Recenze TigerVPN

TigerVPN

 • Ceny

  Z 4,16 $
  / Měsíc

ProPrivacy.com Skóre
8.2 z 10

souhrn

Společnost TigerVPN byla založena v roce 2011 a je slovenskou službou VPN, která byla v květnu 2016 nově spuštěna. Nový motor, nové webové stránky a nové aplikace poskytují TigerVPN mírný facelift. Relativně krátká historie společnosti znamená, že o kvalitě služby není veřejně známo, a tak jsem se rozhodl provést testovací test TigerVPN sám. Pokračujte ve čtení této recenze TigerVPN a zjistěte, zda udělají řez!

Rychlé statistiky

 • SpeedTest ProPrivacy.com (průměr)
  26 Mbps
 • Jurisdikce
  Slovensko
 • Současná propojení
  5
 • Země
  42

Funkce

TigerVPN působí ze slovenského hlavního města Bratislavy. Slovensko je skvělou zemí, ze které poskytovatel VPN funguje. Je tomu tak proto, že slovenský Ústavní soud nedávno rozhodl, že jakýkoli hromadný dohled nad občany je protiústavní. TigerVPN je všestranná VPN s následujícími prémiovými funkcemi:

 • 300 serverů ve 42 zemích
 • 5 současných připojení - pro roční odběratele. (Dvě připojení, pokud platíte měsíčně)
 • Žádné protokoly použití
 • Aplikace pro Windows, Mac, iOS a Android
 • zdarma StickyPassword (prémiový plán)
 • Shimo VPN Manager (s ročním plánem)
 • 500 Mb zkušební verze zdarma
 • Podpora založená na vstupenkách

Rychlost a výkon

Všechny rychlostní zkoušky byly provedeny z místa ve střední Evropě. Servery byly testovány pětkrát, aby se zjistil průměr. Moje průměrná rychlost bez sítě VPN se v den testů zaregistrovala jako 70 Mbps. Byly testovány německé, americké východní pobřeží a britské servery. Německý server fungoval nejlépe a poskytoval průměrnou rychlost stahování 32 Mb / s. Servery ve Velké Británii i USA byly v průměru kolem 15 Mb / s, přičemž Velká Británie byla o něco rychlejší (pravděpodobně kvůli své blízkosti).

Všechny servery fungovaly dostatečně dobře, abych mohl streamovat v HD. Pokles o 40 až 50 Mb / s je však poměrně masivní - a lidé s pomalejším připojením k internetu mohou začít s tím, že je nebude moci streamovat bez vyrovnávací paměti. Rychlost nahrávání zůstala mnohem stabilnější a klesla pouze o malé množství ve srovnání s mým základním testem. Při testování Tiger VPN jsem nezjistil žádné úniky IP, úniky DNS nebo úniky WebRTC, což je skvělá zpráva. Netestoval jsem však úniky IPv6, protože v tuto chvíli nemám připojení IPv6.

Ceny a plány

2 roky

4,16 $
za měsíc

12 měsíců

6,67 $
za měsíc

6 měsíců

8,33 $
za měsíc

TigerVPN postupuje podle standardů v oblasti tvorby cen a plánů. Zákazníci si mohou vybrat z 1, 6 nebo 12 měsíční smlouvy. Pro dlouhodobější závazky jsou nabízeny rostoucí slevy. Ceny TigerVPN jsou dost průměrné. 6,67 $ za měsíc za nejnižší cenu (roční předplatné) není příliš špatné a srovnává se příznivě s ostatními VPN - i když je sice možné získat něco lepšího za méně.

Roční plán poskytuje až pět současných spojení. Na druhou stranu je 11,99 $ za měsíční předplatné dost strmé a získáte pouze dvě spojení. TigerVPN nabízí bezplatnou zkušební verzi pro nové zákazníky, kteří s touto službou experimentují. Zkouška je omezena na pouhých 500 MB dat a výběr umístění. Je to však vítaná funkce pro ty, kteří chtějí vyzkoušet před nákupem. Platební možnosti jsou běžné u běžných kreditních / debetních karet a jako možnosti PayPal. Byl jsem rád, že jsem viděl i možnost platit v bitcoinech. To znamená, že lze dosáhnout dalšího stupně anonymity.

Soukromí a bezpečnost

OpenVPN je výchozí protokol. To nabízí uživatelům maximální zabezpečení. TigerVPN také dává uživatelům možnost přechodu na L2TP. TigerVPN používá standardní šifrování AES-256-CBC s výchozím nastavením protokolu OpenVPN. TigerVPN bohužel nepodporuje Perfect Forward Secrecy, což znamená, že pravděpodobně nebude bezpečné před obdobím NSA. TigerVPN jasně uvádí, že nejsou uloženy žádné protokoly využití. Některé podrobnosti připojení včetně časových razítek a šířky pásma jsou však "dočasně uloženo".

Vzhledem k tomu, že Slovensko nemá žádné povinné zákony o uchovávání údajů, je to frustrující. Osoby s vysokými nároky na soukromí se pravděpodobně budou mračit na protokoly připojení a měly by hledat jinde. Pro většinu lidí by však protokoly připojení neměly být problémem. TigerVPN umožňuje sdílení souborů a má pro něj optimalizované servery. TigerVPN umožňuje P2P torrentování na většině serverů, přestože žádají o zdržení se této činnosti na svých amerických serverech. Celkově vzato, TigerVPN používá docela slušné šifrování, i když stále nedosahuje úrovně ExpressVPN,
například.

Závěrečné myšlenky

TigerVPN je v pořádku VPN, která je cena podobně jako mnoho jiných VPN na trhu (pokud platíte ročně). Je však třeba poznamenat, že je možné získat VPN s nulovými protokoly, které odemkne Netflix USA za méně peněz. VPN funguje dobře na všech populárních platformách a má docela slušnou péči o zákazníky. Bohužel však nemá podporu živého chatu jako mnoho VPN ve své cenové kategorii. TigerVPN tvrdí, že odblokuje US Netflix, ale v mých testech selhal.

V době psaní však iPlayer úspěšně odblokoval. S některými protokoly připojení, bez Perfect Forward Secrecy ve své šifrovací sadě a nedostatkem zabijáků - tato VPN zdaleka není na vrcholu soukromí VPN. Zpomalení rychlosti je také problémem a spotřebitelé si stěžovali na různé rychlosti na serverech. Když vezmeme v úvahu, musím dojít k závěru, že tato VPN je předražená. Podívejte se jinde.

Navštivte TigerVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me