Recenze BolehVPN

BolehVPN

 • Ceny

  Z 3,70 $
  / Měsíc

 • K dispozici na:


  • Okna

  • Operační Systém Mac

  • Android

  • Linux

  • iOS
 • Odblokuje:


  • Netflix

ProPrivacy.com Skóre
8.5 z 10

souhrn

Se všemi přírodními krásami a kulturou jihovýchodní Asie je vládní správa regionu v této oblasti online, jako je Facebook, Youtube a Google, skutečně headcratcherem. Ať už je to Singapur, Vietnam nebo Malajsie, země v této oblasti jsou proslulé omezením přístupu k internetu. To je místo, kde se Seychely-založené BolehVPN přichází do obrazu, nabízí skvělé řešení pro ty, kteří chtějí plně odblokovat internet. Pokračujte ve čtení této recenze BolehVPN a zjistěte si sami!

Rychlé statistiky

 • Země
  12
 • Současná propojení
  2
 • Jurisdikce
  Seychely

Funkce

Torrenting
Celkem serverů 35
Země 12
Současná propojení 2
Podpora směrovače
Přesměrování portů
Výběr portu
Holé kovové nebo virtuální servery Kombinace
Směrovače podporovány Směrovače Asus-WRT-Merlin, směrovače SabaiTech, směrovače DD-WRT OpenVPN

BolehVPN je společnost se sídlem na Seychelách, která má svobodu od jakýchkoli povinných protokolů uchovávání dat. Mají kanceláře v Hongkongu a Malajsii, i když je to přísně pro obchodní účely a nemá to vliv na jejich politiku protokolování. BolehVPN má tu výhodu, že je společností místní v regionu S.E Asia, kde jsou jejich zakladatelé a vůdci přítomni v jejich podpůrném týmu, aby zodpověděli jakékoli dotazy. Mají téměř 10 let zkušeností v průmyslu, které byly založeny v roce 2007. BolehVPN má servery ve 13 zemích po celém světě, přičemž jejich nejoblíbenějšími umístěními jsou U.S, U.K a Švýcarsko. Poskytují také hostování herních serverů v jihovýchodní Asii.

Při použití BolehVPN můžete mít na jedné IP adrese až dvě současná připojení. To není tak působivé jako IPVanish (až pět) nebo ExpressVPN (tři), ale mělo by to stačit pro typického uživatele. BolehVPN má pro svého klienta VPN k dispozici šest různých konfigurací, přičemž některé z dostupných možností mají konfigurace Proxied, Plně směrované a Streamování. Uživatelé Tor také ocení podporu BolehVPN pro VPN prostřednictvím Tor, nabízející zvýšenou anonymitu a soukromí.

Navštivte BolehVPN »

Rychlost a výkon

Abychom získali lepší představu o tom, jak funguje BolehVPN, provedli jsme na jejich německých, U.K a U.S serverech několik jednoduchých rychlostních testů..

Rychlost BolehVPN

Grafy ukazují nejvyšší, nejnižší a průměrnou rychlost pro každý server a umístění. Další podrobnosti naleznete v našem vysvětlení testu plné rychlosti. Jak vidíte, rychlosti, kterých jsme dosáhli, byly docela solidní, s výjimkou jejich britských serverů, kde jsme dosáhli docela špatných výsledků. Byli jsme však ohromeni výkonem jejich německého umístění. Netěsnosti DNS a IPv6 (další informace o těchto podmínkách najdete zde) se také nezobrazily, ale nezapomeňte to zkontrolovat sami prostřednictvím ipleak.net.

Únikové testy

Byl zjištěn únik IPv4?
Byl zjištěn únik WebRTC?
Datové limity
Limity šířky pásma

Cena

7 dní

3,70 $
za měsíc

12 měsíců

6,66 $
za měsíc

6 měsíců

7,50 $
za měsíc

2 měsíce

8,50 $
za měsíc

1 měsíc

9,99 $
za měsíc

BolehVPN nabízí jediný plán s cenami začínající na 3,70 USD za sedmidenní zkušební období. Další ceny začínají na 9,99 $ meziměsíčně, zatímco nákup každoročně srazí třetinu ceny na pouhých 6,67 $ měsíčně.

Ceny BolehVPN

K vyzkoušení služby BolehVPN je k dispozici bezplatná jednodenní zkušební verze, i když to vyžaduje (poněkud nepříjemně) přihlášení a e-mail jejich prodejnímu týmu, aby mohli začít. Nenabízejí vrácení peněz ani záruku vrácení peněz za jejich službu, proto se před dlouhodobým přihlášením ujistěte, že plně využíváte svých pokusů. BolehVPN přijímá kromě obvyklých plateb kreditními a debetními kartami i mobilní platby Bitcoin a Dash. Bitcoin je také vítanou volbou pro ty, kteří hledají zvýšenou anonymitu na internetu. BolehVPN ano nedoporučuji používání předplacených karet s určitými omezeními pro jednotlivé země, protože při registraci se mohou vyskytnout problémy.

Snadnost použití

Okna
Operační Systém Mac
Android
Linux
iOS
Windows Phone

Registrace

Registrace do služby BolehVPN je rychlá a snadná, přičemž během registrace nevyžaduje žádné platební informace. K registraci budete potřebovat funkční e-mailovou adresu a jméno. K dispozici jsou také pobídky pro doporučení. Po registraci odešlou e-mail s vaším číslem účtu a uživatelským jménem, ​​které je nutné k přihlášení do jednodenní bezplatné zkušební verze. Po nastavení účtu si můžete stáhnout aplikaci pro konkrétní platformu.

Klient Windows

Po vytvoření účtu si můžete stáhnout klienta BolehVPN pro svou platformu. Velikost souboru klienta Windows je pouze 6,9 ​​MB, což umožňuje rychlé stahování i při pomalém připojení. Klient Windows je ve srovnání s jinými VPN docela standardní, protože jeho používání a konfigurace je velmi snadné. Hlavní řídicí panel vám umožňuje spravovat vaše připojení, zobrazit denní a měsíční statistiky šířky pásma a zobrazit aktuální podrobnosti o připojení.

Klient je také nabitý funkcemi, jako je automatické opětovné připojení, ochrana proti úniku DNS a přepínač zabíjení VPN, který vám může váš život mnohem usnadnit. Můžete také zobrazit podrobný protokol připojení VPN z hlavního rozhraní. Nastavení proxy lze spravovat také ze samostatné části klienta, i když mějte na paměti, že nastavení proxy vyžaduje, abyste před připojením vyžadovali nastavení konkrétního softwaru..

Jiné platformy

BolehVPN má podporu pro iOS prostřednictvím OpenVPN Connect, kromě standardních klientů operačních systémů Windows / Mac / Linux. Uživatelé Androidu mají přístup k BolehVPN verzi systému VPN VPN pro Android. Testovali jsme Boleh VPN na iPhone, abychom zjistili, jak rychle bychom mohli naše zařízení nastavit. Nastavení služby prostřednictvím OpenVPN Connect bylo relativně snadné, i když to vyžadovalo, abychom si samostatně stahovali a přenášeli konfigurační soubory BolehVPN. Uživatelé DD-WRT mají také exkluzivní průvodce a podporu pro nastavení BolehVPN na routeru DD-WRT.

Ostatní služby

Kromě svých služeb VPN nabízí BolehVPN také hostování her pro populární online hry, jako jsou Counter-Strike a Minecraft. Na jejich webových stránkách je o tom lehká zmínka, takže se zdá, že hosting herního serveru není pro ně prioritou. Uživatelé Toru také ocení podporu BolehVPN pro VPN prostřednictvím Tor, čímž vaší internetové činnosti dodají další anonymitu a soukromí. Je však důležité si uvědomit, že to povede k dalšímu snížení rychlosti připojení. Ti, kteří chtějí odblokovat YouTube a streamovat služby, jako je Netflix, si užijí nabízené servery BolehGEO (Asie, E.U a Kanada). Pracují podobným způsobem jako služba SmartDNS, což výrazně usnadňuje obcházení hloupých geografických omezení.

Služby zákazníkům

Záruka vrácení peněz
24hodinová podpora
Živý chat
Zkušební verze zdarma Ano - 1 den

Nováčci i veteráni VPN si uvědomují, jak důležitá podpora může být. BolehVPN bere zákaznickou podporu vážně a jsou k dispozici zakladatelé a vedoucí společnosti, kteří vám mohou odpovědět na vaše dotazy. Máte možnost buď odeslat lístek prostřednictvím svého systému podpory Zendesk, nebo je poslat e-mailem přímo na [chráněno e-mailem] Byli jsme poněkud zklamaní absencí živého chatu nebo telefonické podpory s BolehVPN, protože to mohou být záchranáři, když vzniká naléhavý problém. V procesu registrace bezplatné zkušební verze BolehVPN jsme kontaktovali jejich obchodní oddělení a požádali o zkušební verzi po registraci. I když doba odezvy e-mailu může být extrémně dlouhá, rádi jsme dostali odpověď na náš e-mail za něco přes hodinu. Velmi působivé.

BolehVPN má také profil Twitter a Facebook, což může vést k rychlejší reakci. V těchto sítích jsou denně zveřejňovány užitečné články a návody související s VPN.

Zabezpečení a soukromí

Zmatek (utajení)
Ochrana proti úniku IPv4
Ochrana proti úniku IPv6
Zabijte Switch
DNS s vlastním hostitelem / proxy Ne

Uživatelé BolehVPN mají na výběr mezi protokolem OpenVPN nebo L2TP (doporučujeme OpenVPN!). V případě potřeby jsou k dispozici také připojení P2P a proxy servery (HTTPS a SOCKS).

Šifrovací protokoly

IKEv2
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
OpenVPN

Jak již bylo uvedeno, BolehVPN je registrována na Seychelách, ale působí mimo Malajsii. To znamená, že se na ně vztahují seychelské zákony týkající se uchovávání a protokolování dat. Naštěstí to znamená, že jsou osvobozeni od hloupého zákona USA Patriot Act nebo práva EU týkajícího se uchovávání údajů. Závazek společnosti BolehVPN v oblasti ochrany soukromí je posílen použitím 256bitového (128bitového serveru pro surfování / streamování) šifrování AES OpenVPN s šifrováním handshake RSA-2048 a ověřováním hash SHA-512. Dokonalé dopředné tajemství zajišťuje výměna klíčů Diffie-Hellman-4096.

Pokud nerozumíte, co to všechno znamená, podívejte se na šifrování VPN: Kompletní průvodce (TL: DR BolehVPN používá velmi silné šifrování OpenVPN). Má také pěkné "xCloak" funkce, která dále potlačuje internetový provoz, aby poskytovatelům internetových služeb ještě více ztížilo rozpoznávání provozu VPN.

Přestože je zavedena zásada bez protokolování, Boleh uvádí, že mohou dočasně používat protokolování k identifikaci neobvyklé činnosti na svých serverech (velká šířka pásma, nadměrný počet připojení atd.). I když to není příliš znepokojující, těm, kteří hledají úplnou anonymitu, by se lépe mohlo hledat jinde. Ti, kteří se chtějí zapojit do jakékoli činnosti P2P, budou rádi, že BolehVPN nabízí plnou podporu pro připojení P2P, s neomezenou šířkou pásma pro velké stahování.

Závěrečné myšlenky

Jednoduše řečeno, BolehVPN je jednou z nejlepších VPN služeb. Neshromažďují protokoly, nepoužívají úžasné šifrování a spoustu dalších funkcí, aniž by vyprázdnily váš bankovní účet. VPN prostřednictvím Tor, BolehGEO a jejich působivý software jsou skvělým doplňkem. Rychlosti (zejména na jejich serverech U.K) způsobují obavy, ale jiná místa, která jsme testovali, byla docela standardní. Vydejte se dál
a využijte své jednodenní bezplatné zkušební verze pro sebe!

Navštivte BolehVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me