Recenze AceVPN

AceVPN

 • Ceny

  Z 8,12 $
  / Měsíc

ProPrivacy.com Skóre
6 z 10

souhrn

První dojmy AceVPN jsou poněkud ohromující; domovská stránka poskytovatele je přeplněná a poskytuje vám spoustu informací, které můžete okamžitě strávit. Bohužel, toto je pokračující téma po celou dobu používání.

Je tu určitě spousta funkcí, se kterými si můžeme hrát, ale snažíme se zjistit, kdo by chtěl strávit nezbytný čas a úsilí, jiné než nadšence, kteří si užívají technologie pohrávání. Pro všechny ostatní jsou k dispozici lepší možnosti: Začátečníci najdou řešení, která všechno mnohem usnadní. Pokud jde o odborníky, existují i ​​jiná komplexní řešení, která nabízejí lepší výkon stahování.

Rychlé statistiky

 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  10 Mb / s
 • Jurisdikce
  NÁS
 • Současná propojení
  1
 • Země
  26

AceVPN vydává několik odvážných prohlášení. Například na svých webových stránkách tvrdí, že jsou "nejlevnější poskytovatel VPN služeb," tvrzení těžko vyčíslitelné a určitě nesprávné, pokud si vyberete "Ultimátni" služba.

Tam jsou některé menší "plus body." Oddělení podpory odpovídá na e-maily na hyperspeedu a je tu spousta hraní. Tam, kde AceVPN skutečně spadne, je však snadné jej používat; je tu prostě příliš mnoho informací pro nováčky, aby se mohli zapojit - a výkon, který jsme zažili, zřejmě ani nestačí k tomu, aby pokukoval technici.

Balíčky & Ceny

AceVPN nabízí dva balíčky klíčů, pojmenované "Pojistné" a "Ultimátni."

Není hned zřejmé, jak se oba balíčky liší, zejména vzhledem k velkým rozdílům mezi těmito dvěma cenami. "volný, uvolnit" Unblock TV service (smart DNS), která je ve skutečnosti součástí obou balíčků, zvyšuje počáteční zmatek.

Abychom se dostali k faktům, museli jsme jít na "Porovnejte VPN" stránku, která nám poskytla tabulky porovnávající jednotlivé služby a nepojmenované "soutěž." Tyto srovnávací tabulky, rozložené na pěti samostatných kartách, nám poskytly spoustu informací, které můžeme strávit, a nemohli jsme si pomoci myslet, že musí existovat jasnější způsob, jak tyto informace prezentovat..

Bez ohledu na to jsme nakonec zjistili, že hlavní rozdíly (kromě ceny) byly následující:

1. Služba Premium je omezena na 50 GB šířky pásma za měsíc, zatímco služba Ultimate je neomezená.

2. Služba Ultimate poskytuje zákazníkům přístup k serverům VPN ve 13 zemích. Levnější prémiová služba poskytuje přístup pouze k serverům ve Velké Británii, USA a Francii.

3. Pro sdílení souborů typu peer-to-peer nebo pro použití torrentu je povoleno použít pouze dražší službu Ultimate.

Stejně jako u mnoha služeb se cena snižuje podle délky Vámi zvoleného závazkového balíčku, i když bez vysokého snížení ročního předplatného, ​​které nabízí mnoho jiných poskytovatelů. Ceny za službu Premium jsou níže:

acevpn stanovení ceny 1

Ceny za službu Ultimate jsou níže:

acevpn stanovení cen 2

Celková cena 55 USD za roční prémiové předplatné umístí AceVPN na nejnižší hranici průměru z hlediska nákladů. Služba Ultimate však s cenou 165 USD ročně není daleko "služba s nejnižšími náklady" uvedené na domovské stránce.

Zatímco AceVPN nenabízejí žádnou bezplatnou zkušební verzi, inzerují sedmidenní záruku vrácení peněz.

Služby zákazníkům

AceVPN povzbuzuje své zákazníky, aby využívali své podpůrné fórum pro technické dotazy v zájmu vybudování podrobné znalostní báze "ve prospěch komunity."

Zpočátku jsme se zabývali nedostatkem možností podpory. Na zadanou e-mailovou adresu jsme však zaslali testovací dotaz a byli jsme ohromeni, že jsme dostali odpověď za méně než dvě minuty.

Přesto stojí za zmínku, že ačkoli naše zkušenost byla dobrá, sotva existuje spousta možností podpory. Použití fóra komunity pro podporu je dalším důvodem, proč vidět AceVPN jako službu pro nadšence a nikoliv pro začátečníky..

Nebyli jsme schopni najít telefonní číslo pro telefonickou podporu.

Zabezpečení a soukromí

I když jsou všechny informace o AceVPN na textu poměrně husté a těžké, znamená to, že bylo snadné najít klíčové podrobnosti o protokolech. AceVPN nabízí podporu pro PPTP, L2TP a OpenVPN. Nebyli jsme schopni zjistit úroveň šifrování, ale dotaz na oddělení podpory odhalil, že AceVPN podporuje 128 i 256bitové šifrování.

Pokud jde o soukromí, AceVPN uvádí, že nemonitorují využití služby nebo "špehovat jejich uživatele." Nevyjasňují však, zda si vedou protokoly a říkají, že ano "vyhrazuje si právo informovat orgány činné v trestním řízení," pokud mají podezření, že jejich služba je využívána nelegálně.

Z tohoto důvodu, pokud byste z jakéhokoli důvodu dávali přednost službě, která neudržuje žádné protokoly, měli byste se pravděpodobně podívat jinde.

Proces

Registrace

Rozhodli jsme se přihlásit se k prémiové službě na měsíční předplatné, abychom tuto službu vyzkoušeli.

Zjistili jsme, že proces registrace je spíše spletitý, s přepočtem ceny na základě závazkového období.

Jednou jsme přidali náš výběr do našeho "košík," poté jsme byli vyzváni, abychom se zaregistrovali u poskytovatele plateb, a poté jsme byli přesměrováni na PayPal, abychom transakci dokončili. K dispozici byla také možnost Google Checkout.

Ihned po dokončení naší transakce PayPal jsme obdrželi obvyklý výběr účtenek a uvítacích e-mailů a bylo nám řečeno, že možná budeme muset počkat až 30 minut, než servery přijmou naše nově poskytnuté přihlašovací údaje..

I když jsme neměli žádné velké problémy s postupem registrace, určitě jsme si užili jinde hladší zážitky.

Instalace a konfigurace

Jakmile byl náš účet nastaven, přistupovali jsme k účtu "Nainstalujte průvodce" v části znalostní báze, abyste zjistili, jak spustit službu na našem zkušebním stroji, MacBook Pro se systémem OS X 10.8 Mountain Lion.

Tady, věci začaly být složitější. Pro začátek jsme mohli vidět, že netechnický uživatel neví, na který z odkazů klikne. Jako technici jsme věděli, že Tunnelblick je klientem třetích stran pro OpenVPN. Rychle jsme se podívali na pokyny k nastavení, abychom zjistili, jak se jim daří. Upřímně řečeno, návod není zdaleka uživatelsky příjemný.

Dokonce i pro nás, kliknutím na odkaz ke stažení Tunnelblick vedlo k nám bylo řečeno, že software plně nepodporuje Mountain Lion, a že bychom měli používat verzi beta. Nebyli jsme připraveni hrát si s beta softwarem, abychom získali "zaplaceno" služba funguje, takže jsme klikli na "Zadní" a místo toho se podíval na pokyny k nastavení L2TP.

Bylo to o něco jednodušší a naštěstí jsme využili vestavěné funkce VPN našich Mac. Začali jsme používat snímky obrazovky, které nás provedly tímto procesem.

Tato dokumentace bohužel zanechala i něco žádoucího. Ve čtvrtém kroku, zdánlivě jednoduchá instrukce "Zadejte adresu serveru a uživatelské jméno účtu Acevpn vpn," nechal nás přemýšlet, kde najít adresy serveru.

O deset minut později jsme se začali otrávit. Prohledali jsme hlavní web a znalostní základnu "servery" a "adresy serveru," zkontrolovali zpět naše uvítací e-maily a dokonce se podívali na pokyny pro iOS pro adresy. Pokyny pro iOS říkají, že je najdeme v konfiguračním souboru. Odkaz na to nás přesměroval do oblasti členů. Poté jsme stáhli soubor archivu (.zip), který zase obsahoval soubor konfiguračních souborů OpenVPN..

Všechno chtěli jsme informace, které jsme potřebovali k dokončení pokynů AceVPN, ale místo toho jsme měli celou řadu otevřených karet prohlížeče a frustrace frustrace kolem kanceláře.

Nakonec jsme v pokynech pro systém Windows našli název serveru.

Instrukce jsme také našli IP adresu, pokud je název serveru "ve vaší zemi zablokován." Jak bylo uvedeno výše, nepodařilo se nám najít podrobnosti o adrese IP serveru, ale našli jsme příspěvek ve fóru, kde někdo uvedl, že jim oddělení podpory poskytlo jeden. Vyžádali jsme si e-mail, abychom o to požádali.

Název serveru, který jsme našli, nám umožnil pokročit podle pokynů. Pak jsme dospěli k více matoucím pokynům.

Poučuje nás "zadejte adresy IP Google nebo OpenDNS" je vše velmi dobře, ale poskytovatel nám zanedbal, aby nám řekl, co to je nebo kde je najít. Jako technici jsme věděli, co sem vložit, ale průměrné spotřebitele tyto IP adresy sotva znají. Nyní jsme se začali ptát, zda se AceVPN skutečně snaží zkomplikovat správné nastavení služby!

Každopádně s konečným nastavením jsme se mohli připojit. Provedli jsme vyhledávání IP adres a zjistili jsme, že nyní máme IP se sídlem v USA. Podařilo se nám přejít na americký web pro streamování médií a získat přístup k obsahu.

Díky superrychlému oddělení podpory AceVPN jsme nyní také dostali odpověď na naši žádost o seznam serverů. Tým podpory bohužel jednoduše odeslal stejný archivní soubor, do kterého jsme měli přístup z oblasti členů, s vágním návrhem na "otevřete soubory pomocí TextEdit" získat podrobnosti o serveru pro jiné země. Zdálo se, že to zbytečně brání - proč nám nemohli informace jednoduše poskytnout?

"Odblokujte televizi" Služba

AceVPN patří "Odblokujte televizi" s jejich VPN balíčky. Jedná se v podstatě o alternativní způsob prohlížení streamovaného mediálního obsahu, jako je "dohonění" Televizní služby bez nutnosti připojení k VPN.

Místo toho změníte nastavení DNS vašeho počítače tak, aby požadavky na přístup k těmto webovým serverům byly přesměrovány, aby se skryla vaše poloha. AceVPN poskytuje seznam služeb, se kterými toto řešení pracuje.

Testování odblokování televize bylo dalším procesem, který zvýšil naši úroveň frustrace. Kliknutí "Získejte nyní odblokování televize" nás vzal zpět na původní stránku objednávky; podle pokynů jsme požadovali, abychom šli do oblasti členů a vzali na vědomí IP adresy pro dokončení nastavení; celý proces vyžadoval, abychom restartovali náš Mac.

Zatímco služba fungovala, znovu nás frustrovalo, jak zbytečně složitý byl proces nastavení.

Rychlosti připojení a spolehlivost

Rozhodli jsme se udržet věci jednoduché pomocí našeho testování rychlosti.

Jako obvykle jsme použili web Speedtest.net k získání srovnávací rychlosti stahování pro naše testovací připojení k internetu:

Poté jsme se připojili ke službě AceVPN přes L2TP a test jsme znovu spustili.

Výsledky byly velmi zklamáním - připojení k AceVPN vedlo ke snížení rychlosti stahování o více než polovinu.

Spravedlivě bychom měli zdůraznit, že výkon AceVPN může být lepší při připojení přes OpenVPN, ale téměř neproniknutelné pokyny spojené se skutečností, že společnost používá software pro připojení třetích stran, který dosud nebyl "připraven" pro naše Mac v době psaní znamenalo, že jsme to nemuseli podrobit zkoušce.

Kompatibilita

AceVPN nabízí spoustu možností kompatibility. Mobilní uživatelé mohou získat tuto VPN pro telefony Android, iOS a Windows. Je důležité si uvědomit, že aplikace iPhone VPN nepodporuje OpenVPN, pro použití tohoto šifrovacího protokolu budete muset stáhnout aplikaci thrid party, například Tunnelblick. VPNArea také nabízí VPN pro Windows, Mac a Linux, ačkoli Linux VPN klient nemá GUI.

Na základě našich zkušeností s Mac VPN bychom nepočítali s tím, že by se některá z těchto platforem mohla snadno konfigurovat. Avšak nadšenci a technici by to pravděpodobně zvládli.

Zákaznická oblast

Zákaznická oblast AceVPN nabízí poměrně standardní rozsah funkcí. Zobrazuje vaše uživatelské jméno a heslo VPN (které se liší od uživatelského jména a hesla vašeho účtu) a stav vašeho předplatného. V našem případě, protože jsme si vybrali předplatné Premium, jsme také měli možnost upgradovat na balíček Ultimate.

Zákaznická oblast také poskytuje možnost stáhnout výše uvedené "konfigurovat soubory" a nastavení ovládání související se službou Unblock TV.

Závěr

Měli jsme rádi

 • Široký seznam kompatibility, který může oslovit nadšence
 • Velmi rychlé odpovědi na dotazy

Nebyli jsme si tak jistí

 • Postup při dlouhodobém přihlášení
 • Nejasné zásady protokolování použití

Nenáviděli jsme

 • Slabý výkon
 • Některé z nejméně uživatelsky přívětivých pokynů k nastavení, které jsme viděli
 • Nedostatek jasného přístupu k detailům serveru
 • Vysoce frustrující zkušenost s konfigurací

V několika bodech během naší kontroly jsme se ptali, zda jsme na AceVPN příliš nepřátelsky tvrdí. Jako technici jsme dokázali vyplnit mezery v poskytovaných informacích a služba jasně stanovila, že je široce kompatibilní s řadou zařízení.

Musíme však zvážit, jak by se s každou službou, na kterou se podíváme, dostalo celé potenciální spektrum uživatelů a zažili jsme dost frustrace jako technici, aby věděli, že netechničtí uživatelé (přinejmenším na počítačích Mac) budou s konfigurací bojovat - snad až do okamžiku, kdy se vzdá.

Pokud by naše výkonnostní údaje byly působivé, mohli bychom dát AceVPN opatrné doporučení, ale pouze skutečným IT nadšencům. Vzhledem k tomu, že výkon je také podprůměrný, máme jen málo dobrých slov. Někdo v AceVPN se opravdu musí podívat na službu z pohledu uživatele a provést některá vylepšení.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me