Perfektní ochrana osobních údajů

Dokonalé soukromí

 • Ceny

  Z 8,95 $
  / Měsíc

ProPrivacy.com Skóre
9.2 z 10

souhrn

Dokonalé soukromí
je poskytovatelem VPN bez protokolování se sídlem ve Švýcarsku, který byl poprvé spuštěn v roce 2008. VPN je výstižně pojmenována, protože poskytuje velké množství funkcí ochrany soukromí a zabezpečení - včetně některých, které jsou poněkud vzácné.

Perfect Privacy má aplikace pro všechny platformy, které umožňují uživatelům snadno skrýt svou skutečnou IP adresu pro odblokování obsahu. Poskytuje také vodotěsné soukromí díky robustní implementaci šifrování OpenVPN. Ačkoli to má spoustu high-end funkcí, Perfect Privacy lze považovat za poněkud drahý ve srovnání s podobnými konkurenty.

Služba navíc odblokuje některé klíčové služby, například Netflix USA. Přesto je Perfect Privacy vysoce kvalitní VPN, která se může líbit určitým uživatelům internetu.

Rychlé statistiky

 • Jurisdikce
  Švýcarsko
 • Současná propojení
  1000
 • Země
  26
 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  14,95 Mb / s

Cena

2 roky

8,95 $
za měsíc

1 rok

9,99 $
za měsíc

1 měsíc

12,99 $
za měsíc

Perfect Privacy nabízí svým předplatitelům tři možnosti, pokud jde o výběr plánu předplatného. Všechny tyto plány jsou identické, pokud jde o funkce, a liší se pouze v tom, že budou levnější, čím déle budete předplatit. Toto je standardní tarif pro prémiové VPN, které rádi vybízejí zákazníky, aby se zavázali delší dobu.

Na rozdíl od většiny VPN - které mají tendenci podstatně snižovat cenu - nabízí Perfect Privacy pouze malou slevu. Jediný měsíc vám vrátí 12,99 $, a pokud se zavázáte rok, cena se sníží jen o 23% na 9,99 $ měsíčně. Pro maximální možnou slevu 31% se uživatelé musí předplatit na dva roky. I tak se však pouze sníží cena na 8,95 $ měsíčně.

To je zklamáním a znamená, že Perfect Privacy lze určitě považovat za jednu z dražších prémiových VPN na trhu. Zda za to stojí za to zaplatit více za tuto VPN, do značné míry jde o osobní požadavky a výběr.

Perfektní možnosti platby za soukromí

Podporované platební platformy

Pro kohokoli, kdo má zájem o předplatné, je zde možnost vyzkoušet službu díky své 7denní záruce vrácení peněz VPN. Tato záruka je užitečná a znamená, že zájemci o službu ji mohou vyzkoušet, pokud chtějí.

Odběratelé se mohou rozhodnout platit kreditní nebo debetní kartou, Amex, PayPal, nebo jedním z 60 způsobů poskytovaných službou PaymentWall. Firma také přijímá platby v bitcoinech a bitcoinech v hotovosti, které se provádějí prostřednictvím známé služby BitPay. To znamená, že uživatelé se mohou rozhodnout platit za službu relativně anonymně, pokud dávají přednost.

Skvělé soukromí odblokuje Netflix?

Pokud hledáte VPN pro Netflix, možná budete chtít hledat jinde.

Navzdory vysoké ceně této VPN není bohužel dobrá služba, pokud jde o odblokování populárních toků. Během našich testů tato VPN neposkytla přístup k katalogům Netflixu v USA nebo Velké Británii. Kromě toho jsme se nemohli připojit k Hulu nebo BBC iPlayer. To je nešťastné a pravděpodobně to znamená, že tato VPN není aktivní ve svých pokusech vyhledat čisté IP adresy, které nejsou blokovány těmito populárními službami..

I když lze tuto službu považovat za vyspělou, pokud jde o funkce ochrany soukromí a zabezpečení, pro ty, kteří chtějí pro odblokování toků jednoduchou službu, je lepší hledat jinde.

Funkce

Perfect Privacy je služba, která je velmi pokročilá, pokud jde o pokročilé funkce zabezpečení. Z tohoto důvodu je to určitá zajímavá volba VPN, která může být pro některé uživatele VPN zajímavá. Níže naleznete komplexní seznam funkcí poskytovaných touto sítí VPN spolu s popisy jejích jedinečnějších atributů.

 • Servery ve 26 zemích
 • Aplikace pro všechny platformy
 • Volba šifrování OpenVPN nebo IPsec
 • Killswitch
 • Ochrana proti úniku DNS
 • Multi-hop VPN řetězení (až 4 servery lze vybrat ručně)
 • Neomezený počet současných připojení
 • Zastaralé servery pro obcházení firewallů ISP a skryté používání VPN
 • SSH Manager pro navázání HTTP nebo SOCKS5 proxy připojení
 • Tor přes VPN
 • Přesměrování portů
 • Vyhrazené holé kovové servery v celé síti
 • Plná podpora IPv6
 • Filtr TrackStop umožňuje blokování reklam, sledování a malware (na straně serveru).

Funkce NeuroRouting. Tato jedinečná funkce na straně serveru na více serverech přeskakuje vaše data automaticky prostřednictvím řady serverů Perfect Privacy pro větší soukromí.

Jak můžete vidět, Perfect Privacy má velké množství zajímavých funkcí, včetně funkcí TrackStop a NeuroRouting; obojí může být na straně nastavení serveru. Níže uvádíme některé z těchto vzácnějších funkcí, abychom přesně vysvětlili, jak vám mohou pomoci.

TrackStop

Pěkná věc na TrackStop je, že uživatelé ji mohou nastavit tak, aby odfiltrovali nechtěná data z příchodu na váš počítač. To může zvýšit rychlost vašeho prohlížení internetu snížením doby načítání stránky a snížením zatížení procesoru. Uživatelé se mohou rozhodnout ručně nastavit filtr tak, aby blokovali webové stránky a data podle vlastních specifických potřeb.

To zahrnuje i schopnost rodičů nastavit rodičovské bloky z VPN; jedinečná funkce, která dává rodičům možnost chránit své děti před obsahem pro dospělé a zároveň jim umožňuje získat digitální soukromí poskytované sítí VPN. A protože tato funkce může být nastavena na straně serveru, vztahuje se na všechna zařízení v síti VPN, což znamená, že ji lze nastavit pomocí routeru, aby fungoval jako rodičovský blok typu catch-all pro celý domov..

Níže uvádíme seznam různých druhů filtrování, kterých lze dosáhnout pomocí TrackStop:

 • Sledování a blokování adblocků přes 30 000 sledovacích a reklamních domén
 • Filtr podvodů blokuje více než 45 000 známých domén malwaru a 20 000 phishingových domén
 • Blokujte domény Facebook a sledovače Facebooku na všech webech
 • Blokovat všechny domény Google (více než 400)
 • Filtr sociálních médií: blokuje všechny velké domény sociálních médií
 • Rodičovský filtr blokující obsah pro dospělé, weby s hazardními hrami, násilné weby a reklamy, které nejsou vhodné pro děti
 • Filtr falešných zpráv, který blokuje známý seznam falešných zpravodajských webů (prostřednictvím seznamu, který je publikován a aktualizován na GitHubu)

NeuroRouting

Tato funkce využívá strojového učení s otevřeným zdrojovým kódem (TensorFlow) k automatickému odskočení provozu po síti Perfect Privacy před ukončením přes nejlepší možné umístění serveru. Toto dynamické směrování ve více směrech zajišťuje, že výstupní uzel používaný předplatitelem se liší v závislosti na službě, pro kterou je jejich provoz určen. V důsledku toho je IP adresa VPN viditelná pro každou internetovou službu, kterou používají, jiná.

NeuroRouting lze nastavit tak, aby pracoval buď s OpenVPN nebo IPsec, a musí být nastaven na straně serveru. To znamená, že NeuroRouting lze nastavit tak, aby fungoval pro každou instanci VPN, a bude ve výchozím nastavení fungovat pro veškerý provoz, pokud nainstalujete VPN VPN Perfect Privacy přímo do WiFi routeru.

Přestože byla tato funkce dříve srovnávána s Torem některými recenzenty (vzhledem k tomu, jak dynamicky a automaticky pracuje s odrazem provozu uživatele prostřednictvím různých uzlů), je třeba poznamenat, že tato funkce pomáhá zajistit větší soukromí; ale ne anonymita. Je to proto, že na rozdíl od Tor dělá Perfect Privacy veškeré směrování k holým kovovým serverům pod jeho kontrolou. Ačkoli neukládá žádné protokoly o tom, co uživatelé dělají, když jsou připojeni k jeho serverům - je možné, že firma by mohla sledovat provoz v reálném čase, jak prochází svou sítí.

Proč je tedy tato funkce zajímavá? S aplikací NeuroRouting nemusíte neustále odpojovat a připojovat se k různým umístěním serverů, abyste mohli v těchto zemích využívat služby s omezeným geografickým působením. Místo toho (pokud má server Perfect Privacy v tomto umístění server) automaticky získáte místní adresu IP, která vám umožní vypadat v zemi, ve které je služba založena. Tento druh automatizovaného multhopu je pro společnost Perfect Privacy jedinečný a je skvělé, pokud jde o snadné použití pro předplatitele.

Rychlost a výkon

Zde na serveru ProPrivacy.com používáme vlastní serverový systém pro kontrolu rychlosti pro monitorování rychlosti připojení VPN v reálném čase. Naše jedinečné serverové řešení kontroluje VPN na maximální (burst) rychlosti a průměrnou rychlost stahování na čtyřech serverových místech - čtyřikrát denně.

Tyto rychlosti připojení jsou aktualizovány v reálném čase, aby bylo možné posoudit, jaké nejrychlejší služby jsou na naší nejrychlejší stránce VPN. Náš vlastní systém pro testování rychlosti testuje VPN s povoleným šifrováním OpenVPN a testuje rychlost připojení jak na místní, tak na mezinárodní úrovni z testovacích serverů umístěných v Hongkongu, Velké Británii, USA a Nizozemsku.

Bohužel, když naše zařízení DevOps přidalo do systému testů rychlosti dokonalé soukromí, všechny jejich servery vypršely. Stahování bylo tak pomalé, že aplikace pro testovací běžec zabila testy po 2600 sekundách. Vzhledem k tomu, že jsme nemohli získat žádná data, jsme byli nuceni uchýlit se k testování VPN ručně pomocí online speed speed test resource speedtest.net.

Testovali jsme Perfect Privacy na 50 Mbps BT připojení k internetu ve Velké Británii. Testovali jsme připojení, abychom získali základní výsledky bez připojení VPN, a zjistili jsme, že dosahuje rychlosti stahování přibližně 49 Mb / s. Dále jsme se připojili k britskému VPN serveru a testovali jsme ho třikrát. Zjistili jsme, že rychlost stahování klesla téměř o polovinu na 27 Mb / s. Rychlosti nahrávání, když od 17 Mbps bez VPN do 14 Mbps s. Tyto výsledky jsou docela dobré a znamenají, že VPN by měla fungovat dobře pro streamování v HD.

Abychom zkontrolovali jeho mezinárodní server, rozhodli jsme se otestovat jeho Amsterdamský server v Nizozemsku. Nizozemský server provedl dotyk rychleji než britský server, což je překvapení, protože data musí cestovat dále. Rychlost stahování 29 Mb / s znamená, že tento server bude opět dobře fungovat pro streamování. Nakonec jsme se rozhodli zkontrolovat rychlosti připojení serveru East Coast v USA. Není překvapením, že vzhledem k zahrnutým vzdálenostem vedl New York o něco pomaleji. Sledovali jsme průměrnou rychlost stahování 18 Mb / s, což by mi stále umožňovalo streamovat v HD bez problémů.

Celkově jsme byli docela ohromeni rychlostmi, které tato VPN nabízí, a přestože to nemusí být nejrychlejší VPN na světě, určitě má to, co potřebujete streamovat a dělat další datově náročné úkoly, když jste připojeni k VPN.

Úniky IP, úniky DNS a úniky WebRTC

Aby bylo možné zjistit, že VPN funguje správně a že správně poskytuje soukromí, které požaduje, je nutné jej otestovat na úniky. Úniky by mohly potenciálně zničit soukromí poskytované sítí VPN, což by ji zneškodnilo.

Použili jsme známý nástroj ipleak.net ke kontrole úniků jak v IPv4, tak v IPv6 připojení. Testy jsme provedli v anonymním režimu na virtuálním stroji, abychom zajistili spravedlivé a narušení výsledků v počítačích Mac i Windows. Naše testy odhalily, že VPN nemá žádné úniky, což znamená, že Perfect Privacy je spolehlivé pro účely ochrany osobních údajů a zakrývá vaši polohu.

Testovali jsme VPN a zjistili jsme, že neobsahuje žádné úniky IPv4 nebo IPv6, úniky DNS nebo úniky WebRTC. To je vynikající a znamená to, že VPN funguje tak, jak má. Plná kompatibilita IPv6 je vzácností, většina VPN jednoduše blokuje připojení IPv6 a vrací se zpět k IPv4. S Perfect Privacy však tunelování funguje na IPv6 bez problémů.

Chcete-li otestovat své těsné připojení k dokonalému soukromí, navštivte weby, jako je ipleak.net, test-ipv6.com nebo doileak.net..

Soukromí a bezpečnost

Perfect Privacy je služba VPN se sídlem ve Švýcarsku; místo, které je obecně považováno za skvělé pro digitální soukromí. Ve Švýcarsku má vláda tendenci nevyvíjet svou váhu kolem sebe a je velmi vzácné, že použije příkazy k donucení přimět firmy, aby se rozdělovaly s údaji o spotřebitelích. Z tohoto důvodu je Švýcarsko považováno za dobré místo pro služby založené na ochraně osobních údajů, a proto se zde také nacházejí služby ochrany soukromí, jako jsou Proton Mail, Proton VPN a VyprVPN..

Celkově považujeme tuto VPN s nulovými protokoly za věrnou svému názvu. Její politika ochrany osobních údajů je v souladu s GDPR a nenaznačuje, že se shromažďují jakékoli protokoly o připojení. A protože tato VPN poskytuje špičkové funkce ochrany osobních údajů a silné šifrování (viz níže), lze tuto VPN považovat za zvláště silnou, pokud jde o poskytování ochrany soukromí pro své předplatitele..

Šifrovací protokoly

Perfect Privacy se zaměřuje na poskytování dvou šifrovacích protokolů VPN; OpenVPN a IPsec / IKEv2. Oba protokoly jsou považovány za zabezpečené, což znamená, že předplatitelé budou v pořádku také používat.

Jako vždy u vlastních klientů VPN, klient iOS poskytuje přístup pouze k naposledy uvedenému protokolu IPsec / IKEv2. Výsledkem bude, že kdokoli, kdo chce využívat OpenVPN, bude muset použít aplikaci pro připojení OpenVPN od třetích stran (to platí pro všechny VPN a není to negativní aspekt tohoto konkrétního poskytovatele).

I když je IPsec / IKEv2 považován za bezpečný, zde na ProPrivacy.com doporučujeme šifrování OpenVPN. Je to proto, že se jedná o vysoce prověřený a bezpečný protokol VPN, který je schválen tak, aby poskytoval nejvyšší úroveň ochrany soukromí a zabezpečení. Za tímto účelem zde na webu ProPrivacy.com vždy analyzujeme implementaci protokolu každé VPN, abychom zajistili, že splňuje naše minimální standardy. Požádali jsme VPN VPN Perfect Privacy, aby nám poskytlo tyto implementační standardy a VPN nám řekla následující:

 • Řídicí kanál: Šifra AES-256 s ověřením hash HMAC SHA384. RSA se používá k zabezpečení handshake TLS, ale nejsme schopni zjistit použitou výchozí délku klíče. Perfektního utajení vpřed je dosaženo pomocí výměny klíčů DHE.
 • Datový kanál: AES-128-CBC šifra s HMAC SHA-512

Tyto implementační standardy jsou bezpečné a přidání tls: krypty na řídícím kanálu je přidaná vrstva zabezpečení. Jedinou věcí, která nám brání v úplném posouzení těchto šifrovacích standardů, je naše nedostatečná znalost délky klíče TLS handshake. Zdá se však spravedlivé předpokládat, že používá minimální výchozí standardy OpenVPN (RSA-2048).

Jak vidíte, tato VPN také poskytuje Perfect Forward Secrecy pomocí klíčů Diffie Hellman Ephemeral (DHE), což zvyšuje celkovou bezpečnost protokolu. Výsledkem je důvěryhodnost této VPN, která poskytuje vodotěsné soukromí, a není důvod se obávat, že bude tunel VPN dlouhodobě popraskán..

Uživatelská zkušenost

Perfect Privacy je poskytovatel VPN, který běží na dobře navržených a implementovaných aplikacích pro všechny platformy. Je dokonce kompatibilní s Amazon Fire Stick, Raspberry Pi, Synology a velkým počtem směrovačů (AsusWRT, AsusWRT Merlin, pfSense, DDWRT, Tomato, eBlocker).

Web je obecně uspořádán a poskytuje velké množství informací o tom, co VPN nabízí. Na druhou stranu stojí za zmínku, že webová stránka z hlediska důležitých technických údajů (jako jsou výše uvedené podrobnosti o implementaci OpenVPN) trochu chybí. Jedná se však o drobný spor a v případě potřeby je možné kontaktovat zákaznickou podporu.

Dokonalý účet na ochranu osobních údajů

Jedna věc, kterou jsme si všimli, je, že stránka NeuroRouting je příliš chvástá a přináší několik falešných tvrzení, například „V nejlepším případě není provoz vůbec vystaven internetu.“ „Váš provoz musí přes internet (včetně šifrování přes servery vašeho poskytovatele služeb Internetu, aby se mohlo dostat k serverům VPN, musí přes internet procházet mezi chmelem serveru a musí procházet internetem, aby se dostalo na navštívený web. Tento druh zjevného zkreslení (za účelem prodeje) je trochu zbytečné vzhledem k tomu, že samotná funkce je jedinečná a potenciálně atraktivní sama o sobě pro uživatele, kteří ji potřebují nebo chtějí.

Testovací stránka úniku na webu je užitečnou funkcí, která umožňuje zkontrolovat, zda VPN funguje správně, ale doporučujeme spustit používání testů důvěryhodné třetí strany..

Klient Windows

Důkladně jsme otestovali klienta Perfect Windows Windows, abychom získali dobrou představu o jeho výkonu. Zjistili jsme, že je snadné jej nastavit a používat, a má všechny důležité funkce VPN, které byste očekávali.

Přestože klient rozhodně není nejzajímavější aplikací, na kterou se lze podívat, poskytuje spoustu vynikajících informací. Dostupná šířka pásma vám dává představu o tom, jak velké zatížení je server vystaven, takže si můžete vybrat server, který vám poskytne lepší výkon.

Jedna věc, kterou jsme si všimli, je, že Perfect Privacy trvá poměrně dlouho, než se naváže spojení. Jakmile je spojení navázáno, zůstává stabilní. To je důkazem stability jeho holé kovové serverové sítě.

Kliknutím na nastavení můžete přepínat mezi IPsec a OpenVPN. Připojení OpenVPN je ve výchozím nastavení na UDP, ale klepnutí na Nastavení programu umožňuje změnit TCP, pokud dáváte přednost. Toto okno také umožňuje nakonfigurovat šifrování výběrem různých variant šifer. Spotřebitelé, kteří hledají mírně lepší rychlosti, se mohou vrátit k AES-128 bez obav o soukromí.

Nastavení klienta Windows

Jednou malou niggle je, že aplikace nevyjasňuje, zda VPN implementuje L2TP / IPsec nebo IKEv2 / IPsec. Obecně doporučujeme držet se OpenVPN, o kterém se domníváme, že je nastaven tak, aby běžel přes UDP, protože to poskytuje lepší rychlosti pro streamování.

Mezi další významné funkce patří úplná ochrana proti úniku DNS IPv6, předávání portů, přizpůsobitelný multiphop, automatické připojení a přizpůsobitelná nastavení brány firewall (VPN killswitch)..

Nastavení klienta Windows

Kliknutím na IP a porty tab následuje Použijte náhodnou výstupní IP umožňuje vybrat náhodnou adresu IP na serveru, ke kterému se připojujete. To znamená, že pokud VPN server, pro který jste se rozhodli, má více IP adres, dostanete pokaždé jinou IP. Upřímně řečeno, je těžké považovat tuto funkci za předpokladu, že toto je to, co většina VPN dělá automaticky, a společnost Perfect Privacy doporučuje ponechat ji zapnutou.

Pro automatický kaskádový multihop směřujte na internet Kaskádování a tajnost tab následuje povolit kaskádování; uživatelé si mohou zvolit až 4 chmel. Povolili jsme to, ale nemohli jsme zjistit, zda se něco děje, protože výstupní server stále zaregistrovaný stejný na IPLeak.net, je to pravděpodobně způsobeno tím, že vám dává tři náhodné chmele, než dorazíte do vybraného koncového bodu.

Testovali jsme funkci NeuroRouting tím, že jsme ji povolili v oblasti člena. To by mělo znamenat, že náš provoz skáče po různých serverech a opouští se blízko místa, kde je konečný cíl.

Nastavení klienta NeuroRouting v systému Windows

Dále jsme zamířili ke dvěma různým nástrojům IP, abychom zjistili, zda funkce na straně serveru vedly k různým výstupním bodům. Dobrou zprávou je, že zatímco adresy DNS jsou stále vyřešeny v místě, které jste vybrali ručně, adresa IP se změnila na Nizozemsko pro IPleak.net a Kanadu pro IPleak.org. Zdá se tedy, že tato funkce funguje tak, jak je inzerována.

Stealth je k dispozici pomocí Stunnel, Obfsproxy3 nebo SSH - což je obrovské množství volby. Klient vám dokonce umožňuje ručně vybrat, který server Perfect Privacy zpracovává vaše požadavky DNS.

Celkově jsme zjistili, že tento klient je nabitý funkcemi. Testovali jsme filtry a zjistili jsme, že fungují dobře, pokud restartujete klienta VPN. Filtr Google nám zabránil v přístupu k vyhledávání Google a Youtube. Filtr sociálních médií nám zabránil v přístupu na Facebook a Twitter. Zdálo se, že reklamy byly na webu, který je notoricky známý pro zobrazování mnoha reklam, blokovány úspěšně. Filtr ochrany dětí navíc PornHub zastavil v načítání. Zdá se tedy, že všechny tyto funkce, které lze nastavit v oblasti člena, fungují skvěle.

Ostatní klienti

Kromě klienta Windows, který jsme důkladně testovali, má Perfect Privacy také aplikace pro Android a Mac, které jsme vzali na zkušební provoz.

Mac

Klient Mac VPN má všechny stejné funkce jako klient Windows, a přestože jsme jim nedali podrobný testovací test, jako jsme to udělali v systému Windows, můžeme předpokládat, že nastavení funguje úplně stejným způsobem. Je však třeba zmínit, že klient Mac má úplně jiný pohled než jeho protějšek WIndows a obecně je mnohem čistší podívat se na.

Výběr UDP nebo TCP klienta Windows

Stejně jako v případě Windows se uživatelé mohou rozhodnout pro OpenVPN UDP nebo TCP. Uživatelé však nemohou změnit šifrování na Camelii ani změnit sílu šifrování AES, jako tomu bylo v případě systému Windows.

Testovali jsme klienta na netěsnosti a zjistili jsme, že netrpěl žádným. U tohoto klienta jsou připojení IPv6 automaticky deaktivována, což zajišťuje, že připojení VPN funguje bezchybně přes IPv4.

Mezi další významné funkce patří Killswitch, který musí být zapnut v „expertním“ režimu. Tento klient však nemá přeposílání portů, multihop, kaskádový nebo tajný režim, jako je tomu ve Windows. Tento klient Mac je tedy mnohem standardnějším VPN klientem se základními náležitostmi pro ochranu vašeho soukromí.

Dobrou zprávou je, že uživatelé počítačů Mac mohou stále povolit blokování reklam a další filtry a také funkci NeuroRouting z oblasti člena - a to bude i nadále fungovat tak, jak je inzerováno.

iOS

Perfektní soukromí bohužel nemá vlastní aplikaci iOS VPN. Abyste mohli používat tento VN v iPadu nebo iPhonu, budete si muset stáhnout konfigurační soubory .ovpn, abyste se mohli připojit pomocí připojovacího klienta OpenVPN třetí strany..

To je nepatrná nevýhoda, firma však poskytuje návod k nastavení tímto způsobem. Klient Connect je vynikající, což znamená, že tuto VPN budete moci používat bez přílišných potíží. Je však třeba poznamenat, že OpenVPN connect pro iOS je základní klient, který nenabízí žádné pokročilé funkce dostupné na Windows.

Android

Stáhli jsme klienta VPN pro Android a dali mu rychlý zkušební chod, abychom zjistili, jaké funkce jsou k dispozici. Zjistili jsme, že tento klient je nejhezčí na pohled.

Seznam serverů

V pokročilých funkcích však zcela chybí. Klient vám umožní připojit se a odpojit a to je vše. Killswitch není k dispozici a nemůžete použít žádné pokročilé funkce, které získáte se systémem Windows.

Zákaznická podpora

Pokud jde o náklady na tuto VPN, je spravedlivé říci, že podpora je oblast, kde jí hrozně chybí. Podpora živého chatu není k dispozici, což znamená, že budete muset klást dotazy pomocí často kladených otázek nebo systému vstupenek. Zjistili jsme, že průvodce a FAQ jsou užitečné, a určitě odpovídají na většinu důležitých otázek, které lidé pravděpodobně položí.

Odeslání lístku s žádostí není obtížné a vy dostanete automatickou odpověď, abyste věděli, že otázka byla přijata. Od tohoto okamžiku je to hra na čekání. Zjistili jsme však, že firma reaguje velmi rychle a oni nám poskytli požadované odpovědi.

Raději bychom viděli, kdyby tato VPN přidala funkci živého chatu do oblasti svého člena. Pokud však víte, jak se pohybujete po síti VPN a nevadí vám komunikovat prostřednictvím systémů e-mailových lístků, nemělo by to způsobit přílišný zármutek..

Závěrečné myšlenky

Perfect Privacy je VPN, kterou lze považovat za docela průměrnou na všech platformách kromě Windows. Jako Windows VPN přichází do své vlastní a poskytuje obrovské množství funkcí, které nejsou dostupné u mnoha poskytovatelů na trhu. Politika nulové hodnoty je vítězem a její sídlo ve Švýcarsku ji určitě vylučuje z dosahu invazivních vlád, jako jsou USA a Velká Británie..

I když tato VPN není z hlediska pocitu tak nadprůměrná a vypadá jako mnoho jiných VPN na trhu, určitě to zvládne. A pokud vám nebude vadit nedostatek zabijáků - klient pro Android je v pořádku.

Skutečnost, že tato VPN umožňuje používat váš účet na neomezeném počtu zařízení, je dobrá. Síť VPN vám však připomíná, že je určena pouze pro jednu osobu. VPN však neuchovává žádné protokoly a nemonitoruje simultánní připojení - to znamená, že pro spravedlivé použití se musí spoléhat na poctivost lidí.

Vzhledem k ceně této VPN jsme s touto VPN celkově trochu nezaujatí. Pokud hledáte Windows VPN se speciálními funkcemi, pak tuto VPN stojí za zvážení. A pokud vás funkce NeuroRouting osloví, tato VPN se vyplatí vyzkoušet.

Zkušenost s používáním této VPN na čemkoli kromě Windows je však průměrná a je těžké ji považovat za dobrou hodnotu za peníze. Možná, že pokud by tato VPN byla levnější, mohlo by to být více doporučeno pro cokoli jiného než Windows.

Na druhou stranu tato VPN poskytuje 7denní záruku vrácení peněz - takže nemáte důvod jej testovat, pokud vás zajímá některá z jeho jedinečných funkcí VPN. Rozhodně stojí za zkušební běh, pokud hledáte Windows VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me