Recenze SpyOff

SpyOff

 • Ceny

  Z 11,50 $
  / Měsíc

UPDATE: SpyOff již nepřijímá nové registrace zákazníků.

ProPrivacy.com Skóre
6.2 z 10

souhrn

Zdá se, že se SpyOff pokouší poskytovat kvalitní služby. Bohužel se nám nepodařilo získat potřebné informace o šifrování, které by nám umožnily doporučit tuto VPN pro ochranu soukromí. Podle našich zkušeností poskytovatelé, kteří jsou opatrní ohledně šifrovacích údajů, obvykle mají co skrýt. Rychlosti připojení byly shledány přiměřenými a VPN klient se snadno používá na všech platformách.

Funkce

Sareta S.r.l (mateřská společnost SpyOff) sídlí v San Marinu. San Marino je považováno za dobré pro soukromí, protože to není národ s pěti očima. Sareta má německé kanceláře a zaměstnance a webové stránky SpyOff a VPN klienti jsou k dispozici v angličtině nebo němčině.

 • Žádné záznamy
 • Tři souběžná připojení
 • Více než 21 000 IP adres ve 21 zemích
 • Killswitch
 • Aplikace pro všechny platformy
 • Volba šifrování včetně OpenVPN
 • Spolehlivý výkon (odblokuje Netflix USA)

Rychlost a výkon

Rychlosti byly testovány na připojení k internetu 30 Mbps. Síť VPN způsobila, že rychlost připojení klesla o dvě třetiny, přičemž servery ve Velké Británii a Francii průměrovaly stín pod 10 Mb / s. Americké servery vykázaly podobný pokles na přibližně 9 Mbps. I když tyto rychlosti jsou v pořádku pro streamování, jsou jen stěží ohromující a pravděpodobně způsobí některé problémy s hraním her a intenzivním HD. To tedy nemusí být pro Netflix nejlepší volba.

Pomocí této VPN nebyly detekovány žádné úniky IP, úniky DNS nebo úniky WebRTC. Nemohl jsem však otestovat IPv6, protože můj poskytovatel neposkytuje připojení IPv6.

Cena

1 měsíc

11,50 $
za měsíc

SpyOff má tři předplatné plány, které se liší pouze v ceně. 11,50 $ vám koupí jeden měsíc "Startér" služba. Cena klesá na 8,10 $ měsíčně, pokud platíte ročně. Každý plán je dodáván se všemi dostupnými servery. Případně se můžete rozhodnout zaplatit 12,50 USD za plán Premium Plus - účtován také jednou ročně - který zahrnuje podporu Premium a "Triky VPN" (nezdá se, že by stálo za peníze navíc).

Celkově lze SpyOff považovat za nákladnou službu VPN, která se zdá být rip-off. Osobně. Raději bych získal nejlepší VPN na světě za levnější cenu. Nebo jeden z nejlepších za více než polovinu nákladů.

Předplatitelé mohou platit za SpyOff pouze hlavní kreditní kartou. Není povolen žádný bitcoin ani Paypal. A konečně, přestože nabízí 30denní záruku vrácení peněz, stojí za zmínku, že mnoho předplatitelů si stěžovalo, že VPN odmítá dodržovat svou politiku vracení peněz - namísto toho upozorňuje spotřebitele na drobný tisk ve své politice.

Soukromí a bezpečnost

SpyOFF má politiku nulových protokolů. To znamená, že nemá k dispozici žádné údaje, které by mohly být předány orgánům, pokud by k nim bylo přistoupeno s rozkazem.

Uživatelé SpyOFF VPN si mohou vybrat mezi šifrováním PPTP, L2TP a OpenVPN. Bohužel můj požadavek na přesné informace o implementaci OpenVPN byl zamítnut, což znamená, že nemohu ověřit, zda je tato VPN vhodná pro účely ochrany osobních údajů..

"Spojení se SpyOFF je zabezpečeno šifrováním SSL v každém systému. Nemůžeme vám poskytnout kompletní sadu šifrování."

Závěrečné myšlenky

Vzhledem k nákladům na tuto VPN není těžké být kritický. Rychlosti byly v pořádku, ale rozhodně ne rychlé. A navzdory skutečnosti, že bylo zjištěno, že úspěšně odblokuje Netflix, bylo by pravděpodobně příliš pomalé na to, aby se HD toky těšily. Být sídlem v San Marinu a mít politiku nulových záznamů je vítězem, ale bez konkrétních podrobností o jeho implementaci OpenVPN nemůžu posoudit, zda je tato VPN vhodná pro soukromí.

Zákaznická podpora není dostupná prostřednictvím přímého chatu, a to navzdory astronomickým nákladům na předplatné. A také jsem zjistil, že firma pomalu reaguje na e-mailové žádosti, což bylo frustrující. Klienti se snadno používají a mají přepínač zabíjení - takže to není všechno špatné. A nezjistil jsem žádné úniky, což je slibné.

Celkově mám dojem, že tato mladá VPN má potenciál. V tuto chvíli je však divoce předraženo za to, co dostanete. Možná, v čase, VPN pochopí, proč je důležité být transparentní, pokud jde o jeho šifrování; což by tuto recenzi rozhodně zlepšilo. Člověk může jen doufat.

Nakonec naléháme na VPN, aby začala dodržovat zásady pro vrácení peněz. Pokud tak neučiníte, bude to jen vážně poškozovat její pověst.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me