplikaci klikněte na symbol ozubeného kola v pravém horním rohu rozhraní a v rozevírací nabídce vyberte možnost Podpora. Poté, co odešlete zprávu prostřednictvím standardního webového formuláře, vás LiquidVPN e-mailem informuje o tom, že byla zvýšena vaše podpora. Kliknutím na zobrazíte aktuální stav vaší žádosti "Moje podpora Vstupenky" na palubní desce.

Kdykoli dostanete odpověď od týmu podpory, objeví se na této obrazovce. Obdržíte také e-mail se zprávou technické podpory.

Software

Registrace

Máte sedm dní na vyzkoušení sítě VPN a stále si své peníze vrátíte, pokud o tom změníte názor. Klikněte na ikonu "Přihlásit se" tlačítko pod vámi preferovaným tarifem, abyste zaplatili za službu. Poskytne vám možnost předplatného na jeden měsíc nebo jeden rok. Pokud si vyberete roční předplatné, získáte nižší cenu za měsíc, ale musíte zaplatit celý rok dopředu.

Tato smlouva vás zavazuje k opakované fakturaci, takže vám bude automaticky naúčtována opětná platba na konci období předplatného - pokud smlouvu nespěcháte a nezrušíte dříve, než vyprší váš stávající plán. Po vyúčtování platby vás LiquidVPN zavede do klientské oblasti webu. Obvykle se musíte přihlásit do této oblasti, ale po přihlášení budete automaticky přihlášeni. Na hlavním panelu najdete sekci ke stažení. Obsahuje software, který je třeba nainstalovat, aby VPN fungovala na vašem počítači.

Klient VPN LiquidVPN Windows VPN

Když se aplikace otevře, bude již vybrán server. Nemusí to být nutně místo, které chcete použít. Umístění můžete změnit kliknutím na symbol značky vedle aktuálního umístění serveru.

Přepínání protokolu VPN je s touto aplikací velmi snadné. Na obrazovce se seznamem serverů vyberete jiný protokol. Do aplikace se nemusíte přihlásit, dokud nevyberete server a nepokusíte se připojit. Uživatelské jméno a heslo pro aplikaci nejsou stejné jako přihlašovací údaje pro klientskou oblast na webu. Přístup k přihlašovacím údajům aplikace naleznete v podrobnostech svého uživatelského účtu na webu LiquidVPN.

Dávejte pozor na Liquid Lock. Toto je velmi užitečná funkce. Pokud síť VPN není zapnutá, zablokuje připojení k internetu vašeho počítače. Pokud tuto funkci zapomenete, můžete paniku přesvědčit, že internet nefunguje. Pokud chcete používat internet bez VPN, musíte vypnout Liquid Lock.

Jiné platformy

Aplikace LiquidVPN je k dispozici pro Windows, Mac OS X a Android. Uživatelé se zařízeními iOS si musí stáhnout aplikaci třetích stran nazvanou OpenVPN GUI a poté projít některými manuálními nastavovacími postupy, aby získali adresy všech serverů LiquidVPN do systému. Toto není ideální situace. Rovněž omezuje váš výběr pouze na OpenVPN, bez možnosti STTP nebo L2TP, ke kterým mají uživatelé LiquidVPN přístup. Skripty jsou k dispozici na webu LiquidVPN a umožňují instalaci VPN na směrovačích, set-top boxech a počítačích se systémem Linux.

Závěrečné myšlenky

LiquidVPN funguje velmi dobře. Může dokonce obejít systémy detekce proxy serveru Netflix. Uživatelé zařízení se systémem iOS však nezískávají plné výhody vlastní aplikace, kterou LiquidVPN poskytuje jiným operačním systémům.

Síť malých serverů může být jedním z faktorů, které vás zbavují registrace do služby LiquidVPN. Pokud se chcete obejít regionálním omezením v oblasti streamovacích služeb, musíte se připojit přes server VPN ve stejné zemi jako cílový web. Pokud se tedy chcete dostat na servery v Japonsku, Austrálii, Novém Zélandu, Indii nebo Jižní Africe, LiquidVPN pro vás nebude k ničemu. Pokud má společnost server v zemi, do které chcete nejvíce přístup, pak vám LiquidVPN bude dobře sloužit.

Navštivte LiquidVPN »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me