Recenze technologie Sabai

Technologie Sabai

ProPrivacy.com Skóre
8 z 10

souhrn

Sabai Technology je zakázková společnost s firmwarem směrovače, se kterou se může pochlubit!

Podobně jako FlashRouters prodávají vlastní flash routery. Na rozdíl od nich však společnost Sabai nabízí směrovače DD-WRT a vlastní směrovače Sabai OS. O druhém z nich budeme diskutovat později, ale je naprosto vynikající.

Jsme velcí fanoušci firemního firmwaru routeru, protože vám to umožní vytěžit maximum. Sabai nabízí fantastickou alternativu k DD-WRT a Tomato (zejména ve vztahu k podpoře). Pokud to tedy zní jako váš šálek čaje, pokračujte ve čtení.

Ceny a plány

Ceny

Sabai má na prodej tři různé druhy produktů:

  • Bleskované routery
  • Akcelerátor VPN
  • Příslušenství

Za prvé, jak bylo zmíněno, prodávají směrovače Sabai OS a DD-WRT. Jejich ceny za ně jsou ve stejné lize jako u jiných blikajících routerů, které si můžete zakoupit online.

Za druhé jejich nejinovativnější a nejoriginálnější produkt - VPN Accelerator. To přichází s robustní cenovka 449,99 dolarů. Jak však probereme níže, mohlo by to být pro vás velmi užitečné zařízení.

A konečně, oni také mají množství příslušenství na prodej - který síťový adaptér je nutnost, zatímco oni dodávají směrovače s USA (dual-napěťová) zástrčka. Zbytek příslušenství najdete jinde levněji, ale ušetříte problémy s celními poplatky a náklady na dopravu. Všechny balíčky také přicházejí s vynikající roční zárukou hardwaru a prémiovou podporou (Sabai Freedom). K dispozici je také bezplatná doprava do amerických armádních, diplomatických a poštovních úřadů.

Funkce

Ve většině scénářů se operační systém Sabai neliší od průměrného firmwaru DD-WRT, rajčete a akcií. Jejich firmware je však optimalizován pro rychlost VPN a nastavení - obojí se dodává. Jejich exkluzivní technologie „Brány“ vám navíc umožňuje používat směrovač tak, že jedno zařízení používá VPN, zatímco druhé ne. I když se to stává populární funkcí, stále to není běžné.

Zabezpečení a soukromí

Zabezpečení, které obdržíte s technologií Sabai, závisí zcela na poskytovateli VPN, který používáte. Jejich operační systém je založen na řadě sestavení rajčat, které se do velké míry upravily, ale stále je to plně otevřený zdroj, který tuto společnost dělá mnohem fantastickější.

Podpěra, podpora

Podpěra, podpora

Sabai chápe, že směrovače a jejich nastavení mohou být složité, takže poskytují každému zákazníkovi Sabai Freedom po celý rok. To vám poskytuje telefon, chat, vzdálené přihlašování, lístky a e-mailovou podporu - poslední dvě můžete získat navždy.

Mají také databázi znalostí, ale pomůže to vyřešit většinu základních problémů. Zjistili jsme, že všechny jejich podpůrné služby a typy jsou velmi efektivní a uživatelsky přívětivé a pomohou vám vyřešit jakékoli problémy.

Vzdálená podpora bohužel musí být objednána předem a podpora vstupenek trvá několik hodin, než se na ni odpoví. Jejich telefonická podpora je však vždy k dispozici pro okamžitou pomoc. Tyto poslední podpůrné mechanismy sice sice nejsou 24/7, ale kvalita toho rozhodně tvoří.

Je zřejmé, že významnou funkcí u společnosti Sabai je úžasná podpora před a po prodeji, která vám pomůže vyřešit většinu problémů, které můžete mít!

Získání směrovače

Získání routeru, akcelerátoru nebo příslušenství je stejně snadné jako jakékoli jiné online objednávání. Jejich průměrná dodací lhůta je 3,5 dne (maximálně 7 dní) a Asus N66U jsme obdrželi za pouhých 2,5 dne!

Než začnete router používat, budete muset jej aktivovat (pokud používáte operační systém Sabai). Toto je však pouze zadání vašeho e-mailu a kliknutí na Aktivovat.

Samotný klient systému Sabai je jako u každého standardního firmwaru routeru. Základy jsou snadno přístupné a změněné a navigace je přímá. Je také možné změnit pokročilá nastavení pro jednoduché věci, jako je například Povolení USB, do složitějších oblastí, jako jsou skripty. Kromě toho je také možné instalovat vlastní balíčky stejně jako u standardního DD-WRT a Tomato Firmware.

Výkon (rychlost, DNS a IP test)

Tyto výsledky - zejména test DNS a IP - se budou lišit v závislosti na poskytovateli VPN, který používáte. Testování jsme provedli pomocí VyprVPN, protože má některé z nejlepších rychlostí na trhu. S naším routerem jsme zaznamenali pouze 10% pokles rychlosti. S VPN Accelerator nedochází k absolutní ztrátě rychlosti.

Pamatujte, že tyto rychlosti nebudou záviset pouze na poskytovateli VPN, ale také na rychlosti procesoru vašeho routeru, takže získejte nejrychlejší, co si můžete dovolit.

Rychlosti routeru byly měřeny pomocí kabelového připojení. S bezdrátovým připojením byly výsledky pochopitelně o něco nižší. Také jsme se podívali na to, zda nastavení brány s některými zařízeními provozujícími VPN a jinými normálně nějak změnilo a nezaznamenali jsme žádné podstatné změny rychlosti.

Ostatní služby

Akcelerátor VPN

Akcelerátor VPN

Samotný VPN Accelerator je určen pouze pro jeden úkol a pouze pro jeden úkol. To znamená maximalizovat rychlost VPN prostřednictvím routeru. To znamená, že 6 portů USB a port HDMI neposkytují žádnou funkčnost a nemůžete je použít pro NAS, sdílení tiskárny nebo jiné podobné úkoly..

VPN Accelerator pracuje s jakýmkoli routerem, ale je optimalizován pro použití s ​​routery Sabai. Je to v podstatě počítač s holými kostmi, který místo vašeho počítače nebo směrovače provádí veškeré VPN zpracování. Protože na tom nic jiného neběží, dokáže to velmi efektivně.

Rychlost a výkon

Toto je nejdůležitější část při zvažování nákupu VPN Accelerator, takže jsme se ujistili, že jsme vynaložili značné úsilí na jeho testování v různých prostředích, a celkově jsme zjistili, že je mimořádně dobře splnit jeho slib zrychlení vašeho připojení VPN. . Jak bylo uvedeno výše, při používání VPN Accelerator nedošlo k žádnému poklesu rychlosti VPN vůbec!

Nevýhodou bylo, že ping se podstatně zvýšil a v některých případech to způsobilo zpoždění. Kvalita streamování a ukládání do vyrovnávací paměti však byly podstatně lepší, než když jsme na našem routeru provozovali VPN. Změna poskytovatelů VPN sice trochu zlepšila výsledky ping, ale ovlivnila rychlost, takže pokud se rozhodnete koupit VPN Accelerator, budete muset udělat nějaké testování, abyste našli nejlepší VPN pro vás..

Důvod velkého rozdílu v pingu je způsoben tím, že místo vašeho připojení jde jako počítač -> Směrovač -> Internet, jde o počítač -> Směrovač -> Plynový pedál -> Směrovač -> Internet.

Další výhodou spuštění VPN na routeru nebo na akcelerátoru je skutečnost, že nebudete vystaveni hlavnímu úniku WebRTC.

Sabai Freedom

Toto je jejich vlastní balíček podpory, jak je popsáno v části podpora. Je to fantastické a dostanete ho na celý rok, což je naprosto úžasné.

Závěr přezkumu technologie Sabai

Pokud máte k routeru připojeno pouze několik zařízení, pak to pravděpodobně stačí, pokud na routeru používáte VPN nebo si vyberete poskytovatele VPN, který umožňuje spoustu současných připojení.

Pokud však máte velkou domácnost nebo si přejete, aby byl ve vaší společnosti připojen každý k síti VPN, je Sabai skvělou volbou.

Celkově je technologie Sabai (jejich produkty a zejména služby) skvělá. Poskytují vše, co je důležité, a my bychom je plně doporučili, pokud hledáte router, který chcete používat s VPN, a nelíbí se vám alternativy DD-WRT a Tomato..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me