PrivateVPN Recenze

ZMĚNili jsme, jak sledujeme revize!
Nedávno jsme aktualizovali náš bodovací proces pro všechny recenze na webu ProPrivacy.com. Podrobnosti o našich nových bodovacích kritériích najdete zde

SoukroméVPN

 • Ceny

  Z 1,89 $
  / Měsíc

 • K dispozici na:


  • Android

  • iOS

  • Okna

  • Operační Systém Mac

  • Linux
 • Odblokuje:


  • Netflix

  • iPlayer

  • Amazon Prime

  • Hulu

Ceny ProPrivacy.com Awards jsou nyní uznávány jako přední světová událost pro odměňování úspěchů v odvětví VPN. Na letošní exkluzivní akci v Las Vegas získal PrivateVPN druhé místo v USA Nejlepší VPN pro zákaznický servis cena. To je důkaz jejich fantastické živé chatové služby a informovaného personálu! Čtěte dále a zjistěte vše, co potřebujete vědět o této výjimečné VPN.

ProPrivacy.com Skóre
9.8 z 10

souhrn

PrivateVPN je zavedená VPN se sídlem ve Švédsku. Jedná se o bezpečnou službu s klientem na míru, kterou lze použít až na šesti zařízeních současně. Jedná se o službu VPN bez protokolování, která má 100+ serverů v 56 zemích po celém světě. To je obrovské množství serverů, které pravidelně roste.

Rychlé statistiky

 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  50,41 Mb / s
 • Jurisdikce
  Švédsko
 • Současná propojení
  6
 • Země
  60

Recenze videa

V naší užitečné recenzi videa PrivateVPN se podíváme na některé z jejich kladů a záporů.

PrivateVPN Recenze | ProPrivacy

PrivateVPN Recenze | ProPrivacy

PrivateVPN Recenze | ProPrivacy

Funkce

Torrenting
Výběr portu
Přesměrování portů
Současná propojení 6
Celkem serverů 100
Země 60
Podpora směrovače
Holé kovové nebo virtuální servery Kombinace

PrivateVPN má všechny pokročilé funkce ochrany osobních údajů a zabezpečení, které pravděpodobně budete potřebovat. Ať už chcete, aby VPN odblokovala cizí obsah, nebo aby zastavila vašeho poskytovatele internetových služeb a vládu, aby vám procházel návyky prohlížení - PrivateVPN se zabývala:

Servery

PrivateVPN provozuje servery v 56 zemích. Mezi tyto lokality patří pět měst v USA (včetně západního a východního pobřeží), Velké Británie, celé Evropy (včetně Nizozemska a Švýcarska). Plus: Brazílie, Austrálie, Kanada, Jižní Korea, Japonsko, Singapur a Rusko. Jedinými místy, kde se opravdu nedívá, jsou Afrika, Střední východ a Čína. Pokud vás tedy tato místa zajímají, budete se muset podívat jinde.

Navzdory počtu zahrnutých zemí je celkový počet dostupných serverů ve srovnání s jinými poskytovateli znatelně nízký. Je to však proto, že společnost PrivateVPN je mladší firma, která má mnohem méně zákazníků než tito konkurenti. Ve skutečnosti je PrivateVPN populární služba, která aktivně rozšiřuje počet serverů, které má, jak roste. Z tohoto důvodu se nejedná o problém.

Současná propojení

Odběratelé mohou připojit k PrivateVPN současně až šest zařízení. To je skutečně vynikající a jen velmi málo VPN na trhu nabízí více. S ohledem na to lze PrivateVPN považovat za velmi užitečnou VPN pro velké rodiny, které mají požadavky na VPN na řadě telefonů, tabletů a notebooků, a to jak doma, tak i při používání veřejné WiFi.

Torrenting

Torrenting na PrivateVPN je nejen povolen, ale je také potěšením díky rychlému připojení. Tato služba také poskytuje silné možnosti šifrování, aby vaše torrentování bylo bezpečné a soukromé.

Odblokuje PrivateVPN Netflix a další streamingové služby?

Netflix
iPlayer
Amazon Prime
Hulu

PrivateVPN je v elitním klubu poskytovatelů VPN, který stále odblokuje působivý počet streamovacích služeb po celém světě. Ve skutečnosti může poskytnout přístup k téměř každé streamingové službě!

Toto je fantastická VPN pro předplatitele Netflixu, protože to odblokuje obsah Netflixu z celého světa. Rovněž umožňuje uživatelům sledovat BBC iPlayer v zahraničí. Důvodem je skutečnost, že PrivateVPN poskytuje přístup k bezplatným dynamickým vyhrazeným IP adresám pokaždé, když se uživatelé připojují pomocí výchozího protokolu (OpenVPN TUN + UDP + 1194) na následujících místech: Švédsko, Norsko, Německo - Frankfurt 1, Nizozemsko 1, Ukrajina , Švýcarsko, Velká Británie - Londýn 2, Francie - Paříž, USA - Buffalo a USA - Los Angeles. PrivateVPN vám také umožní odblokovat videa YouTube, která jsou ve vaší oblasti omezena.

To je úžasné a znamená to, že PrivateVPN je jednou z mála sítí VPN, která vám umožní přístup k téměř všem online streamovacím službám! To je docela ohromující, protože většina sítí VPN si účtuje příplatek za vyhrazené adresy IP, které pracují se službami streamování.

Rychlost a výkon

Rychlosti stahování PrivateVPN

Testy byly provedeny pomocí našeho špičkového systému vědeckých testů rychlosti. Rychlost stahování je průměrně 52,59 Mbit / s, což je velmi rychlé a příznivě srovnatelné s nejlepšími VPN na trhu. Rychlosti burst (maximální rychlost stahování) se špičkově pohybují na 139,62 Mbit / s, což je vzhledem k ceně této VPN neuvěřitelně rychlé. Ve skutečnosti si nemyslím, že je možné získat lepší poměr rychlosti k ceně, než jaký získáte u PrivateVPN.

Únikové testy

Datové limity
Limity šířky pásma
SpeedTest ProPrivacy.com (max / burst) 118,93
SpeedTest ProPrivacy.com (průměr) 50,41
Byl zjištěn únik IPv6?
Byl zjištěn únik WebRTC?
Byl zjištěn únik IPv4?

PrivateVPN prošel všemi testy úniku IP, úniku DNS a WebRTC s létajícími barvami, což je skvělá zpráva pro jejich předplatitele. (Neobsahuje žádné úniky IPv4 nebo IPv6.)

Cena

24 měsíců

Ušetřete 83% za dvouletý plán!

83% sleva

1,89 $
za měsíc

3 měsíce

4,20 $
za měsíc

6 měsíců

5,99 $
za měsíc

1 měsíc

6,95 $
za měsíc

Jednou z nejlepších věcí, které se týkají PrivateVPN, je skutečnost, že získáte prémiovou službu VPN za nízkou cenu.

Tato levná VPN se nepořádá s rozdělením své služby na různé plány, což je osvěžující. Nicméně, VPN je cena o něco levnější pro lidi, kteří se rozhodnou zavázat se na delší časové období: odměňování věrnosti zákazníků se slevou.

Zkoušky a záruka vrácení peněz

Na rozdíl od mnoha poskytovatelů na trhu nabízí PrivateVPN velkorysou 7denní bezplatnou zkušební verzi svých služeb. To hovoří o důvěře, kterou má společnost ve svůj produkt, a o její schopnosti poskytovat oslepující službu, protože je obtížné najít bezplatné zkušební verze VPN..

PrivateVPN také nabízí vysoce štědrou 30denní záruku vrácení peněz. To je mnohem lepší než mnoho VPN na trhu. Záruka bez pochybností znamená, že předplatitelé mohou změnit názor, pokud chtějí.

PrivateVPN přijímá všechny hlavní způsoby platby - jak můžete očekávat od prvotřídní služby VPN. Ale něco, co by mohlo zajímat uživatele, který více dbá na ochranu soukromí, je to, že nyní také přijímá platby za bitcoiny. To znamená, že můžete za VPN platit s přidanou anonymitou, pokud si budete přát.

Snadnost použití

Android
iOS
Okna
Operační Systém Mac
Linux
Windows Phone

PrivateVPN se rozhodně snaží pro své předplatitele učinit vše co nejjednodušší. Software VPN je esteticky příjemný a snadno použitelný. Kromě toho je PrivateVPN vybaven možnostmi šifrovacího protokolu a špičkovými funkcemi ochrany osobních údajů, aby byli jeho předplatitelé v bezpečí.

Dostupné platformy

Klient Windows

Klient Windows VPN je přímý. Poskytuje uživatelům možnost přepínat spoustu možností protokolu a je zabudována ochrana proti úniku DNS. Klient PrivateVPN obsahuje přepínač kill nazvaný "Guard Guard" (což zabraňuje cestování přes internet mimo tunel VPN). Přepínač kill vám dokonce umožňuje vybrat konkrétní software, který by měl být ukončen v případě výpadku připojení VPN.

Celkově byl klient vynikající a rozhodně stejně dobrý jako jakýkoli jiný, který jsem kdy použil, pokud jde o snadnost použití a funkčnost. Má dokonce funkci automatického připojení, která znovu připojí vaši VPN v návaznosti na killswitch, pokud by se připojení připojilo.

Klient Mac

Klient Mac VPN vypadá podobně jako ostatní verze a implementuje zabezpečený protokol OpenVPN s AES / GCM pro datovou šifru. Klient bohužel nemá zabudovaný killswitch. Nicméně, pokud jste tech-důvtipní pomocí vestavěného nástroje příkazového řádku s názvem pf, lze nasadit přepínač kill. Na druhou stranu se můžete připojit pouze pomocí Tunnelblick (který má nyní zabudovaný killswitch), protože by se tím ušetřilo mnoho práce navíc.

Přestože není zabudována žádná aktivní ochrana proti úniku DNS, během našich testů nebyly zaznamenány žádné úniky DNS. Toto mi PrivateVPN řekl:

"Máme vlastní DNS pro každý server, který máme, který je automaticky odeslán vašemu OpenVPN klientovi, kdykoli se k němu připojíte. Důvod, proč tyto informace nezveřejňujeme, je ten, že se jedná pouze o DNS nameservery v tunelu a nefungují jako veřejné DNS nameservery. Proto existují dva z našich statických DNS jmenných serverů, které jsou posílány společně se serverovými DNS servery: 108.59.1.193 & 95,211,121,23"

Mobilní klienti

PrivateVPN nabízí Android VPN (4.0.3 a vyšší), jakož i aplikaci VPN pro iOS (9.0 a vyšší). Je k dispozici v obchodech Google Play i App Store. Lze jej také stáhnout jako soubor .apk pro Android přímo z PrivateVPN.

Tato aplikace je novým přírůstkem (leden 2017) do rodiny PrivateVPN. Stejně jako aplikace pro stolní počítače je i aplikace pro Android intuitivně navržena a funguje skvěle. Také skvělé zprávy, při používání klienta Android jsem nezjistil žádné úniky DNS.

Služby zákazníkům

Délka záruky vrácení peněz 30
Zkušební verze zdarma Ano - 7 dní
Záruka vrácení peněz
24hodinová podpora
Živý chat

PrivateVPN má nepřetržitou podporu, která se řeší prostřednictvím e-mailů a funkce živého chatu na jeho webových stránkách. O víkendu jsem vyzkoušel funkci živého chatu a zjistil jsem, že je nedostupná. Vyzvali mě však k odeslání zprávy, která byla zodpovězena včas. Mám tedy podezření, že zatímco funkce chatu není 24/7, mají nepřetržitě podpůrný personál.

Abych si byl zcela jistý, zkusil jsem živý chat znovu v pondělí ráno (během evropské pracovní doby) a zjistil jsem, že je funkční. Zástupce byl přátelský a snažil se odpovědět na všechny mé otázky. Na závěr mám podezření, že live chat je pravděpodobně k dispozici pouze v evropských denních hodinách. Pokud tedy žijete někde jinde, budete muset komunikovat prostřednictvím e-mailu (což není opravdu problém, protože rychle reagují).

Soukromí a bezpečnost

DNS s vlastním hostitelem / proxy Proxy
Zabijte Switch
Zmatek (utajení)
Ochrana proti úniku IPv4
Ochrana proti úniku IPv6
Ochrana proti úniku WebRTC

PrivateVPN sídlí ve Švédsku. Vzhledem k tomu, že Švédsko má zákony o uchovávání údajů, to zdaleka není ideální. Po diskuzi o této skutečnosti s PrivateVPN mi však přímo vysvětlili, že důvodem, proč zůstává ve Švédsku, je to, že má plný přístup do svého centrálního datového centra, kde vlastní veškerý hardware a dokonce kontroluje router. Z tohoto důvodu může PrivateVPN být sebevědomější než většina o svých požadavcích bez protokolů.

Zásady protokolování

Přestože Švédsko není ideálním místem pro založení společnosti VPN. Dobrou zprávou je, že se jedná o VPN bez protokolů, neukládají žádné protokoly. Pokud je tedy požadováno, aby se vyhovělo vyšetřování (s použitím rozkazu), společnost PrivateVPN nemůže orgánům vůbec poskytnout vůbec nic o svých předplatitelích. Ve skutečnosti k tomu došlo v minulosti a muselo orgánům říkat, že to nemá nic.

Požádal jsem PrivateVPN přímo o tom, jak se obchází zákonů o místním uchovávání dat a IPRED, a řekl mi, že IPRED se vztahuje pouze na poskytovatele internetových služeb a že není povinen uchovávat žádné protokoly. Firma byla také dostatečně upřímná, aby mi přiznala, že se dostávají pod tlak „dostáváme stížnosti“, řekl mi její zástupce, ale protože nemá „žádné takové informace o našich zákaznících“, nemůže pomoci s vyšetřováním.

Kromě toho mě PrivateVPN informoval, že má 100% rekord v poskytování soukromí svým klientům. Ptal jsem se na následující otázku: má někdo někdy problémy s pirátstvím - nebo s čímkoli jiným - s využitím vaší služby? A to mi dalo rozhodující odpověď: „Ne, nikdy“.

Když se vezmeme v úvahu všechny věci, zdá se, že předplatitelé jsou skutečně pomocí PrivateVPN. Její politika nulových záznamů je vodotěsná a její zásady ochrany osobních údajů, které zahrnují nikdy sdílení dat s třetími stranami, jsou velmi chvályhodné. Takže dáváme PrivateVPN palec nahoru pro soukromí.

Také pozitivní: VPN mi řekla, že pokud by se někdy stalo, že by kompromitovaly jejich operace ve Švédsku - pohybovalo by se to ze země.

Šifrovací protokoly

IKEv2
OpenVPN
Jiné protokoly IPSec, Shadowsocks
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP

Z technického hlediska je šifrování, které používá PrivateVPN pro připojení OpenVPN, fantastické s použitou šifrou AES-256, handshake RSA-2048 a autorizací dat HMAC SHA256. 2048bitové klíče DHE poskytují dokonalé předběžné tajemství.

Kromě toho je v klientovi PrivateVPN nativně k dispozici řada dalších šifrovacích protokolů. PPTP je mezi těmi, ale protože už není dostatečně silný, aby chránil soukromí uživatelů, důrazně doporučujeme proti němu. Místo toho vám doporučujeme vybrat jednu z dalších (nejlépe OpenVPN). Dostupné protokoly jsou OpenVPN (UDP a TCP), L2TP, PPTP, IPSec, IKEv2, HTTP Proxy a SOCKS5..

PrivateVPN zpracovává požadavky DNS prostřednictvím svých vlastních serverů a jeho klienti poskytují ochranu proti úniku IPv6 a ochranu proti úniku DNS, což z něj dělá skvělou možnost ochrany soukromí a zabezpečení.

Bezpečnostní funkce

Software PrivateVPN je dobře navržen a má vypínač zabíjení, který by přerušil internet v případě ztráty připojení VPN. Toto je užitečná funkce, která umožňuje svým předplatitelům zaručit, že náhodně nevniknou svůj webový provoz svému poskytovateli internetových služeb. Kromě toho mohou uživatelé určit software, který bude zahrnut do funkce přepínače kill. Killswitch je založen na WFP a má dvě vrstvy zabezpečení: kill switch a kill kill. To dává zákazníkům možnost použít zabíjení aplikací, pouze pokud dávají přednost. Je to osvědčený killswitch, za který můžeme ručit.

Kromě toho je přesměrování portů podporováno také pomocí PrivateVPN. I když budete muset zkontrolovat seznam serverů nebo s nimi přímo komunikovat, abyste zjistili, který server nebo servery mají funkce nezbytné pro nastavení konkrétního zařízení.

Stealth servery jsou bonusovou funkcí pro každého, kdo žije v restriktivním režimu a musí maskovat veškerý provoz, který k němu může připojit VPN..

Nakonec služba také nabízí DNS ve formě proxy, což je užitečné, pokud jde o odblokování obsahu. Ve skutečnosti je však dynamické IP pravděpodobně budou mít pokryté.

Pro kohokoli, kdo chce využít mimořádné soukromí poskytované sdílenými IP, vyberte v nastavení šifrování protokol OpenVPN - TUN + TCP + 443. Schopnost přepínat mezi vyhrazenými dynamickými IPS (OpenVPN TUN + UDP + 1194) a sdílenými IP je vynikající součástí služby.

Šifrování

Další funkce ochrany osobních údajů

Servery HQN

Kvalitní síťové servery jsou k dispozici v síti PrivateVPN. PrivateVPN tvrdí, že si klade za cíl „zakoupit internetovou kapacitu přímo od poskytovatele IP přenosu“. Tyto servery úrovně 1 umožňují systému PrivateVPN mít ve své síti žádné prostředníky, což podle něj umožňuje poskytovat lepší rychlosti připojení. Zkontrolujte výsledky testu rychlosti v části Rychlosti připojení.

Dálkové ovládání

Pro skutečné technofoby je k dispozici funkce vzdálené instalace. Pokud je implementován, umožní technikovi zákaznické podpory PrivateVPN vzdáleně převzít stroj předplatitele, aby jim pomohl nastavit VPN. To by nemělo být nutné, protože nastavení VPN je velmi snadné. Tato funkce je však vynikajícím doplňkem, který lze určitě považovat za prodejní místo, které jej odlišuje od konkurence. Tato funkce je k dispozici také pro obecnou údržbu a je zpracována pomocí softwaru pro vzdálenou podporu TeamViewer. PrivateVPN dokonce poskytuje průvodce pro nastavení dálkového ovládání v oblasti zdrojů.

Závěrečné myšlenky

PrivateVPN je služba, která existuje již několik let. V té době zavedla špičkovou službu. Odběratelé získají přístup k síti serverů úrovně 1, která je skvěle umístěna po celém světě. Rychlosti připojení fungují na všech serverech dobře, s mírným poklesem výkonu při připojení. Díky tomu je VPN perfektní pro streamování a další úlohy náročné na data.

Soukromí s VPN je skvělé a zásady nulových protokolů hovoří samy za sebe. Šifrování je také silné a schopnost přepínat mezi UDP a TCP v klientovi je fantastická. Dostupnost HTTP Proxy, SOCKS5 a přesměrování portů je také obrovská výhoda. Plus volný přístup k dynamickým vyhrazeným IP. A konečně, funkce automatického opětovného připojení a killswitch jsou příjemným doplňkem, který zajistí soukromí, i když se VPN na chvíli vypne.

Se servery umístěnými po celém světě mám celkový dojem o PrivateVPN v tom, že se jedná o vynikající službu VPN, která stojí za peníze, které požaduje (zejména pokud se zaregistrujete na jeden rok). Díky sedmidenní zkušební verzi a 30denní záruce vrácení peněz si může kdokoli vyzkoušet bez rizika, aby se ujistil, že vyhovuje jejich potřebám. Působivá VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me