Neomezená kontrola VPN

VPN neomezeno

 • Ceny

  Z 2,78 $
  / Měsíc

 • Odblokuje:


  • Netflix

  • iPlayer

  • Hulu

VPN Unlimited je americká služba, která je obecně považována za všestranného. Být sídlem v USA není pro službu ochrany soukromí ideální. VPN však neuchovává žádné invazivní protokoly - a implementuje šifrování OpenVPN - což by mělo zajistit, aby VPN byla dostatečně bezpečná pro většinu lidí.

VPN má široký výběr serverů v 70 zemích, což je dobré pro odblokování velkého obsahu na celém světě. Nevýhodou je, že úniky WebRTC v systémech MacOS a Windows bude nutné ručně připojit, aby byla tato VPN zabezpečena na IPv6. Pokud jde o rychlosti, tato VPN provádí dobře - poskytuje rychlosti připojení, které jsou dostatečně dobré pro streamování v HD.

ProPrivacy.com Skóre
7.4 z 10

souhrn

Stejně jako u jiných poskytovatelů VPN má VPN Unlimited několik úrovní předplatného, ​​s výhodami a slevami poskytovanými zákazníkům, kteří se zavazují delší dobu. Pěkná věc o VPN Unlimited je, že odblokuje populární streamovací služby, jako jsou Netflix USA a BBC iPlayer. Potenciální předplatitelé mohou také testovat VPN pomocí 7denní záruky vrácení peněz.

Rychlé statistiky

 • Jurisdikce
  USA
 • Země
  70
 • Současná propojení
  5
 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  56,64 Mbps

Cena

3 roky

2,78 $
za měsíc

1 rok

5,00 $
za měsíc

1 měsíc

9,99 $
za měsíc

VPN Unlimited od doby, kdy jsme službu naposledy zkontrolovali, podstatně změnilo své cenové schéma. Původně Keepsolid VPN Unlimited byla levná VPN s rozpočtem na jeden měsíc. Dnes je to služba, která vyhovuje standardnějším cenovým schématům VPN.

Být spravedlivý VPN Unlimited je stále vynikající hodnotou, pokud se zavázáte po dobu tří let - pouhých 2,78 $ za měsíc lze považovat za výhodnou. Při ročním tarifu ve výši 5 $ za měsíc (splatný v jedné splátce 59,99 $) a 9,99 $ za jeden měsíc je však spravedlivé říci, že VPN Unlimited je VPN s průměrnou cenou pro svou skupinu.

Novinka od doby, kdy jsme naposledy zkontrolovali sevice, VPN Unlimited nyní umožňuje uživatelům koupit si předplatné pro pět nebo deset simulativních zařízení. Uživatelé, kteří se chtějí připojit až k 10 zařízením (například rodinám), mohou platit 14,99 za jeden měsíc, 89,99 $ ročně nebo 149,99 USD za tříletou smlouvu.

Uživatelé si také mohou zvolit celoživotní předplatné za cenu 199 $ pro 5 zařízení nebo 299 $ pro 10 zařízení. Nicméně, jak je tomu vždy, máme tendenci doporučovat proti životním plánům, protože není možné zaručit, že služba bude vždy dostupná (nebo že v budoucnu bude i nadále poskytovat spolehlivé a důvěryhodné služby).

Podporované platební platformy


Visa / MasterCard

VPN Unlimited accespts Paypal a platby kreditní kartou, stejně jako bitcoiny pro kohokoli, kdo dává přednost placení s větším soukromí. VPN také poskytuje 7denní záruku vrácení peněz, která, i když ne nejštědřejší záruka, se kterou jsme se setkali, je rozhodně dost pro testování služeb.

Umožňuje VPN Unlimited odblokovat Netflix?

VPN neomezeno
NordVPN
ExpressVPN

Netflix
iPlayer
Hulu

Dobrou zprávou je, že VPN Unlimited je nadprůměrná, pokud jde o streamování. Pokud hledáte VPN, která pracuje s Netflixem, stojí za zvážení tuto službu. VPN Unlimited může také odblokovat BBC iPlayer mimo Spojené království a také spoustu dalších služeb. Přístup k Hulu je také k dispozici, což je skvělé. Tato VPN vám také umožní odblokovat videa YouTube, která jsou ve vaší oblasti omezena.

Jejich agent podpory nám řekl, že uživatelé VPN Unlimited nemají přístup k serveru Netflix UK. To však ve skutečnosti není problém, protože je stejně lepší mít přístup do amerického katalogu.

Pokud jde o přístup k streamovacím webům, jako jsou Putlockers, 123 Movies atd., Tato VPN funguje perfektně a umožňuje vám je odblokovat soukromě. A protože poskytuje dostatečné rychlosti připojení pro streamování - měli byste být schopni sledovat obsah, aniž byste se museli potýkat s problémy s ukládáním do vyrovnávací paměti..

Funkce

VPN Unlimited poskytuje z hlediska funkcí dobře zaoblenou službu. Odběratelé získají následující informace:

 • 400+ serverů v 70 zemích

 • Killswitch (Android, iOS, Windows a Mac)

 • 5 nebo 10 současných připojení (v závislosti na tom, co platíte)

 • Žádné zásady protokolů použití (a pouze extrémně minimální a neinvazivní protokoly připojení)

 • Silné šifrování OpenVPN, L2TP / IPSec a IKEv2

 • KeepSolid Wise (zmatek pro skrytí používání VPN a obcházení firewallů)

 • Odblokujte Netflix, Hulu a iPlayer

 • P2P Torrenting povolen na vybraných serverech

 • Vynikající aplikace pro iOS (s OpenVPN a killswitch)

 • Vyhrazené adresy IP (přidejte funkci s vyššími náklady)

 • Podpora živého chatu

 • 7denní záruka vrácení peněz

Rychlost a výkon

Rychlosti VPN testujeme třikrát denně pomocí našeho vědeckého systému testování rychlosti na serveru. Naše vyhrazené servery pro testování VPN kontrolují servery ve Velké Británii, USA, Hongkongu a australské oblasti, pokud jde o průměrnou rychlost stahování a rychlost burst (top). Níže vidíte průměrnou rychlost stahování VPN neomezenou za posledních šest měsíců.

Test neomezené rychlosti VPN

Během posledních šesti měsíců se VPN Unlimited zdá, že trpí některými problémy. Přestože jsou na trhu rychlejší VPN (a některé jsou také o něco levnější), nejedná se o VPN se špatným výkonem. Průměrná rychlost stahování 22,5 Mbits za sekundu znamená, že by měla být dostatečně dobrá pro streamování v HD. Na druhé straně se zdá, že VPN se od dubna v průměru blíží 15 Mbps.

Abychom byli spravedliví, nedostáváme mnoho stížností na tuto VPN, která má problémy s rychlostí, což znamená, že VPN by měla fungovat dobře pro potřeby většiny lidí. Pokud však máte zvláště náročné požadavky na data, můžete je vyzkoušet pomocí 7denní záruky vrácení peněz (abyste se ujistili, že nemáte problémy).

Pokud vezmeme v úvahu cenu této služby VPN, rádi bychom vám poradili, že na trhu jsou rychlejší možnosti, které téměř jistě budou mít lepší výsledky při streamování obsahu HD.

Netěsnosti IP, DNS a WebRTC

Pomocí testovacího webu ipleak.net jsme otestovali úniky IP klientů této stolní počítače VPN. Zjistili jsme žádné úniky IPv4, úniky IPv4 DNS nebo úniky WebRTC IPv4.

Když jsme však testovali připojení IPv6, zjistili jsme úniky WebRTC v systémech Windows a Mac. Chcete-li tedy tuto VPN zabezpečit na připojeních IPV6, budete muset zcela deaktivovat IPv6 nebo deaktivovat WebRTC (buď v samotném prohlížeči nebo pomocí rozšíření Easy WebRTC Block pro Chrome nebo Firefox).

A co víc, když jsme testovali klienta Mac s připojením IPv6, dostali jsme kromě úniků WebRTC přímé úniky IPv6 IP. Jedná se o velmi problematický únik a v důsledku toho budete muset na počítači Mac bezpečně zakázat protokol IPV6, aby bylo možné bezpečně používat tuto VPN. Pokud tak neučiníte, znamená to, že svou IP adresu unikáte na weby a služby, které používáte. V důsledku toho je mnohem těžší doporučit tuto VPN uživatelům Mac.

Soukromí

VPN Unlimited sídlí v New Yorku, což může některé lidi zbavit poskytovatele VPN. USA jsou obecně považovány za místo, které je z hlediska ochrany soukromí špatné, protože je domovem NSA a CIA. Kromě toho jsou USA místem, kde mohou úřady sloužit technickým firmám (včetně VPN) s rozkazem a gagem.

To znamená, že VPN Unlimited by mohla být teoreticky nucena začít tajně protokolovat (a dokonce se přihlásit na své mezinárodní servery a posílat tato data zpět do USA). Přestože se jedná o opravdový problém, který může některé lidi z této služby vyřadit, nemáme důvod se domnívat, že VPN Unlimited byla ve skutečnosti nucena tak učinit. Pro většinu lidí je tedy pravděpodobné, že služba poskytne více než přiměřenou úroveň soukromí. To záleží na vašem osobním modelu hrozby.

Ačkoli VPN Unlimited tvrdí, že na své webové stránce má zásadu nulového protokolu, realitou je, že se zdá, že zachovává některé omezené protokoly připojení (použitá šířka pásma). Tvrdí však, že nikdy neukládají časová razítka s IP adresami, což znamená, že tuto VPN lze považovat za extrémně blízkou nelogům a co je důležitější, zcela bezpečnou.

„Neuchováváme protokoly webů, které naši zákazníci navštěvují, ukládáme pouze data týkající se objemu provozu staženého uživatelem. Tyto informace lze zobrazit pouze v jeho účtu. Je také důležité zdůraznit, že pokaždé, když se zákazník přihlásí k VPN Unlimited, systém přiřadí dynamické IP adresy. Nejsou statické a neexistuje způsob, jak si můžeme zaznamenat přesné IP adresy nebo konkrétní časová razítka zákazníků VPN Unlimited. “

Šifrování

VPN Unlimited je jednou z mála VPN, která poskytuje OpenVPN na všech čtyřech populárních platformách. OpenVPN je nativně k dispozici na iOS, Android, Windows a Mac OS X. To je skvělé a znamená to, že můžete VPN používat bezpečně na jakémkoli zařízení (pokud připojíte výše uvedené úniky).

Také se nám líbí, že VPN Unlimited neposkytuje šifrování PPTP na žádné ze svých platforem. A jak L2TP / IPSec, tak IKEv2 (ostatní protokoly, které poskytuje) jsou známy jako bezpečné, což je dobrá zpráva. Zde je implementováno šifrování OpenVPN:

 • AES-256-CBC / GCM, SHA1 pro ověřování HMAC a handshake RSA-2048.

 • Perfektní dopředné tajemství je zajištěno pomocí Diffie-Hellman (DH) s 4096bitovým klíčem.

Ověřování SHA1 je nejslabší součástí tohoto protokolu, ale stále je považováno za dostatečně zabezpečené, aby poskytovalo digitální soukromí v předvídatelné budoucnosti. Na závěr je implementace protokolu OpenVPN VPN Unlimited považována za bezpečnou.

Služby zákazníkům

VPN neomezeno
NordVPN
ExpressVPN

24hodinová podpora
Živý chat
Záruka vrácení peněz
Délka záruky vrácení peněz 7 30 30

VPN Unlimited má na výběr buď e-mailovou podporu s živým chatem 24/7 nebo lístkový systém. Zjistili jsme, že zaměstnanci VPN Unlimited jsou velmi znalí. Kromě toho byl tým schopen rychle kontaktovat agenty sekundární technické podpory (a během konverzace), aby nám poskytli podrobnější informace.

VPN Unlimited má na svých webových stránkách také informační stránku, která zahrnuje blog, sekci FAQ a průvodce nastavením, aby VPN fungovala na různých platformách. Tyto zdroje jsou skvělým doplňkem služby, která od nás určitě získá 5/5 za zákaznickou podporu.

Uživatelská zkušenost

VPN Unlimited má web, který se snadno naviguje a poskytuje mnoho užitečných informací. Podrobnosti o tom, jak implementuje své šifrování, lze najít na webových stránkách (i když to způsobí, že tyto údaje jsou omylem omylem matoucí). Přihlášení k síti VPN je také snadné a software je snadno přístupný a nainstalovatelný bez problémů.

Jedna věc, kterou jsme si všimli, je, že VPN Unlimited má na svém webu pět sledovačů, včetně facebook.net, yandex.ru a google-analytics. Není ideální, ale v dnešní době docela normální.

Windows aplikace

Klient Windows VPN je vynikající aplikace, která je plně vybavena šifrováním killswitch a OpenVPN. Uživatelé se navíc mohou připojit pomocí proprietárního protokolu pro zmatek VPN KeepSolid Wise (TCP nebo UDP). Tento protokol je považován za extrémně bezpečný, ale pouze „mírný“ z hlediska výkonu.

Skutečnost, že KeepSolid Wise přichází s UDP nebo TCP, naznačuje, že se jedná o OpenVPN. Proto jsme se rozhodli stisknout svého podpůrného agenta, který potvrdil, že je to OpenVPN nad portem 443 pro skrytí použití VPN jako HTTPS. To nám agent řekl:

"Díky použití portů TCP 443 a UDP 443 a díky protokolu OpenVPN, který tvoří jeho páteř, je mnohem šifrovanější a je velmi obtížné jej detekovat a blokovat."

Co je na tom matoucí, je to, že zmatený OpenVPN je ve skutečnosti pouze TCP přes port 443 (ne UDP přes port 443 - který by se vytrhl jako bolavý palec, kdyby byl analyzován provoz). Jsme tedy v rozpacích, abychom pochopili, proč VPNUnlimited má dokonce UDP jako možnost pro protokol KeepWise. Na standardní OpenVPN by měli mít pouze možnost TCP a UDP. Pokud tedy hodláte použít funkci zmatení KeepSolid Wise - držte se TCP!

Nakonec stojí za zmínku, že protokol OpenVPN TCP přes port 443 není metodou nejasností (jako je Stunnel, Xor nebo Obfsproxy). Zdá se tedy, že pro VPN Neomezené je nesmírně zavádějící dát OpenVPN TCP přes port 443 proprietární název „KeepSolid Wise“ - není na tom nic proprietárního.

Celkově jsme zjistili, že se jedná o klienta, který funguje dobře a má všechny důležité funkce nezbytné pro získání digitálního soukromí. Proto můžeme tuto VPN VPN v systému Windows doporučit pro provádění úkolů, jako je Torrenting prostřednictvím P2P. Je však také třeba mít na paměti, že VPN Unlimited umožňuje torrentování pouze na pěti serverech: USA-Kalifornie 1, Kanada-Ontario, Rumunsko, Lucembursko a Francie.

Aplikace Mac OS X

Aplikace Mac VPN se nijak výrazně neliší od svého protějšku ve Windows. K dispozici je šifrování OpenVPN a uživatelé se mohou rozhodnout použít protokol OpenVPN TCP přes port 443 (protokol KeepSolid Wise) k skrytí přenosu VPN jako běžného protokolu HTTPS. IKEv2 je k dispozici také v rámci klienta.

V klientovi je killswitch, což znamená, že tato VPN je dobrá pro stahování přes BitTorrent. Stejně jako v případě Windows je však Torrenting povolen pouze na pěti místech serveru.

Líbilo se nám, že aplikace nám ukázala procento pracovního vytížení na každém serveru; což nám umožňuje vybrat server, který trpěl menším přetížením.

Bohužel, když jsme testovali tuto VPN na připojení IPv6, utrpěli jsme přímé úniky IPv6 IP i úniky WebRTC IPv6. To je hrozné a znamená to, že budete muset zcela zakázat IPv6, aby tato VPN fungovala bezpečně na MacOS.

Aplikace pro Android

Aplikace Android VPN se snadno používá a poskytuje uživatelům možnost připojení pomocí protokolů IKEv2, OpenVPN a KeepSolid Wise (OpenVPN TCP přes port 443). Na této platformě je navíc k dispozici Killswitch.

Funkce automatického připojení WiFi umožňuje lidem zůstat v bezpečí, když se pohybují a používají veřejné WiFi; to jim zabrání v náhodném připojení k nedůvěryhodnému (a nechráněnému) WiFi hotspotu (jako je zlý dvojče hotspotu patřící zločince).

Funkce Důvěryhodné sítě je k dispozici v mobilních verzích, které umožňují lidem seznam povolených sítí, které jsou uživateli známy. Toto je docela působivý seznam funkcí pro mobilní VPN aplikaci.

aplikace pro iOS

Aplikace iOS VPN poskytuje uživatelům výběr protokolů IKEv2, OpenVPN a KeepSolid Wise (TCP a UDP). To je dobré a zahrnutí OpenVPN do iOS je vynikající; protože je to docela vzácné.

Uživatelé také získají funkci nazvanou Connect on Demand, což je v podstatě killswitch (ale který funguje pouze při připojení přes protokol IKEv2). Chcete-li jej zapnout, postupujte takto:

 • Přejděte na domovskou obrazovku iOS > Nastavení > VPN > Klepněte na modrou informační ikonu profilu VPN Unlimited > povolit Connect On Demand.

Závěrečné myšlenky

KeepSolid VPN Unlimited je VPN, která je dobrá všestrannost. Každý, kdo hledá VPN, která je spolehlivá, pokud jde o šifrování, se VPN Neomezeně neokazí a je spravedlivé říci, že se jedná o cenově dostupnou službu, kterou nelze považovat za drahou. Úniky VPN z protokolu IPv6 VPN se však týkají a znamenají, že uživatelé Mac by pravděpodobně měli vypadat jinde.

Tato VPN neudržuje některé protokoly omezeného připojení, včetně protokolů využití šířky pásma. Tyto protokoly jsou však externě minimální a nezahrnují IP adresy vedle časových razítek. To znamená, že VPN je co nejblíže VPN bez protokolů, jak je možné získat, a službu obecně považujeme za bezpečnou z hlediska ochrany soukromí. Na druhé straně je založeno v USA, což může v závislosti na modelu vaší hrozby stačit k tomu, aby vás odpojil od služby.

Pokud jde o rychlost připojení, tato VPN není nic, o čem by bylo možné telefonovat domů. Průměrné stahování za šestiměsíční období ukazuje, že je to VPN, která nebude mít problémy se streamováním v HD, což je dobré. Také se nám velmi líbí skutečnost, že tato VPN přistupuje k většině populárních streamovacích služeb. Je však také pravda, že rychlosti v poslední době klouzaly, což se může stát problémem, pokud přetrvává.

A konečně, pokud si předplatíte po dobu tří let, tato VPN se stane extrémně levnou, což může vyhovovat lidem s nízkým rozpočtem. Zajímavé jsou také plány předplatného na celý život - a to i v případě, že VPN zůstává v provozu pouze 5 let; nakonec byste ušetřili nějaké peníze. Pravděpodobně bychom však doporučili proti tomu, abychom se zavázali na tak dlouhou dobu, protože v podobném cenovém bodě jsou lepší služby - a je dobré mít možnost opustit službu, pokud začne ztrácet svou cestu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me