ProxyServer recenze

ProxyServer

  • Ceny

    Z 7,99 $
    / Měsíc

ProPrivacy.com Skóre
6.4 z 10

souhrn

Aktualizace: Tato služba VPN již nefunguje. ProxyServer byl zakoupen společností NordVPN a webová stránka přesměruje návštěvníky na stránku NordVPN.

ProxyServer rozrůstá poskytovatele VPN a staví svoji značku na dvou pilířích uživatelsky přívětivosti a VPN provádějících třídu, s několika zjevnými nedostatky, které jsou patrně způsobeny věkem, spíše než špatným záměrem. S již působivou serverovou sítí a jednoduchým, ale funkčním klientem může být ProxyServer tou správnou VPN, se kterou bude růst.

Funkce

Společnost ProxyServer, založená v polovině roku 2012, podléhá americkým zákonům a je pod uvedenou jurisdikcí, včetně stále rušivých NSA. V současné době provozují 36 serverů ve 23 zemích (přičemž rozdíl tvoří 13 amerických serverů), s vynikajícím geografickým pokrytím pro většinu světa. Servery v Hongkongu, Austrálii a na Islandu, stejně jako v Evropě a Izraeli, obsazení široké sítě. Budoucí aktualizace budou pravděpodobně zahrnovat Afriku a Jižní Ameriku.

Filesharing a torrenting jsou zatím v pořádku. Pravidelně kontrolujte stránku síťového serveru, protože budoucí aktualizace mohou z důvodu provozu omezit sdílení souborů na určitých serverech.

Rychlost a výkon

Rychlosti byly testovány na připojení 30 Mb / s a ​​byly nadprůměrně až superlativní. Připojení k jakémukoli konkrétnímu serveru bylo, kromě těch testovaných, bezproblémové a téměř okamžité (totéž s odpojením).

Rychlosti serveru ProxyServer

Klient ProxyServeru byl bohužel shledán postrádajícím, pokud jde o chybu WebRTC (kterou můžete rychle opravit zde), i když mnoho poskytovatelů má zatím za tuto formu úniku DNS účet. Na druhé straně bylo skvělé nevidět ani jednoduchý únik DNS ani IPv6, za který většina konkurentů ještě musí odpovídat - gratulace jsou v tomto pořadí v pořádku. Doporučujeme pravidelně kontrolovat únik IPv6 (zde) a úniky DNS včetně chyby WebRTC (zde).

Ceny a plány

Momentálně si můžete vybrat pouze jeden balíček VPN, protože ProxyServer v současné době nabízí balíček Premium VPN za 7,99 $ měsíčně. Současná připojení jsou povolena na dvou zařízeních současně, ale server ProxyServer můžete nainstalovat na tolik zařízení, kolik si přejete. Nejlepší ze všeho je, že máte 30denní záruku vrácení peněz a zkuste to, než se pustíte do něčeho dlouhodobého.

Ceny ProxyServeru

Šikovný „obchod“ se ve skutečnosti týká hlášení chyb. Pokud narazíte na chybu, která není zahrnuta v části jejich častých chyb v sekci Časté dotazy, obdržíte jeden měsíc zdarma! Vůbec ne špatný obchod (také, z tohoto psaní, jediný poskytovatel nabízející takový oboustranně výhodný obchod).

Soukromí a bezpečnost

ProxyServer nabízí připojení pouze prostřednictvím protokolu OpenVPN, ale vzhledem k tomu, že je to nejbezpečnější šifrovací standard, to je více než dostačující. Šifrování je zpracováno pomocí 128bitového klíče, který není na stejné maximální bezpečnostní úrovni jako 256bitový klíč, ale opět žádná chyba.

L2TP je plánován na budoucí aktualizace, pokud jste zaměřeni na výkon nad bezpečností, možná na hraní her nebo streamování. O jiných protokolech zatím žádné slovo.

Smluvní podmínky a zásady ochrany osobních údajů jsou dostatečně standardní tarify, s typickými zřeknutím se odpovědnosti, které byste nalezli v jakékoli iteraci. Bohužel mějte na paměti, že server ProxyServer shromažďuje protokoly použití i připojení, což by bylo v ideálním případě zrušeno v pohybu vpřed. Přestože se údajně jedná o zlepšení kvality služeb a sledování chyb, logické zásady jsou něco, co v ProPrivacy neustále podporujeme, a rádi bychom viděli implementaci napříč odvětvím. Zdá se, že se zdá, jako by server ProxyServer nepřipojoval k datům, která shromažďují, žádné osobní identifikátory, takže je třeba volat důvěryhodně.

„Kromě toho můžeme shromažďovat následující informace: časy připojení k naší službě, výběr umístění serveru a celkové množství dat přenesených za den. Uložíme to, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší síťový zážitek. Tyto informace analyzujeme obecně a data uchováváme v bezpečí. “

Snadnost použití

Web ProxyServer poskytuje funkčnost, ale ne barnstorming prostřednictvím designu - je účinný bez zvláštního nadšení. Horní banner na domovské stránce obsahuje sekci služeb, podporu a klientské oblasti, takže se nejedná o lov. Uživatelé přihlášeni k odběru služby mohou vstoupit do klientské oblasti a zobrazit informace o fakturaci a stavu účtu.

Když kliknete na některou z nejlepších nabídek od domovské stránky až po „druhou úroveň“ webu, vzroste jeden malý problém. Kliknutím na některou z rozbalovacích nabídek služeb, podpory nebo fakturace se pod hlavní hlavičkou zobrazí skutečné menu a kliknutí může být trochu zvrácené. Nejedná se o hlavní problém, navigační, pravděpodobně bude vyřešen v době, kdy vaše oči projdou touto revizí.

Jak již bylo řečeno, celková navigace není ani zdaleka problematická, přičemž stahování, odkazy pro předplatitele a podpora ne více než klepnutím. Zatím neexistuje blog, ačkoli sekce oznámení vypadá slušně, aby nakonec zahrnula některé novinky z oboru a nabídky, kromě služeb PSA. ProxyServer provozuje účty na Twitteru, Facebooku a Google+. Všichni tři mají stejné příspěvky se servisními oznámeními a odkazy na informativní infosec články.

Podpěra, podpora

Podpora může chybět pro chybějící systém 24/7 Livechat, ale to, co je přítomno, je docela důkladné. K dispozici je rychlý a užitečný průvodce nastavením, který vám pomůže s klientem VPN na zakázku ProxyServer Pro VPN ve Windows (pamatujte, že VPN ProxyServer VPN je Windows momentálně).

Znalostní základna je informativní, aniž by byla ohromující. Uživatelské fórum by však rozhodně mělo hodnotu a je to něco, co by všichni poskytovatelé VPN měli nabídnout, aby podpořili transparentnost a pomohli spravovat zpětnou vazbu, aniž by ztratili potenciálně prospěšné otázky pro velký počet uživatelů na zdroje podpory typu one-on-one..

Doba odezvy na lístky podpory nebyla více než hodinu a odpovědi byly okamžitě užitečné. Ukazuje, kdy mají lidé na druhém konci zájem o poskytování upřímného zákaznického servisu, než aby vás považovali za peněženku bez tváře..

Proces

Registrace

Bohužel, přihlášení do bezplatného zkušebního plánu ProxyServer Premium VPN (jediného, ​​který v současné době nabízí) zahrnuje vaše jméno (můžete použít falešný), e-mail, informace o kreditní kartě, domácí adresu a telefonní číslo - i když se můžete rozhodnout falšovat poslední dvě, kromě vašeho jména - mějte na paměti, že na následující obrazovce platby budete muset znovu zadat platné údaje pro účely fakturace. Stručně řečeno, tento proces se jeví poněkud nadbytečný a není v souladu s průmyslovými standardy zaměřenými na ochranu soukromí. Bylo by skvělé vidět celkový postup zefektivněný - s méně invazivními možnostmi, jako je bitcoin přidaný do transakčního mixu.

Jakmile je zaplaceno, je to pár kroků, než VPN povolí procházení. Zkontrolujte doručenou poštu a postupujte podle pokynů. Nebo přejděte do sekce ke stažení, přejděte ke klientovi Windows, stáhněte a nainstalujte (trvalo to asi tři minuty, ale zkontroloval jsem textovou zprávu, která se mohla zabrzdit 30 sekund až minutu, dokud si nevšimneme dokončení).

Klient VPN systému Windows ProxyServer

Někteří klienti VPN se mýlí na fascinující straně a někteří jsou natolik funkční, že vypadají trochu neohrabaně, i když ani jeden z nich není v případě serveru ProxyServer. Klient je Spartan, ale stylový ve stejném měřítku a cítí se intuitivně proklikat. K dispozici je dokonce užitečný odkaz na podporu.

Seznam serverů se dostane do popředí v rozbalovací nabídce a existuje šikovná grafika země s vlajkou vaší skutečné IP a vlajkou serveru VPN, ke kterému jste připojeni. Tlačítko pro připojení / odpojení je jasně viditelné a velmi citlivé. Poklad je také v pořádku pro téma pozadí s kovovým tranzistorem jako pěkný dotek - je to prostě v pohodě. Celková zkušenost s Windows klienty byla určitě příjemná, s budoucími aktualizacemi (diskutovanými ke konci) se bude pouze zlepšovat.

Jiné platformy

ProxyServer právě připravuje aktualizace pro zařízení iOS a Android. Prozatím existuje pouze zakázkový klient Windows VPN Pro nebo praktická konfigurace OpenVPN. Killswitch, přepínač ochrany proti úniku DNS a možná i tajné servery by byly vynikajícími přírůstky k připravovaným aplikacím s mobilním provozem a při přepínání WiFi na cestách. Tyto funkce by byly apropos na existujícího klienta Windows, v tom případě.

Závěrečné myšlenky

ProxyServer poněkud chybí v zakázkovém softwaru, ale to, co má, je provedeno dobře, zdánlivě ve třídě v případě inkrementální, ale stabilní kvality, spíše než rychlé, ale riskantní množství. Přestože jsou zásady registrace a protokolování poněkud nezaplatitelné, měsíční bezplatná zkušební nabídka, nízká cena předplatného a vynikající rychlosti mohou pro vás ProxyServer znamenat správnou VPN pro vás. Stiskem tlačítka pro skok níže je vyrazte.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me