Přehled sítě VPN

VPN Land

 • Ceny

  Z 4,17 USD
  / Měsíc

ProPrivacy.com Skóre
1 z 10

souhrn

VPN Land je kanadský poskytovatel VPN s více než 10 lety služby v tomto odvětví. Bohužel se v těchto letech vyvíjely mírně pomalu.

VPN Land je služba VPN z Kanady, která hrdě prohlašuje, že má více než 10 let zkušeností v této oblasti a také provozuje služby Blacklogic VPN. Nepochopitelně jsme nenašli žádné velké rozdíly mezi oběma společnostmi a oba používají stejný obsah a software.

Rychlé statistiky

 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  21 Mbps
 • Jurisdikce
  Kanada
 • Současná propojení
  5
 • Země
  4

Ceny & Plány

VPN Land má tři hlavní balíčky. Z toho je roční balíček cenově rozumný a uprostřed cenového spektra, ale jejich další služby jsou značně velmi drahé, zejména jejich prémiový účet. Nabízejí také dva různé směrovače, které na nich provozují DD-WRT a VPN, za rozumnou cenu. Pokud si přečtete jejich ToS, zejména bod 26, budete si moci nárokovat kredit v hodnotě 10 $.

VPNLand_Pricing VPNLand_RouterPricing
Ceny pozemků VPN Ceny pozemního směrovače VPN

Funkce

VPN Land provozuje 107 serverů, ale naštěstí jsou založeny ve 4 primárních zemích Kanada, USA, Velká Británie a NL, z nichž všechny kromě Ameriky umožňují torrentování. To je skvělá zpráva, protože vám umožňuje přístup k velkému obsahu geolokace.

Navštivte VPN Land »

Bezpečnostní & Soukromí

V současné době VPN Land poskytuje pouze šifrování L2TP, PPTP a SSTP, ale říká se, že je v procesu OpenVPN. Pro tyto poskytují 128,168 a 256bitové šifrování. Bohužel se sídlem v Kanadě a prohlížením svých ToS a PP uchovávají spoustu podrobností, včetně některých základních protokolů o připojení, které uchovávají po dobu 5 dnů - nemluvě o tom, že otevřeně prohlašují, že budou spolupracovat s úřady, bude-li to třeba, což je trochu zklamání.

Webová stránka

Webové stránky VPN Land jsou pěkné a jasně rozložené se všemi důležitými informacemi kliknutím. Kromě toho je snadné procházet a najít relevantní informace a mají znalostní základnu pro zákazníky, která vám pomůže vyřešit všechny důležité problémy, které můžete mít.

VPNLand_Homepage

Podpěra, podpora

VPN Land má širokou škálu typů podpory, včetně telefonu a Skype. Přestože tvrdí, že mají podporu 24/7/365, zjistili jsme, že existuje mnoho případů, kdy je jejich podpůrná služba označena jako „pryč“ a ve skutečnosti nedostanete odpověď až později během dne. Když odpoví, technické znalosti, které poskytují, jsou v pořádku.

VPNLand_Support

Proces

Registrace

Registrace účtu je poměrně jednoduchá, vyžaduje však mnoho informací, které jsme vložili, jak jsme diskutovali "Bezpečnostní & Soukromí" nezvládají tak dobře, jak by mohli. Poté je to jednoduchá záležitost výběru typu platby a jejího zpracování. Bohužel, na rozdíl od jiných poskytovatelů, svůj účet nedostanete okamžitě (až 12 hodin), protože si vyžádají čas, aby zajistili, že nedochází k podvodné činnosti, která má klady a zápory.

Klient VPN systému Windows

Na rozdíl od většiny poskytovatelů VPN Land nemá jediný software, ale místo toho má samostatný software pro připojení L2TP a SSTP - mírně nepříjemné, pokud se nás zeptáte. Rovněž neexistuje žádná ikona individuální lišty úloh (i když je viditelná v nastavení sítě), která by rychle sledovala stav a podrobnosti vašeho připojení, nemluvě o tom, že je označena pod jinou značkou - Blacklogic. V softwaru není nic navíc a všimli jsme si, že ve skutečnosti vše, co dělá, je nastavení vestavěného nástroje pro připojení VPN, což není problém, ale jak již bylo zmíněno, nedává nic navíc (to je podloženo faktem, že jejich software je pouze změnou verzí Správce připojení Microsoft).

VPNLand_Software

Výkon (rychlost, DNS a IP test)

VPN Land jsme provedli obvyklý test, který provádíme pro poskytovatele VPN. Výsledky testů rychlosti, jak jsou uvedeny v tabulce níže, nebyly velkolepé. Jejich testy úniku DNS nebyly příliš slibné, protože jsme měli 5 serverů, americké hostingové stránky, ukázat bez ohledu na to, na které místo jsme byli připojeni, ale po přezkoumání jejich softwaru jsme dospěli k závěru, že to bylo kvůli DNS, které používají. Také jsme si všimli, že na jejich webových stránkách, když jsme byli připojeni k jejich britským serverům prostřednictvím SSTP, se uvádí, že jsme v Kanadě, po bližším zkoumání jsme zjistili, že je to proto, že server byl ve skutečnosti v Kanadě, ale používají nějaký druh spoofingu IP umístění.

VPNLand_NoVPN VPNLand_L2TP VPNLand_SSTP
Žádná rychlost VPN L2TP Rychlost připojení Rychlost připojení SSTP.
VPNLand_IPIssue
Vydání VPN Land IP

Jiné platformy

VPN Land na svých webových stránkách zobrazuje, že jsou hrdí na podporu více platforem, nicméně pokyny pro Blackberry, Linux a DD-WRT jednoznačně chybí. Testovali jsme službu L2TP na našem telefonu Android připojeném k jejich britským serverům a výsledky byly podobné těm na počítači.

VPNLand_NoVPN_Android VPNLand_L2TP_Android
V systému Android není VPN Připojení VPN Land L2TP v systému Android

Závěr

Celkově nemůžeme najít spoustu pozitivních věcí, které by se daly říci o VPN Land, kromě toho, že máme poměrně levnou cenu a OK rychlosti, ale není nic mimořádného, ​​co by je vyčnívalo z davu.

Měli jsme rádi

 • Poměrně levné roční VPN

Nebyli jsme si tak jistí

 • Software
 • Jejich zákaznický servis

Nenáviděli jsme

 • Jejich protichůdná prohlášení

Navštivte VPN Land »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me