Recenze OneVPN

OneVPN

 • Ceny

  Z 4,99 $
  / Měsíc

ProPrivacy.com Skóre
4 z 10

souhrn

OneVPN je extrémně základní služba, která vykazuje některé známky slibů do budoucna. Jedná se o ne-logy VPN založené na Hongkongu, která poskytuje dostatečně rychlé připojení pro streamování. To znamená, že má solidní základnu, na které lze stavět - ale bohužel je v současném stavu bohužel příliš drahé. Bohužel jsem nemohl potvrdit implementaci jeho šifrování. Kromě toho došlo k únikům DNS, což znamená, že tuto VPN nemůžu považovat za dobrou pro soukromí.

Rychlé statistiky

 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  42 Mbps
 • Jurisdikce
  Hongkong
 • Současná propojení
  3
 • Země
  6

Funkce

Na svém webu OneVPN hodně dělá o ochraně proti malwaru, blokování reklam a bráně NAT Firewall. Pokud však mohu říci, nebyly při používání služby blokovány žádné reklamy. Kromě toho má VPN velmi málo funkcí:

 • Servery v 59 zemích
 • Vysoké rychlosti pro streamování
 • 3 současná připojení
 • Výběr portu
 • Podpora 24/7 (včetně podpory živého chatu a systému vstupenek)

OneVPN nabízí 2 americké servery „Netflix“, ale oba byly blokovány Netflixem v mých testech. BBC iPlayer však byl přístupný pomocí britských serverů OneVPN.

Rychlost a výkon

Testy byly provedeny na vláknovém připojení UK 50 Mbs / 3 Mbps UK (pomocí adaptéru AC1200 powerline). Testy OpenVPN byly prováděny pomocí UDP (rychlejší, ale méně spolehlivá než TCP). Moje základní testy přinesly výsledky přibližně 52 Mb / s. Britský server si vedl velmi dobře a dával mi průměrnou rychlost 45 Mbps. Americký server fungoval stejně působivě a snížil mé rychlosti o pouhých 5 až 10 Mb / s (navzdory tomu, že k tomu došlo navíc). Rychlosti nahrávání byly také působivé a sotva se změnily s připojením VPN i bez ní.

Vlastní klient nedělá nic, aby zabránil únikům DNS nebo únikům WebRTC. Postupoval jsem však podle kroků uvedených v článku Knowledgebase „Jak se vyhnout únikům DNS“. Vypnutí IPv6 samozřejmě funguje, ale jinak jsem po změně konfiguračního souboru OpenVPN používaného klientem podle pokynů pokračoval v úniku DNS. Toto do značné míry ruší VPN kvůli soukromí.

Cena a plány

1 měsíc

4,99 $
za měsíc

OneVPN účtuje 7,95 $ měsíčně, se slevami pro dlouhodobější plány. Cena u 4letého plánu klesá na pouhých 1 $ měsíčně. Možnost, která je téměř podezřele levná. Všechny plány předplatného poskytují přístup ke všem funkcím VPN.

K dispozici je 7denní záruka vrácení peněz, ale stojí za to zkontrolovat malý výtisk. Chcete-li získat vrácení peněz, musíte uvést důvod žádosti o vrácení peněz. Ještě horší je, že refundace není k dispozici, pokud jste použili více než 3 GB dat.

Spotřebitelé mohou za VPN platit všemi hlavními kreditními kartami, bitcoiny (přes BitPay), PayPal, Paymentwall, AliPay a dárkovými kartami.

Soukromí a bezpečnost

Být sídlem v Hongkongu je dobré pro soukromí, protože nemá žádné povinné zákony o uchovávání dat. I když, samozřejmě, vždy existuje obava, že se v Číně daří provádět nějaký tajný dohled. Podle zásady ochrany osobních údajů OneVPN tvrdí, že si vede nulové záznamy, což je vynikající. To znamená, že VPN lze považovat za dobré pro ochranu soukromí.

Předplatitelé OneVPN využívají řadu protokolů: OpenVPN, L2TP a PPTP VPN. OneVPN také podporuje otevřený zdrojový protokol Cisco OpenConnect (CSTP). Toto je protokol VPN založený na SSL / TLS.

Jako vždy jsme ověřili implementační standardy OpenVPN: šifru AES-256 s handshake RSA-2048 a autentizaci hash SHA 256. To je docela dobré. Nebyl jsem však schopen zjistit, zda OneVPN implementuje také Perfect Forward Secrecy (efemérní klíče). Tento „detail“ je důležitý, protože pokud není použit PFS, použije se stejný klíč při každém připojení k serveru VPN. Díky tomu je připojení mnohem snazší hacknout.

Bohužel nemám způsob, jak zjistit, zda je OpenVPN s OneVPN absolutně bezpečný. Přidejte to k únikům DNS, které byly objeveny v mých testech, a je téměř nemožné doporučit tuto VPN pro ochranu soukromí.

Závěrečné myšlenky

Jak ukazuje tento přehled OneVPN, OneVPN je přibližně stejně holý, jak získává služba VPN. Získáte jednoduché připojení VPN, a to je vše. Tvrdí, že nabízí důležité funkce, jako je ochrana proti úniku DNS a přepínač zabíjení skrz jeho průvodce, ale ty prostě nefungují.

V současném stavu je proto obtížné OneVPN doporučit. To znamená, že ne všechno je špatné. OneVPN je poskytovatelem protokolů v Hongkongu a jeho výkon je vynikající. To ve skutečnosti znamená, že OneVPN má silnou základnu, na které může v budoucnu stavět a zlepšovat své služby. Mohlo by se proto vyplatit dohlížet.

Navštivte OneVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me