Recenze CyberGhost VPN

CyberGhost VPN

 • Ceny

  Z 2,75 $
  / Měsíc

 • K dispozici na:


  • Android

  • iOS

  • Okna

  • Operační Systém Mac

  • Linux
 • Odblokuje:


  • Netflix

  • iPlayer

Ocenění ProPrivacy.com Awards jsou považována za průmyslový zlatý standard pro rozpoznávání úspěchů v sektoru VPN. Na letošní exkluzivní události v Las Vegas získal CyberGhost VPN prestižní cenu Best Value VPN. Pokračujte ve čtení této recenze CyberGhost VPN a zjistěte, proč tato VPN poskytuje nejlepší hodnotu za peníze v roce 2020, a proč se umístila v kategorii Nejlepší celková VPN a Nejrychlejší VPN.

ProPrivacy.com Skóre
10 z 10

souhrn

CyberGhost VPN je služba VPN s velkým jménem, ​​která dělá vše v pořádku. Jeho nejnovější software se skvěle používá a nabízí spoustu groovy funkcí. V této recenzi CyberGhost VPN se podrobně podíváme na bezpečnostní funkce, rychlost a výkon, aplikace pro každou platformu a další, abychom zjistili, zda je tato služba VPN hodnota za peníze.

Rychlé statistiky

 • Jurisdikce
  Rumunsko
 • Současná propojení
  7
 • Země
  90
 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  63,92 Mbps

Recenze videa

CyberGhost má několik skvělých funkcí, které pokrýváme v naší užitečné recenzi videa - podívejte se na to!

CyberGhost VPN Review 2020 | Skutečně dobrá hodnota? | ProPrivacy Deep Dive

CyberGhost VPN Review 2020 | Skutečně dobrá hodnota? | ProPrivacy Deep Dive

CyberGhost VPN Review 2020 | Skutečně dobrá hodnota? | ProPrivacy Deep Dive

Pokud hledáte více informací, proč neporovnávat CyberGhost a ExpressVPN vedle sebe?

Ceny

Uživatelé CyberGhost VPN nabízejí výrazné snížení ceny za nákup dlouhodobějších předplatných, ale plány jsou jinak stejné. V nabídce je 1denní bezplatná zkušební verze, ale její nalezení na webových stránkách není vždy snadné. K dispozici je také velmi velkorysá 45denní záruka vrácení peněz VPN.

36 měsíců

Získejte navíc 6 měsíců zdarma na roční plán!

79% sleva

2,75 $
za měsíc

6 měsíců

7,99 $
za měsíc

1 měsíc

12,99 $
za měsíc

CyberGhost VPN přijímá platby prostřednictvím kreditní / debetní karty, PayPal nebo inkasa. V závislosti na zemi vašeho pobytu mohou být k dispozici další platební možnosti. Ti, kteří hledají soukromí, mohou platit v bitcoinech, ale pamatujte, že bez ohledu na to, jak anonymně platíte společnosti VPN, bude znát vaši skutečnou IP adresu.

Platby jsou zpracovávány službami třetích stran, jako jsou Cleverbridge, Stripe a PayPal. Bitcoinové platby jsou zpracovávány BitPay.

Podporované platební platformy


Visa / MasterCard


Amex


Kryptoměna

Funkce

Výběr portu
Přesměrování portů
Současná propojení 7
Celkem serverů 5700
Země 90
Podpora směrovače
Směrovače podporovány Jakýkoli router s podporou VPN
Holé kovové nebo virtuální servery Holý kov
Torrenting

S více než 5 700 servery ve více než 90 zemích nebudete mít nikdy k dispozici praktický server, ke kterému se můžete připojit! A toto číslo je o to působivější, když vezmete v úvahu skutečnost, že všechny tyto servery jsou holé kovové stroje pro obsazení osob, které jsou pevně pod kontrolou zaměstnanců CyberGhostu..

Umožnit připojení až sedmi zařízení současně je velkorysé. CyberGhost VPN umožňuje torrentování na mnoha svých serverech, včetně velké flotily serverů v Montrealu, speciálně nakonfigurované tak, aby uživatelům v Severní Americe poskytovalo rychlé torrenting.

„Funkce připojení“

Klienti VPN CyberGhost nabízejí řadu speciálních funkcí „připojení“. Blokování reklam, blokování škodlivých webů a blokování online provozu používá seznamy blokování DNS k ochraně zařízení před různými hrozbami.

Aplikace Windows CyberGhost

Automatizovaný HTTPS je v podstatě implementace slavného open source prohlížeče HTTPS Everywhere, který zajišťuje bezpečné připojení HTTPS, pokud doména podporuje HTTPS na jakékoli úrovni..

Komprese dat snižuje využití šířky pásma, a proto může být užitečná (v závislosti na tom, co stahujete), ale je třeba poznamenat, že mnoho služeb VPN ve výchozím nastavení umožňuje kompresi dat, aniž by to bylo nutné zmínit..

„Chytrá pravidla“

„Inteligentní pravidla“ zahrnují řadu funkcí, které jsou dostupné v některých aplikacích CyberGhost VPN, ale ne v jiných.

 • Ochrana WiFi (Windows, MacOS, Android, iOS) - detekuje připojení k neznámé síti a může automaticky zapnout vaši VPN, zeptat se, co dělat, nebo nikdy chránit, jak určíte.

 • Výjimky (Windows, Android, iOS) - známé také jako split-tunelování, tato funkce umožňuje vyloučit některé weby z VPN. To je velmi užitečné, například pokud se obvykle připojujete k VPN serveru v zahraničí, ale chcete se připojit k lokálním verzím některých webových stránek bez odpojení VPN.
 • Ochrana aplikací (Windows, Android) - automaticky spustí CyberGhost a automaticky se připojí k určenému serveru při každém otevření pojmenovaných aplikací. Můžete to tedy nastavit tak, aby se při každém otevření aplikace Netflix automaticky připojilo k serveru USA Netflix.

Odblokuje CyberGhost Netflix?

Netflix
iPlayer

CyberGhost provozuje streamingové servery, které jsou speciálně optimalizovány pro odblokování více než 35 oblíbených streamingových služeb. Mezi ně patří Fox Sport v Brazílii, Comedy Central, YouTube v různých zemích, Netflix v různých zemích a mnoho dalších. Disney + dokonce odemkne odkudkoli na světě, navzdory jeho dostupnosti pouze v USA při spuštění. Bohužel, služba byla hit-and-miss, pokud jde o BBC iPlayer. Dříve bezchybně umožňoval přístup na britskou platformu, ale od té doby se stal výrazně nespolehlivým.

Seznam serverů CyberGhost

My jsme je všechny nevyzkoušeli, ale americké servery Netflix zpracovaly léčení.

Rychlost a výkon

Rychlost

Vážená průměrná rychlost stahování 58,51 Mbits / s staví CyberGhost VPN na spodní konec naší tabulky výsledků, což je trochu nespravedlivé, protože dokončení kolem této značky rychlosti je velmi divoké s méně než Mbit / s nebo dvěma oddělující mnoho poskytovatelů.

Opět to není v horní části našeho seznamu, ale výsledek CyberGhost VPN s maximální rychlostí burzy 556,2 Mbit / s znamená, že pokud se připojíte k serveru na stejném kontinentu jako vy, uvidíte minimální zpomalení i při nejrychlejším domácím internetovém připojení..

Období vyhledávání a připojení DNS jsou podobně na silnici, což v těchto dnech znamená, že jsou stále velmi rychlé!

Únikové testy

Byl zjištěn únik IPv6?
Byl zjištěn únik WebRTC?
Byl zjištěn únik IPv4?
SpeedTest ProPrivacy.com (průměr) 63,92
Datové limity
Limity šířky pásma
SpeedTest ProPrivacy.com (max / burst) 556,2

S klientem macOS jsme se setkali s žádnými problémy s únikem, i když jsme v klientovi Windows detekovali úniky WebRTC IPv6. V nastavení klienta systému Windows můžete zakázat IPv6, abyste to vyřešili, přestože si nemůžeme po celý život myslet, proč ve výchozím nastavení není IPv6 zakázán.

V současné době nemůžeme testovat mobilní aplikace na problémy s protokolem IPv6, ale během připojení IPv4 jsme nezjistili žádné úniky. Aplikace CLI Linux neposkytuje žádnou ochranu proti úniku DNS nebo WebRTC.

Informace o tomto tématu naleznete v úplné příručce k ochraně před únikem IP.

Snadnost použití

Můžete se zaregistrovat k účtu na webových stránkách nebo využít nejprve bezplatnou 24hodinovou bezplatnou zkušební verzi. Musíme říci, že soudní proces může být trochu nepolapitelný - někdy je propagován, někdy ne. Pokud si můžete stáhnout software, pak je zkušební verze automaticky zahrnuta, ale často bylo obtížné najít přímé odkazy ke stažení.

Kliknutím na bezplatnou zkušební verzi pro MacOS můžete také stáhnout soubor EXE systému Windows, který vyžaduje, abyste prohledávali stránky nápovědy VPN CyberGhost VPN a našli si soubor .pkg pro MacOS..

Pokud již máte účet (který se také můžete zaregistrovat do aplikace z aplikací pro Android a iOS), nebo jakmile sledujete stažení zkušební verze pro Windows nebo MacOS, celý proces je velmi snadný.

CyberGhost VPN má vlastní aplikace pro Windows, MacOS, Android a Android TV / Amazon Fire TV. Nabízí také aplikaci příkazového řádku (CLI) pro Linux a bezplatná rozšíření prohlížeče pro Chrome a Firefox. Příručky pro ruční nastavení jsou k dispozici pro řadu dalších zařízení, jako jsou směrovače DD-WRT a Tomato, Raspberry Pi a Chromebooky..

Klient Windows

Při prvním spuštění klienta nabízí CyberGhost VPN několik jednoduchých návodů, jak používat VPN pro surfování „anonymně“, torrentování a streamování.

Upozorňujeme, že použití VPN neposkytuje skutečnou anonymitu, protože váš poskytovatel VPN vždy ví, kdo jste. Kromě toho průvodci poskytují jednoduché nováčkové vysvětlení, jak používat VPN.

Klient systému Windows CyberGhost

CyberGhost VPN rozhodně vylepšil hru s klientem CG7 z hlediska estetiky. Vypadá dobře a snadno se naviguje. Můžete nechat aplikaci, aby pro vás vybrala blízký server, nebo můžete aplikaci rozšířit a získat přístup k plnému rozhraní.

Odtud si můžete vybrat zemi nebo jednotlivý server v rámci země na základě vzdálenosti a zatížení. Můžete také vybrat servery, které byly optimalizovány pro torrentování a streamování.

Seznam serverů CyberGhost v systému Windows

Aplikace Windows obsahuje všechny nabízené funkce „připojení“ a inteligentní pravidlo. Ve výchozím nastavení používá CyberGhost protokol OpenVPN, ale místo toho si můžete vybrat IKEv2 nebo L2TP / IPsec..

Uživatelé OpenVPN mohou přepínat z UPP na TCP, což může být užitečné pro vyhýbání se moderním VPN blokům. Klient také nabízí uživatelům OpenVPN funkci náhodného skenování portů, která může být také užitečná pro vyhýbání se náhodným blokům VPN.

Ve výchozím nastavení je povolena ochrana proti úniku DNS IPv4 a přepínač zabíjení, i když z důvodů, které nejsou jasné, není připojení IPv6 ve výchozím nastavení blokováno. Jak již bylo uvedeno, IPv6 by měl být v Nastavení deaktivován, aby se zabránilo úniku IPv6 ve Windows.

Provedli jsme několik testů na přepínači kill, abychom zjistili, že funguje na úrovni brány firewall systému. To je dobré, protože i když dojde ke zhroucení klienta VPN i démona OpenVPN (je-li použit), vaše adresa IP nebude vystavena..

Klient MacOS

Jak by mělo být jasné z výše uvedených snímků obrazovky v tomto článku, klient MacOS je velmi podobný klientovi se systémem Windows. Přepínač zabíjení na úrovni systému a účinná ochrana proti úniku DNS IPv4 a IPv6 jsou smysluplně zapečetěny, nikoli jako uživatelsky konfigurovatelná možnost..

Aplikace Mac používá IKEv2. Všechny „funkce připojení“ jsou přítomné a správné, ačkoli jediným dostupným „inteligentním pravidlem“ je ochrana WiFi.

Aplikace pro Android

Aplikace pro Android používá OpenVPN a stejně jako její sourozenec Windows podporuje „Use TCP“ a náhodný výběr portů. Podporuje také všechny funkce připojení, plus ochranu WiFi a výjimky inteligentní pravidla.

Připojení CyberGhost VPN

Neexistuje žádné uživatelem volitelné nastavení přepínače zabíjení, ale CyberGhost VPN nám říká, že je zabudován přepínač zabíjení.

Neexistuje žádný přepínač zabíjení, i když Android 7+ je dodáván s integrovaným přepínačem zabíjení, který funguje s jakoukoli aplikací VPN.

Aplikace pro iOS

Není překvapením, že aplikace pro iOS vypadá velmi podobně jako aplikace pro Android. Pod dobrým však používá spíše protokol IKEv2 než OpenVPN. To je naprosto v pořádku. IKEv2 je obecně považován za velmi bezpečný a má oproti OpenVPN výhody výkonu.

„Funkce připojení“ a většina „inteligentních pravidel“ nejsou v aplikaci pro iOS k dispozici, přestože WiFi Protection a vestavěný přepínač zabíjení jsou.

Linux

Klient systému Linux z příkazového řádku společnosti CyberGhost je o něco více než klient s otevřeným zdrojovým kódem OpenVPN předkonfigurovaný pro použití serverů CyberGhost. To však poskytuje skutečné pohodlí při stahování a spuštění souborů .ovpn ručně.

Klient je k dispozici pro Ubuntu a Fedora a zdá se, že je optimalizován pro různé verze těchto distros. Balíčky DEB a RPM by však měly fungovat na všech systémech, které tyto distribuční formáty podporují.

Doplňky prohlížeče

Prohlížečové aplikace pro Firefox a Chrome jsou k dispozici zdarma pro každého a účet CyberGhost nezlepšuje jejich funkčnost. K dispozici jsou pouze čtyři umístění proxy serveru: Německo, Nizozemsko, Rumunsko a Spojené státy americké.

Doplňky prohlížeče CyberGhost

Jsou to jednoduché proxy HTTPS. Jako takový zkazí vaši polohu a budou chránit vaše data pomocí šifrování HTTPS pouhým kliknutím na tlačítko. Poskytují však jakoukoli ochranu WebRTC.

Služby zákazníkům

Na webových stránkách se nacházejí rozsáhlé instalační příručky a mnoho dalších článků a příruček týkajících se mnoha aspektů používání VPN (i když některé jsou trochu zastaralé). K dispozici je také nepřetržitá podpora živého chatu a e-mailu v angličtině, němčině, francouzštině a rumunštině, která rychle reaguje a odpovídá na všechny otázky, které jsme na ni položili.

Soukromí a bezpečnost

DNS s vlastním hostitelem / proxy Ano
Zabijte Switch
Zmatek (utajení)
Ochrana proti úniku IPv4
Ochrana proti úniku IPv6
Ochrana proti úniku WebRTC

Jurisdikce

CyberGhost je rumunská společnost, kterou nyní vlastní společnost Kape Technologies.

Rumunsko je obecně považováno za přátelské k soukromí. Rumunské soudy zrušily směrnici EU o uchovávání údajů z ústavních důvodů dlouho předtím, než ji Evropský soudní dvůr prohlásil za nezákonnou. Není to také 14-oční špionážní alianční národ a nemá žádné známé vazby na NSA.

Podle jeho TOS, „vztah mezi vámi a KAPE se bude řídit a budovat v souladu s právními předpisy Anglie.“ Spojené království je zakládajícím členem pěti očima vedených NSA, které špehují alianci a domov pro některé z nejextrémnějších kdy byly přijaty právní předpisy o hromadném dohledu.

Protokoly

„Při používání sítě CyberGhost VPN nejsou údaje o provozu uživatele, jako je historie prohlížení, cíl provozu, obsah dat a preference vyhledávání, monitorovány, zaznamenávány, protokolovány ani ukládány společností. Navíc při používání CyberGhost VPN neukládáme protokoly připojení, což znamená, že nemáme žádné protokoly vázané na vaši IP adresu, časové razítko připojení ani dobu trvání relace. “

CyberGhost VPN se tedy snadno kvalifikuje jako VPN bez protokolování, i když některá souhrnná metadata jsou anonymně zasílána službám třetích stran (MixPanel) pro analýzu trendů.

Více se týká toho, že CyberGhost VPN provádí značné návštěvy webu při návštěvách svých stránek, které sdílí s řadou třetích stran (ačkoli jsme nezaznamenali žádné sledovače Google Analytics). Tento druh sledování však nemá žádný vliv na soukromí relací VPN,

Technické zabezpečení

Aplikace Windows ve výchozím nastavení používá IKEv2protocol, i když můžete přepnout na OpenVPN nebo IPsec. Aplikace pro Android používá OpenVPN, zatímco aplikace pro MacOS iOS používají IKEv2. CyberGhost používá následující nastavení OpenVPN:

Datový kanál: šifra AES-256-CBC s autentizací SHA-256 hash.

Řídicí kanál: šifra AES-256, šifrování klíče RSA-4096 a autentizace hash SHA384. Dokonalé dopředné tajemství zajišťuje výměna klíčů ECDH-4096.

Toto je velmi silné nastavení. A jak již bylo uvedeno, CyberGhost VPN používá 100% holé kovové servery, což je skvělá zpráva pro ochranu soukromí.

Doporučujeme deaktivovat WebRTC na úrovni prohlížeče, protože jde o jediné 100% zaručené řešení úniků WebRTC, i když aplikace CyberGhost přesto zabránily všem únikům IP. Přejeme si však, aby byl IPv6 ve Windows ve výchozím nastavení deaktivován.

Spory

Pod svým předchozím jménem Crossrider získala společnost Kape Technologies neuvěřitelnou pověst obchodníka se malwarem, což je minulost, kterou se Kape chtěl distancovat od:

"Rozhodnutí o přejmenování společnosti ... bylo způsobeno silným přidružením k minulým činnostem společnosti a potřebou posílit pro firmu značku orientovanou na spotřebitele."

Největší akcionář společnosti Kape, Teddy Sagi, je kontroverzní postava, která byla pojmenována v novinách Panama. Trochu se také týkají zpráv o minulých souvislostech mezi Crossriderem a jednotkou 8200, „izraelský ekvivalent NSA nebo GCHQ“.

Společnost CyberGhost VPN nás v tomto bodě oslovila a chce zdůraznit, že se jedná o rumunskou společnost působící v rumunské jurisdikci. Také zveřejňuje zprávu o transparentnosti.

Závěrečné myšlenky

CyberGhost VPN je plně fungující VPN služba bez protokolování. Jeho software CyberGhost 7 je elegantní na všech platformách, je velmi bezpečný, odblokuje téměř vše a v závislosti na platformě obsahuje řadu užitečných zvonků a píšťalek..

Jedinou důležitou vlastností, kterou bychom v budoucnu rádi viděli, je robustnější technologie zmatení schopná porazit bloky VPN na místech, jako je Čína, Egypt a Írán. Ale pro velkou většinu uživatelů, kteří to nepotřebují, je CyberGhost VPN vysoce profesionální služba, která poskytuje téměř vše, co by VPN mohla chtít.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me