Recenze IPVanish

IPVanish

 • Ceny

  Z 4,12 $
  / Měsíc

 • K dispozici na:


  • Okna

  • Operační Systém Mac

  • Android

  • iOS

ProPrivacy.com Skóre
8.3 z 10

souhrn

IPVanish je americký poskytovatel VPN z Orlanda na Floridě. Jedná se o zavedenou službu VPN, která je dobře známa pro poskytování spolehlivé a rychlé VPN Zkušenosti. IPVanish VPN vlastní a ovládá téměř vše, pokud je "Úroveň 1" síť serveru. To je výhoda z hlediska výkonu i soukromí - protože to znamená, že do její infrastruktury nejsou zapojeny žádné třetí strany. Celkově považujeme IPVanish za spolehlivou VPN s dobrým poměrem cena / výkon, což je dobré pro odblokování velkého množství obsahu s omezeným geografickým umístěním.

Rychlé statistiky

 • Země
  60
 • Současná propojení
  10
 • Jurisdikce
  USA
 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  68,72 Mbps

Recenze videa

Udělejte si chvilku a podívejte se na naši recenzi videa IPVanish, kde se dotkneme bodů, které jsou podrobněji uvedeny níže:

Funkce

Torrenting
Celkem serverů 1140
Země 60
Současná propojení 10
Podpora směrovače
Přesměrování portů
Výběr portu
Holé kovové nebo virtuální servery Holý kov
Směrovače podporovány Většina DD WRT routerů

IPVanish poskytuje všechny pokročilé funkce VPN, které byste očekávali od špičkové služby VPN. Tyto zahrnují:

 • Uživatelé VPN pro Windows, Mac OS X, MacOS, iOS, Android a Amazon Fire
 • Povolení až 10 současných připojení
 • Snadno použitelné klientské rozhraní
 • Neomezené množství dat a žádné omezení šířky pásma
 • Killswitch
 • Ochrana proti úniku DNS
 • Šifrování OpenVPN, L2TP a PPTP
 • Zásady nulových protokolů
 • Servery v 60 zemích
 • Soubor více než 40 000 IP adres na 1 000 serverech>
 • P2P povoleno
 • Webový proxy server SOCKS5
 • XOR zmatené servery
 • Přijímá PayPal i kreditní karty
 • Sedmidenní záruka vrácení peněz
 • Odblokuje Netflix USA (ale ne BBC iPlayer nebo Amazon Prime)
 • Rozdělte tunelování tak, aby zákazníci zůstali chráněni a mohli stále používat Netflix, BBC iPlayer nebo jiné místní služby

IPVanish má více než 1000 serverů umístěných v 60 zemích po celém světě. Společnost je mimořádně silná v Evropě a USA - ale má také servery v užitečných lokalitách, jako je Austrálie, Brazílie, Japonsko, Asie a Jižní Afrika..

IPVanish nemá servery v Rusku. Pokud potřebujete VPN pro odblokování ruských služeb (například pro odblokování VK na Ukrajině) - nebo pokud pro ochranu soukromí potřebujete ruské servery - budete muset hledat jinde. Abychom byli spravedliví vůči IPVanish, mnoho VPN se rozhodlo přestat poskytovat servery v Rusku kvůli novým zákonům, které zpochybňují úroveň soukromí, která může být slibována na serverech v zemi. Takže toto je platné opomenutí.

Proxy SOCKS5

SOCKS5 je univerzální proxy, který pracuje s jakýmkoli druhem provozu. IPVanish je jednou z mála sítí VPN, která při přihlášení do sítě VPN poskytuje server proxy SOCKS5 zdarma. IPVanish VPN také poskytuje řadu vynikajících průvodců pro použití SOCKS5 (například s Deluge nebo uTorrent). Výhodou proxy serveru SOCK5 jsou vysoké rychlosti, ale mějte na paměti, že neposkytuje šifrování jako klient VPN.

Rychlost a výkon

Rychlosti připojení IPVanish testujeme třikrát denně pomocí jedinečné vědecké metody testování rychlosti založené na serveru. Další informace o tom, jak tyto testy rychlosti fungují, naleznete v tématu: Testování rychlosti VPN hotovo správně. Jako vždy je IPVanish v současné době skvěle výkonná. Je to jedna z nejrychlejších služeb VPN dostupných na trhu. Proto je IPVanish tak dobrý pro datově náročné úkoly, jako je streamování v HD, hraní her a torrentování.

Jak vidíte v grafu níže, IPVanish byl v posledních několika měsících zasunut mezi jedny z nejlepších VPN na světě - které mají nadprůměrnou rychlost připojení. Průměrně 34 Mbps (na všech 4 testovaných serverech) je skutečně vynikající a znamená, že IPVanish je vynikající pro datově náročné úkoly.

Rychlosti stahování IPVanish

Doba vyhledávání DNS může zpomalit proces načítání stránky z webového serveru. IPVanish si v této oblasti vedl velmi dobře. Průměrná doba vyhledávání je pouze 0,41 sekundy - díky tomu je jednou z nejrychlejších VPN na trhu, pokud jde o dobu vyhledávání.!

IPVanish DNS vyhledávací čas

Doby připojení IPVanish ji řadí mezi špičkové VPN. Doby připojení VPN se o nic lepší než toto!

Doba připojení VPN IPVanish

Jak vidíte, IPVanish v těchto testech dosahuje velmi dobrých výsledků a je jednou z mála sítí VPN, které mohou tvrdit, že patří mezi nejrychlejší na světě.

Únikové testy

Byl zjištěn únik IPv4?
Byl zjištěn únik WebRTC?
Datové limity
Limity šířky pásma
Byl zjištěn únik IPv6?
SpeedTest ProPrivacy.com (max / burst) 209,6
SpeedTest ProPrivacy.com (průměr) 68,72

Připojil jsem se k jednomu z VPN serverů IPVanish London, abych otestoval únik pomocí ipleak.net. Nezjistil jsem žádné zjistitelné úniky IP ani úniky DNS. Moje IP adresa se v Londýně správně objevila stejně jako jediná adresa DNS. Úniky WebRTC provedené v Chromu se v mém systému vrátily také negativně.

Můj poskytovatel internetových služeb nepoužívá adresy IPv6, a proto jsem nemohl otestovat úniky IPv6.

Cena

24 měsíců

+Cloudové úložiště SugarSync s kapacitou 250 GB

65% sleva

4,12 $
za měsíc

12 měsíců

6,49 $
za měsíc

3 měsíce

7,20 $
za měsíc

1 měsíc

8,00 $
za měsíc

IPVanish má pouze jeden servisní plán, který lze zakoupit na tři různá období předplatného. Spotřebitelé jsou odměňováni za spáchání na delší dobu. Odběratelé mají možnost získat jeden měsíc, tři měsíce nebo roční předplatné.

Předplatné IPVanish se opakuje. Pokud na konci období předplatného nezrušíte VPN - automaticky vám bude znovu účtován stejný poplatek za předplatné.

Všichni účastníci dostávají sedmidenní záruku vrácení peněz, aby mohli změnit názor, pokud si to přejí. To platí i pro měsíční předplatné.

Spotřebitelé mohou za IPVanish platit mnoha různými způsoby, což je úžasné. Kreditní karty a PayPal jsou přijímány stejně jako některé další virtuální možnosti. IPVanish však nepřijímá platby bitcoinů (ani jiné kryptoměny).

Platba se zpracovává

Platby kreditní kartou jsou zpracovávány jménem IPVanish zpracovatelem plateb třetích stran Chase pro většinu plateb. WorldPay se používá pro některé mezinárodní typy plateb. Platby jsou zpracovávány také společností Paypal a Apple, pokud nakupujete pomocí těchto možností.

Jedná se o renomované zpracovatele plateb. A co víc, mít platby spravované třetí stranou znamená, že záznamy o platbách a záznamy o předplatném jsou od sebe drženy v odstupu - což má teoreticky určité výhody.

Snadnost použití

Okna
Operační Systém Mac
Android
Linux
iOS
Windows Phone

Vlastní aplikace IPVanish fungují dobře na všech hlavních operačních systémech. Nabízejí VPN pro uživatele Mac a Windows a podporují také mobilní aplikace s VPN aplikacemi pro Android a iOS. Počítače Mac OS a verze iOS později než verze 10 nemají přístup k PPTP (což je ve skutečnosti dobrá zpráva, protože PPTP je zastaralý a nejistý).

Kromě toho stojí za zmínku, že iOS VPN aplikace IPVanish běží na šifrování IKEv2, nikoli OpenVPN. Každý, kdo se chce připojit přes OpenVPN, to však může udělat pomocí softwaru OpenVPN Connect, protože IPVanish poskytuje konfigurační soubory .ovpn v oblasti člena.

Obzvláště se mi líbila dostupnost a vlastní aplikace Amazon Fire TV - jedná se o skutečně jedinečnou funkci, která je v odvětví VPN stále vzácností. Můžete také nainstalovat VPN na blikající směrovače a set-top boxy a IPVanish má průvodce nastavením, které vám pomohou.

Také vynikající: IPVanish do své služby přidal zastaralé servery XOR (pro obcházení firewallů a skryté používání VPN). Ke svým klientům byl přidán také split tunneling - zákazníci tak mohou zůstat chráněni a stále moci odblokovat US Netflix nebo sledovat BBC iPlayer mimo Spojené království. IPVanish také dokáže odblokovat videa YouTube, která jsou blokována ve vašem regionu.

Služby zákazníkům

Záruka vrácení peněz
24hodinová podpora
Živý chat
Délka záruky vrácení peněz 7
Zkušební verze zdarma Ne

Oddělení podpory IPVanish zvyklý nechat službu trochu. V této oblasti se však IPVanish za posledních několik let výrazně zlepšila. V současné době poskytuje IPVanish svým členům i nečlenům nepřetržitou službu live chat na svých webových stránkách. To znamená, že můžete pokládat dotazy týkající se péče o zákazníky VPN kdykoli během dne!

Ipvan Live Chat

Jedná se o skutečně hodnotné vylepšení služby, což zdůrazňuje, že společnost IPVanish investuje značné prostředky do zlepšování a zlepšování svých služeb pro své předplatitele. Několikrát jsem testoval live chat a vždy jsem okamžitě dostal odpověď. 10/10.

Stránka také poskytuje vynikající stránku FAQ.

Často kladené dotazy lze vyhledat a obsahuje pokyny pro většinu problémů. Je to skvělý zdroj, který je užitečný jak jako samostatná funkce, tak i jako místo pro podporu živého chatu k odesílání předplatitelů, aby jim pomohli vyřešit problémy. K kategoriím podpory a užitečným průvodcům nastavením se dostanete procházením stránky FAQ.

Možná se budete chtít podívat na průvodce instalací, jakmile se přihlásíte k odběru služby, zejména pokud máte v úmyslu využít nativní aplikaci Amazon Fire TV od IPVanish. Nebo pokud chcete nastavit VPN pro Kodi. Má dokonce průvodce nastavením pro OpenELEC, což znamená, že jej můžete spustit s Kodi na Raspberry Pi, pokud chcete.

Pokud nemůžete najít řešení problému, můžete se také rozhodnout vyplnit kontaktní formulář a zeptat se týmu podpory. To je přístupné prostřednictvím odkazu na stránce FAQ, stejně jako v zápatí stránky.

Odpověď obdržíte e-mailem. Odpověď na tento e-mail přijde docela rychle, protože podpora je nyní 24/7. Vynikající zákaznický servis všude.

Soukromí a bezpečnost

Zmatek (utajení)
Ochrana proti úniku IPv4
Ochrana proti úniku IPv6
Ochrana proti úniku WebRTC
Zabijte Switch
DNS s vlastním hostitelem / proxy Ano

IPVanish má spolehlivý software, který je vybaven pokročilými bezpečnostními funkcemi. Některé z těchto funkcí jsou zvláště užitečné na mobilních zařízeních - například funkce blokování sítě, která vás chrání před připojením k nebezpečným otevřeným sítím bez požadavků na heslo (které hacker někdy nastavuje na veřejných místech). A ke kterému se vaše zařízení mohlo připojit automaticky.

Kromě toho má killswitch, ochranu proti úniku DNS, režim Xor stealth (scramble), výběr portu OpenVPN, automatické připojení a spuštění při spuštění. Skutečně kompletní sada funkcí VPN!

Šifrovací protokoly

IKEv2
OpenVPN
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP

IPVanish poskytuje tři různé druhy protokolů VPN: OpenVPN, L2TP a PPTP. PPTP je zastaralý šifrovací protokol, který již není považován za bezpečný a nikdy by neměl být používán pro ochranu soukromí. Ze tří dostupných protokolů doporučujeme držet se OpenVPN.

IPVanish implementuje Open VPN pomocí AES šifry. IPVanish implementuje AES pomocí 256-bitového klíče, který je nejsilnější šifrou používanou dnes pro šifrování VPN. Handshake, hash auth, RSA klíče a Perfect Forward Secrecy jsou také důležitými součástmi celkového šifrovacího standardu. Takže ty musí být také analyzovány...

Nejslabší součástí šifrování OpenVPN IPVanish je handshake HMAC SHA1. nicméně, tento splňuje naše doporučené standardy pro ochranu soukromí. Proto jsou všechny potřebné komponenty protokolu na datovém i kontrolním kanálu považovány za bezpečné. Dobrá zpráva.

Na závěr: IPVanish je skvělé pro zabezpečení dat z hlediska šifrování. Dokonce implementuje Perfect Forward Secrecy (DHE-2048).

Soukromí

Být sídlem v USA stačí na to, aby někteří lidé z IPVanish odložili. Je tomu tak proto, že sídlo v USA není "ideál" pro každou společnost, která poskytuje služby ochrany osobních údajů. Proč? Protože USA jsou domovem CIA a NSA - a jsou také součástí dohody o dohledu o 5 očích.

V USA mohou být firmám doručovány příkazy i příkazy k roubům, což znamená, že by mohly být požádány o předání dat bez jejich zveřejnění (jedná se o příkaz roubíky). To zdaleka není ideální. Abychom tuto skutečnost napravili, IPVanish implementuje vynikající politiku nulových záznamů. To znamená, že i kdyby byl vydán rozkaz, neměl by cokoli předat úřadům.

Přes toto zdánlivě vodotěsné řešení je otázka kolem objednávek roubíků stále významná. Díky zjevením Snowdenu víme, jak invazivní jsou USA. Díky tomu je těžkým národem důvěřovat údajům občanů. Je však také pravda, že mnoho dalších národů má také podobné objednávky roubíků / utajení - takže to není pro USA ojedinělý problém..

Věříme, že IPVanish pro většinu lidí poskytne více než přiměřenou úroveň soukromí. Každý, kdo vyžaduje vyšší úroveň soukromí, by se pravděpodobně lépe držel Tor (ne VPN).

Sledovače webových stránek

Zkontroloval jsem web IPVanish pomocí Badgeru, abych viděl, jak moc to sleduje. Zjistil 16 potenciálních sledovačů, včetně analytiků Google, spreedly, upsellit, hotjar a doubleclick. To není nic neobvyklého a nepředstavuje žádné riziko pro samotnou službu VPN.

Je však třeba poznamenat, že existují sítě VPN, které mají na svých webových stránkách jen jeden sledovač, takže 16 lze považovat za vysokou částku.

Závěrečné myšlenky

IPVanish je jednou z nejlepších VPN služeb v okolí a její ceny jsou velmi rozumné. Získáte výběr obrovského počtu umístění serveru a spoustu pokročilých bezpečnostních funkcí, jako je přepínač zabíjení, ochrana proti úniku DNS a blokování sítě (abychom jmenovali alespoň některé). IPVanish vytvořil vynikající aplikaci, která se snadno používá a snadno nastavuje. Pro použití IPVanish VPN nepotřebujete žádné speciální technické znalosti.

Je ostuda, že se IPVanish vzdala bojů, aby iPlayer zůstal k dispozici. Nicméně, pokud se nejedná o primární péči - IPVanish je vynikající, bleskově rychlá VPN, která je extrémně bezpečná. A odblokuje Netflix USA, což je skvělé! Jeho služba nabízí vynikající soukromí pro stahování P2P, aplikace pro internetové telefonování, online hraní a přístup k webům s omezeným přístupem na celém světě. Za 7denní záruku vrácení peněz stojí za zkušební provoz!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me