Recenze MyVPN

MyVPN

  • Ceny

    Z 4,83 $
    / Měsíc

ProPrivacy.com Skóre
1 z 10

souhrn

Důležitá aktualizace:

MyVPN nyní ukončila svou službu. Stávající zákazníci mohou e-mailem podporovat informace o migraci na partnerskou síť VPN, HideIPVPN.

Od 1. září 2015 společnost MyVPN uzavřela partnerství s HideIPVPN, aby se postarala o své zbývající zákazníky.

MyVPN se označuje jako "veselý a veselý" VPN. Zatímco první z nich nemůžeme opravdu souhlasit, náš celkový dojem z MyVPN byl příjemný a tento zbrusu nový americký poskytovatel má skvělou základní službu, která jim dává fantastickou základnu, na které mohou stavět. (Mějte na paměti, že se jedná o úplně jiný tým a službu než MyVPN.pro a oba nejsou nijak spojeni.)

Funkce

MyVPN je velmi malý poskytovatel se sídlem v USA, který jej otevřel "tunely" pro veřejnost před méně než 6 měsíci v říjnu 2014. Je to mladý věk, který zobrazuje služby, ale celkově poskytují velmi zaoblenou službu s většinou požadovaných klíčových položek nejen přítomných, ale i dobře fungujících.

Protože MyVPN je zcela nový poskytovatel, není divu, že mají servery pouze ve 4 zemích. To jsou samozřejmě tři požadované & očekávaný; NL, UK, USA a pro své asijské zákazníky existuje také Hongkong. Seznam jejich serverů (alespoň prozatím) je velmi malý, ale umožňuje obrovské 5 současných připojení, což znamená, že můžete být vždy připojeni.

Rychlost a výkon

Testovali jsme službu MyVPN na rychlost, úniky DNS a potvrzení IP. Všechny testy IP se vrátily v pořádku as aktivovanou ochranou proti úniku DNS byly jediným výsledkem jejich servery - to byla skvělá zpráva. I když jejich rychlosti nebyly nejlepší, co jsme viděli (jak ukazuje tabulka níže), zůstali víc než dostačující pro streamování a přístup k našemu oblíbenému obsahu. Také jsme neměli žádné problémy s EU->Rychlosti připojení v USA.

Cena

Stejně jako u všech poskytovatelů VPN, MyVPN poskytuje rostoucí slevy, čím déle se zaregistrujete. Zatímco jejich měsíční plán je o něco dražší za 9,99 $ / měsíc, pokud se zaregistrujete na celý rok, cena je velmi rozumná 4,83 $ / měsíc.

MyVPN také poskytuje třídenní bezplatnou zkušební verzi, která otestuje jejich služby, a nejenže je to trochu obtížné najít, musíte také zadat své platební údaje. Také pokud nejste spokojeni s jejich službou a zapomenete ji zrušit, automaticky vás začnou nabíjet.
Poskytují také 7denní záruku vrácení peněz v případě, že nejste se službou spokojeni, a to je naprosto bezproblémové, takže i když se vám služba líbila, ale právě jste si to rozmysleli - své peníze budete stále dostávat zpět!

K zakoupení účtu MyVPN můžete použít kreditní nebo debetní kartu nebo účet PayPal a přijmout také bezpečný způsob platby Bitcoin.

Služby zákazníkům

Nejvýznamnější podpora, kterou MyVPN poskytuje, je standardní podpora vstupenek. Udržují to 24/7/365 a kdykoli jsme je použili, zjistili jsme, že jsou přátelští, technicky znalí a vždy jsme dostali odpověď během několika hodin. Kromě toho mají také telefonickou podporu pro občany USA a v případě větších technických problémů poskytnou také vzdálenou plochu.

I když celkově jsou tyto podpůrné mechanismy skvělé, domníváme se, že by mohli skutečně těžit z celé základny znalostí nebo fóra.

Soukromí a bezpečnost

Za prvé, co se týče protokolů, MyVPN poskytuje celou škálu: PPTP, L2TP, OpenVPN a IKEv. Pro všechny par PPTP poskytují maximální 256bitové šifrování, pokud to vaše zařízení podporuje. Pro OpenVPN (protokol, který doporučujeme) používají AES a 2048bit handshake - skvělé plus pro tohoto malého poskytovatele VPN. Kromě toho používají LibreSSL, což je lepší zabezpečení než OpenSSL. Mají také protokol MimicVPN, což je pokročilá verze OpenVPN, kterou vyvinuli, aby obešli různé brány firewall, omezení a DPI (Deep Packet Inspection).

Za druhé, pokud jde o protokolování, MyVPN uchovává protokoly připojení, takže pokud máte absolutní soukromí, jejich služba není pro vás. Jinak jasně naznačili, jaké informace zaznamenávají. Uchovávají si protokoly pouze jeden den a poté je zcela očistí, takže by vás to příliš nemělo strachovat.

Jejich podmínky & Podmínky a zásady ochrany osobních údajů, i když stručně uvádějí, jaké informace shromažďují, jak je používají a jak spravují své sítě. Jediným problémem, který jsme měli, bylo s ohledem na tuto větu: Současná přihlášení z více IP adres z různých zemí (nejsou povoleny). Protože se to jeví jako velmi přísné pravidlo a pravidlo, které by skutečně omezilo využívání služeb průměrným člověkem, ptali jsme se jich na to a řekli následující: Bylo přidáno, aby se zabránilo přihlášení ke sdílené položce. Dokud zákazník nezneužije zbytek pravidel, nereagujeme na vícenásobné přihlášení. To není ideální, ale jasně podnikají tyto kroky, aby se zabránilo zneužívání.

Pokud jde o P2P, neumožňují to na svých amerických serverech a žádají, abyste legální P2P používali pouze na svých ostatních serverech.

Závěrečné myšlenky

Celkově je MyVPN pěkná malá VPN společnost s plně funkčním klientem, skvělým šifrováním a velmi přátelským týmem podpory. I když stále ještě dosahují určitého pokroku, rádi vám doporučíme jejich použití - ačkoliv to stojí za to, že stojí za to, pokud se zaregistrujete na 6 a více měsíců, takže se ujistěte, zda jste vyzkoušeli jejich bezplatnou zkušební verzi.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me