PrivatePackets.io recenze

PrivatePackets.io

 • Ceny

  Z 3,00 $
  / Měsíc

ProPrivacy.com Skóre
7.1 z 10

souhrn

Jak uvidíme v tomto přezkumu PrivatePackets.io, nejedná se o běžnou službu VPN, kde se připojujete k internetu přes server VPN, který je spuštěn a spravován poskytovatelem VPN. PrivatePackets.io místo toho velmi usnadňuje nastavení vlastní privátní VPN na virtuálním soukromém serveru (VPS) provozovaném cloudovým poskytovatelem DigitalOcean.

Funkce

Instalace PrivatePackets.io používá jako operační systém Linux Ubuntu a pravděpodobně podporuje protokoly OpenVPN, L2TP / IPsec, SSL a SSTP. Pokyny k nastavení jsou však k dispozici pouze pro L2TP / IPsec a neposkytují se žádné vodítka, jak nastavit SSL nebo SSTP..

Můžete si vybrat z jednoho ze 7 míst (New York, Amsterdam, San Francisco, Singapur, Londýn, Frankfurt a Toronto), pro které má být vaše „kapička“ založena. Uvědomte si, že jakmile je toto místo vybráno, je opraveno - pronajali jste si VPS. Na rozdíl od běžné služby VPN nemůžete jednoduše přecházet mezi různými servery.

Je proto důležité pečlivě zvolit umístění serveru VPS. Vzhledem k tomu, že se jedná o váš server, neexistují žádná omezení týkající se počtu současných zařízení, která lze připojit, což z této možnosti dělá skvělou možnost zabezpečení pro velkou rodinu, malou firmu nebo rozšířenou skupinu přátel..

Rychlosti a výkon

Testy rychlosti byly provedeny na širokopásmovém připojení UK 50Mbps / 3Mbps UK.

Rychlosti PrivatePackets.io

Grafy ukazují nejvyšší, nejnižší a průměrnou rychlost pro každý server a umístění. Další podrobnosti naleznete v našem vysvětlení testu plné rychlosti.

Při výrazně nižší než polovině rychlosti stahování bez použití VPN jsou tyto výsledky upřímně zklamáním.

Nezapomeňte, že stejně jako při zavádění vlastní VPN, toto nastavení nezahrnuje rozlišení DNS, takže požadavky DNS jsou vyřešeny vaším výchozím poskytovatelem (obvykle poskytovatelem internetových služeb). Při změně na Google DNS (8.8.8.8) se použije server Google DNS umístěný poblíž místa označeného IP adresou vaší VPN, nebo si můžete vybrat umístění svého serveru DNS pomocí OpenNIC. Veškeré problémy s únikem protokolu WebRTC IP budete také muset opravit sami. Jak jsem očekával, neměl jsem žádný problém s přístupem k BBlayer iPlayer při připojení k VPN

Ceny a plány

1 měsíc

3,00 $
za měsíc

Ceny jsou rozděleny do dvou částí:

 • Jednorázový instalační poplatek na PrivatePackets.io ve výši 3 $
 • Půjčovna VPS od DigitalOcean (mějte na paměti, že DigitalOcean označuje VPS jako „kapku“). Pokud si již půjčíte kapku DigitalOcean, můžete ji použít, nebo pronájem stojí základní 5 $ měsíčně.

Novým zákazníkům PrivatePackets.io je poskytován referenční kód pro bezplatný kredit 10 USD (2 měsíce) s DigitalOcean, což je rozhodně výhodná nabídka.

Všimněte si, že kvůli velmi nízkým nákladům účtovaným PrivatePackets.io se poplatek 3 $ nevrací.

Snadnost použití

VPN VS VPS

VPS je víceméně přesně to, co zní - pronajmete si některé prostředky na fyzickém serveru provozovaném společností VPS (v tomto případě DigitalOcean). To poskytuje uzavřené prostředí, které funguje, jako by šlo o úplný vzdálený fyzický server. Na VPS můžete nainstalovat libovolný operační systém (pokud to poskytovatel umožňuje) a považovat VPS za svůj osobní vzdálený server.

Předtím jsem se podíval na to, jak nasadit vlastní VPN na VPS, a používání PrivatePackets.io poskytuje většinu stejných výhod a nevýhod jako ve srovnání s běžnou VPN.

Výhody virtuálního soukromého serveru

 • Spravujete svůj vlastní server VPN, takže se nemusíte spoléhat na žádné třetí strany (přestože je fyzický server provozován a udržován společností DigitalOcean).
 • VPN funguje jako proxy server, takže je ideální pro přístup ke službám s omezeným přístupem, pokud se VPS nachází v zemi, ze které chcete získat přístup ke službám
 • VPS poskytuje soukromou IP adresu. Díky tomu je skvělá možnost proti cenzuře (a v místech, jako je Čína, bude dobře fungovat proti IP blokům, i když se nebude bránit proti jiným cenzurním opatřením, jako je hluboké čichání paketů).
 • Veškerý provoz mezi počítačem a VPS prochází šifrovaným tunelem VPN. Dokud bude VPS umístěn mimo oblast protivníka (například pokud se někdo v Íránu chce vyhnout vládní cenzuře, a tak zřídí server VPS se sídlem v Evropě), bude poskytovat vysokou úroveň soukromí
 • VPN na VPS také chrání před hackery, když používají veřejné WiFi hotspoty
 • Jste jediný uživatel, takže šířka pásma serveru je teoreticky 100 procent vaší vlastní, ačkoli omezení šířky pásma a zatížení datového centra DigitalOcean to může ovlivnit (jak se zdá u serverů DigitalOcean vzhledem k našim rychlostním výsledkům!).

Nevýhody VPS

 • Protože VPS poskytuje statickou IP adresu, která patří vám, může globální protivník (jako jsou NSA nebo policejní síly s mezinárodním dosahem) snadno vystopovat internetovou aktivitu zpět (tj. Mohou požádat DigitalOcean o předání všech informací, které shromažďuje) )
 • Není vhodné pro pirátství autorských práv - držitelé autorských práv budou zasílat oznámení DMCA (a podobná) společnosti DigitalOcean. Na rozdíl od poskytovatelů VPN, kteří často neukládají žádné protokoly a používají sdílené IP adresy, aby je před nimi chránili, bude DigitalOcean téměř všichni chápat velmi pirátství a pravděpodobně zruší váš účet (a velmi pravděpodobně předají vaše údaje držiteli autorských práv)
 • Rozlišení DNS závisí na poskytovateli služeb Internetu nebo na třetí straně (například Google DNS nebo OpenNIC).

Velký rozdíl oproti tomu, že si rozmístíte svou vlastní VPN, je samozřejmě v tom, že PrivatePackets.io pro vás dělá veškerou těžkou práci. To není nic, co by bylo možné vyčichat, protože nastavení vlastní VPN na VPS je velmi technicky náročné.

webová stránka

Webová stránka PrivatePackets.io je poměrně jednoduchá záležitost, ale vypadá to inteligentně a vysvětluje většinu toho, co potřebujete vědět, způsobem namířeným na příležitostné uživatele, nikoli na techniky (k lepšímu nebo horšímu). K dispozici je FAQ, které odpovídá na mnoho otázek, nebo můžete poslat e-mailem podporu. Doba odezvy je však poměrně pomalá (příští den) a moje dotazy týkající se použitého šifrování byly jednoduše ignorovány.

PrivatePackets.io recenze

Pokud narazíte na problémy s nastavením VPN, můžete e-mailovou podporu nebo znovu postavit server VPN z nového obrázku pomocí odkazu zaslaného v e-mailu s nastavením..

Proces

Registrace

Prvním krokem je registrace účtu DigitalOcean prostřednictvím odkazu na doporučení. Po dokončení budete vyzváni k potvrzení vaší e-mailové adresy, která vás přivede na platební stránku DigitalOcean, kde musíte před aktivací účtu zadat buď údaje o své kreditní kartě (bez poplatku), nebo provést platbu 5 $ prostřednictvím PayPal..

Pro opakování iterace, použití serverového prostoru DigialOcean rozhodně není anonymní!

Z nějakého důvodu nebyla společnost DigitalOcean spokojena s mými registračními informacemi a vyžadovala, abych před autorizací mého účtu (o 10 hodin později) poslal fotografický důkaz ID. Netřeba dodávat, že na mě to nepůsobilo. Po aktivaci obdržíte e-mail s přihlašovacími údaji VPS atd.

Potom můžete požádat PrivatePackets.io o nastavení vašeho VPN serveru. Stránka portálu požádá o svolení k přístupu k VPS, umístění serveru, na kterém chcete nastavit VPS, a podrobnosti o vaší kreditní kartě za poplatek 3 $.

Pro tuto recenzi jsem vybral londýnský server, abych poskytl nejlepší indikaci výkonu pro mé testy rychlosti založené na Velké Británii (viz dále)

Poté obdržíte e-mail obsahující vaše přihlašovací údaje k VPN (ve formátu prostého textu) a odkaz na stahovatelné předkonfigurované konfigurační soubory OpenVPN (.ovpn) pro váš server..

Používání privátních sítí VPN VPN

Přestože soukromý web Packets.io uvádí, že jsou podporovány SSL a SSTP, k tomu nejsou uvedeny žádné pokyny (i poté, co jsem e-mailem poskytl podporu ohledně problému). Pokyny pro konfiguraci L2TP / IPsec jsou k dispozici na webu, ale pokud jde o nastavení OpenVPN pomocí poskytnutých souborů .ovpn, do značné míry zůstáváte sami..

Takováto dokumentace OpenVPN, jak je, existuje, je žargon, a nechala mě zmatená, ke kterému souboru bych měl použít (a nakonfiguroval jsem OpenVPN stokrát!). V systému Windows pomocí generického klienta OpenVPN s otevřeným zdrojovým kódem jednoduše rozbalte soubory .ovpn do složky „config“ složky OpenVPN (pokyny jsou k dispozici zde).

Po malé zkoušce a chybě jsem zjistil, že konfigurace „Remote Access L3“ je ta, kterou chceme. Tady jsme připojeni k mému VPN serveru hostovanému na londýnské DigitalOcean VPS.

Jiné platformy

Podrobné návody pro nastavení L2TP / IPsec pro připojení k VPN jsou k dispozici pro Windows, Mac OSX, iOS, Android a obecný Linux. Je také možné se připojit přes klienta SoftEther VPN a teoreticky lze každé zařízení, které podporuje L2TP / IPsec, nastavit podobným způsobem.

Jak je uvedeno výše, není poskytována vůbec žádná podpora SSL nebo SSTP konfigurací a podpora pro OpenVPN téměř neexistuje (s výjimkou dodávky surových souborů .ovpn)..

Zabezpečení a soukromí

První věc, kterou je třeba zdůraznit, je, že zatímco nastavení VPN na VPS je docela dobré pro zabezpečení (protože spojení mezi vašimi zařízeními a serverem VPS / VPN je bezpečně šifrováno), není to skvělé pro ochranu soukromí.

PrivatePackets.io neukládá žádné záznamy o žádné z vašich aktivit (a po dokončení nastavení můžete zrušit přístup k vašemu VPS), ale pronajímáte si VPS od DigitalOcean, který nemá žádnou motivaci k ochraně vašeho soukromí. To také znamená, že toto nastavení není vhodné pro stahování P2P.

PrivatePackets.io sídlí ve Velké Británii, ale toto je do značné míry irelevantní, protože server spravuje DigitalOcean a společnost DigitalOcean má sídlo v USA (proslulá pro dohled nad NSA).

Veškerý provoz na a z vašeho VPN serveru bude šifrován, takže DigitalOcean nemůže vědět, na co se dostanete na internetu (takže žádné protokoly využití), ale zaznamenává nejrůznější metadata (protokoly připojení)..

Platba do Digital Ocean se provádí kreditní kartou nebo PayPal a platba na PrivatePactets.io se provádí pouze kreditní kartou. To je sotva anonymní, ale protože soukromí není cílem tohoto nastavení, nepovažuji to za hlavní problém..

Pokud jde o technické zabezpečení, OpenVPN používá 128bitové šifrování AES, ale jinak není nic nadšeného. Přestože by mělo být možné zvýšit šifrování AES na 256 bitů úpravou konfiguračního souboru .ovpn.

O šifrování L2TP / IPsec nejsou uvedeny žádné podrobnosti, kromě toho, že používá předem sdílený klíč (pro další informace jsem požádal o podporu, ale nedostal jsem žádnou odpověď).

Poznamenejte si také mé pozdější komentáře týkající se nedostatku rozlišení DNS nebo ochrany WebRTC. Bylo by nespravedlivé kritizovat PrivatePackets.io o těchto problémech, protože ovlivňují každého, kdo provozuje vlastní VPN, ale měli byste si je být vědomi.

Závěrečné myšlenky

Sečteno podtrženo, je to ... pokud chcete hostovat vlastní VPN na pronajatém VPS, pak neexistuje jednodušší způsob, jak to udělat. Za jednorázový poplatek jen 3 $. PrivatePackets.io pro vás udělá skoro všechno - nemusíte se hádat s klienty SSH a tajemnými příkazy terminálu Linux! Je to skoro jen plug-and-play.

Je to lepší řešení pro používání „běžné“ služby VPN? To záleží na tom, jaké jsou vaše priority ... Je to jeden z nejlepších způsobů, jak získat přístup ke streamovacím službám s menšími bloky, jako je BBC iPlayer (ale ne Netflix). Je také skvělý pro ty, kteří chtějí neomezené simultánní připojení nebo kteří chtějí mít plnou kontrolu nad vlastní sítí VPN. K čemu to není dobré, je soukromí nebo pro ty, kteří potřebují geo-spoof na různých místech, ale to vše má povahu provozování vlastní VPN.

Pokud chcete provozovat vlastní VPN, PrivatePackets.io nabízí opravdu vynikající služby. Jediné skutečné snížení je vázáno na serverový prostor dodávaný společností DigitalOcean, který mi připadal velmi pomalý. Pokud může PrivatePackets.io rozšířit své služby o další (rychlejší) poskytovatele VPS, bude mít na ruce velmi jedinečný a přesvědčivý produkt..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me