Recenze SmartVPN

SmartVPN

 • Ceny

  Z 6,95 $
  / Měsíc

ProPrivacy.com Skóre
1 z 10

souhrn

Naše recenze SmartVPN našla na scéně nového poskytovatele s vynikající rychlostí a dobrou cenou, i když některé obavy ohledně šifrování a otázky týkající se spolehlivosti podpory mohou být pro některé uživatele nepochopitelné. Podívejte se na službu pomocí níže uvedeného odkazu nebo si přečtěte další analýzu.

Rychlé statistiky

 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  13 Mbps
 • Jurisdikce
  Maroko
 • Současná propojení
  1
 • Země
  14

Funkce

Právní registrace SmartVPN je založena v Maroku (které má podobné zákony DRD jako EU), pod příznivým názvem Anonymous company moniker. V plánu Premium je na výběr celkem 15 serverů, které pokrývají 13 míst zejména v Evropě, jeden v USA, Kanadě, Japonsku a Singapuru. Pokrytí je pak poněkud řídké pro ty, kteří žijí v Africe, Jižní Americe a Austrálii nebo cestují po něm - ačkoli přicházejí aktualizace s novými brazilskými, irskými, litevskými, [korejskými] a australskými (kromě některých záhadných serverů) , naplánováno do konce příštího týdne.

Bohužel můžete mít současně k VPN připojeno pouze jedno zařízení, ale to se může brzy změnit s vydáním zákaznických mobilních klientů pro Android a iOS. Navštivte SmartVPN pomocí odkazu níže, nebo si přečtěte některé myšlenky ohledně zabezpečení.

Navštivte SmartVPN »

Rychlost a výkon

Rychlosti byly na všech serverech v neformálním testování trvale vysoké a čísla podporovala dojmy z neoficiálního výkonu. Průměrné rychlosti v rozsahu 15 Mbps po proudu pro britské i německé spojení. Americké rychlosti byly také překvapivě vynikající - i přes velkou vzdálenost geograficky - průměrování v rozsahu 12 Mbps po proudu.

Během této kontroly SmartVPN nebyly zjištěny žádné úniky DNS, úniky IP nebo úniky WebRTC. Jak již bylo řečeno, vždy je dobré zkontrolovat věci sami pomocí ipleak.net

Ceny a plány

SmartVPN nabízí tři plány lišící se jak cenou, tak vlastnostmi obsaženými uvnitř. Pro tuto recenzi se zaměříme na prémiový plán, protože serverová omezení (DE, NL) v základním plánu by mohla způsobit, že by geograficky přitažlivý nebyl pro mnoho uživatelů, kteří nejsou v těsné blízkosti těchto zemí nebo pro ty, kteří mají potřeby zaměřené na odblokování. . Zvýšení ceny z 3 $ na 6 $ za měsíc není příliš strmé zvýšení pro více umístění serveru. Můžete se také rozhodnout pro cenově výhodnější variantu 13 $ za měsíc, pokud byste chtěli specializovanou IP, i když to trochu zmírní vaši anonymitu - takže vás zranitelní útokem časování end-to-end.

Cena SmartVPN

Každý plán vám nabízí výběr hlavních šifrovacích protokolů, o nichž se budeme podrobněji zabývat níže, stačí říci, že OpenVPN by měl být váš výběr v naprosté většině případů. Existují také slevy v přímém poměru k délce vašeho závazku, což zvyšuje 5% slevy, jak je vidět na obrázku výše. Můžete ušetřit 5% za čtvrtletní registraci, 10% za pololetní a 15%, pokud si službu užijete a chcete se zavázat na jeden rok. Můžete platit jakoukoli hlavní kreditní kartou, PayPal nebo dokonce bitcoinem prostřednictvím bitpay, abyste si plně zachovali svou anonymitu. K dispozici je také 7denní záruka vrácení peněz s některými upozorněními částečně reprodukovanými níže.

"Veškeré vrácení peněz po období 7 dnů nákupu okna se bude posuzovat podle uvážení SmartVPN, pouze pokud se předplatitel přísahal, že prokáže nedostupnost služby nebo že byla použita během předplatného nebo že bylo vynaloženo mnoho přiměřeného úsilí. vytvořeno pro kontaktování SmartVPN a vyřešení problému."

SmartVPN tedy nemusí na vašich zařízeních fungovat před kontaktováním podpory SmartVPN a po kontaktu s podporou SmartVPN, protože některým z nich se může zdát vyhlídka. Avšak i platby za bitcoiny jsou vráceny - jako všechny ostatní - v USD. Není to špatný obchod, protože většina poskytovatelů nenabízí náhrady za bitcoiny.

K dispozici je také plán věrnosti (doporučení), ve kterém můžete potenciálně získat formu kreditu na bezplatnou službu pro každého přítele, který se přihlásí na vaši radu, a za obnovení vlastního předplatného.

Soukromí a bezpečnost

Zabezpečení, bohužel, představuje smíšený sáček, i když pouze proto, že jsme neobdrželi odpověď na to, jaké metody šifrování se používají, kromě možného výchozího balíčku OpenVPN 256 bitů AES, jak je uvedeno v části webové protokoly - ale není Nemůžu říct nic jiného, ​​než čistě spekulace, dokud se designérský tým SmartVPN nestará o komentář.

Bylo by také hezké objasnit obrázky nad a pod ohledem na protokolování, protože je zřejmé, že protokolování připojení probíhá, ale jak dlouho přesně jsou uloženy, je to záhadou. V ideálním případě by neexistovaly žádné protokoly připojení, které by se pohybovaly vpřed, ale v oboru to není úplně neobvyklá praxe.

Vždy existuje z vaší strany určitý prvek víry, že SmartVPN - nebo jakýkoli jiný poskytovatel VPN, v tomto ohledu - nebude vaše data ohrožovat a předá vás. Vzhledem k tomu, že jde o relativně novou službu, k této záležitosti není nic víc, než co vidíte výše, a v rovnováze tohoto článku.

Snadnost použití

Webové stránky SmartVPN jsou Spartan, ale efektivní a rozhodně se jim nedívá do očí. Existuje praktický nástroj pro převod měny z eur na dolary na GBP. Odkazy na funkce služeb, podporu a část blogu jsou jasně rozloženy.

Mezitím spodní banner obsahuje odkazy na sociální média a stránku s informacemi o serveru a také v pravém dolním rohu spuštěný zdroj Twitter..

Blog obsahuje několik užitečných příspěvků o odblokování a zabezpečení informací pro firmy. Vypadá to jako slibný zdroj infosecního obsahu, který se pohybuje vpřed.

Podpěra, podpora

Podpora přichází ve dvou formách, LiveChat a založená na lístcích. Pracovníci podpory odpověděli na moje otázky podle svých nejlepších schopností, i když občas trochu náhle. Na druhou stranu byly nuanční otázky přesměrovány na podporu vstupenek a trvalo několik dní, než odpověděly..

Sekce FAQ není příliš informativní, ale dokáže vyřešit jednoduché otázky. Bylo by hezké vidět v budoucnu mnohem rozšířenější oblast FAQ, ale to má tendenci přicházet s časem.

Proces

Registrace

Registrace zahrnuje přidání vašeho jména a e-mailové adresy, fakturačních údajů - nebo ne, v závislosti na tom, zda používáte bitcoiny - a poté postupujte podle pokynů pro nastavení v oblasti klienta, abyste mohli začít.

Klient VPN VPN systému SmartVPN

Klient Windows SmartVPN na zakázku zatím není bezchybný, ale to, co je na místě, je docela dobré, ne-li přesně vizuální hledisko. Jednoduše vyberete server a stiskem připojení se připojíte k připojení VPN - odpojením jej deaktivujete. Zatím není v nabídce žádný zabiják, ale ochrana DNS vypadá dobře (není viditelná, ale zapečená), jak je uvedeno v části níže. Můžete se rozhodnout automaticky připojit při spuštění nebo využít zcela novou funkci „Smart Connect“ pro připojení k optimálnímu portu VPN.

Jiné platformy

SmartVPN je v současné době k dispozici pro Windows, OSX, Linux, Android a iOS, ačkoli pro OSX existuje pouze specializovaný klient (nebo výše uvedená aplikace pro Windows diskutovaná výše).

Závěrečné myšlenky

SmartVPN má jedny z nejlepších rychlostí, se spolehlivým připojením k bootování. Bohužel, některé obavy týkající se šifrování představují znepokojující pocit, stejně jako nedostatek jakýchkoli pokusů nebo pravidel pro vrácení peněz. Použijte následující odkaz a vyzkoušejte SmartVPN.

Navštivte SmartVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me