Recenze bez bloků

Bez bloků

 • Ceny

  Z 4,16 $
  / Měsíc

UPDATE: Nezdá se, že by Blockless v tuto chvíli přijímal nové zákazníky.

ProPrivacy.com Skóre
4.5 z 10

souhrn

Blockless je poskytovatel kanadských SmartDNS, jehož cílem je přinést vám velké rychlosti streamování s jednoduchostí použití. I když existuje několik problematických věcí, celkově poskytují dobrou hodnotu za peníze.

Funkce

Kanadské základny Blockless jsou to hlavní operace kolem služby SmartDNS, proto si o tom budeme nejprve pohovořit. Poskytují dobře zaokrouhlenou podporu a nastavení pro toto a jak je ukázáno níže, prakticky nedochází ke ztrátě rychlosti. Poskytuje skvělou službu, pokud chcete být neustále připojeni ke streamovací službě, i když (stejně jako většina ostatních SmartDNS) to může být trochu nepříjemné, pokud si přejete neustále se měnit zpět ke svým standardním internetovým nastavením a vlastnostem. Služba SmartVPN (kterou doporučují, když jste na cestách) pomáhá obejít výše uvedené problémy, ale bohužel to vždy nefunguje - i když se zdá, že problémy jsou vyhrazeny pro iPlayer BBC. Naštěstí pro Blockless, jejich služba nebyla Hulu dosud blokována (jako u mnoha jiných poskytovatelů) a pokud hledáte VPN pro Netflix, Pandora atd., Je to dobrá volba. Služba Blockless umožňuje streamování ze 17 různých zemí. Přestože neexistují žádná asijská nebo africká spojení, tato místa byla jasně promyšlená a jsou to země, kde jsou založeny a dostupné hlavní streamingové služby. Umožňují použití 1 IP pro službu SmartDNS a 1 připojení pro jejich SmartVPN.

Rychlost a výkon

Dali jsme Blockless našemu standardnímu testu výkonnosti, abychom viděli, jak to dopadlo. Není překvapením, že při připojení SmartDNS nebo PPTP nedošlo téměř k žádné ztrátě rychlosti. Pokud jde o test IP, vždy jsme získali vlastní IP, protože v obou systémech není implementováno žádné zabezpečení. Výsledky DNS nebyly přesně to, co jsme očekávali, protože většinou směřovali do USA / Kanady a Německa, ale služba a jejich systém fungovaly, takže se tím nebudeme obávat.

Cena

1 měsíc

4,16 $
za měsíc

Stejně jako všechny ostatní VPN, i zde Blockless poskytuje tři různé plány, se zvyšujícími se cenovými slevami, čím déle se zaregistrujete. Ve srovnání s tradiční službou VPN jsou levné, avšak ve srovnání s SmartDNS a streamingovými službami [jejich cílový trh] jsou za podobné ceny. Mírně nepříjemně tyto informace nezobrazí, dokud se nezaregistrujete k účtu. Když se zaregistrujete, obdržíte také 7denní bezplatnou zkušební verzi (aniž byste museli zadávat žádné údaje o kreditní kartě), kterou lze prodloužit na 10, pokud se vám líbí na Facebooku.

Podporované platební platformy

Služby zákazníkům

Blockless má dva druhy podpory: FAQ a podporu vstupenek. Jejich FAQ pokrývá základní témata, zatímco podpora vstupenek je k dispozici pro řešení složitějších problémů. Podpora vstupenek odpověděla v rozumném množství času a vypadala dobře a přátelsky. Bohužel se jim nepodařilo vyřešit náš problém s SmartVPN, ale nebudeme proti nim bránit, protože se snažili to nejlepší a nakonec to byla chyba vývojářů, a ne podpůrné týmy.

Soukromí a bezpečnost

Vzhledem k tomu, že Blockless je zaměřen na poskytování špičkových datových proudů a používá technologii SmartDNS, neposkytuje mnoho z hlediska bezpečnosti, ale chápe to a na to nevzniká žádné nároky - což je skvělé. Jejich SmartDNS neposkytuje vůbec žádnou bezpečnost, ale to znamená, že můžete mít nejlepší možné rychlosti streamování. Mají také službu s názvem SmartVPN, ale věříme, že se jedná o formulaci, která je mírně zavádějící, protože ve skutečnosti to není soukromá síť. Důvod tohoto stanoviska je následující:

 • Používá připojení PPTP, které, jak jsme již mnohokrát zmínili, není příliš bezpečné.
 • Nastavení, která používají pro toto připojení PPTP, také znamenají, že není nijak šifrováno.

Jejich zásady ochrany osobních údajů a podmínky použití jsou na webu jasně zobrazeny. Bohužel, přestože je jasné shromažďování a používání informací prostřednictvím jejich webových stránek, nezmiňuje se o informacích týkajících se protokolování prostřednictvím jejich služeb. Jejich podpora byla skvělá při vyplňování této mezery a řekla nám, že jediná věc, kterou zaznamenají, jsou chyby připojení. Blockless také nabízí službu blokování reklam prostřednictvím jejich nastavení DNS, takže se nemusíte starat o všechny nepříjemné reklamy, které se skrývají na webových stránkách. I když to řada VPN dělá, pokud víme, že jsou jedinými, kteří ji implementují pro připojení SmartDNS..

Závěrečné myšlenky

Celkově sice existují některé věci, které by bylo možné vyžehlit, Blockless je dobře zaoblená služba. V pravých políčkách získají spoustu klíšťat a jejich služba je dobře zacílená a tento cíl dobře plní. Existuje několik velkých konkurentů, s nimiž Blockless lze srovnávat, ale díky jejich nižším cenám a odhodlání obstojí dobře na svém místě.

Měli jsme rádi

 • Skvělé rychlosti
 • Fantastická podpora
 • Dobrá hodnota peněz

Nebyli jsme si tak jistí

 • Proprietární aplikace nejsou příliš působivé

Nenáviděli jsme

 • Ne moc

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me